Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


281. velociraptor (válaszként erre: 279. - Naca71)
2010. júl. 26. 10:44
köszi
280. gigi34 (válaszként erre: 271. - Eszti26)
2010. júl. 26. 10:28

Szia Eszti!


Mi újság? Nem úgy volt, hogy júliusban túl lesztek a transzferen?

279. naca71
2010. júl. 26. 10:16
Bocsi, ezt Remény21-nek szerettem volna küldeni, mármint a gratulációt! Azért a privit elküldöm Neked Velociraptor.
278. naca71 (válaszként erre: 277. - Velociraptor)
2010. júl. 26. 10:14

Gratulálok és jó ilyen pozitív esetekről olvasni.

Boldog babavárást kívánok!!! Megírok mindent priviben, mert hátha máshol is olvasnak.

277. velociraptor (válaszként erre: 275. - Remény21)
2010. júl. 25. 16:39
szia, bocs kihez jártál?
2010. júl. 25. 12:20
jah, most 15 hetes kismami vagyok :):):)
275. Remény21 (válaszként erre: 274. - Naca71)
2010. júl. 25. 12:20

Szia naca!


Nekem az egyik Kaáliban 2 sikertelen lombikom volt, aztán a nődokim megsúgta, hogy váltsunk Győrre. Ott olyan vérvizsgálatot kért a Dr. úr, ahol máshol nem kérték, és ráérzett, mert ez hozta a bibit (immunológiai vizsgálat volt). Nagyobb megpróbáltatások után: 12 út az ország másik végéből, több kisebb nőgyógyászati beavatkzás....DE MEGÉRTE! GYŐRBEN ELSŐRE SIKERÜLT! és ha visszaolvasol korábbra, nagyon sokan pozitív véleménnyel vannak erről az intézetről, csak ajánlani tudom...sok sikert!

274. naca71
2010. júl. 24. 15:56

Sziasztok!

Röviden annyit írnék, hogy egy másik Intézetből szeretnék átmenni a győribe, mivel már több orvos is ezt ajánlotta a 3 sikertelen lombikom után...

Ahová eddig jártam, sajnos mindegyik alkalommal hasonló protokoll szerint működött a stimulálás, nem egyénre szabottan, hanem mindenkinek hasonlóan, legyen bármilyen problémája az illetőnek. Nálam minden alkalommal kevés / 1,1 ill.2/ preembriót sikerült visszahelyezni, az orvos szerint nem jó a petesejt minősége stb. Ezért gondoltunk váltani, mert esetleg máshol talán kicsivel jobb eredményt produkálhatnék. Volt esetleg köztetek olyan, akinek máshol hasonló eredményei voltak, Győrben pedig még sikerrel is járt? Most talán még ebben reménykedhetek!

2010. júl. 23. 15:29
lányok én megmondom nektek öszintén mi 2008 szeptemberében csináltattuk ezeket és 2010 januári lombiknál sem kért a dokim újat.
2010. júl. 23. 14:10

Szia Eszti!

A Te laborod régebbi lesz amikor mentek vissza mint egy év?

Sok sikert.

271. eszti26 (válaszként erre: 268. - KIS TIMI)
2010. júl. 22. 19:33

Szia KIS TIMI!

Mi hamarosan vissza fogjuk kapni a fagyibabákat, legalábbis remélem nem jön közbe semmi. Szóval nekünk nem kellett új HIV és hepa c teszt.

270. Remény21 (válaszként erre: 268. - KIS TIMI)
2010. júl. 22. 09:22
Passz, nem akarok "hülyeségeket" írni, nekünk nem volt fagyibabánk...ha itt nem kapsz választ, akkor próbálkozz még a "Lombik életre halálra" vagy a "Kaáli intézet" fórumokon...Sok sikert!
269. Remény21 (válaszként erre: 267. - Kata kincső)
2010. júl. 22. 09:20

Kedves Kata!


Ezek szerint mi hülyeséget írtunk? Márpedig nekünk így működött, ezt elhiheted! A konzi persze, hogy nem tb függő, senki nem állította! A bejelentkezés nekünk is úgy működött, ahogy leírtad, de a stimunál voltak fennakadások!


Az első mondatod hanyagolásával is leírhattad volna a dolgokat! Nem kritizálni vagyunk itt, hanem segíteni a másikat!


De örülök, hogy nektek is elsőre sikerült Győrben, jó egészséget nektek!

2010. júl. 21. 19:31

Sziasztok Lányok!

Szeretném megkérdezni,hogy fagyibabis ET-nél szükséges -e friss HIV,és Hepa C tesztet?

Jól tudom,hogy csak ha van ovuláció akkor alkalmas

a beülti?

Köszönöm,mindenkinek sok sikert.

2010. júl. 21. 17:36

Sziasztok Lányok! -előre kérek bocsánatot ha én is hülyeséget írok de nem teljesen így tudom a dolgokat mint ahogy előttem le írták.....


-Bejelentkezés : a recepció utasításra dolgozik,nem ők rendelkeznek..!! mindkét orvoshoz csak bizonyos időközönként korlátozott számú konzultációs időpontot adhatnak ki...mivel nem csak konzultációból áll ki az orvosok 1 napja na meg ők is emberek...a konzultáció nem tb. függő...tény és való kitartónak kell lenni a telefonálgatásban...!!


-Stimuláció: a tb. keret itt lép a képbe ..de nem szúrod magad hormonokkal addig míg fel nem hívtad a lányokat a ciklusod adott napján mikor el kell kezdened a stimulációt,hogy be férsz e az aktuális hónapba...fájó ha nem de még mindig jobb ha szurik előtt ki derül.... na és erről sem ők tehetnek..ez az egészségügy na meg a népesség politika...hátha változik!!???


Legyetek kitartóak,bízzatok benne ,hogy sikerülni fog!!!!


Nekem is győrben sikerült ők segítettek hozzá ,hogy most már karjaimban tarthatom 3 hetes kislányom !!!!! :)

266. Remény21 (válaszként erre: 264. - Ldanna)
2010. júl. 20. 09:30

Szia Idanna!


Győrben ez sajna így működik. Ezt nekünk is elmondták az első konzin, meg még akkor is emlegették, mikor már javában benne voltunk a stimuban. Gondoltam, ez faca, megy itt a stimu, meg a sok hormon, utána meg majd csak pislogunk, ha nem férünk bele...de azért jól alakult a keret addigra. Egy a lényeg, folyamatosan hívni kell őket, szemtelennek és ugyanolyan lekezelőnek kell lenni a recepciósokkal, mint ők (mert általában ilyenek, de ez ne tántorítson el). Szóval zaklatni és zaklatni őket, mert azért menet közben olyan is történhet, hogy valakinek spontán sikerül, vagy más jön neki közbe, és visszamondják, és akkor máris ott a szabad hely az adott havi keretben...


Mindenkinek megy a drukk továbbra is!

265. beacska28 (válaszként erre: 264. - Ldanna)
2010. júl. 18. 19:18
Nem.De el tudom képzelni.Sajnos,ez a magyar egészségügy.
264. ldanna
2010. júl. 8. 15:13

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni, hogy járt-e már valaki úgy hogy be szeretett volna jelentkezni lombikra, de nem tudott, mert azt mondták neki, hogy nem fér be a Tb-s keretbe abban a hónapban? (Győri Kaáli)

263. 8620065b28 (válaszként erre: 260. - Kisvigi)
2010. jún. 30. 20:33
Szia! Dr. Tándor Zoltánhoz kaptunk időpontot, nem ismerem, úgyhogy bliccre megyünk.
262. Giina (válaszként erre: 261. - Petka)
2010. jún. 30. 18:27
Köszi Petka! Sikerült velük beszélnem, ezeket kérik fénymásolatban és egy friss 3. napi hormonvérvétel eredményt. (Plusz minden más orvosi papír másolatát.)
261. petka (válaszként erre: 256. - Giina)
2010. jún. 30. 13:57

Szia, mi tavaly voltunk a gyori Kaaliban mert gyoriek is vagyunk.

Amire emlekszem, volt az elso konzultacio alkalmaval nogyogyaszati kivizsgalas, utana a ciklus bizonyos napjan hormonszintek, ferjemnek spermavizsgalat, mindkettonknek vercsoport meghatarozas ill. HIV teszt. Ennyire emlekszem.

260. kisvigi (válaszként erre: 259. - 8620065b28)
2010. jún. 30. 13:54
Szia!Melyik dokihoz kaptál időpontot?Szerintem szeptember végén érdemes elkezdened telefonálgatni Győrbe, időpontért. Bár, az is lehet, hogy elmentek nyaralni, és már nem is kell telefonálnod:-)
259. 8620065b28 (válaszként erre: 257. - Kisvigi)
2010. jún. 28. 19:45
Szia! Sajnos nem jött össze az inszem, most már csak lombikkal próbálkozhatunk..:( okt.13-ra kaptam időpontot Debrecenbe, itt meg akarjuk csináltatni a szükséges leleteket, aztán tűz Győr..
258. Giina
2010. jún. 28. 18:38
Ma sikerült időpontot kapnom, szeptemberre.
257. kisvigi (válaszként erre: 249. - 8620065b28)
2010. jún. 26. 15:09
Mona26!Nagyon drukkolok:-)
256. Giina
2010. jún. 25. 17:39

Köszönöm Remény, Móni!

Tegnap telefonáltam, de nem kaptam időpontot. :-(

Nekem szeptember is jó lenne... A telefonnál a lány azt mondta nincs júliusra és augusztusra nincs megnyitva, elég lekezelő volt. Sajnos a doki számát sehol sem találom.

A kezdéshez Győrben mi szükséges? Milyen vizsgálatot kérnek?

2010. jún. 23. 19:10

Gina, en egy honapja telefonalok szinte minden nap es most eloszor kaptam idopontot de a Korosi dokihoz most sem tudtak idopontot adni.

Ha nem ragaszkodsz Korosihez akkor telefonaj holnap hatha meg vannak idopontok.

2010. jún. 23. 19:05
Sziasztok! Vegre sikerult, augusztus 17re van idopontom a Boga dr-urhoz. Mostmar sinen vagyok, remelem imar en is sikerrel jarok.
2010. jún. 23. 11:03

Szia Gina!


Én úgy hallottam, hogy Kőrösi most e hónap végén nincs, mert Rómába utazik valami konferenciára. Utána meg jönnek a nyári szabadságok, és valakitől azt hallottam augusztusi időpontja van lombikra és ő kb. 1 hónapja kérte az időpontot. Hívni, hívni és hívni kell a recepciót, nem feladni, mert elég lerázóak próbálnak lenni...kitartás! És sok sikert!


Megy a drukk mindenkinek!

252. Giina (válaszként erre: 251. - KIS TIMI)
2010. jún. 22. 21:53

Köszönöm Timi!


A nőgyógyászom Kőrösihez küld. Nálam csak a lombik lehetséges. A kivizsgálások már megvannak, hacsak nem hiányol valamit a doktor.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook