Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi okozhatja azt, hogy a 9-dik gyógyszerszedési napon "barnázás" jelentkezik?(Évek óta szedem a gyógyszert, és nem fordult elő) fórum

Mi okozhatja azt, hogy a 9-dik gyógyszerszedési napon "barnázás" jelentkezik?(Évek óta szedem a gyógyszert, és nem fordult elő) (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 19. 19:08

nekem is javul már a bőröm, a hajam sem zsírosodik már, pedig anno 1-2naponta mosnom kellett...

most meg tüdőgyulladást kaptam, ráment a torkomra, hétfőn megyek vissza dokihoz.akkor majd rákérdezek, hogy mi lehet a baj..

2009. dec. 19. 10:03
Sotretet én is szedtem és nagyon meg voltam vele elégedve, gyönyörű lett a bőröm tőle... Nőgyógyászati problémát nem okozott..
2009. dec. 18. 21:18

én szedek mellette...sotretet, bőrdoki írta fel, vérképet csináltatott előtte, meg vasat(vérszegénység).

3napja antibiotikum, tüdőgyulladás miatt.de ez még azelőtt kezdődött..

2009. dec. 18. 19:19
Nekem nem maradt ki egy szem se, nem szedtem semmilyen gyógyszert mellette..... Rendesen el is múlt a mensim, és amikor a 9-dik napon tartottam a gyógyszerrel, akkor vettem észre ezt a problémát...
2009. dec. 18. 15:44
vmi más gyógyszert nem vettél be a közelmúltban szinte azonos időben a fogamzásgátlóddal? Esetleg antibiotikum kúra nemrégiben/ most? Mert simán kicsaphatja a fog. Tabl.-t, és az okozhat pecsételő vérzést, vagy barnázást... Viszont akkor nem árt az óvszeres védelem is a következő hónapig...
7. 6d239b08e1 (válaszként erre: 5. - Golyóka)
2009. dec. 18. 14:43

Nekem is arra írták :)

Remélem neked hamar elmúlik, és nekem is csak kezdeti mellékhatás..ez az első levél, még 6 szem van benne, rendesen szedtem..

2009. dec. 18. 13:59
csak azt tudom elképzelni, hogy 1-2 esetleg 3 napja kimarad egy vagy két szem, és felborult a redszer, ilyenkor szokott lenni barnázás
5. Golyóka (válaszként erre: 4. - 6d239b08e1)
2009. dec. 18. 13:51

Szia!


Én is azt szedem... :) Eddig semmi problémám nem volt tőle... (Eredetileg a bőrproblémámra lett felírva)Ez csak most jelentkezett, azért is ijedtem meg egy kicsit...

2009. dec. 18. 12:58

sziasztok!

megkérdezhetem hogy melyik gyógyszert szeded?én a diane35-öt, kb. 15napja, és kb egy hete gyenge vérzésem van...valakinek van tapasztalata ilyen téren?tudom hogy mellékhatásként lehetséges, de ennyi ideig?

3. Golyóka (válaszként erre: 2. - 228bb89282)
2009. dec. 18. 12:34
Köszönöm a választ.... Már azt hittem esetleg valami rendellenesség állhat fenn.... (sok idegesség, stressz által).. Lecserélem a gyógyszert..
2009. dec. 18. 12:26
Hozzászokott a szervezeted, másikra kell lehet átállnod. Nekem is volt ilyen, akkor a doki másikat írt fel.
2009. dec. 18. 12:24
Mi okozhatja azt, hogy a 9-dik gyógyszerszedési napon "barnázás" jelentkezik?(Évek óta szedem a gyógyszert, és nem fordult elő)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook