Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyors fogszabályozás (6-12 hét vagy 4-6 hónap alatt) vélemények? fórum

Gyors fogszabályozás (6-12 hét vagy 4-6 hónap alatt) vélemények? (beszélgetős fórum)


4. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. nov. 17. 21:07
Gondolnom, nem is minden hibát vállalnak el.
2021. nov. 17. 13:00
Úgy tudom, a láthatatlant 2 hetente cserélik. Valóban kb. feleannyi időt ígérnek, mint a hagyományos fogszabályozó. A kezelési idő függ a szabályozandó fogaktól is. (Szemeztem vele, információt is kaptam tőlük, de nem próbáltam.)
2. Borian (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. nov. 17. 12:50
nem ismerem ezeket a módszereket, de túl fogszabályozáson, jelenleg a fiam fogszabályozás alatt tapasztalattal a hátam mögött szerintem szorozd meg mindig kettővel azt az időtartamot, amit az orvos mond
2021. nov. 17. 12:08

Valaki próbálta már?

A happy skinnél láttam hogy 4-6 hónap lehetséges a fogszabályozás és ott ilyen átlátszó sínt kapunk, amit majd bizonyos időközönként cserélni kell.

A davinci art fogászaton is hasonló, csak ott ilyen éjszakai fogszabályzóra emlékeztető dolog van és ott 6-12 hét alatt, azaz másfél-3 hónap alatt ígér eredményt.


Mind a két esetben kivehető készülékről van szó és napi minimum 20 órát hordani kell.


Valaki próbálta már? Mik a tapasztalatok vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook