Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
26111. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26110. - Mery2)
2019. okt. 14. 14:19

Szia!


Nagyon sajnállak, sajnálom ami veled történt! Átérzem.... 😢

Kívánok neked nagyon sok erőt, kitartást! Magamnak is csak azt tudok sajnos. 😥

Sikerülni fog!! 💜

26110. Mery2
2019. okt. 14. 14:11

Sziasztok! 20 hetes iker terhes voltam okt 5.-én veszítettem el őket... mert kinyílt a méhszájam.... a beültetés Győrben volt ami elsőre sikerült is Boga dr végezte. Egy petesejtünk van lefagyasztva az intézetben, 36,5 éves vagyok. Szerintetek van remény és mikor tudok jelentkezni mikortól indulhat a következő stimu? Mennyit kell várni a méhem regenerálódásában?

Nagyon el vagyok keseredve...😢

26109. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26108. - Whiteswan)
2019. okt. 14. 12:15

Sajnos nem vádolhatok mást, csakis magamat! Csak miattam nem lehet spontán babánk.... Már ezt sem bocsátom meg magamnak SOHA!

Majd igyekszem össze szedni magam, egyébként nagyon erős személyiség vagyok. De ez most nagyon fáj, úgy érzem most magam, mint amikor elvesztettem a szüleimet, Édesanyám a kezeim között halt meg! Részben vele haltam....😭 Soha, azóta se dolgoztam fel....

Vannak pillanatok, amikor kicait magamhoz térek és már azon gondolkozom hogy csütörtökön telefonálok Kaposvárra időpontért, meg azon agyalok hogy remélem minél előbb mehetünk.

De rettegek! Félek az újabb kudarctól, csalódástól...

Nagyon köszönök neked mindent, borzasztóan hálás vagyok így ismeretlenül is! 😚❤

26108. whiteswan (válaszként erre: 26107. - Nagyné Ivett)
2019. okt. 14. 11:25

Istenem! Nagyon sajnálom! :( Ilyenkor nincsenek szavak...

Először is: ne vádold magad! Te mindent megtettél és mindent jól csináltál! Ez nem rajtad és nem ezen múlt.

Másodszor pedig sajnos akármennyire is fáj, el kell engedni! Hidd el én tudom, hogy ez mennyire nehéz!

Tudom bármit is ír most bárki, nem vigasztal Téged!

De csak azt tudom mondani, hogy sirasd meg, búcsúzz el tőle! Aztán pedig tovább kell lépni! Természetes, hogy csalódott és szomorú vagy, de nem szabad feladni! Kell egy kis idő, amíg "észhez tér" az ember, de aztán menni kell tovább!

2019. okt. 14. 11:12

Sziasztok!



Elöször is, szeretnèm mindenkinek megköszönni aki szorított értünk, drukkolt nekünk!


Tegnap bementem megint Uh-ra a saját orvosomhoz, akinél szültem annak idején a 2 gyermekemet, akit 20 éve ismerek, barátom, kollégám volt.


Azt mondta sajnos nem fog ez a terhesség megmaradni. 😭😭😭


Amikor rá nézett a monitorra, azt mondta nem lát szívhangot, aztán hogy valami talán van még, de annyira lassú, hogy talán 70 körül lehet. Tanultam, illetve ezt sokan tudjuk, hogy ilyenkor 130-140 körül kell lennie. Most is 5,2 mm-nek mérte, csütörtökön Tapolcán 5,8 mm-nek mondták. Túl nagy jelentősége nincs is, hiszen szerdán már 9 hetes vagyok, most már minimum 3 héttel el van maradva, szinte nem nő semmit, de a szívverés lassúságára nincs is magyarázat. Tőle is kérdeztem, miért lett ez?! Azt mondta szerinte az a baj, hogy valamiért kettévált, valószínű ott történt valami baj, ezért nem fejlődik. De ezt sajnos már soha nem fogjuk megtudni. Kérdezte hogy semmi barnázás, semmi görcs,semmi nincs? Mondtam hogy semmi, Én jól vagyok.


Mondta hogy menjek be szerda reggel fél 8-ra éhgyomorra, addig meglátjuk. De mindenképpen éhgyomorra menjek, akkor be is fejezzük... 😭😥


Megszakad a szívem! Annyira sajnálom, hogy meg tudnék őrülni. 😢


Eljutottunk végre idáig, de így utólag most átérezve, ilyen áron inkább ne is sikerült volna! 😥


Nagyon félek, leginkább attól, hogy soha nem fog sikerülni, rettegni fogok végig ha a következő valaha sikerülne is, hogy megint így járunk. Nem is tudnék a pozitív tesztnek se örülni, csak félnék.


De még azzal sem tudom vádolni magamat, hogy miattam van, kilökte a testem, miattam szakadt meg! Akkor kit vadoljak?! A sorsot hogy ennyire igazságtalan, az istent, az orvostudományt, a biológiát??!!


Nincs válasz! Csak a mérhetetlen űr, fájdalom, csalódottság, elkeseredettség, remény vesztettség, félelem, fájdalom.... 😥


Nagyon félek a szerdától, rettegek a jövőtől! Nem tudom hogyan, merre tovább....


Eddig táppénzen voltam, megyek majd vissza dolgozni, bele gondolni se merek. Nagyon aranyosak a kolleganőim, tudom hogy együtt fognak érezni, ölelgetnek majd, még meg is könnyezik de nem akarom hallani, látni a reakciókat. A főnöknőnkkel barátnői viszonyban vagyunk. El kell neki mondanom hogy lombik volt. Ha el is megyünk majd megint megpróbálni, nem akarok "hazudni" neki, nem érdemli meg. Ezt nem mondtam meg senkinek hogy lombikkal lett a baba.


Nem tudom, hogy aki ennyi áldozat, szenvedés árán, mire az ember lombikkal végre nagy nehezen eljut évek után odáig hogy pozitív lesz a teszt, hogy tudta ennyi nehézség után feldolgozni, hogy eljutott végre idáig, beleélte magát és kezdhet megint mindent előlről?! Ez nem olyan mint egy spontán terhesség ha megszakad!


2 éve kezdtünk próbálkozni, akkor még sejtésem sem volt róla hogy bajom lehet. 1 éve mentünk Tapolcára, 2 laparascopia, tavasszal sikertelen. Most valahogy tudtam, biztosan éreztem mielőtt neki álltunk, hogy biztos hogy sikerülni fog! De erre álmomban sem gondoltam volna.


Nem tudom Ti hogy éltétek túl?!! De Én ekkorát talán soha életemben nem csalódtam még semmiben, pláne nem saját magamban.... 😢😥

26106. whiteswan (válaszként erre: 26105. - Hajnus85)
2019. okt. 12. 12:17
Szia. Az első konzultáció ára 18 ezer Ft. Ebben benne van maga a konzultáció és a nőgyógyászati vizsgálat.
26105. Hajnus85
2019. okt. 12. 11:10
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne. Most október 22-én megyünk Győrbe konzultációra. És az lenne a kérdésem hogy ilyenkor első alkalommal mire lehet számítani anyagi téren? Mert mi most megyünk először,mert nemrég derült ki nekünk csak lombikkal lehet baba. Előre is köszi a válaszokat. :)
26104. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26102. - Feszterkem17)
2019. okt. 8. 16:38

Neked is nagyon nehéz lehetett, szívből gratulálok a kicsi fiadhoz! ❤ Nálad jobban senki nem érdemelte meg ezt a csodás ajándékot! 🙂

Nekem attól "sajnos" nem kell tartanom hogy hiper stimu lesz, lenne valaha is. Mind a kétszer max dózisok mellet 2 tüszőt tudtak leszívni. Pete mindkettőben volt, mind a kétszer egy termékenyült meg, osztódott, így egyet ültették vissza mindkét alkalommal.

Ez is aggaszt, bár egyből egy osztódott, beágyazódott, fejlődésnek is indult.

Műtét után a kisfiad első lombikkal sikerült is?

Nagyon nehéz! Nehéz hinni, bízni, remélni, nem feladni a kudarcok után hogy egyszer majd sikerül!

Nagyon aranyos vagy, kelleni fog. 😥

Szerinted Te még tudnál bízni így, hogy 2 héttel le van maradva? De men ez a legnagyobb baj, hanem hogy nem indult be.😥 Őszintén csütörtökig még befog?! 😥

26103. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26101. - Whiteswan)
2019. okt. 8. 16:11

Nagyon bíztam eddig, bátorítottam, simogattam, beszéltem hozzá. ❤

De tegnap nagyon elkeseredtem, beletörődtem, feladtam.... 😭

Szerinted ha 2 héttel le van maradva, ami még a kisebb gond lenne, még mikor csütörtökön mondta a doki akkor is hittem hogy majd most ezerrel elindul a növekedés de azóta sem nő akkor őszintén Te mire számítanál, mit éreznél?! Te pontosan tudod! 😖

De nagyon köszönöm hogy bíztatsz.

26102. feszterkem17 (válaszként erre: 26100. - Nagyné Ivett)
2019. okt. 8. 15:56

Túl vagyok.

Sooot a legkozelebbi stimukor hiperstimu lett,majd 2honap mulva hatalmas miomaval kellett muteni.

Kb 1ev mulva kezdhettunk ujra,s most figyelj...1eves most a kisfiam🥰😍

Tudom min mesz at,kemeny volt...es tudom hogy akar 1nap is kegyetlen,nem hogy 1honap...


Kitartast,sok sok erot ,de meg szivbol drukkolok :*

26101. whiteswan (válaszként erre: 26100. - Nagyné Ivett)
2019. okt. 8. 15:24

Megértelek, én is nagyon féltem. Ilyenkor megszakad az ember szíve! :(

De ne temesd még a dolgot! Még jól is alakulhat minden! Bízzál benne!

26100. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26099. - Whiteswan)
2019. okt. 8. 14:48

Igen, ezt írtad hogy ott tart a várólista. De neked stimu nem kell, azt hittem akkor nem kell kivárnod fagyasztottnál.

A 3 hónap az oké, biztos hogy kell, de még az is nagyon soknak tűnik most. 😢

Csak azt nem tudom akkor mi van, ha ugyan úgy lesz szív pulzálás csütörtökön is?! Tegnap még volt. De akkor biztos megszakad a szívem. 😭

Én/Mi is bízunk/bíztunk mióta csütörtökön mondta. De mostmár nagyon félek. Eddig alig vártam hogy mehessek majd megint vissza uh-ra hogy mennyit nőtt, milyen "szép" 😭 Most meg rettegek. 😭

Tudom/tudtam esdig is! Csak mivel életemben 2 terhességem volt, mind a 2 gyönyörű azóta kis kamaszom itt is van. Velük sem jutott soha, egyetlen egyszer sem hogy bármi baj is lehetne! Most is így voltam vele. Rzért is csalódtam, csalódok majd ekkorát. 😖

26099. whiteswan (válaszként erre: 26096. - Nagyné Ivett)
2019. okt. 8. 14:04

Azért március, mert ott tart a TB-s várólista jelenleg. És egy missed ab után amúgy is kell 3 hónap testi-lelki regenerálódás. Ez mindenhol így van.

Nekünk is túl kicsi volt. Azért mondta az 1 hetet, mert még reménykedtünk, hogy jó irányba fordulnak a dolgok. Én úgy tudom, hogy egyébként is ez a protokoll.

Sajnos a beágyazódás még nem egyenlő a sikerrel... 20-25% a kockázata a vetélésnek a 12. hét előtt... most már én is tudom.

26098. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26095. - Panna07)
2019. okt. 8. 14:01

Nagyon köszönöm, remélem egyszer teljesül.... 😢

Én is drukkolok Nektek!

26097. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26092. - Feszterkem17)
2019. okt. 8. 13:57

Holnap 8 hetes, még benne vagyok az egészben....😢

Sajnálom hogy Te is így jártál, sok erőt kívánok neked is!

Akkor Te már újra is kezdted ezek szerint. Drukkolok.

26096. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26093. - Whiteswan)
2019. okt. 8. 13:52

Akkor neked sem régen. 😢

Nekünk 2.-ik és sikerült. Ha ez annak mondható....

Akkor neked legalább van bőven petesejted, de ha nem kell stimu akkor miért vársz márciusig?

Nekem sem volt, most sincs semmi jele hogy baj lenne! Ha nem tudnám mit mondott múlt hét csütörtökön a doki, ugyan így az uh-on, akkor most is halál nyugodtan, boldogan várnám hogy nőjjön a kis babónk.😭

Nektek is nagyon kicsi volt?? Vagy mit mondott, mi a baj hogy várjatok még egy hetet?

Valahogy Én is ezt érzem tegnap óta nagyon. Csütörtöktől egészen tegnapig még olvasgattam, majd most nő ezerrel, de tegnap 2 óta már csak sírni tudok! Percenként bőgök, még azokon is amiket írtok! 😢

Nagyon nehéz, főleg mert atzól rettegek hogy ezek után soha nem fog sikerülni, mert azt hittem mivel csak megtermékenyítési gondjaim vannak, a nem lévő petevezetékeim miatt, hogyha beágyazódik, akkor 1000%, ugyanúgy ahogy a spontán terhességnél is.

De nem értem miért ilyen gyakori, pedig eü-s vagyok, olyan suliba is jártam, kórházban dolgoztam, talán vicces de 5 évig szülészet-nőgyógyászaton. Mindegy.

Remélem igazad van, de nagyon félek hogy ez a hitetlenség, félelem a következő sikertelenségtől múlik majd.

Köszönöm.

Én is nagyon sajnálom ami veled történt!😖

26095. Panna07 (válaszként erre: 26094. - Nagyné Ivett)
2019. okt. 8. 13:45

Csak a HyCoSy volt ott, nem volt nálam sem inszem, sem lombik.

Drukkolok neked, hogy pároddal teljesüljön a vágyatok mihamarabb!

26094. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26091. - Panna07)
2019. okt. 8. 13:39

Értem. De csak a HyCoSy volt Kaposváron, vagy egy lombik is?

Tapolca nagyon futószalag! Mindenki ugyan úgy van "kezelve", semmi pluszt nem nézetnek. De szerintem ez az egész csak hatalmad szerencse kérdése legtöbbször.

Akkor ezek szerint neked szervi baj nincs. Ez a sokkal jobbik eset. Így mindig lesz esélyed spontán terhességre.

26093. whiteswan (válaszként erre: 26089. - Nagyné Ivett)
2019. okt. 8. 13:37

Ez 1 hónapja történt. Az első lombikunk volt, ami sikerült is. A következő márciusban lesz. Maradtak fagyasztott embriók, így stimulálni nem kell.

Egyébként semmi jele nem volt. Az uh-on derült ki. Én is kaptam még egy hetet, de sajnos már tudtam, hogy ez nem fog jól végződni... :( Tudom, hogy nagyon nehéz, ilyenkor nincsenek szavak... Sajnos ez nagyon gyakori, tudom ez nem vigasztal téged sem. Idővel majd jobb lesz!

26092. feszterkem17 (válaszként erre: 26088. - Nagyné Ivett)
2019. okt. 8. 13:37

Mis ab után 3mensi min.

Attól függ mekkora...nalam 11.héten volt :(

Így pihi kellett,3mensi...

26091. Panna07 (válaszként erre: 26090. - Nagyné Ivett)
2019. okt. 8. 13:33

Pécsi vagyok, úgyhogy Pécsre járok, Kaposváron egyszer voltam, a HyCoSy-t ott csinálták. De láttam, hogy milyen alapos az orvos, a konzultációk elég hosszúak, nem futószalag.

Nálam a pajzsmirigyet próbálják most gyógyszerrel beállítani, meg Clostival rásegíteni.

26090. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26083. - Panna07)
2019. okt. 8. 13:26

Ezek szerint Te Kaposvárra jársz?

Sikerült is nektek már a lombik?

26089. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26082. - Whiteswan)
2019. okt. 8. 13:17

Nektek a missed ab. óta már sikerült?

Hányadik lombik volt ez ami így végződött? 😢

26088. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26087. - Amina93)
2019. okt. 8. 12:52

Szia!


Nagyon köszönöm a bíztató szavaidat, hálás vagyok érte!

Nekem tavaly derült ki itt Tapolcán hogy hydro miatt nem jön a baba! Tanácsukra mind kettőt kivetettem, mert a jobb oldali volt teljesen kitágult, feltelt. Te is tudod milyen. A bal oldali el volt záródva, de Tapolcán azt mondták sajnos meg van az esély rá, hogy az is hydros lesz, valamint ha megtapad az embrió, akkor biztos hogy jó helyen. Ezért kivetettem mind kettőt!

Szívből gratulálok nektek a babához, babátokhoz, nagyon jó nektek!😭💜

Nekem már volt tavasszal egy önköltséges, abból semmi nem lett, meg most az augusztus végi beültetésből a babánk, akit még el sem veszítettünk... 😥 Még elöttem van a csütörtök és utána nem tudom mi...

Addig nem hívhatom fel, amíg ez le nem zárul valahogy. 😭

Akinek az első sikerül, az nem fél ennyire. Én mostmár nagyon, rettegek. Az első éreztem hogy nem fog sikerülni. De ebben a másodikban biztos voltam, így is lett. De csak ennyi ezek szerint! A harmadiktól már rettegek, de mégis már jövő héten mennék ha lehetne és kezdeném megint.

Érdekes hogy itt csak ennyit kell várni! Nem is értem miért! Keszthelyiek vagyunk, az nem gond? Van valami, konzultáció vagy ilyesmi amiért fizetni kell? Hétvégén is vannak? Tapolcán meghal minden hétvégén.

Akiknek nem sikerül, 3 hónap múlva megint mehetnek?

Az idő múlásától félek nagyon. Annyira biztos voltam a babánkban, hogy ekkorát talán soha nem csalódtam mint most! Hülye voltam. Tényleg nem szabadott volna beleélni/élnünk magam/magunkat! 😢

Miközben ezeket írom, a kis babám még itt van a hasamban.... Csak bőgni tudok. Bocsánat érte.

Ha csütörtökön az lesz ami valószínű 😭, akkor a 3 hónapot a stimu végétől, vagy ha ezen túl vagyok onnan számítják?

Neked/Nektek tiszta szívből gratulálok a babához! Hány hetes vagy?

Az a baj hogy Én egyre jobban félek a sikertelenségtől... Talán majd idővel múlik ez.

Ne haragudj hogy ilyen hosszú lett.

26087. Amina93 (válaszként erre: 26079. - Nagyné Ivett)
2019. okt. 8. 12:20

Szia!

Nekem mindkét petevezető oda lett hidrosalpinx miatt,az egyik 2011ben a másik 2018ban. Aztán idén az első lombikunk sikeres lett Kaposváron ❤ hívd fel őket,kb 2-3hónap az első konzira időpont,aztán onnantól pörög,akar a következő hónapban indulhat is a stimu. Ne keseredj el,van kiút 😘

26086. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26082. - Whiteswan)
2019. okt. 8. 12:19
Győrrel ennyire meg vagy elégedve, az ottani lombik központtal? Nektek gondolom akkor már sikerült!
26085. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26083. - Panna07)
2019. okt. 8. 12:13

Köszönöm, nagyon aranyos vagy hogy meg is kerested nekem! Hálás vagyok nektek!

Akkor rosszul értelmeztem!

26084. Nagyné Ivett (válaszként erre: 26082. - Whiteswan)
2019. okt. 8. 12:02

Szia!

Köszönöm a megértésedet!

A miénk 3 napos volt, az egy szem erős megmaradt embriónk. 😭 Szerdán töltöttem be a heteket, 5+1 hetesen minden ok, 6+1 hetesen még nem volt szív pulzálás (pedig elötte héten azt mondta hogy jövő héten már keressük), 7+1 (múlt héten csütörtökön) már volt szív pulzálás, de akkor rögtön kérdezte az aszisztenst mikor is volt pontosan a beültetés, mert kicsi, jóval nagyobbnak kéne lennie. Azt mondta él, de ez nem szokott jót jelenteni, menjek egy hét múlva (holnap után) addigra eldől! De szerintem Ő már akkor "leírta"! 😭

Neked elötte semmi jel nem volt uh-on hogy valami gond lenne?

Nagyon félek az egésztől lelkileg, meg eddig táppénzen voltam, mindenki megtudta miért, szörnyű lesz látni mindenkin, a család is.... Mindegy. Olyan igazságtalan!! Nem elég hogy csak lombikkal lehet, végre sikerül ennyi kínlódás után és amire nem is gondoltam volna hogy valamiért nem fog fejlődni! Na ezt álmomban nem gondoltam volna! A 2 spontán terhességemnél sem fordult volna meg a fejemben, pedig ha Ő is spontán baba lenne, akkor talán sokkal könnyebben el tudnám ezt is fogadni! De így olyan reménytelen, hogy valaha sikerülhet egyáltalán! Pláne hogy nekem mind a kétszer max dózisú hormonnal is csak 2 tüsző benne petesejt lett. Mind kétszer egy termékenyült meg, osztódott, tavasszal is és most is ezért csak egy volt amit be lehetett ültetni! Úgy éreztem mint a spontán terhességnél, ha beágyazódik akkor onnantól egyenes az út a szülésig és már nem lehet semmi baj! 😢

Nagyon félek, mert telik az idő, márciusban már 39,5 éves leszek! Rettegek hogy akkor meg már azért nem fog sikerülni. Vagy nem is lesz mit beültetni. Most a másodikra is beágyazódott, nekem az lenne a legfontosabb hogy minél korábban, hamarabb mehessünk megint a kor miatt. Sajnos mivel sokan vannak meddőségi gondokkal, így szerintem nincs olyan intézmény, ahol nincs vagy nagyon rövid a várólista! 😖

Nagyon köszönöm neked a kedves és bíztató szavakat, drukkolok neked Én is nagyon! Nem tudom Te miért jársz lombikra, hol tartatok, sikerrel jártatok e már?! De szurkolok!

26083. Panna07 (válaszként erre: 26081. - Nagyné Ivett)
2019. okt. 8. 11:59

Köszönöm!

Megkerestem a rendeletet, ami a beavatkozásokat szabályozza, Whiteswan is jól írta, a rendelet szabályozza, hogy a beültetések között 3 hónapnak kell eltelnie.

26082. whiteswan (válaszként erre: 26075. - Nagyné Ivett)
2019. okt. 8. 11:37

Szia! Sajnálom, ami Veletek történt! Átérzem a fájdalmadat, nálunk is ugyanez volt. 5 naposan visszakapott embriónknak 6 hetesen már volt szívműködése, minden rendben volt. Aztán sajnos leállt a fejlődésben és a 8. héten missed ab, majd műszeres befejezés lett a vége.

Összesen 5 próbálkozást támogat az állam, két TB-s lombik között 3 hónapnak kell eltelnie. Nincs ilyen 1 éves megkötés, amit te írsz.

Győrben általában 5-6 hónap a várólista TB-s lombikra. (Mi tegnap márciusra kaptunk időpontot TB-sre.)

Ha úgy érzed, hogy sürget az idő, nem tudsz ennyit várni, akkor inkább próbálkozz egy olyan intézettel, ahol nincs várólista, vagy csak rövid. Viszont, ha úgy döntesz, hogy megpróbálod Győrt, akkor a legjobb kezekben leszel!

Sok sikert és kitartást kívánok!

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook