Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


11. T.Orsa
2009. máj. 13. 07:47
Nem biztos,de én úgy tudom kell a házastársi viszony.
2009. máj. 13. 06:49
Arról ki, mit tud, h hivatalos élettársi viszony vagy házasság kell az IVF-hez? Mi csak jövőre szeretnénk összeházasodni...akkor most mi lesz? Kiadnak vmi papírt arról, h együtt élünk?
2009. máj. 12. 11:45
Sziasztok! Írjatok sokan sokat erre a fórumra!
2009. máj. 12. 11:39
Én nagyon messziről fogok jönni de nem nagyon érdekel. Hál'Istennek én is csak jókat hallok róluk! Szóval végre van 1 zöld út!
7. T.Orsa (válaszként erre: 6. - Jasmine)
2009. máj. 12. 10:12

Te egyébként nem Győr környéki vagy,csak jókat hallottál a győri Kaáliról,azért akarsz ide jönni?


Én hallottam olyan párokról,akik Debrecenből jöttek ide,és itt sikerült nekik!


Nekem mondjuk egyértelmű,mert itt van a városban,nem kell utazgatni.

Az biztos,hogy nagyon jó híre van az intézetnek.

2009. máj. 12. 09:30
Nekem van több ismerősöm is akiknek a győri Kaáli hozta meg a babát, mert a 2 doki aki ott van nagyon érti a dolgát!!Ezért szeretnék hozzájuk jutni hamarosan! Sztem nagyon nem mindegy, h azt a pénzt amit így is, úgy is odaadunk azt kinek és miért adjuk! A babáért persze semmit nem sajnál az ember de az egészségünknek sem mindegy hányszor kell hormonokkal szúrni magunkat! Én csak 1x szeretnék ilyet!
5. T.Orsa (válaszként erre: 4. - Micsu)
2009. máj. 12. 07:48

Persze,hogy emlékszem,anno te biztattál,hogy a Kaáliban első alkalomra sikerült teherbe esned:-)

Én is szoktalak olvasgatni!

4. micsu (válaszként erre: 2. - T.Orsa)
2009. máj. 12. 07:41

Szia !

Nemtudom mennyire emlékszel rám váltottunk 1-2 szer privit,és néha bekukk a naplódba.Sajnálom h. még nem jött össze a babó!Az idei gólyxa talán meghozza:)!!

2009. máj. 12. 07:38

Szia!

Én csak jó hallottam és a tapasztalatom is ugyanez!!!Elsőre sikerült az inceminációm és most 7 hónapos babócám van!!Ha újra kezhetném azonnal hozzájuk fordultam volna.Nagyon rendes volt mindenki velem.Ha érdekel esetleg valami szívesen segítek!

2009. máj. 12. 07:35

Szia!

Ez engem is érdekelne.

2009. máj. 12. 07:35
Aki tud érdemleges információval szolgálni, szívesen fogadom, hogy milyen tapasztalatok vannak a győri Kaáliról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook