Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van-e közöttetek olyan, aki gyógyszertári asszisztensi sulit végez, végzett, vagy ebben a szakmában dolgozik? fórum

Van-e közöttetek olyan, aki gyógyszertári asszisztensi sulit végez, végzett, vagy ebben a szakmában dolgozik? (beszélgetős fórum)

2011. nov. 21. 17:12

Sziasztok!

Én nemrég kezdtem a gyógyszertáros sulit,túl sokat még nemtudom mondani mert eddig az úgym.töltelék anyagokkal foglalkoztunk.Most kezdünk majd belemélyedni...de én is kiváncsi lennék olyan véleményére aki már végzett.

Pl:mennyit lehet keresni ezzel úgy ált.vidéken?

Mert ezt még senkitől sem tudtam meg tudakolni.

Ill.a kémia várhatóan mennyire lesz durva?!

Köszi!!!

2011. szept. 19. 16:53

Sziasztok!

Engem is érdekelne a gyógyszertári asszisztens szakma.Van már egy általános ápolói és általános asszisztensi végzetségem,de jelenleg kozmetikusként és gyóygmasszőrként dolgozom vállalkozásba.Ez a mostani helyzetben nem egy jól kereső szakma.Kérném,hogy aki végzett már ilyet az írjon róla egy pár sort.Nem vagyok egy reál beálítottságú ember,sok hasonló tantárgyat tanulnak?Köszi!

2010. szept. 26. 23:48

Sziasztok!

Nagyon szükségem lenne a gyógyszertári a. képzés szóbeli tételsorára. Van itt valaki, akinek megvan? Sehol nem találom a neten. Most vágtam ebbe bele és szeretném tudni, mire számíthatok. Jelezzen valaki, ha tud ebben segíteni! Köszi.

5. stefi90 (válaszként erre: 5. - Szisz24)
2010. aug. 3. 14:15

Szia!

Szerintem ha rendesen felkészülsz az anyagból nem gázos a vizsgaidőszak. Nálunk év közben is voltak vizsgák... :S. Meg mondjuk tanárfüggő is. Valamelyik tantárgyból pedig mi megajánlott jegyet kaptunk :).

Nekünk csak az első évben voltak nyelvi óráink (állítólag most másodikban nem lesz :)), akkor is csak sima nyelvi órák voltak. Szakmai nyelve inkább a latin, de nem nehéz (szerintem).

Én Debrecenbe járok ilyen képzésre és abban a suliban így van, hogy máshol is így van-e azt nem tudom.

2009. jún. 30. 19:36

Szió

Bp-en nem tudom,hol lehet tanulni,de annak utána tudsz nézni,a tandíj iskolánként változó.

Elhelyezkedni nemcsak patikában lehet ezzel a végzettséggel,hanem dolgozhatsz gyógyszergyárban,nagykerben,gyógynövényszaküzletben,stb.

Most végeztem az 1. évet,a köv tantárgyakat tanultuk:latin,anatómia,kórtan,táplálkozási alapismeretek,gyógyszerjog,elsősegély,munka-és környezetvédelem,kommunikáció,közegésztségtan,csecsemő-gyermekápolás,gyógynövény és drogismeret,gyógyszerészeti alapismeretek/ez egy eléggé összetett tantárgy,de főleg kémia/.

Ősszel kezdjük a gyógyszertechnológiát.

Gyakszit most kezdtem,mert kötelező eltölteni 80 órát patikában nyáron,de így,hogy még nem tanultunk technológiát,nem sok értelmét látom.

Sebaj,arra jó,hogy ismerkedhetek a kül gyógyszerekkel,anyagokkal,eszközökkel,aztán a java úgyis csak ezután jön:)

Én levelezőn tanulok,nappalira bizonyos korhatár fölött/22,vagy23 év,már nem emlékszem pontosan/nem lehet jelentkezni,legalábbis ebben a suliban így van.

Ha úgy döntesz,belevágsz,sok szrencsét,remélem,segítettem vmennyit.

2009. jún. 18. 12:24
Tud nekem is valaki segíteni eben. Ezen a szakmán gondolkodók most. De igazán nem tudom, hogy milyenek az elhelyezkedési esélyek a szakmával, illetve, hogy mennyire nehéz a suli. Bp-en hol lehet ilyet tanulni, oktávon kívül? Kb mennyibe kerül az egész képzés? Tud valaki ebben segíteni?
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2008. dec. 7. 20:56
Köszi a priviben nyújtott segítségeket,nagyon aranyosak voltatok,már nincsenek kétségeim,és nincs más dolgom,mint belevágni!!!
2008. szept. 6. 20:30
Van-e közöttetek olyan, aki gyógyszertári asszisztensi sulit végez, végzett, vagy ebben a szakmában dolgozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook