Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi idő alatt lehet megszokni a kivehető fogszabályzót? fórum

Mennyi idő alatt lehet megszokni a kivehető fogszabályzót? (tudásbázis kérdés)


10. beatav
2012. márc. 13. 21:07
Legalább 1-2 hét,de sosem lesz megszokott.Nálunk 2 éve van éjszakai,nyálcsorgással :)
9. zsakagi (válaszként erre: 8. - Olgi1977)
2012. márc. 13. 20:50

Sokat javult, de ki akarták húzni egy egészséges fogát, mert "útban volt" és nem engedtem.

Azóta nem használja. Nem tökéletes a fogsora, de a nagy hibákon segített.

8. Olgi1977 (válaszként erre: 6. - Zsakagi)
2012. márc. 13. 20:21
Neki használt?
2012. márc. 13. 20:21

Egyenlőre még vagyas fogazata van, azért nem kapott rögzítettet, pedig olyat szeretett volna. De szegénynek úgy összevissza állnak a fogai, hogy tuti lesz rögzítettünk is.

Én sem tudom mennyit érnek ezek, de azt mondták mindenképp érdemes elkezdeni, legalább az állkapcsát tágítani kell, mert nagyok a fogai

2012. márc. 13. 20:15

Szia :)

Megszokja, ne félj. Persze, eleinte szokatlan, h van a szájába valami.

A fiam 4 évig használta, évenként cserélték.

Pár nap és észre se veszi :)

2012. márc. 13. 20:15
Nem :/ eléggé kényelmetlen és egyébként a kivehető nem ér semmit, nem is tudom miért adják. Kaptam rendeset két évig volt fent mert előtte 6 évig az éjszakai nem használt semmit se.
2012. márc. 13. 20:14
8 évig hordtam kivehető fogszabályzót, az elején én is nehezen nyeltem. de hamar megszoktam :) bocs nem akarok gusztustalan lenni, de a legtöbbször hátrafelé kellett szívnom a nyálat és úgy tudtam lenyelni.
2012. márc. 13. 20:14
akkor ez nem múlik el? :(
2012. márc. 13. 20:13
Igen , nekem személy szerint volt kivehető és ugyan így folyott a nyálam... sőt éjszaka még ki is esett sajnos.Éjszakai tehát a nyelés az nehéz vele, de alvás közben észre sem veszi majd.
2012. márc. 13. 20:08

Van valakinek vagy a gyerekének kivehető fogszabályzója?

A lányom tegnap kapta meg, még most szokja, de a felső miatt szokatlan neki a nyelés és csorog a nyála.

Tapasztalt valaki ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook