Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógyszertári asszisztensek jelentkezését várom! fórum

Gyógyszertári asszisztensek jelentkezését várom! (beszélgetős fórum)

2011. máj. 6. 14:40

Sziasztok! Van itt valaki?

Idén május-júniusban fogok majd vizsgázni, és végre vége lesz a sulinak!

A gyakorlati vizsgáról ki mit tud?

A szóbelik világosok, az írásbeliket is értem, de a gyakorlatiról nem tudunk egy szót sem, hogy az hogy zajlik vagy egyáltalán mikre lehet számítani. Tud valaki segíteni?

13. Eszti75 (válaszként erre: 12. - 9925394c3b)
2010. dec. 17. 03:05

Szia!

Megkérdeztem a suliban az illetékeseket, akik folyton a ni.e oldalt emlegetik, de ott csak a követelményeket találtam meg és néhány szituációs gyakorlatot.

Ha átküldöd a tételsort, tudok szerintem segíteni pár kérdésben. Mi minden óra anyagát megkapjuk kidolgozva. De még csak most kezdtem, szeptemberben, még nem tanulunk szakmait. Anatómiából viszont jó vagyok)

Megpróbálom privátban elküldeni a címemet.

2010. nov. 21. 16:16

Eszti nekem megvan a tételsor.

Én kidolgozott tételeket keresek, bár eddig 0 sikerrel.

Most vagyok másodikos, de munka meg szombaton suli mellett nincs túl sok időm, godnotlam pár kidolgozott tétellel megkönnyíteném az életemet, de sehol nem találom, nem tud valaki segíteni? :D

11. de65993010 (válaszként erre: 10. - Eszti75)
2010. okt. 25. 09:47

A tanulmányi felelős dolga ezeket elküldeni mindenkinek!

Őt keresd meg!

2010. szept. 26. 23:49

Sziasztok!

Nagyon szükségem lenne a gyógyszertári a. képzés szóbeli tételsorára. Van itt valaki, akinek megvan? Sehol nem találom a neten. Most vágtam ebbe bele és szeretném tudni, mire számíthatok. Jelezzen valaki, ha tud ebben segíteni! Köszi.

2010. ápr. 13. 18:26

Én Debrecenbe járok ilyen képzésre. Szerintem megéri csak azt vettem észre, hogy ma már mindenhol gyógyszerkiadó szakasszisztenseket keresnek, az meg erre épül rá amit csak úgy kezdhetsz el (nekünk így mondták...), hogy ha van már 1 év munkaviszonyod... Hát nem tudom. Az első félév iszonyat könnyű volt, a mostani már húzósabb na meg szerintem a második év is az lesz.

Gyakorlati helyekről meg csak annyit, hogy van olyan gyógyszertár ami nem szívesen fogad, bár nekem szerencsém volt ebben az ügyben és elsőre találtam.

2010. jan. 23. 21:30
Bp-n a Raoul W-be pedig éppen hogy hiába tudnál szerezni gy.tárat nem tudsz,csak olyanba lehet menni amit ők kijelölnek
2010. jan. 4. 09:54
én pont ezért maradtam le a képzésről mert igy hipp hopp nem tudok szerezni semmit, ha bemegyek a gyógyszertárba h itt szeretnék dolgozni körberöhögnek... Hogyan lenne célszerű ezt elintézni?
2010. jan. 4. 09:53

én úgy láttam akkor ha már van gyógyszertárad sajnos :(

Sopronba is igy kellett jelentkezni kérték hogy csatold a patika beleegyező nyilatkozatát.

2010. jan. 3. 18:05
minden gyógyszertárban fogadnak tanulókat? Ha beiratkozok suliba kötelesek ez biztosítani nekem,vagy akkor iratkozhatok be ha már van gyógyszertáram????
2009. dec. 16. 09:32
én is majd szeptemberben ha minden úgy alakul kezdem
2009. aug. 24. 19:26
én most kezdem szeptemberben! :)
2008. okt. 3. 20:46
Szeretnék elvégezni egy 2 éves sulit.Pozitív és negatív véleményeket,tapasztalatokat várok a munkával és az iskolával kapcsolatban is.Köszönöm.
2008. okt. 3. 20:44
Gyógyszertári asszisztensek jelentkezését várom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook