Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr Boga Péterről, a győri Káali Intézet orvosáról mi a véleményetek? fórum

Dr Boga Péterről, a győri Káali Intézet orvosáról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


7. Rax
2021. jan. 22. 09:33

Sziasztok!

dr. Boga Péterhez vagy Dr. Gál Bencéhez mennétek inkább? Mi a tapasztalatok?

6. Rax (válaszként erre: 4. - Whiteswan)
2020. dec. 15. 11:42

Szia Whiteswan!


Te milyen kérdéseket írtál össze? :)

2020. aug. 31. 13:25
Olyan problémánk van,hogy az élettársi papirunk még mindig nem készült el,valószinu nem is fog el készulni amire megyünk az intézetbe..igy is mehetünk? Vagy le kell mondani az idöpontot?😞
4. whiteswan (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 29. 14:29

Köszönöm! 😊

Az első konzi és beülti között 6 hónap telt el, de ez még tavaly volt, amikor még havi tb-s limit és várólista volt. Idén február óta már bármennyi tb-s lombikot elszámolhatnak, amennyit kivitelezni bírnak. A vírus miatt volt/van lemaradásuk, de én azt gondolom, hogy pár hónapnál többet nem kell várni. Remélhetőleg Kőrösi dr halála miatt nem lesz rosszabb a helyzet. A FB-on van egy győri kaális lombikosok zárt csoport. Ott sok-sok hasznos infót megtudhatsz.

A sok szuri az relatív, sok mindentől függ, hogy ki miből mennyit kap. Szerintem én nem kaptam nagy adag hormont. Rövid protokollom volt.

Boga dr 51 éves amúgy. 🙂

Javaslom írd össze minden kérdésedet az első konzira. Én is mindig izgultam, ezért mindig összeírtam a kérdéseimet, hogy lányos zavaromban ne felejtsek el semmit. 😉

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Whiteswan)
2020. aug. 29. 12:29

Köszönöm hogy válaszoltál!

A konzultáció és a beultetes kozott hány hónap telt el?

Sok injekciot kaptál?

A dr ur már nagyon idös vagy még fiatal?

Nagyon izgatott vagyok..

Már 40 éves vagyok,és sürget az idö sajnos..

Köszönöm ha válaszolsz a kérdéseimre.

Gratulálok a babához!😊

2. whiteswan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 29. 08:33

Szia.

Győr a lehető legjobb választás, országosan kimagasló eredményeik vannak. Én Boga dr páciense vagyok. Csak jót tudok mondani róla. Kiváló szakember, lelkiismeretes orvos. Drága Kőrösi dr úr tanítványa, 20 évet töltött mellette. Nem túl bőbeszédű, ez nekünk elsőre szokatlan volt, viszont nagyon érti a dolgát, és ha kérdezel, mindig minden kérdésre készségesen válaszol. Egy stimulációm és két beültetésem volt nála. Az első beültetés sikeres volt ugyan, de sajnos missed ab lett a 8. héten. A második beültetés is sikerült, most kezdjük a 14. hetet a kis pocaklakóval. Nagyon hálásak vagyunk a doktor úrnak, az asszisztenseknek és az egész győri Kaáli Intézetnek mindenért. Rendíthetetlenül bíztam a doktor úrban, vakon mentem utána és meg is lett az eredménye. A leterheltség ellenére lelkiismeretesen végzik a munkájukat, családias a légkör. Én mindig úgy éreztem, hogy olyan, mintha hazamennék. A főnővér stílusát szokni kell, de én sosem vettem magamra a beszólásait, mert tudom, hogy nem nekem szól, hanem ő egyszerűen ilyen. Nem tudom, hogy Kőrösi dr úr halálával mennyiben fog változni az intézet, lesz-e még egy orvos, stb., de abban biztos vagyok, hogy jó kezekben leszel!

Sok sikert! :)

2020. aug. 28. 17:52

Sziasztok!

Megvagytok elégedve a dr úrral? Sikeres volt a lombik nála?

Milyen protokollt végzett nálatok? Most 3 hét múlva van idöpontunk hozzá.😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook