Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


431. b.trix13 (válaszként erre: 410. - A99894e28c)
2010. szept. 24. 15:32

szia .megkérdezhetem hogy az hogy derül ki hogy a tüszőből pete lesz????és az hogyan derül ki hogy érett vagy éretlen????elnézést hogy így ismeretlenül.de nagyon érdekelne.

tehát a tüsző az nem pete igaz.hanem a tüszőből lesz a pete és az érik meg?nálam is ilyen probléma lehet csak nálam ultrahang van kb 2 szer a 3 napon meg a 12 napon.ebből kiderülhet???szerinted.köszönöm előre is a válaszod.

430. agnesung (válaszként erre: 429. - Maci 30)
2010. szept. 24. 11:23
Szia Maci! Nagyon sajnalom ami veled tortent!!En biztos elajultam volna ha pozitiv tesztet latok, de en is minden alkalommal superideges vagyok es nem tudom kezelni dolgozni nem tudok menni mert fizikai munkat vegzek es az nem jo, ugyhogy nehezen telik az ido. Ne csuggedj ujra kell probalni!
429. maci 30
2010. szept. 24. 09:56

Sziasztok!


Sajnos lett egy sikeres lombikom, ami pillanatokon belul sikertelenne is vält. Megkerlek titeket, hogy probaljatok meg abban a ket hetben tenyleg nem stresszelni, valamivel lekotni magatokat es orulni annak, hogy egy lepessel kozelebb kerultetek ahhoz, hogy babatok legyen. Nekem a 26. napon, ez a beulti utäni 9. napon volt egy nagyon eros fejgorcsom, mint ahogy normälisan is a 26. napon, mikor meg szokott j0nni fäjni szokott a fejem. En akkor csinaltam r0gton egy tesztet este es termeszetesen negativ lett. Teljesen osszeomlottam es elhitettem mar magammal, hogy nem sikerult. Masnapra mar jott is kicsi barnas folyasom, igy teljesen lemondtam rola. Aztan ket nap mulva elmentem otthon egy vervetelre, es az poz. eredmenyt hozott, viszont a barnazas mar egyre erosebb lett es nemi ver is jott hozza. Masnap mentem gyorbe is vervetelre, meg ott is jo eredmenyeim lettek, de mondtak, hogy fekudjek. Sajnos hiaba tettem, mert a verzes csak erosodott en meg csak egyre idegesebb lettem, mert egy percet sem tudtam orulni ennek a terhessegnek, mivel minden percben mar vartam, hogy rendesen megjon. Vegulis tegnap mentem el megint egy vervtelre es az mar a hcg szint visszaeseset is kimutatta. Szepen magatol elment a baba. Lehet, hogyha kevesebbet idegeskedek es nem hatarozom el mar a 9. napon, hogy ez nem sikerult jobb lett volna. Mindenesetre abban biztos vagyok, hogy a stressz sokkal tobbet Art a hormonhaztartasnak, mint hogy felkelsz az agybol es setalgatsz, nyugodtan eltoltod az idodet, vagy akinek nyugisabb a munkahelye esetleg bemegy dolgozni az 5. naptol. (Ezt tapasztalatbol mondom, mivel 2 baratnomnek elsore sikerult ugy, hogy mindkettojuk beultetes utan meg egy napot fekudtek es utana mentek is dolgozni, es nekem is van mar egy kislanyom es vele is mentem dolgozni a 4. naptol) Az ember addig sem csak ezzel foglalkozik. Most a kislanyommal itthon vagyok es nem kotott le agyilag igzabol semmi mas, es csak ezen agyaltam, meg is lett az eredmenye. Csak jo tanacskent mondtam el nektek, hogy tanuljatok az en hibambol. Legkozelebb en is probalok orulni annak, hogy kaptam egy lehetoseget arra, hogy legyen meg egy gyerekem es nem csak a 2. het veget varni es jeleket keresni arra, hogy nem sikerult. Szeretnem meg megkerdezni, hogy megmaradt crinone huvelygelem egy teljes doboz es meg egy amibol 3 darab hianyzik, ha valakinek ezt irnak fel, amire jo esely van, es azt tudni fogja ugyis mar leszivaskor en eladnam, mert egy doboz 9000 Ft, en a kettot odaadnam 14.000 Ft-ert

428. Mammerbabu (válaszként erre: 426. - PeHuJu)
2010. szept. 21. 21:23

szia

mindkét orvos nagyon nagyon jó

én is mindenképp Kőrösihez szerettem volna kerülni és kerültem is, így utólag azt mondom, hogy mindegy, viszont úgy tűnik, hogy az időpontokat Boga jobban tartja

427. KIS TIMI (válaszként erre: 426. - PeHuJu)
2010. szept. 20. 16:44

Szia!

Szerintem Boga doktor is nagyon jó szakember,volt amikor hozzá kerültem,én meg voltam elégedve.Ha mindenképen Kőrösi doktorhoz szeretnél menni,szerintem hetente hétfői napokon telefonálj,hátha valaki lemondja.Sok szerencsét.

426. PeHuJu
2010. szept. 20. 12:42

Sziasztok, egy kérdés:

Szerettem volna Kőrösi doktorhoz bejelentkezni, de képtelenség időpontot kifogni, Dr. Boga Péterről mi a véleményetek, rendes , jó doki? Érdemes akár hozzá is bejelentkezni? Vagy esetleg tipp, h. miként lehetséges akkor hívni őket, amikor tényleg adnak ki időpontot dr. Kőrösihez? Köszi.

425. Mammerbabu (válaszként erre: 423. - Agnesung)
2010. szept. 19. 21:58
sajnos sikertelen volt, de holnap hívom a nődokim, mondja meg hogy odabenn készen állok e a kövi beültire
424. Mammerbabu (válaszként erre: 422. - Giina)
2010. szept. 19. 21:57

szia,

elhiszem, hogy nagy izgalommal várod/várjátok, mi is voltunk/vagyunk ezzel

mi is Kőrösihez járunk, csak jót mondhatok, nyugi

túl vagyunk az első sikertelen lombikon és még idén megyünk a következőre

jól vagyok, állok elébe az újabb próbálkozásnak, de előtte a saját nődokim, hogy megmondja mi a helyzet odabenn

2010. szept. 19. 20:52
Tenyleg mammerbabu hogy alakult az utolso beulti?
422. Giina (válaszként erre: 421. - Mammerbabu)
2010. szept. 19. 14:46

Szia! Nagy-nagy izgalommal várom az első kozultációt a győri kaáliban Kőrösi doktornál.

Sajnos csak decemberre van időpont, de még bízom benne, hátha lemondja valaki a hamarabbi időpontját...

Te hogy vagy Mammer?

2010. szept. 19. 10:43

mi is a győri Kaáliba járunk és osztom a véleményem az előttem szólókhoz


hogy vagytok csajosok?

ki hol tart?

420. e28c748947 (válaszként erre: 410. - A99894e28c)
2010. szept. 16. 21:21

Kedves Rado80!

Én is csak azt tudom mondani, hogy nyugodj meg, sztem jól választottál, hogy megpróbálod a győri Kaálit!Én mindenkinek csak javasolni tudom ezt az intézményt, Kőrössi dr-t és csapatát.Lehet tudni, hogy miért vagy nehezen stimulálható?

419. KIS TIMI (válaszként erre: 410. - A99894e28c)
2010. szept. 16. 20:01

Szia Rado80!

Győrbe kezdtem,és nem mennék máshova,nem is tervezem.Nyugodj meg,és próbáld meg itt veszteni valód nincs,csak jól jöhetsz ki,ez az én véleményem.Szerintem itt profi a csapat,a terhességi ráta is itt a legmagassabb országossan.

418. Helena (válaszként erre: 415. - Giina)
2010. szept. 16. 15:58
Köszi szépen a választ!
417. Giina (válaszként erre: 416. - A99894e28c)
2010. szept. 16. 15:56
Akkor mindenképpen válts intézetet! Nekem is a Győri Kaálit javasolta a nőgyógyászom. Nekem most volt egy hosszadalmas kivizsgálásom.
2010. szept. 16. 15:34

Köszönöm lányok, hogy írtatok.


Giina, félre nem érts, nekem semmi bajom nincs a debreceni kaálival..

És sajnos nem az 1 próbálkozás, mert már előtte volt 2 megkezdett program, de abba kellett hagynunk mind a kettőt a felénél, mert nem reagált úgy a szervezetem, ahogy kellett vna...

415. Giina (válaszként erre: 414. - Helena)
2010. szept. 16. 15:31
Hívd fel a Győri Kálit! 96/511-210 Mindenképpen érdemes oda bejelentkezned.
414. Helena
2010. szept. 16. 14:54

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni tőletek. 33 éves vagyok, 3 éve szeretnénk kisbabát, de sajnos sikertelenül. Inzulinrezisztens vagyok, amit kezelnek, de az endokrinológus még nem enged a meddőségibe. Én nagyon remélem, hogy januárban már mehet inszeminációra. Szerintetek érdemes már inszemre is a győri kaáliba menni? Vagy csak lombikra lehet oda menni?

Mi Győrhöz lakunk a legközelebb, így az intézet jó híre mellett ez is Győr mellett szól.

Szerintetek ha januárban szeretnék menni, akkor mikor kellene időpontot kérnem?

413. Giina (válaszként erre: 410. - A99894e28c)
2010. szept. 16. 13:10
Nekem a Debreceni Kaáliban volt négy beültetésem és öt punkcióm. A második punkciónál nekem csak egy tüszőt láttak uh-n, és az az egy sem volt jó. Azért, mert egyszer nem sikerült még nem biztos, hogy nem vagy jól stimulálható.
2010. szept. 16. 12:38
és még valami, mi is oda mentünk volna, csak sikerült az utolós inszemünk :) 14 hetes kismami
411. 8620065b28 (válaszként erre: 408. - A99894e28c)
2010. szept. 16. 12:37

Szia! Nekem az unokatesómnak volt ilyen gondja, egyáltalán nem volt peteérése, hiába stimulálták. PEsten kezdett, ott 4 sikertelen inszemináció és 1 sikertelen lombik után ment Győrbe Kőrösihez, és sikerült nekik, 3 kis csöppséget ültettek neki vissza, és 1 megtapadt. :) Egészséges kifiú lett. A történethez hozzá tartozik, hogy a kisfiú születése után 9 hónappal nagyon rosszul lett az uncsim, nem tudtuk mi a baja, azt hittük valami vírus..Kiderült, hogy spontán terhesség, a dokik is csak széttárták a kezüket! :) Azóta megszületett Lilla.


Ne add fel, kitartást! Én azonnal kérnék Győrbe időpontot.

2010. szept. 16. 11:49

Kedves Timi,

Köszönöm a választ!

Hát én ebből csak a Gonalt és az ovitrelle-t ismerem...(+mlg ismerem a decapeptylt-t, és a closty-t..)

A többi egyáltalán mire jó? :o/

Én el vagyok keseredve, mert 3 tüsszőm lett, amiből csak 1 pete lett, és sajnos az is éretlen...és, bár mindent megpróbáltak, mégsem érett meg...

Timi, te hol kezdted?

Van olyan köztetek Lányok, aki máshol kezdte, nehezen stimulálható, és végül győrben kötött ki?

És esetleg ott sikerült?

409. KIS TIMI (válaszként erre: 408. - A99894e28c)
2010. szept. 16. 11:44

Szia!

Gonál-F,Luveris,Cetrotide,Menopur,Suprefact orr spray,Ovitrelle.Prsze ennél több szert is használnak,mivel mindenkinek egyénre szabott a protokollja.Ha jól tudom legalább 6-7 féle protokollt használnak.Sok sikert.Kőrösi doktor pedig egy igazi megszállott.

2010. szept. 16. 11:15

Sziasztok lányok,


én új vagyok itt, és tanácsot szeretnék kérni Tőletek.

Debrecenben nemrég volt egy sikertelen próbálkozásom, úgy tűnik elég nehéz eset vagyok..

Lehet, hogy szeretnék váltani..nem minthogyha az eddigi orvosomban nem bíznék, csak úgy érzem, hogy elég nehéz eset vagyok..

Kőrösi Dr. úrról nagyon jókat hallok, állítólag sok "reménytelen" esetben segített már.

Szeretném megkérdezni, hogy titeket milyen gyógyszerekkel stimulálnak Győrben?

Előre is köszönöm a válaszokat!

407. Giina (válaszként erre: 403. - Naca71)
2010. szept. 16. 10:15
Szerintem közbe jöhet halaszthatatlan dolog, vagy egy spontán csodababa is.:-) Mire bejutunk több ciklus...
406. e28c748947 (válaszként erre: 403. - Naca71)
2010. szept. 15. 14:01

kitartás lányok!!!

Amit nagyon szeretnétek,az sikerülni fog,sikerülnie KELL.Az út rögös és keserves tud lenni, mint testileg, mint lelkileg, de nagyon megéri!!!

405. maci 30
2010. szept. 15. 13:29
Bocs, mammerbau!
404. maci 30
2010. szept. 15. 12:22

Szia monibakos!

Ha jól emlékszem neked már tudnod kellene az eredményt, mivel nekem is azon a héten volt a beülti, mikor neked, csak nekem pár nappal később, szombaton. Elmentél vérvételre a kaáliba, vagy otthon csináltattad?

403. naca71
2010. szept. 15. 10:32

Sziasztok,én aug.24-én kértem konzira időpontot, abban a pillanatban, hogy Kőrösi doki visszajött szabiról és csak nov.2-ra kaptam...Szerintem a csere halott ügy, aki bejut, örül, hogy végre mehet...esetleg, ha tényleg sűrgősen közbe jön valami valakinek. Szívesen cserélnék én is, de nem nagyon bízom benne sajnos...

Pojcsika, most Te adsz erőt sokunknak, köszönjük!!! Gratulálok Nektek!!!

402. KIS TIMI (válaszként erre: 400. - E28c748947)
2010. szept. 14. 20:01
Ez valóban így van,akkór már "sinen vagy".

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook