Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


2010. máj. 24. 11:21

Köszönöm lányok a sok drukkot! Nagyon arik vagytok, és én is mielőbbre kívánom nektek, hogy boldog kismamik lehessetek, majd anyukák! :) Ha Győr mellett döntötök, akkor tényleg mielőbb kérjetek időpontot, mert nemcsak, hogy hosszú a sor, de most jönnek a nyári szabadságolások is! Arról nem beszélve, úgy hallottam, hogy június végén dr. úr 1 hetes római konferenciára megy, tehát június végén nem is lesz.


Én jól vagyok egyelőre, köszönöm, holnap megyünk Győrbe UH-ra, amint publikálható dolgot tudok mondani, megírom nektek!


Sok sikert mindenkinek! pusy lányok!

2010. máj. 24. 07:22
remeny, irj egy par sort, nagyon kivancsi vagyok mi van veled
189. monibakos (válaszként erre: 188. - Kata kincső)
2010. máj. 24. 07:20
szia kata kincso! nagyon orulok hogy te mar boldog kismama vagy, koszi a biztatast. sokszor teljesen remenytelennek latom a jovot de az olyan pozitiv tapasztalatok mint te lelket ontenek belem. Meg ma probalok idopontot kerni, majd irok.
188. kata kincső (válaszként erre: 193. - Monibakos)
2010. máj. 23. 12:48
Szia monibakos ! ezen a honlapon nagyon sok információt találsz a győri kaáliról...többek között a telefon számukat is amin be tudsz jelentkezni...hívd őket minél hamarabb mert hosszú a sor,meg valószínűleg új vizsgálatokat is fognak kérni így lesz szeptember mire valami konkrétra kerülhet sor....ne add fel én is az ország ezen feléből jártam...s most van egy 35hetes kislány pocaklakóm :) !!! [link]
187. Remény21 (válaszként erre: 185. - Maci 30)
2010. máj. 6. 15:59
Tehát akkor a következőt TB-re szeretnéd? én meg úgy tudom, hogy Győrnél nem 3 hónapos mizzéria szerint megy a támogatás, hanem lehet pont beleférsz még a mostani limitbe, ha nem akkor várnod kell a következő hónapra. Egyik ismerősöm most mondta, aki szintén Győrbe jár, hogy júniustól hamarabb már biztos nincs hely. De ez még nem jelenti azt, hogy esetleg a júniusiba ne férnél bele. Egyeztess velük szerintem mielőbb időpontot....
186. Remény21 (válaszként erre: 181. - Maci 30)
2010. máj. 6. 15:54

Kedves maci30!


Én e a helyedben még nem adnám föl, és mindenképp megcsináltatnám valahol a vérvételt, mert a tesztek nem egyforma érzékenységűek, és nem biztos, hogy a teszt ugyanazt az eredményt fogja mutatni mint a vv! Én sem utaztam győrbe el a vv-re, hanem megcsináltattam Debrecenben! Szóval egy jótanács: ne éld bele magad, de mindenképp csináltass vv-t, az a megbízható! Megkérdezhetem hány napra teszteltél és milyen HCG érzékenységű tesztet használtál? Szorítok azért...

185. maci 30
2010. máj. 6. 11:58
kifizettem ezt az alkalmat, ugyhogy még maradt 2 lombik próbálkozásom. De szerintem lesz így is nyár közepe, mire újra bekerülök, az olvasottak alapján.
2010. máj. 6. 11:24

maci30!

Ha nem fizetted ki az embriotranszfert akkor az 5 alkalomból 1-gyel kevesebb esélyed maradt,mintha végig csináltad volna a lombikot.

183. Zsanetta (válaszként erre: 181. - Maci 30)
2010. máj. 6. 11:08

A fagyi babáknál nem kell kivárni a 3 hónapot mert ez nem számít lombiknak(tehát nem számit bele az 5 alakalomba)

De hivd fel a dokidat!!!

2010. máj. 6. 10:27
Kedves maci 30! Tudomásom szerint meg kell várni a 3 hónapot.Sajnálom,hogy nem sikerült.
181. maci 30
2010. máj. 6. 06:42

Sziasztok!


Azt nem tudja valaki, hogyha a fagyasztott beültetés nem sikerült utána mennyit kell várni a következőig? Akkor is 3 hónapot vagy nincs azt nem kell a fagyasztott után kivárni. Sajnos nekem ma reggel lett egy negatív eredményem és holnap kellene menni Győrbe vérvételre, de szerintem lemondom, mert teljesen felesleges felutaznom emiatt, ha a teszt egyértelműen kimutatta.

2010. máj. 5. 20:32
:):):):):):)
2010. máj. 5. 12:58

Remény! Én is nagyon izgulok érted! Ha Neked sikerült, az még inkább megerősíti bennem, hogy Győrben a helyem! :-)

Írj, ha van eredmény!

178. gigi34 (válaszként erre: 182. - Remény21)
2010. máj. 4. 11:16
Ne félj, minden rendben lesz:-) Ha gondolod majd írj mi lett az eredmény.
177. gigi34 (válaszként erre: 176. - F527747ea7)
2010. ápr. 30. 07:54

Szia Vivics!


Nálunk is hasonló a helyzet, elméletileg "csak" a petevezetőkkel van gond. Mi Bp-en csináltuk az első lombikot, most akarunk átmenni Győrbe, szóval máj. 17-re kaptunk időpontot(már csak 2 hét:-)) ha gondolod majd írok, hogy mit mondtak. Én is kíváncsi vagyok mikor kerülnénk sorra és kell-e a vizsgálatokat ismételni.

176. f527747ea7 (válaszként erre: 173. - Kata kincső)
2010. ápr. 29. 20:02
Transzfer egy sem volt.. :-( Pedig már egy éve járunk /pontosabban jártunk a debrecenibe. Valahogy mindig volt valami gebasz... olyan lassú és bizonytalan ott minden... folyton azt a választ kaptam mindenre, hogy "nem lehet tudni, erre nincs magyarázat, csak bízni kell, stb". Meguntuk. Pedig amikor odamentünk, azt mondta a doki, az én esetem lesz a világ legegyszerűbb dolga. Minden hormon rendben, a férj rendben, csak a petevezetők vannak elzárva, arra meg a lombik kiváló megoldás. Mégis, a mai napig kéttagú a szűkebb családunk... :-(
2010. ápr. 29. 14:35

NEKED VOLT CYSTÁD A LOMBIK ALATT??

NEKEM IS DE LESZÍVTÁK A PUNKCIÓKOR.

HÁT NEM TUDOM LEHET ADOK MÉG EGY ESÉLYT RÁ ITT NEM TUDOM MI TÉVŐ LEGYEK.

174. kata kincső (válaszként erre: 171. - Zsanetta)
2010. ápr. 29. 14:30
Zsanetta ! -ha már gondolkodsz és egy kicsit is megingott a bizalmad VÁLTS....-győrben sem csodatévők vannak de az eredményeik magasan a legjobbak....5 műtét ??!! -nekem is szorgalmazták debrecenben mikor újra 5cm es volt a bal petefészkemen,de nem mentem bele..s lám műtét nélkül is megoldható volt és eredmény is van :)
173. kata kincső (válaszként erre: 170. - F527747ea7)
2010. ápr. 29. 14:22

Köszönöm a gratulát..hát megharcoltuk...

-az nagyon fontos hogy bízzál mert sok minden fejben dől el...van már időpontotok..hányadik nekifutás...

2010. ápr. 29. 11:56

Gratulálok neked a babóhoz én is endometriosisos vagyok 5x műtött és most is van cystám.

2 sikertelen lombik és egy transzfer nélküli stimu.

és magam kértem az IR vizsgálatot és magas lett az inzulinom.

2010. ápr. 29. 11:55

Sziasztok!!!


Én a pestiben járok,de nagyon gondolkozom hogy átmegyek a győribe.

170. f527747ea7 (válaszként erre: 169. - Kata kincső)
2010. ápr. 29. 10:08
Kedves Kata Kincső! Gratulálok a picikéhez!! Mi Debrecenben egy stimut csináltunk, a transzfer nekünk is elmaradt :-(. Az általad leírt indokok miatt is, nagyon bízunk Győrben... már nagyon várjuk, hogy mehessünk. Minden jót Kened, és sok boldogságot a kislányodhoz :-)!!
2010. ápr. 28. 21:12

Sziasztok lányok mindannyian !!!


32 hetes kismamaként szeretnék segítséget,tanácsot és biztatást adni nektek úgy hogy maximálisan átérzem minden problémátokat mert ÉN is végig csináltam mindazokat …


- rutin vizsgálatok nőgyogyi,- többszörösen kiújult endometriózis – debreceni klinika nagy nőgyógyászati műtét daganat és részben petefészek eltávolítás -6 hónapos mesterséges klimax injekciós hormon termelés szabályzással -2 stimuláció a debreceni kaáliban de beültetésig nem jutottunk – újra daganat (endom.) ismét műtöttek volna a klinikán…-ORVOSVÁLTÁS –Győr Dr. Kőrösi Tamás – sok új vizsgálat amit már állítólag régen meg kellet volna csinálni……-2 beültetés sikertelen (na de legalább az embrió transzferig eljutottunk már ez is óriás lépés volt !! ) -3. Transzfer 3 visszakért soksejtes gyönyörű kis PÖTY – 1 élő magzat - és most már a célegyenesben…..Hát nagyon Zanásítva négy és félév küzdelme !



Merjetek váltani ha nem mennek a dolgok !

Életem legjobb döntése volt hogy átmentem a győri kaáliba. Szakmailag magasan toppon van Kőrösi ,fantasztikus csapatot állított össze az elmúlt 10 év alatt, kiváló biológusok,végtelen empatikus altatós doktornő,segítő kész aranyos asszisztensek. Itt mindenki azért dolgozik hogy NEKED gyermeked legyen ! Sok páciensük van mert rengeteg remény vesztet sorstársunk fordul hozzájuk utolsó mentsvárként így nagyon leterheltek,feszített idő és munka beosztásban dolgoznak!! Az eredményeket őket igazolják, Magyarország LEGEREDMÉNYESEBB !!! meddőségi intézménye. (hivatalos felmérés )Látom hozzám hasonlóan köztetek is többen vagytok kik az ország másik végéről jártok oda. Nagyon költséges és fárasztó de hinnetek kell ,hogy megéri !!!


A leendő kislányomat csak nekik köszönhetem Kőrösi hozzáértésének, Zsuzsa doktornő biztató szavainak, biológus Csaba profizmusának s minden asszisztens odaadásának !!


Kicsit hosszúra sikerült de ennél rövidebben nem tudtam mindezeket leírni ,s remélem egy kis segítséget nyújtok nektek…bármi kérdésetek van szívesen válaszolok ,még vagy 1,5 hónapig nem a picurimmal vagyok elfoglalva….

168. f527747ea7 (válaszként erre: 166. - Remény21)
2010. ápr. 28. 12:09

Szia Remény! Örömmel olvasom, hogy túl vagy a transzferen. Nagyon szorítok, hogy eredményes legyen ezúttal a progi!!!!

Mi június 10-re kaptunk időpontot. Szóval a papírokat átkéri a győri káli, nekem már nem kell ez ügyben keresni a debrecenieket, ugye?

Ha jól sejtem, júliusban számíthatunk leghamarabb beültire :-(. Mit gondolsz, az első konzi után lesz olyan vizsgálatsorozat, ami miatt gyakran kell majd Győrbe menni, vagy beiktathatunk június közepére egy egyhetes nyaralást? Reméljük utolsóként, kettesben - :-).Ja és még egy kérdés, a vérvételeke miatt is Győrbe kellett menni, vagy azt Debiben is meg lehet csináltatni, mondjuk a Klinikán, és valahogy átküldeni az eredményt?

167. gigi34 (válaszként erre: 166. - Remény21)
2010. ápr. 27. 17:44

Szia!


Szorítok, hogy sikerüljön.Nem is tudja az ember, hogy mi a jobb, feküdni vagy dolgozni és lefoglalni magad. Én az első után végig feküdtem, nagyon vigyáztam, mégsem sikerült, úgyhogy erre nincs recept. Biztos sikerülni fog, Neked már sikerülnie kell!!!:-)

Köszi az infót, ha csak júniusig kéne várni én lennék a legboldogabb. Pesten szeptemberben kerülnénk újra sorra, ők kevesebb támogatást kapnak és sok a "beteg".

Bízom a Bogában, sok jót hallottam.

166. Remény21 (válaszként erre: 165. - Gigi34)
2010. ápr. 27. 14:47

szió!

pihizgetek, igen, a héten mindenképpen tp-en itthon, jövő 7-en már megyek vissza dolgozni, legalább az idő is jobban telik majd, meg nem agyalok annyit...remélhetőleg...


a Boga is jó doki, most elég sok terhes jött neki vissza a HCG vv után...jó kezekben leszel!


egy kis infó:

tegnap beszéltem egy ismerősömmel, akinek most csúszik a lombik, mert nem jött meg nekik valami kütyü Amerikából...és csak nyár elején tudják csinálni, mert TB támogatás már csak akkorra van...tehát ha ez infó, ha még májusban valakinek le is megy a stimuláció, akkor leghamarabb annak is csak júniusban lehet szó a beavatkozásról...

165. gigi34 (válaszként erre: 164. - Remény21)
2010. ápr. 27. 09:03

Szia!


A Bogához kaptunk időpontot. Csak annyit mondtak, hogy vigyük az eddigi eredményeket.

Te hogy vagy? Pihengetsz vagy hogy tervezed ezt a 2 hetet?

164. Remény21 (válaszként erre: 163. - Remény21)
2010. ápr. 26. 14:17

látom már...május...minnyá itt van :)

melyik dokihoz? mit mondtak?

163. Remény21 (válaszként erre: 160. - Gigi34)
2010. ápr. 26. 14:08

szia Gigi!

kaptatok már időpontot? mizu?

162. Remény21 (válaszként erre: 157. - 8620065b28)
2010. ápr. 26. 14:05

Szia Mona (én is Mona :))

Szal, felhívod őket, át tudják kérni más Kaáliból az aktátokat, és adnak egy első konzis időpontot. Ugyanazon vizsgálatok kellenek, amik Debiben is, sőt, ha egy évnél nem régebbiek, akkor az is jó nekik. Első konzis díjat nem kellett fizetnünk, meg adnak majd árlistát. Ami nekik +ba van lombik előtt, az a hüvelytisztasági vizsgálat, kb 2000 Ft, meg 1-2 speciális eljárás, amit ha a doki jónak lát, majd javasol nektek lombik előtt, de nem mindenkinél, ezért erről addig nem is beszélek. Első konzi után ha minden vizsgálatotok rendben, és ha belefértek a havi TB keretbe, akkor a doki indítja a stimut, ami nagyon egyénre szabott, és eltérő. Nekünk pl. febr. 09-én volt az első konzink, és lásd, tegnap volt az ET-m, mert nekem közbe jött a stimu előtt más eljárás is, vagy cisztapunkció, ezt nem lehet kiszámítani...az út elég hosszú, 3 ó oda, 3 vissza, de a dokik profik, a személyzet viszont nem annyira kedves mint Debiben...kérdezz még, ha gondolod...sok szerencsét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook