Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyökérkezelés után mégis fáj! fórum

Gyökérkezelés után mégis fáj! (beszélgetős fórum)


1 2
14. makrai.lilla (válaszként erre: 9. - Danama)
2010. jún. 24. 09:39
akkor siskerulhet,tobb eselye van
2010. jún. 24. 09:35
Nekem is fájt vagy 2 évig a gyökérkezelt fogam(másik is volt már kezelve, de azzal nem volt gond utána). A dokim nem talált semmit, szerinte majd elmúlik. 2 év után nagyon begyulladt, kifúrták és próbálták gyökérkezelni, hogy ürüljön a genny, majd ínyen át nyitották fel a gennyzacskót. Végül megműtötték, de csak közben derült ki, hogy a mellette levő fogamra is átterjedt már a gyulladás. Szerencsére hamar meggyógyult és már minden rendben. Én a helyedben újra megnézetném egy szájsebésszel és röntgent is kérnék mindenképp, hogy kiderüljön, van-e gennyzacskó.
2010. jún. 24. 09:34

Nekem is idén volt gyökré idegelésem jobb bal 4-es és kaptam 3 szurit utána nem éreztem semmit csak mutattta hogy miket szed ki azzal a kis reszelős tűvel,majd arra is felhívta a figylemem hogy már büdi is volt ami az elhalás miatt volt......3x mentem vissza mert próba tömés majd utána félig betömte ,aztán majd a másik felé.Nem is fájt,most csak annyi a gondom hogy beszűrkűlt a fogam :(

Amúgy a dr.nő azt mondta nagyon szép a fogam mert jó egyenes a fog gyökér csatornám és talán nekem ezért nem is fájt,fáj:)

11. Szilvamama (válaszként erre: 7. - Danama)
2010. jún. 24. 09:33
Az látod előfordulhat, próbálj mindenképpen utánajárni!
10. danama
2010. jún. 24. 09:32
én azt nem értem miért ne röntgenezik meg.
9. danama (válaszként erre: 2. - Makrai.lilla)
2010. jún. 24. 09:31
ez is sima egy gyökerű fog
2010. jún. 24. 09:31
nekem hideg frontra faj a gy kezelt fog...
7. danama (válaszként erre: 6. - Szilvamama)
2010. jún. 24. 09:29
nekem is kihúzták 4 hete egy másik fogamat ugyanarról az oldalról, annak is voltak genny zsákokm a gyökerén, lehet ennek a fogam gyökerén is vannak gennyes zsákok?
2010. jún. 24. 09:24
Nekem a gyökérkezelt fogamt kellett végülis kihúzni, mert - mint utólag kiderült - a gyökércsatorna alján volt egy gennyzsák, amit nem lehetett látni. Hiába kezelgette az orvos, csak fájt. Az érzéstelenítő sem hatott fighúzáskor, valami iszonyatos élmény volt.
2010. jún. 24. 09:21

Szia!


Nekem lassan egy éve gyökér kezelték, de még mindig fájogat.

És fog is még egy darabig.

2010. jún. 24. 09:19
nekem is volt ez,elmult ,de sokaig erzekeny volt,az nagyon gáz.Együtt érzek!!!
2010. jún. 24. 09:17

ja es ha nagy ragofogrol van szo akkor meg nagyon keves az esely h sikerul de sikerulhet,,,unokatesomnak a tobb gyokeru fogat is megcsinaltak jol,nekem meg az egy gyokeru ami ugye konnyebb lett volna nem sikerult,ez annyira valtozo!!!csak azert nehezebb egy tobb gyokerut kiidegelni mert azu elobb emlitett dolgok miatt,,,

sok a csatorna stb...

2010. jún. 24. 09:15

ismerös sajna ,nekem tavaly ilyenkor nyaron egy sima egy gyokerut sem tudtak rendesen megcsinalni,a 3.orvosnak sikerult.

nagyon nagyon sok mindentol fugg.


fog allapota,mennyire volt mar be´gyulladva,gyoker helyzet,idegek,hany csatorna van,mert van mellek csatorna is,na meg persze Orvos fuggo.

nekem egyszer az egyik ezt nyilatkozta a gyokerkezeles olyan mint sotetben tapogatozni vagy sikerul vagy nem.

mindenesetre ne add fel ne engedd kihuzatni,de lehet hosszadalmas lesz,nekem 3 4 honap volt,de megerte mertt megvan a fog.,anno nem erdekelt,volt h fajt egy nagy ragofogam es siman kihuzattam de nem szabad mert a fogak nagyon hamar elvesznek hidd el.

2010. jún. 24. 09:08

Vasárnap szedték ki az ideget a fogamból, majd hétfőn voltam kezelésen.

Tegnap kaptam rá gyógytömést ami akkor nem fájt de később majd megőrültem.

így este a fogászati ügyeleten kötöttem ki.

Ott kiszedték a gyógytömést és lekezelték de még mindig fáj.


Lehet , hogy van valamilyen gyulladás a fogam alatt még, vagy mitől fájhat egészen a fülemig az ideg.

Erős lüktető fájdalom.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook