Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Könnyű és gyors fogyás rostdiétával - velem tart valaki? fórum

Könnyű és gyors fogyás rostdiétával - velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
58. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 56. - Miel77)
2011. szept. 2. 20:47
belevágtál végül a zabpehelydiétába? Nagyon jó, csak vigyázz utána, erősen jojós diéta!
57. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 55. - Lunafénye)
2011. szept. 2. 20:47
néztem, nagyon ügyi vagy!!! a t..bó után én újra rostdiéta, azzal a változtatással, hogy estére már csak fehérje+zöldség lesz, és a tk. kenyér főleg délelőtt.
56. miel77
2011. aug. 31. 07:43

Sziasztok!

Jövök én is vissza a fogyihoz, mert mostanság kicsit elkalandoztam... jövő héten meg akarom végre csinálni a zabpehely diétát, az végül is rost diéta :) nekem pedig esküvő 1 hét múlva, szóval 1-2 kg mínusz be férne!! Persze emellett is számolom a kcalt.


Lunafénye Te mennyi kcalt eszel egy nap? Tudom a naplódban írtad már valahol, csak most nem találom :)


Karácsonyra bombacsajok leszünk!! :)

2011. aug. 31. 06:29

Olvaslak ám Titeket, szóval hajrá! :) Nekem a kalória-számolgatás bejön szerintem. Egy hét alatt lement 1.1 kg, ami tök jó. A centijeimről ne is beszéljünk, az aztán a durva!!!!! Nézd meg a naplóm. :)


Kitartást Nektek!

54. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 52. - Renibaba25)
2011. aug. 30. 22:22
szia, amikor komolyan csináltam, 7 nap alatt 3 kg ment le.... pedig jócskán ettem. Csak annyi a gáz vele, hogy puffasztja az arra hajlamosakat az elején (pl. engem), és én mindig főleg a hasam szégyenlem, úgyhogy folyton áttértem valami gyors haslohasztó fogyira. De ha jóllakva akarsz fogyni, kenyeres vagy és életmódváltásra törekszel, akkor ez a legjobb fogyókúra...
53. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 50. - Lunafénye)
2011. aug. 30. 22:20

Szia, bocs, én is eltűntem, nyaralni voltunk... persze, legkevésbé se diétáztam, de örömmel vettem, hogy a sok lángos-pizza-fagyi ellenére se szedtem vissza egy dekát se. Így most 69-ről indulok újult erővel a 63-ért:)

Köszi a válaszokat, ettem már ilyen kenyeret, csak nem tudtam, hogy így hívják:) Fincsi.

A kalóriaszámlálás az egyik legjobb módszer, csak nekem nem volt türelmem hozzá... De biztos a célbaérés! Most hol tartasz, fogytál már?

Jók a változtatások, amiket írsz, ha nem számlálnál kalóriát, szerintem akkor is célba érnél ilyen reformétkezés mellett... ügyi vagy!!! Jó amúgy, hogy rostdiétás a fórum, mert egyikünk se rostdiétázik:) Legalább is én most nyomok vagy 5-6 nap T...bó diétát, hogy kipucoljam a szervezetem+lelohasszam a hasamat, aztán rostdiéta mint életmód következik...

2011. aug. 28. 12:47

sziasztok

végigolvastam a fórumot kiváncsi lennék ki hogyan halad, mert nekem is fogynom kell

régebben 90 napossal szépen tudtam fogyni mikor kellett (tavaszonként) de most szülés után 8 hónappal nem tudom tartani:(

megpróbálkoznék ezzel a módszerrel

51. miel77 (válaszként erre: 50. - Lunafénye)
2011. aug. 25. 18:37
Én is kalóriát számolok :))) hajráá :)
50. lunafénye (válaszként erre: 44. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 24. 06:49

Drága Inkarnáció! Bocsi, hogy nem jelentkeztem, nem volt hozzá képem, olyan csufi-mód étkeztem mostanában. Majd most!!!!! Kitaláltam a tutit, de erről később. :-)


Köszi, hogy olvasod a naplóm, én meg a Tiéd ám, de mióta ezen a fórumon dumálunk.


A ropogtatós kenyér olyan, mint a Wasa kenyér. Ha beírod a Google-ba, akkor a képeknél láthatod. Szerencsére már egyre több márkátlan is van, így viszonylag olcsón hozzá lehet tudni. Egy szeletbe csak 33 cal van, ami nem sok, én ugyanúgy meg szoktam kenni vajkrémmel, meg rakok rá mindenfélét, mintha kenyér lenne.


Írtad, hogy a bicajod ellopták, a futást meg nem bírod. Sportolsz azért valamit?


Szóval kitaláltam, hogy kalóriaszámlálásra fogom magam. Persze a rost marad, hiszen így sem adom fel, mindent teljes kiőrlésű lisztből csinálok, és sok gyümit, és zöldséget eszek. Majd nézdd meg a naplóm. A tegnapi nap volt az első, egész jól sikerült. :-)


Ma az ebéd rántott gomba lesz tartárral Párocskám kérésére. Az enyémet ugyancsak tk. lisztbe forgattam, és prézli helyett korpába. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. Mindent lemértem: 180 g gomba így kirántva 519 kalória, de ennyit meg sem tudok enni. Elfelezem sztem. Csináltam magamnak külön hamis-tartárt is: joghurt (1 doboz), 1 ek. majonéz mutatóba, mustár, só, bors, édesítő, citromlé: 300 cal, de ez tök sok, szóval ez is minimum két adag. :-)


Veled mi újság?

49. miel77 (válaszként erre: 48. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 20. 09:51
igen ezt én is tapasztaltam a sok zabtól, de reggelre mindig lement :)) azt olvastam hozzá kell szoknia a szervezetnek, utána nem lesz ilyen!! :)
2011. aug. 20. 09:47
ja, és te nem puffadsz tőle? Sajnos én nagyon, rossz az epém, egyébként is hajlamos vagyok rá. De olyan rossz volt, hogy fogytam tőle szépen, közben meg lufihasam volt:)
47. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 46. - Miel77)
2011. aug. 20. 09:46
igen, nekem is az a bajom, hogy egész évben hajtunk, aztán meg nyáron buli buli hátán... és a fröccs nem túl rostos:) Én is jövő héttől tudok tán rendesen belevágni, de még így is lesz egy-egy mulatozás, amit nem tudok majd kikerülni. Mindegy, jobb botladozásokkal, mint sehogy:) Köszi, hogy olvasod a naplót még akkor is, ha el-eltűnök. Igen, ezt a fajta zabpehelydiétát én is nyomtam, sőt, kizárólag-zabkása napokat is, csak valahogy szinte azonnal visszaszedtem a leadott kilókat, olyan falásroham jött rám a diéta végén. De én már eleve kizsigerelt szervezettel-akaraterővel vágtam bele, te biztos ügyesebb leszel! Amúgy tényleg rostdiéta az is! Mennyi ment már le vele? Betartottad pontosan?
46. miel77 (válaszként erre: 45. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 20. 09:21

Nekem tetszik, a naplódat is nézem folyamatosan :)) csak éppen minden hétvégén esküvőre járok, és nem tudtam elkezdeni még.. :( még másik fórumon zabpehely diétáztunk, de az is jóó. mert csupa rost, szinte összevonható lenne a 2 diéta!!

Húú ma is lagzi!!! hajajjj, ott gyűlnek csak a kilók !!

2011. aug. 20. 08:44
no, látom, egyedül maradtam, azért néha jövök majd helyzetjelentésre, hátha valakinek megtetszik ez a diéta meg az eredményei:)
2011. aug. 15. 22:41
Ügyi vagy nagyon:) Mi az a ropogtatós kenyér? Bringa de jó... azt én is szerettem, de mióta ellopták:(, még nem jött össze sose a pénz egy újra. Futást én nem nagyon bírom, sajna, sose bírtam... Szerintem mérj centiket is, jó lesz viszonyítani majd hozzá... Uhh, a tojásosnokedli a kedvenc kajám:) És tényleg, lehetne csinálni teljes kiőrlésűből meg ecetes salival!!! Tök jó ötletet adtál... majd veszel tk. lisztet, ez tulajdonképpen: életmód, minden nap egy kicsit jobbak leszünk benne:) és akkor fogyunk is:) Ma már nem leszek Internetnél, de holnap jelentkezem majd, jó így, hogy húzzuk egymást:) A még jobb csak az lesz, ha elérjük az álomsúlyunkat:) Mert elérjük!!!
43. lunafénye (válaszként erre: 42. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 15. 22:19

Szia! Egész jól ment ez a mai nap, bár dolgom is volt ma elég.... Mindent tartottam, nem is voltam éhes, pedig nem estem túlzásokba sem. A vacsi sali lett joghurtos öntettel és feta sajttal, meg egy ropogtatós kenyér. Nem állítom, hogy tele vagyok, de nem is gáz.


Mozgás: Bringával járok általában mindenhová, ide is elhoztam a drágát, csak le kéne mosni, és lehetne vele közlekedni. Két éve elkezdtem futni is, de sajnos azóta nem nagyon lendültem vissza... Van mellettünk egy gyönyörű erdő, itt lehetne kocogni, mindenképp tervben van. Egy vagon tornázós DVD-m is van, de már nagyon unom őket. Ha rossz idő lesz, akkor minden esetre elő lehet venni...

Holnap reggel rendesen lemérem magam, hogy lehessen mihez viszonyítani...

Csináltam holnap ebédre a párom kérésére tojásos nokedlit. Direkt elmentem venni tejleskiőrlésű lisztet, erre sikerült sima fehéret bevásárolni...Néha olyan béna vagyok... Mindegy, majd nem eszek belőle sokat, csak a saliból....

42. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 41. - Lunafénye)
2011. aug. 15. 20:54
bocsánat, egész nap nem voltam internetközelben. Jó lesz, ha lesz naplód, olvasom majd!! Sikerült a tervet tartani? Összeköltözéshez gratula, de jó is az:) Mióta vagytok együtt? Én betartottam a tervet, kicsit nehéz volt ennyiszer enni, de majd hozzászokok újra:) Torna sajnos még nincs, de fogok majd jógázni,nekem az ugribugri tornák nem nagyon mennek... de a jóga jó, és kéne is... És te? Mozogsz valamit?
41. lunafénye (válaszként erre: 40. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 15. 08:33

Oké, akkor ma én is beszállok. :-)

Jó, majd én is írok kaja naplót. Szoktam egyébként, csak nem a Hoxán, de rendben, akkor most itt fogom. :-)


Nekem a mai terv:

R: zsírszegény gyümijoghurt zabpehellyel

T: gyümi

E: rízs, husi összesütve gombával, sonkával sajttal, és leöntve tejföllel, + sali!!!!!

U: gyümi

V: ezt még nem tom....


Az a bajom, mármint a diétával kapcsolatban, hogy most költöztem össze pénteken a párommal, és mondjuk az ebéd adott, de a többi lehet kevesebb, meg rostdús. Majd meglátom, hogy alakul.


Te tornázol is mellette?

40. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 39. - Lunafénye)
2011. aug. 14. 10:41

szia, hát igen, a fogyi most szünetelt:) tegnap volt az esküvő, úgyhogy ma még csak pislogok, de holnaptól én is komolyan veszem... jó a rostdiéta, ami eddig lement vele (6 napig csináltam, 3 kg mínuszt hozott), nem jött vissza... köszi, hogy olvasol - te nem indítasz naplót? Hidd el, motiváló... jelentkezem első olvasónak!!!

Te, én nem is eszek keveset! Amit néztél, az szerintem csak a terv volt, a rostdiétánál napi 6-8 szelet tk. kenyeret beburkoltam... a salátamennyiségről nem is beszélve... épp attól féltem, jól kitágítom a gyomrom a többkilónyi kajával... de lehet vele fogyni még így is:) Holnap nyomunk együtt egy rostdiétás napot? Nekem a terv: reggeli: zabkása, tízórai-uzsi: gyümölcs, ebéd: tk. kenyér joghurtos salival (lusta vagyok főzni:)), vacsi: pirított barnarizs zöldségekkel...

39. lunafénye (válaszként erre: 38. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 14. 09:34
Szia Inarnáció! Mi újság, hogy állsz? Olvasgatom a naplód, h most lánybúcsú meg ilyenek... Én holnaptól jó kislány leszek, de elkezdtem magam visszafogni. Majd írok. Továbbra is tetszik ez a rost diéta téma. :-) Mondjuk én nem hiszem, hogy olyan kevés kaján eléldegélek mint Te a naplód szerint....
2011. aug. 6. 08:10
Csak egy kis helyzetjelentés: 6 nap rostdiéta alatt pontosan 3 kg ment le, pedig ettem bőven. Most 5 nap Level diéta következik, aztán újra rostdiéta, majd jövök az eredményekkel:) mert remélem, lesznek:)
37. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 36. - Miel77)
2011. aug. 6. 08:10
no, látod, ennyire különbözőek a testekre gyakorolt hatások - nekem egyedül a Level volt mindig jojóbiztos, sose jött vissza. A tejfölt én imádom, azt nem tudom megunni, a tojást-narancsot annál inkább:) Mindig csak 5 napokat csinálok, ámulok a csajokon, akik egybe nyomják a 15 napot, no, azt tuti nem bírnám:)
36. miel77 (válaszként erre: 35. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 5. 08:21
elismerésem hozzá :))) én egyszer csináltam végig, de nekem halál volt, a végére már utáltam a tejfölt... és kb minden visszajött amit leadtam vele :( nekem kb. 3 kg amitől meg kéne még szabadulni, de nincs erőm is gyors diétákhoz...
35. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 34. - Miel77)
2011. aug. 4. 22:41
én öregmotoros vagyok Level-ben, jó sok körbe belekezdtem már, vagy 3-4-szer végig is csináltam, és mindig nagyon hatásos volt, szóval ez azért motiváló:) De én is nagy sóhajtások közepette fogok bele, mert bár már hozzászoktam, és nem éhezem, a könyökömön jön ki már a menü:) A narit nem merem lecserélni, mert a citrusnak szerepe van a diéta mechanizmusában. De majd dinnyézek utána rogyásig a rostdiétában, ma is azt csináltam:)
34. miel77 (válaszként erre: 33. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 4. 21:17
uhh a level diéta sztem gyilkos, én egyszer csináltam, de nehezen bírható. Meg annak pont a narancs az egyik alapja, most meg nincs szezonja. Egyél helyette sok dinnyét az is jóóó :)))
2011. aug. 4. 21:04
lányok, tök jól mennek le a kilók, de nagyon püffedt a hasam ettől a sok rosttól:) azt mondják, 2-3 hét, míg hozzászokik a szervezet, és aztán már minden okés, sőt, sokkal jobb lesz az emésztés. No de a szerelmem hazajön 6 nap múlva, és nem akarom "terhesen" várni (be is rosálna:)). Szóval most nyomok egy 5 napos Level diétát, aztán visszatérek a rosthoz (sajna csak 2 napig lesz itthon:(). És mire újra hazajön (szeptember elsején) már (remélem) az álomsúlyommal várhatom:)
32. lunafénye (válaszként erre: 30. - 6b006fc769)
2011. aug. 4. 19:26
Én ugyanúgy csináltam, mint a sima lisztből, és tök jó! :-) Sztrapacskát is így szoktam. Nyilván nem sárga lesz, hanem világos barna, de sokkal finibb, sokkal gabonásabb íze van.
31. 6b006fc769 (válaszként erre: 28. - Miel77)
2011. aug. 4. 12:54
igazából nincs leírva:) szóval liszt, csipet só, kevés cukros tejben megfuttatott élesztő (gondolom kiváltható élesztőporral, ahhoz cukor sem kell) kicsi olaj, ha kell még bele, akkor víz. ennyi:)
30. 6b006fc769 (válaszként erre: 29. - Lunafénye)
2011. aug. 4. 12:52

A nokedlit ugyan úgy lehet, mint a finomlisztből? Egyszer bekevertem, de nem bíztam a masszában, és így más lett belőle, de ha lehet, akkor legközelebb inkább kiszaggatom.

Egyébként a pizzatészta ugyan az, mint a sima lisztes és tényleg nagyon finom:)

29. lunafénye (válaszként erre: 26. - 6b006fc769)
2011. aug. 3. 22:11

Az tök jó, én palacsintát is ilyen lisztekből szoktam, meg nokedliket, meg mindent. :-) Sokkal egészségesebb, és sokkal jobb az ízük is.


Gratula!!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook