Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


2010. jún. 4. 07:15

szia kisvigi! neked hogy sikerult a Korosihez? egy jo tanacs?

kulonben engem is erdekel majd olcso szalas, irj ha sikerul megoldanod

2010. jún. 4. 07:14
sziasztok! en nagy okos...nem fogadtam el az idopontot a bogahoz es persze hetfon mar nem volt idopont odasem, nem hogy Korosihez. azota is telefonalok minden nap de semmi, jovo het elejen hatha sikerul mar.
219. kisvigi
2010. jún. 2. 17:31
Sziasztok!Tud nekem segíteni valaki?Olcsó szállást keresünk Győrben a Kálihoz közel, a vizsgálatok idejére.Röviden: túl vagyunk 6 inszemen, 1 műtéten, 1 sikertelen beültetésen Debrecenben. Végre sikerült időpontot kapnunk Dr.Kőrösihez július 5-re. A pénztárcánk azonban rendesen kiürült az elmult két év alatt, így minden megoldás érdekel, ami olcsó,(pl.koli) vagy üdülési csekkes. Előre is köszi.
2010. máj. 29. 10:37

monibakos! Köszi a tanácsot, megpróbálok akkor az 5-7. napban visszavenni a munkából :)

Remélem sikerül Kőrősihez időpontot kapnotok! Szorítok!

mindenkinek jó hétvégét!

2010. máj. 29. 05:30

ja... telefonaltam gyorbe es tudtak volna idopontot adni a Boga doktor urhoz de kerdesztem a Korosi doktor urat es alitolag hetfon ha ujra hivom oket akkor hozza is van eselyem.

Kellemes hetveget mindenkinek!

2010. máj. 29. 05:28

sziasztok! Mona26 nagyon szoritok neked sikeruljon!

nagyon szep sok tuszot produkaltal, nem semmi. szerintem fekudnod nem kell de a pihenes nem ert semmi kepen, ne nagyon faraszdt ki magad, ne lovagoj, ne emelj nehez dolgokat. az elso 5 nap nem olyan fontos mert akkor meg a petesejt ha meg is termekenyult, meg csak vandorol a mehed fele. Kb az 5-7 nap korul erzekik meg a mehedbe es akkor probal majd minden erovel kapaszkodni es beagyazodni. akkor fontos a nyugi.

sok sikert!!

2010. máj. 28. 19:42

Sziasztok! Ma volt az első inszeminációnk Fekete dokinál Debrecenben. Azt mondta, hogy 8 tüszőm érett meg, de ma csak 4 lökődött ki, hétfőn a másik négy, így hétfőn is visszahívott, hogy mégegyszer csináljuk meg.

Nagyon izgulok!!! Kérdeztem, hogy kell-e feküdni vagy vmi speciális, de a doki azt mondta, hogy nem.

Remény21:Örülök, hogy "nem publikusan", de jól vagy(tok) :)

Most jöhet 14 nap izgulás! De ahogy ismerem magam, úgyis megpróbálok majd hamarabb tesztelni....

214. gigi34 (válaszként erre: 204. - Eszti26)
2010. máj. 28. 12:24

Szia Eszti!


Jövő héten vérvétel és UH, ha minden ok, indul a stimu. Július sincs már olyan messze:-)

Kitartás!

2010. máj. 27. 14:39

Sajnos magam sem tudom mit akarok,eljutottam oda hogy kikészültem teljesen.

Most úgy érzem sok minden!

Lehet aki nem ismer az most elítél hogy lehetek ilyen gyenge jellem,de te tudod mennyi mindenen mentem már én is.

Egyszerüen el akarom felejteni a betegségem,a baba témát ,egyszer végre csak beleszarni mindenbe.

de nem akarok én ilyen depis lenni.

Vigyázz magatokra kérlek!!

sok puszi

212. Remény21 (válaszként erre: 211. - Zsanetta)
2010. máj. 27. 14:34
Zsanikám! neked bárhol, bármikor, bármit! én tiszteletben tartom a döntésedet! ahogy érzed...
2010. máj. 27. 13:39

remény lemondtam.nem vagyok 100% biztos benne igy nem vállaltam.

Adok még egy esélyt a pesti kaalinak igy hogy meg van minden kivizsgálásom.

Tudod az a baj hogy oké hogy első konzi és 1500 ft de hogy még nem is döntöttem és lekérik a vizsgálati eredményünket első alkalomkor,még ugy hogy nem is döntöttem .

Tuti értesítik a dokimat és ez nekem kellemetlen.

Messze is van igy kap még egy esélyt dokibá.

Nem voltam rá felkészülve bármennyire is szerettem volna.

Sőt jelen pillanatban a lombikra sem.

Fájok és barnázom hetek óta gyógyin élek,szóval padlón vagyok

Még egy alkalmat megérdemel Pest is,igy is marad még esély.Még ha kevés is!!

Elbizonytalanodtam de leírom miért bár lehet pont neked nem kéne írnom,nem is teszem!!!

sok sok puszi neked és köszi hogy itt vagy nekem!

210. Remény21 (válaszként erre: 207. - Monibakos)
2010. máj. 27. 13:30

Szió!

amint publikus időszakba érek, leírom :D addig maradjunk annyiban, hogy minden rendben :)

209. Remény21 (válaszként erre: 208. - Zsanetta)
2010. máj. 27. 13:30
hát ennek igazán örülök Zsani! meglásd jól döntöttél, örülök, hogy kitartó voltál :D:D:D Bogánál is nagyon jó kezekben leszel! :) Csak így tovább előre...
2010. máj. 27. 13:00

húúúú lányok sziasztok!!!


Meg van a győri kaaliba az időpontom július 2-ra kaptam a bogához!!

Remélem jól döntöttem.

Félek hogy megbánom közben meg a pesti kaali és a dokim is megtudja voltam másutt is konzin mert lekérik az összes adataimat.

Jajjjjj!!

De megtettem!!

Reménykém drágám mizus??

Várom a válaszodat priviben !!

Üdv mindenkinek!!Mónibakos én is most hívtam és sikerült,de kőrösihez nincs még időpont!!

2010. máj. 27. 06:26
Remeny!!!! Nem meselsz hogy mi volt az ultrahangon Korosinel???
2010. máj. 27. 06:25
Hello! Lanyok, kosz a sok valaszt, nem fogok nagyon ragaszkodni a Korosihez, csak egy kicsit:)). Tegnap is telefonaltam es meg mostsem sikerult idopontot adniuk viszont egy nagyon kedves holgyel beszeltem es mondta hogy 1, 2 nap es megkapjak a juliusi naplojukat, tehat tuti hogy juliusban megyunk.
205. eszti26 (válaszként erre: 201. - Monibakos)
2010. máj. 26. 14:28
Szia! Hát Kőrösi doki tényleg nagyon elfoglalt, de hidd el nekem hogy a Boga doki is nagyon tudja a dolgát. Én hozzá járok, de amikor nem volt akkor Kőrösi helyettesített és semmi különbség nem volt a kettő között. Mindegyik profi!
204. eszti26 (válaszként erre: 194. - Gigi34)
2010. máj. 26. 14:25

Szia gigi34! Sajnos nem kerülünk sorra, nem érik be a petesejtem és ezért a köv. ciklusban orrsray-t és gyógyszert kell használnom aztán a "júliusi naptárba" már ott lehetünk! Köszi a kérdést. Veletek mi újság?


Szedte valaki közületek a Progynova gyógyszert? Ha igen akkor hol szerezte be? Én kaptam egy tel. sz.-t a Kaáliba, de azon a számon előfizető nem kapcsolható. Írtam email-t arra még nem válaszoltak. Tud valaki segíteni?

203. Remény21 (válaszként erre: 201. - Monibakos)
2010. máj. 26. 11:47

monibakos!


kérni kérheted, de valószínű, hogy el fognak utasítani, és akkor a másik dokihoz, Bogához irányítanak! Ő is nagyon jó, Kőrösi tanította ki, benne is megbízhatsz! A biológusok meg úgyis ugyanazok! Tehát, ha nem Kőrösit sikerül kifognod, akkor se keseredj el! Minden jót!

202. gigi34 (válaszként erre: 201. - Monibakos)
2010. máj. 26. 07:40
sztem igen, de nagyon elfoglalt, nála sokat kell várni az időpontra
2010. máj. 26. 06:36
megegyszer kerdezem: kerhetem Korosi dokit vagy nincs valasztasi lehetosegem az orvosok kozott???
200. monibakos (válaszként erre: 197. - Kata kincső)
2010. máj. 26. 06:34

Mostmar nem adom fel. Nektek koszonhetem hogy most megint pozitivan alog neki. Orulok hogy ilyen sokan vagytok akiknek gyorben segitettek, ram fert a biztatas, nagyon peszimista voltam mar egy jo ideje.

Ezert is nem leptem elobre. Az utolso lombikom tavaly majusban volt, azota nem mertem ujra nekivagni, meg persze az anyagiak. Nekunk, romanoknak nincs magyar biztositasunk ugyhogy mindent sajat erobol kell fizetni, es az bizony nagyon borsos. Ha mindent ossze szamolunk kb 700000ft a vegeredmeny es nem konyu ezt az oszeget minden alkalomhoz megszerezni.

Ezert is dontottunk hogy nem kiserletezunk tovabb Debrecenbe es pazaroljuk a penzunket, fiatalsagunkat, egessegunket.

199. Remény21 (válaszként erre: 197. - Kata kincső)
2010. máj. 25. 20:49

Szia! :)


Mélyen osztom a 169.-es véleményedet! :):):):)

A szüléshez a legjobbakat kívánom nektek! Sok szerencsét és jó egészséget nektek! :) és várunk vissza jóhírekkel...

2010. máj. 25. 19:19
bocs..1/4 petefészek..az is hegesedett...
2010. máj. 25. 19:08
Mónibakos,remény21,lányok ! nem akarom újra leírni de figyelmetekbe ajánlom a 169.beírásomat tanúságul,s legfőképpen biztatásul....Móni! - nekem is csak az 164-de van meg a jobb oldali petefészkemnek..általában a balból tudtak csak levenni petesejtet...Remény! - örülök hogy jól alakulnak a dolgok ,s úgy néz ki neked is megérte Győrre váltani :) várjuk a további fejleményeket.. Lányok ! -kitartás !!!!
2010. máj. 25. 16:58
gigi34 drukkolok hogy induljon a stimu es minden ok legyen
2010. máj. 25. 16:58
sziasztok! telefonaltam ma idopontert de nem tudtak adni, azt mondtak meg probalkozzak a heten kerhetem Korosi dokit vagy nincs valasztasi lehetosegem?
194. gigi34 (válaszként erre: 191. - Eszti26)
2010. máj. 25. 11:55

Szia Eszti26!


Mi volt a májusi konzin? Sorra kerültök júniusban?

193. gigi34 (válaszként erre: 193. - Monibakos)
2010. máj. 25. 07:45

Szia!


Sajnálom, ami Veled történt! Én márciusban telefonáltam, 2 hét próbálkozás után májusra kaptunk konzi időpontot és ha minden igaz júniusban indul is a stimu, mi is már túl vagyunk egy sikertelen lombikon.

Sok sikert!

192. f527747ea7 (válaszként erre: 193. - Monibakos)
2010. máj. 24. 19:28

Szia Monibakos!

Én Április közepén telefonáltam, és így kaptam június 10-re időpontot. Kb. négyszer próbálkoztam hívni őket, háromszor azt mondták, hívjam őket később, egy-két nap múlva, és így kaptam negyedjére az időpontomat. Nagyon sajnálom, amin keresztül mentél... szörnyű, hogy mi minden történhet, amire nem is gondol az ember. Szerintem jól döntesz, ha Győrbe mész, júni 10 után már nekem is lesznek személyes tapasztalataim. :-). Addig is minden jót!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook