Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás utáni súly megtartása és a túlzott lefogyás kiküszöbölése....hogyan lássul reálisan magunkat a tükörben? fórum

Fogyás utáni súly megtartása és a túlzott lefogyás kiküszöbölése....hogyan lássul reálisan magunkat a tükörben? (beszélgetős fórum)


1 2
44. zsuuu22 (válaszként erre: 43. - HnéViktória)
2012. nov. 16. 16:54
Hát emlékeim szerint én sem voltam benne valami jó, de reménykedem benne, hogy csak idő kérdése és megtanulom :) Csak jó véleményeket olvastam róla :)
43. HnéViktória (válaszként erre: 42. - Zsuuu22)
2012. nov. 16. 15:22
Nem tudok hullahoppozni!!!:))))-de tényleg jóóó
42. zsuuu22 (válaszként erre: 41. - HnéViktória)
2012. nov. 16. 15:08

Amúgy a hullahopp karikát próbáltad esetleg? Arról is sok jót olvastam, azt írják nagyon hatékony csípő-has-derék tájon. Azon is gondolkozom, hogy ki kellene próbálni...


Ok, benézek a naplódba :)

41. HnéViktória (válaszként erre: 39. - Zsuuu22)
2012. nov. 16. 15:06

Köszönöm szépen!


Van egy naplóm ha van időd nézz bele...ott van olyan kép,hogy ilyen volt ilyen lett:)


A zumba jó,akár otthon is...a csipőmről nagyon hatékonyan elvitte a hájat,és szép feneket tud csinálni...ha van kitartásod minimum 45 percig csináld,heti 2-3 alkalommal...

40. zsuuu22 (válaszként erre: 39. - Zsuuu22)
2012. nov. 16. 14:45
Ja és megnéztem a képeidet :) Ügyes vagy, nagyon jól nézel ki :) És nagyon szexi a legelső képed :)
39. zsuuu22 (válaszként erre: 38. - HnéViktória)
2012. nov. 16. 14:44
A szobabiciklimet is aukciós oldalon vettem jó árban, csak sajnos pillanatnyilag még az 5000 Ft-ot sem engedhetem meg magamnak. A zumbát viszont letölthetem és itthon is csinálhatom, meghoztad a kedvemet hozzá :) Valamiért régebb abbamaradt, más tornákat kezdtem el csinálni. :) De most újra előveszem. S ha megengedhetem majd magamnak, beszerzek egy elliptikus trénert is :)
38. HnéViktória (válaszként erre: 37. - Zsuuu22)
2012. nov. 16. 14:27

Aukciós oldalakon már 4-5 ezerét lehet kapni,és tényleg hatásos...

Zumba is jó,én járok,nekem sokat segített.

37. zsuuu22 (válaszként erre: 35. - HnéViktória)
2012. nov. 16. 14:00
A zumbára régebb én is tornáztam, de aztán abbamaradt. Szerinted az is elég feszesítőnek, elég hatásos? Az elliptikus tréner az tényleg jó rá, csak az is nem kevésbe belekerül :(
36. zsuuu22 (válaszként erre: 33. - Korteforma)
2012. nov. 16. 13:56
Előbb utóbb én is szeretnék járni fitnessterembe, ott igazán tudnék feszesíteni, csak sajnos most állást keresek, s amíg nem kapok, addig nincs rá pénzem....:(
35. HnéViktória (válaszként erre: 32. - Zsuuu22)
2012. nov. 16. 11:58
Eliptikus tréner,és zumba...ami nekem nagyon bevállt.:)
34. 00dd2f3d94 (válaszként erre: 19. - Zsuuu22)
2012. nov. 16. 08:50
hát igen, én elég szálkás vagyok az 52-53 kg-mal. :)
2012. nov. 15. 23:07

Kedves fórumindító, nagyon ügyes vagy, gratulálok!

Mozgás egyénfüggő, én személyi edzőhöz mentem és ő készített edzéstervet. Kardiózom és súlyzókat-gépeekt használok, ezzel lehet feszesíteni, izmosabbá tenni a kérdéses részeket.

2012. nov. 15. 20:24
Valaki esetleg nem tudja, hogy a csípő, has, derék tájon hogy lehet a legjobban feszesíteni, illetve karcsúsítani? Milyen tornagyakorlatok jók erre a célra, ami nem durván megerőltető?
31. zsuuu22 (válaszként erre: 30. - Ariettina)
2012. nov. 15. 17:57
Húúú, akkor te nagyon ügyes vagy :) Én sajnos a Rubint Réka tornáit nem nagyon tudom most csinálni, főleg a hasi terület a nehezebb a műtét miatt. A Zumbát én is szeretem, nagyon jó hangulata van és meg is mozgat :) Hot irontól hallottam, de még sosem próbáltam, az ilyen tornákat annyira nem szeretem. :)
30. Ariettina (válaszként erre: 27. - Zsuuu22)
2012. nov. 15. 17:48

nekem is van szobabicóm, évek óta nem használtam, de ideje lenne :D


Lelkem miatt járok heti 1x zumbára, inkább a hangulat, a zene és a "buli" miatt. heti 1x járok hot ironra, nem tudom, ismeritek-e. Itt a rúdra pakolunk súlyokat, azzal guggolunk a nyakunkban, emelgetjük karra stb és óra végén van benne pár hasizom gyakorlat is. itt is jó a zene :) Erre pénteken járok, a zumbára csütörtökön.


És van egy alakformáló fantázianevű edzés keddenként, itt minden héten más az eszköz. Steppad, fittballlabda, lábsúly, gumiszalag váltogatja egymást. Itt is jó a zene, nálam ez nagyon fontos, így telik el nekem jó hangulatban az erőlködés :)


Ezen kívül néha ha van időm Rubint Réka 20 perceseiből válogatok. Most azt akarom jövő héten, h felkelek reggel hamarabb és heti 3X megpróbálok 20-20-20 percet....

29. zsuuu22 (válaszként erre: 28. - Bd55e3f068)
2012. nov. 15. 17:46

:D Ritkán nekem is vannak ilyen jobb pillanataim :))

Biztos vagyok benne, hogy jó csaj vagy :D

28. bd55e3f068 (válaszként erre: 27. - Zsuuu22)
2012. nov. 15. 17:43
Én csapongok. Sok-sok mindenben. Áhítozok egy olyan képre, amit nem tudok tartani. Szerencsére ált. elvesztem a kitartásom. Jobb pilanataimban meg meglátom, hogy ily piszok jó csaj vagyok ;D
27. zsuuu22 (válaszként erre: 25. - Ariettina)
2012. nov. 15. 17:31
Te mit tornázol, mit teszel a feszesítés érdekében? :)
26. zsuuu22 (válaszként erre: 25. - Ariettina)
2012. nov. 15. 17:26

Ariettina: Igazából nem részleteztem, hogy milyen módszerrel fogytam le. :)

De egészséges táplálkozással, diétával és tornával. Nem eszem kenyeret, ha igen, az nagyon ritkán van, de akkor sem fehér kenyeret. Este 6-7 után nem eszek, nem eszem olajban sült dolgokat, próbálok minden ételt egészségesebben elkészíteni. Teljesen semmit nem vonok meg magamtól. A párom is 30 kilót fogyott le ugyanígy velem.

Emellett minden nap szobabiciklizem 15-17 km-t, aerobic meg ilyenek. :)

2012. nov. 15. 17:12

Zsuuu: azt írtad már, hogy milyen módszerrel adtad le a kilókat?

bocs, ha nem figyeltem :)


most én is a tornára, formálódásra vagyok rákattanva, mondjuk én sosem fogok a hatalmas melleim miatt ilyen vékonynak kinézni, de ezt, a melleimet nem is bánom :D A hasamon van nekem is a +2-3-4 kilóm, meg a fenekemen, de ezekez igyekszem tornával rendezni.

24. Ariettina (válaszként erre: 13. - Zsuuu22)
2012. nov. 15. 17:07
Úgy értettem ezt a fényképes dolgot, h a tükörben én nem 70 kilósnak látom magam, hanem simán 80-nak is. Ezzel szemben vagyok 60-62 és egy-egy jól beállított fotón meg szebbnek és vékonyabbnak látom magam, mitha ugyanakkor belenéznék a tükörbe :)
23. zsuuu22 (válaszként erre: 22. - HnéViktória)
2012. nov. 15. 16:54
Nem is írtam ilyesmit, hogy gáz lenne fürdőrucis képet kitenni, csak egyszerűen nehezen veszem rá magam ilyesmire. A páromon kívül nem sokan látnak még fürdőruciban sem, szerintem kb 3-4 éve nem voltam strandon sem, mert szégyelltem az alakomat(valamilyen szinten most is, csak már nem annyira). De lehet, hogy majd előbb utóbb felkerül olyan kép is :) Csak szedjem össze a bátorságomat :)
22. HnéViktória (válaszként erre: 21. - Zsuuu22)
2012. nov. 15. 16:49

Én azt tudom neked javasolni,hogy most már csak formáld magad...sporttal.


Nekem sem megy a 60kg tartása,csak a 62-63kg,úgy tünik a szervezetemnek ez a reális...bár mivel már szültem 2 gyermeket,ezért ha ez alá az eredmény alá megyek,már nem mindig onnan megy ahonnan szeretném.


Nekem van fürdőruhás képem...a naplómba,szerintem az nem gáz...hisz a strandon is abba van az ember.

21. zsuuu22 (válaszként erre: 20. - Porcica)
2012. nov. 15. 16:31

Hát fehérneműs fényképet nem szívesen tennék fel :/ de gondolom más sem nagyon... Vagy esetleg arc nélkül, de nálam már lőttek az anonimításnak :D

A hasamon van leginkább mg felesleg, én is azon vagyok, hogy feszesítsem a testemet, csak pár hónapja műtétem volt, és sajnos nem tudok bármit tornázni még, de remélem ez változni fog. Addig is tornázom olyasmit ami megy :)

Köszönöm szépen a dícsérő szavakat is, ezek mindig jólesnek, megerősítenek abban, hogy érdemes volt kitartónak lenni, és továbbra is ez a jó út :)

2012. nov. 15. 16:24

A képen csinosnak látszol, és igen, vékonynak! Nem gondolnám rólad sosem, ha találkoznánk az utcán, hogy voltál duci is.

Én azt gondolom, hogy fürdőruhában, fehérneműben jobban lehetne látni a felesleget, ha van még, de nyilván az ember nem szivesen vetkőzik nagyközönség előtt. Ez teljesen rendben is van.

Szerintem azt nézdd meg egy arra alkalmas mérlegen, hogy mennyi a testzsír százalékod, az sokmindent elárul. De ne számolós módszerrel számold ki, kell hozzá egy speckós mérleg, lehet hogy orvosi rendelőben meg tudod kérni, hogy megméreckedhess.

Inkább javasolnék alakformáló tornákat a bőr és az izmok feszesítésére. A Callanetics erre tökéletesen alkalmas. Tapasztalatból tudom!


Gratulálok a szép eredményhez! :)

19. zsuuu22 (válaszként erre: 18. - 00dd2f3d94)
2012. nov. 15. 16:23
Jajj, én nem Rád céloztam :) Én a barátnőmre gondoltam, akiről abban a hozzászólásban írtam, amire válaszoltál...ő már közel áll ahhoz nagyon, de ez alkatkérdés, s nem feltétlenül a kilóké :)
18. 00dd2f3d94 (válaszként erre: 17. - Zsuuu22)
2012. nov. 15. 16:18
háttöö... én sem vagyok csont és bőr. :)
17. zsuuu22 (válaszként erre: 16. - Zsuuu22)
2012. nov. 15. 16:17
Úgy értem, hogy csinos szeretnék lenni, nem csont és bőr :)
16. zsuuu22 (válaszként erre: 15. - 00dd2f3d94)
2012. nov. 15. 16:16
Hát pedig sovány még távolról sem vagyok, mondjuk nem is szeretnék az lenni....:(
2012. nov. 15. 16:14
egyébként sovinak látszol a képeken.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook