Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyermekkel az "erszényedben", megtalálhat a szerelem? fórum

Gyermekkel az "erszényedben", megtalálhat a szerelem? (beszélgetős fórum)


16. fókamama (válaszként erre: 7. - Jéghegy)
2010. dec. 20. 22:15
"Megtalálhat a szerelem"gyerekkel is szerintem.Viszont jobban meg kell gondolni a párválasztást így már,felelőtlenség fejest ugrani siettetni a dolgokat.Egy anyának mindig a gyereke kell,hogy az első helyen álljon,és ezt egy értelmes pasi meg is érti,természetes neki.Ismerek olyan nőt,aki 1 éves kapcsolatba már gyereket is vállalt,most 2 gyerek 2 apától,és megint egyedül van velük.Jól meg kell gondolni,és nagyon fontos,hogy a gyerek és az új pasi jól kijöjjenek egymással.A gyerekeknek nagyon jó radarjuk van,megérzik ha valaki csak érdekből kedves velük,érdemes oda figyelni rá,hogy hogyan viszonyul az új társhoz.Bevált recept sajnos erre sincs,de egyedül sem jó hosszú távon.Sok szerencsét boldogságot!
15. 2cb29de033 (válaszként erre: 2. - B826c5a02d)
2010. dec. 20. 19:16
Itt vagyok én mint pozitív példa. :))))
2010. dec. 20. 18:05
De úgy gondolom a gyerekek jelzéseire oda kell figyelni. Mi figyeltünk és boldogok vagyunk. A nővérem nem figyelt és most az ő lányát is mi neveljük.
2010. dec. 20. 18:04
Valamilyen szinten jó szűrű, de neked kell látnod, hogy miként is viszonyulnak egymáshoz. Az eleje rizikós, az én lányom nagyon féltékeny volt rám. Ha a párom ölbevett, akkor Abigél visított, hogy én az én anyukája vagyok és hisztizett. De egyébként jól kijöttek egymással. Az első héten "össze is engedtem őket", mert látnom kellett, hogy viszonyul a gyerekemhez. Ezt a problémát pedig úgy oldottuk meg, hogy előtte nem nyaltuk-faltuk egymást. Ezt megtartjuk magunknak.
12. szitaszivárvány (válaszként erre: 11. - Anyuci91)
2010. dec. 20. 18:01
Én meg is becsülöm! :-)
2010. dec. 20. 17:52
Én is arra az álláspontra jutottam tisztelem azokat a férfiakat, akik családot szeretnének maguk körül, mert nem szeretnek egyedül lenni és nagyon oda vannak a gyermekért/ gyermekekért és azt tiszta szívből el is fogadja. Úgy tekinti, mintha a sajátja lenne bár ezekből lenne több jó lenne nagyon, akik szerencsések azok pedig tartsák meg és óvják az értékes kincset. Ma már egy rendesen müködő család kész főnyeremény. Üdv.Ágnes
2010. dec. 20. 17:38

..és mondjuk a gyerkőc jó szűrű?:)

Mármint megérzik a "jó" embereket?:)

2010. dec. 20. 17:05
Szerintem azért könyebb , mert akik nem gondolják komolyan azok a gyerek hallattán biztosan sarkon fordulnak. Aki marad abból bármi lehet!:)
2010. dec. 20. 16:11
nálunk gyorsabb volt. mindketten tudtuk, hogy mit akarunk, mit várunk el és ezt meg is tudtuk beszélni
2010. dec. 20. 16:02
..és gyerkőccel is úgy működik, mint mikor nincs gyerkőc..? mármint hosszú az út az összeköltözésig, vagy minden gyorsabban emgy.. vagy akkor ez most, hogy van?:))
2010. dec. 20. 16:00
Igen, mindenképp! 2,5 éves volt a lányom, amikor megismertem a férjem. Lassan 5 hónapos a közös babánk, de a nagyobbikat is ugyanúgy szereti.
2010. dec. 20. 15:57

Idén leszünk 6 éve együtt a férjemmel.Mikor össze jöttünk egy éves volt a lányom.Azóta van két közös fiúnk is!:)

Lehet szerelmet találni gyerekkel!!

2010. dec. 20. 15:56
Sztem igen,csak probalj meg sokat mosolyogni es vidam lenni.A buskomorság nem vonz senkit.Es ne akard nagyon,csak hagyd,hogy radtalaljon:).Kellemes Unnepeket
2010. dec. 20. 15:56
Szerintem, egy kisgyermekkel könnyebb párt találni, mint mondjuk kettővel, vagy mondjuk egy iskoláskorúval...
2010. dec. 20. 15:55
szerintem igen, van rá pozitív példa, igaz negatív is.
2010. dec. 20. 15:54

Konkrétan arra gondolok, hogy mi van akkor, ha egy anya egyedül marad a gyermekével, aki viszonylag még kicsike..

Van esély egy újabb párkapcsolatra, ami működőképes, amiben elfogadják a gyermeket. Egyáltalán kialakulhat egy új, harmónikus család?

Egy anyukát várhat még a szerelem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook