Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


311. Remény21 (válaszként erre: 308. - Naca71)
2010. aug. 8. 12:35

Szia Naca!


Nekem asszem valahol megvan, de elő kell túrnom...amint megvan átküldöm priviben! Addig próbálkozz a honlapjukon, hátha találsz valamit...

310. Remény21 (válaszként erre: 309. - Mammerbabu)
2010. aug. 8. 12:34

Szia!


Szerintem csak azért tolódtok szeptemberre, mert augusztusban még nincs Kőrösi. Szeptemberben indul be majd a mókuskerék...viszont, ha elfogy a gyógyszered, vagy hogy mit kell szedj tovább, én mindenképp felhívnám a recepciót, hogy mitévő légy! Kitartás!

2010. aug. 7. 15:21

Sziasztok,

Új vagyok itt :)

November óta járunk a győri Kaáliba, Kőrösi doktorhoz, az első konzultációnkra pikk-pakk kaptunk időpontot,aztán jött a nehezebb része az átjárhatósági vizsgálatra, majd volt egy polipom, amit a következő ciklusban le kellett műteni, majd az ismételt konzultáció. Kaptam 1 havi Diane foggátlót, majd a kövi ciklusban gyógyszert és injekciót kell szednem. A dolog úgy néz ki, h a foggátló szedésének első napján kellett hívnom a Kaálit, aztán mondtam, h akkor nyagjából számoljunk napokat mert h aug 20 környékére jönnek ki a napok amikor is mennünk kell (ciklus 6, 9-12 és a visszaültetés napján) erre azt mondta a reces, hogy nem, majd csak szeptemberben lesz a beültetés, és h hívjam amikor legközelebbi ciklus első napján, hát nem igazán értettem. Még 4 szem foggátlóm van, aztán amikor megjön 4 nap injekcó és gyógyszer vár rám majd, menni a viszgálatra. Neki hogy jön ki erre a szeptember...??? Légyszi írja meg vki h ennek mi a tényleges menete, mert én már kezdem elveszíteni a fonalat, és dühös lenni,ha ismét húzódni fog az ügy. Előre is köszönöm. Jah, és bocsi, h hosszúra sikeredtem. Pusszka

308. naca71
2010. aug. 4. 10:34
Tudnátok árlistát mondani, vagy küldeni a győri Intézethez kapcsolódóan? Előre is köszi!
307. naca71 (válaszként erre: 299. - KIS TIMI)
2010. aug. 4. 10:16
Te azért kaptál időpontot -gondolom-, mert már benne vagy a "körforgásban". Mi most mennénk csak konzultációra és szerintem a régiekkel nem akarnak kiszúrni, ezért őket veszik előre. Azért próbálkozom minden nap!
306. KIS TIMI (válaszként erre: 305. - Remény21)
2010. aug. 4. 09:17

Szia!

Köszi szépen,jól vagyok.

Szoritok Neked,biztos rendben lesz az APF.

Mától nem lesz már kánikula,szép napot.

Vigyázz Magatokra.P.

305. Remény21 (válaszként erre: 304. - KIS TIMI)
2010. aug. 3. 19:18

köszi, fogjuk rá...a front engem is kikészít, ráadásul ma volt az AFP, 6 ampulla vért csapoltak le...nem vagyok rosszullevős, de ebben a melegben engem is megviselt...szinte az egész napot átaludtam :) :S, no de 1 hét múlva eredmény...


Te jól vagy? pussz

304. KIS TIMI (válaszként erre: 300. - Remény21)
2010. aug. 3. 18:16

Szia!

Kőrösi doktorhoz,Ö a kezelőm,és már "régi motoros"

vagyok.

Hogy vagytok?

303. naca71
2010. aug. 3. 09:55
Csajok! Ez érdekes, na mindegy! Arra gondoltam, mivel nincs aug.-ban a Kőrösi, ezért nem tudnak időpontot adni, mert Ő szabja meg a keretet. Az pedig kevés esélyes, hogy valaki visszamondja...Minden esetre próbálkozom és köszi, hogy igyekeztek segíteni nekem, főleg lelkileg jó!!! Pussssssz
2010. aug. 3. 07:22
Naca, csak kitartoan... en egy jo honapon keresztul hivtam oket nap mint nap. Probalkozz reggelente, tobb eselyed van. Nekem volt olyan hogy hivtam oket, persze nem tudtak idopontot adni es aznap este mondja itt a forumon az egyik csajszi hogy neki sikerult vegre akkor nap... nem ertettem.
301. beacska28 (válaszként erre: 298. - Naca71)
2010. aug. 2. 19:18

Szia

Én is nagyon nehezen kaptam időpontot,de ha már bent vagy és elkezdik a kezeléseket akkor már gyorsan megy minden/gyorsabban/.Kitartás és türelem kell hozzá.

300. Remény21 (válaszként erre: 299. - KIS TIMI)
2010. aug. 2. 18:42

Szia Timi!


És melyik dokihoz ha megkérdezhetem! Nagyon örülök neki! :)


Naca! én is minden nap (naponta 1szer) hívnám őket...


Sok-sok türelmet és kitartást csajok!

299. KIS TIMI (válaszként erre: 298. - Naca71)
2010. aug. 2. 18:13

Szia!

Szerintem minden nap telefonálj.

Szerintem is furcsa,én mult héten telefonáltam,és szeptemberre kaptam időpontot.

298. naca71
2010. aug. 2. 11:46
Szerintetek egy nap hányszor hívjam Győrt, hogy végre időpontot kapjak? Ez agyrém, sehol máshol nincs ilyen, hogy valami támpontot ne tudjanak mondani...Azzal magyarázzák, hogy 2 orvos van, na de máshol is van ilyen és be lehet jutni...Már az agyamra mennek, hogy minden nap az a válasz, hogy próbáljam meg késöbb!!! Tudom, hogy van egy keret, de még október-novemberre sem tudnak előre semmit? Szerintem nem igazán rugalmasak, vagy csak én látom így?
2010. júl. 28. 19:32

Lányok!

Miért kételkedtek?

Mi itt,mindannyian jó emberek vagyunk,miért ne adatna meg nekünk is,hogy gyerekeink legyenek?

296. 5dffa10761 (válaszként erre: 294. - KIS TIMI)
2010. júl. 28. 19:06
bárcsak igazad lenne!
295. velociraptor (válaszként erre: 294. - KIS TIMI)
2010. júl. 28. 18:02
na, ezt már szeretem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 28. 17:01

Sziasztok Lányok!

Igy van,csak pozitívan.Nemsokára mindannyian kismamik

leszünk.

Sunshine!Hogy vagy?

2010. júl. 28. 16:58
Igazatok van lanyok, probaljunk meg nen letorni es pozitivan alni a jovohoz
2010. júl. 27. 20:32

Lányok,én ma házon kívül melóztam, csak most csatlakozok. Mi ez a letargia? Mindnyájan olyan kis fiatalkák Vagytok(pláne hozzám képest), hogy MINDENKINEK sikerülni fog!!!!!



Üdv.

291. Remény21 (válaszként erre: 285. - 2d53803228)
2010. júl. 27. 20:20

Szia Erus!


Nekem mindig úgy mondták, hogy ha reggelre jön meg, akkor az az 1. nap, ha du jön meg, akkor másnapot kell az 1. napnak venni. Akár holnap is bemehetsz bejelentkezés nélkül, tuti hogy le fogják venni a vért, de ha maradsz a holnaputánnál még az is jó lesz, nem véletlenül úgy adják meg, hogy 1-3. napon...

2010. júl. 27. 19:51
dehogy bantottal meg... latam az iwiw-en hogy babakkal foglalkozol, nagyon szep szakma, en is imadnam.
2010. júl. 27. 19:47
Köszi:)
2010. júl. 27. 19:47

móni én megtanultam kezelni,mivel babákkal is foglalkozom a munkámból kifolyólag,és sokat babázom.

remélem nem bántottalak meg.

Nekem is rossz,csak mégis más

2010. júl. 27. 19:44
erus, 1 vagy 2 nap mesz vervetelre mindegy, maskulonben nem kell bejelentkezned a te esetedben.. szolsz hogy stimulalast beszeltetek meg a dokival es hogy 1 vagy 2 napnal tartasz
2010. júl. 27. 19:42
nem kiakdni... probalok:))) zsanett te mar nagyon szivos vagy...
2010. júl. 27. 19:31
Sziasztok Lányok! Valaki tudna nekem segíteni? A debreceni Kaáliba járunk és úgy beszéltük meg a dokival, hogy péntek reggel, amikor megjön(kiszámolás szerint) menjek vérvételre és ha jó az lh érték, akkor indulhat a stimu. De valószínű, hogy már holnap reggelre meg fog jönni. telefonálni már nem tudok, mert késő van, ha meg reggel hívom , akkor nem érek be időre, ha menni kell. Szerintetek menjek el a vérvételre, ha megjön vagy mindegy, ha várok péntekig és akkor az a ciklus 3. napja. Köszi a segítséget.
2010. júl. 27. 19:27

lányok nekem tavaly legalább 20-30 ismerősöm jelentette be és ebben az évben csak folytatódik.

Szóval nem kiakadni.:P

Oksi???

283. 5dffa10761 (válaszként erre: 282. - Monibakos)
2010. júl. 27. 19:20
szia! na, én ezzel tavaly voltam így! nem túlzok, 5-en jelentették be nálunk tavaly, hogy terhesek! ....szar!
2010. júl. 27. 19:15
sziasztok! ma megint jo napom volt. az egyik jo baratnom jelentette be hogy terhes...eben a honapban o a masodik baratnom akinek sikerult...nekem meg mindenkit vegig kell neznem......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook