Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerekes anya férj nélkül bulizhat szórakozóhelyen? fórum

Gyerekes anya férj nélkül bulizhat szórakozóhelyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
172. Raistlin Majere (válaszként erre: 171. - 01c8755c79)
2008. okt. 29. 08:11

Nagyon szép, amit itt leírsz. Gratulálunk a boldog családodhoz. Csak az a baj, hogy annyira görcsösen bizonygatod, hogy boldogok vagytok. Lehet, hogy a párod barátai szeretnek, de az is lehet, hogy a hátad mögött halálra cinkelik a párod. Nem tudom, hogy jól értettem-e, de az jön le, hogy egyszer ment el egyedül a férjed és akkor is megcsalt... Nos, mi nem egyszer megyünk el egy évben egymás nélkül, de nem csaljuk meg egymást és nem is kell ettől rettegnünk és gyanús jelek után kutatnunk egymás szemében.

Hosszú ideje vagyunk együtt a férjemmel, jöttek az életünkben hullámhegyek, hullámvölgyek, és még jönni is fognak. Túléltük őket mert szeretjük egymást, de nem állítom, hogy forró és szenvedélyes szerelemmel.

Mi a boldogság? A boldogság tovaillanó pillanatokból tevődik össze. Egy szeretkezés a férjemmel, egy jó film közös megnézése, a gyerek iránti őrült szenvedély, egy jól sikerült családi vacsora... Az ember nem lehet a nap 24 órájában és az év minden napján boldog.

Ne haragudj, de nem hiszek a tökéletes emberekben és a tökéletes családokban. Mindig van a háttérben valami mélyen elrejtett dolog.

Én a hibázó, ám szerethető emberekben hiszek.

171. 01c8755c79 (válaszként erre: 169. - 0c97fbb607)
2008. okt. 29. 07:43

Myly! Én nem így látom. Én Gyula áláspontjával tudok jobban azonosulni. Amíg itthon volt a párom, mi is együtt jártunk mindenhova... egyszerűen már éretten úgy választottuk egymást, hogy hasonlóak vagyunk... mindketten imádunk és tudunk is táncolni, a táncparketten olyan szerelem alakult ki köztünk estéről estére újra és újra, mint az első hónapokban. Szeretjük a természetet... most az, hogy horgászat vagy túrázás... vittük mindketten mindegyiket. A színház, a koncert szenvedély... már ami nekünk való, ott a helyünk, gyerekestől.... és büszkék vagyunk egymásra, arra hogy ilyen a kapcsolatunk. A barátait, akiket hozott a kapcsolatba, szeretem és ők is engem. A barátnőim szintúgy elfogadták.

... aztán megértem egyszer azt mondta a párom, hogy egyedül megy bulizni, ....akár természetes is lehetett volna, mert ez volt az ominózus céges buli. Jó szórakozást kívántam, tiszta szívből. ... de elgondolkodtam, hogy valami történt, Ő nem ez. ... és valóban később kiderült, hogy valóban történt valami. Azt hiszem túléltük a dolgot.

Szóval ez ember-függő, mentalitás-függő, hogy mit akarok... hogy hova fektetem az energiámat. És ezért úgy gondolom, hogy se Gyulát, se engem nem kell fikázni, megszólni. Ilyenek vagyunk... kész. Ha most végignézném a boldog vagy-e topikot, nem tudom mit olvasnék az itt írókról. ÉN boldog vagyok... ebben és így.... a párom, a gyerekeink, a szüleink ugyanezt mondják... akkor pedig? És nem vagyunk begubózva... Hogy hjaj, rajt ülök a pizsamád szélén.... többet és tartalmasabban élünk mint sokan mások (ennek egyik oka, hogy tv-t szinte teljesen kizártuk az életünkből). Az energiáinkat a családra fókuszáljuk... olyan nagy baj ez? Vagy nem is baj, csak furcsa a mai világban? Tudod milyen érzés, amikor bevonulunk egy buliba négyen, a párom a párom fia, és a kislányom... és odamered minden tekintet.... mert látszik, hogy örülünk egymásnak, és boldogok vagyunk, így együtt. De mondhatnám anyukámat is, amikor elmegyünk egy előadásra... és nincs székfoglalós jegy, ... a gyerekek már órákkal előbb ott állnak, hogy a mamának a legjobb helyet foglalják...

Elmehetnék akármikor bulizni egyedül és a párom is... sőt a gyerekeim is... vajon miért nem teszik/tesszük? Mert együtt jó!

És ha ez fikázást, és leszólást érdemel... ám legyen, odatartom a hátam mosolyogva bármikor! :O)


Az, hogy emberek párkapcsolatban, családban nem lehetnek egyformák, más igényeik vannak... mást szeretnek, sok mindent külön csinálnak kénysezrűségből vagy nem kényszerűségből... én elfogadom, és tudom, hogy sok van ilyen... de fogadtassék már el az is, aki nem úgy van. :o)

2008. okt. 29. 07:38
Persze,miért ne??
169. 0c97fbb607 (válaszként erre: 167. - Gyula)
2008. okt. 29. 02:35

Szerintem meg te nem tudsz kitartani a véleményed mellett,csirkék ide vagy oda.

Ha egy ember elszánt,törettlen az elveiben,akkor nem tudja megzavarni egy egyszerű kérdés.

Te márpedig ellentmondtál önmagadnak,a gondolataidnak,az elveidnek.

Úgyhogy háríthatod a sértődöttségedre,meg a támadásokra azt ,hogy elmész,de én tudom,hogy csak azért teszed,mert megbuktál,egy tök egyszerű kérdésen!:DD

168. spinneli (válaszként erre: 167. - Gyula)
2008. okt. 28. 23:12

érdekes, nem hiszem, hogy mi te tudnánk elfogadni a te álláspontodat, itt neked van egyedül bajod másokéval, mert csak a tiedet tartod mérvadónak.

de nem várom el, hogy ezt megértsd a keresztény közösségekben gondosan ügyelnek a nyitottság elkerülésére.

167. gyula (válaszként erre: 165. - Spinneli)
2008. okt. 28. 22:55
Olyanok vagytok mint a kiscsirkék, ha betéved közéjük egy fekete kibelezik, pedig az is csirke, csak más mint a többi. no jó kapirgálást nélkülem.
166. spinneli (válaszként erre: 115. - Gyula)
2008. okt. 28. 18:44

ja te ezen a pályán evezel?

szót sem szólok többet, azt már megtanultam, hogy erre a szintre ne menjek.

165. spinneli (válaszként erre: 73. - Gyula)
2008. okt. 28. 18:42

miért lenne több esélyed?

látom egy grammot nem fogtál fel a mondandómból, de intézd el úgy, hogy te vagy a legjobb és egyedül a te értékítéleted a maradandó ebben a világban, bárki másképpen csinálja szarul teszi.

2008. okt. 28. 18:33
Igen.
2008. okt. 28. 18:21
Ha nagyon gyerekes, akkor nem:) illetve akkor legkésőbb éjfélre haza kell érnie:)
2008. okt. 28. 18:15

Sziasztok!

Szerintem mindenkinek kell a kikapcsolódás,ami valamikor a párral együtt,de van amikor nélküle jó.Az én férjem is el szokott menni a haverokkal,a kapcsolat elején ez nekem gondot okozott,de ma már nem.Én is elmegyek a barátnőimmel pletyizni,igaz én nem este,mert van egy fiam és most babát várok.De pár éve még én is elmentem bulizni a férjem nélkül.

Nincs ebben semmi rossz szerintem.

161. 0c97fbb607 (válaszként erre: 160. - Raistlin Majere)
2008. okt. 28. 17:30
:DDD
160. Raistlin Majere (válaszként erre: 159. - 0c97fbb607)
2008. okt. 28. 15:02
Tudod, amit szabad Jupiternek azt nem szabad a kisökörnek :-)
159. 0c97fbb607 (válaszként erre: 153. - Gyula)
2008. okt. 28. 13:27

Szóval akkor ,neki simán elnéznéd és megváltoztatnád az éjszakai,vagy esti külön szórakozásról alkotott véleményedet?:DDD

Hmmm,ez igen érdekes válasz volt.

158. Raistlin Majere (válaszként erre: 156. - Gyula)
2008. okt. 28. 13:14

Ez édes. :-)

Térjünk vissza a témára úgy 10 év múlva.

157. d3edebbda4 (válaszként erre: 153. - Gyula)
2008. okt. 28. 13:12

Ti így érzitek jól magatokat.

Viszont nem vagyunk egyformák. Mint mondtam, párom utál táncolni, így nem is kényszerítem rá, viszont én nagyon szeretek, és ő sem tilt tőle.

Nem az egymás nélküli programok vezetnek a váláshoz. Persze, természetes, hogy két ember, aki szereti egymást, minden idejét legszívesebben együtt töltené, de a szeretetbe az is bele tartozik, hogy nem kényszerítek a másikra semmit.

156. gyula (válaszként erre: 154. - Ndia)
2008. okt. 28. 13:02

Én is így gondolom a felesége.

Van egy pici lányunk életünk értelme,jobb velük lenni mint a világ összes bulija

155. Ndia
2008. okt. 28. 12:59
na most már tényleg elmentem teregetni .:)
154. Ndia (válaszként erre: 153. - Gyula)
2008. okt. 28. 12:59
Kicsit zsarnokos...Ha megkérdi, elengeded, de nem ajánlod hogy megkérdezze, mert te sem vágysz máshova, akkor biztosan ő sem...Ő mit akar ? Ez itt a kérdés.
153. gyula (válaszként erre: 142. - 0c97fbb607)
2008. okt. 28. 12:55
Igaz mi még fiatal házasok vagyunk,Majd ha megkérdi akkor biztosan azt mondanám menj,és érezd jól magad, De én nem hiszem hogy egyedül valaha is elvágynék mellőle.
152. Ndia (válaszként erre: 151. - Raistlin Majere)
2008. okt. 28. 12:54
Aha . megnézem. szia
151. Raistlin Majere (válaszként erre: 149. - Ndia)
2008. okt. 28. 12:53
Igen. Szenzációs! Az utópiáról szól, egy világról, ahol minden tökéletes. Vagy mégsem?
150. Raistlin Majere (válaszként erre: 148. - Ndia)
2008. okt. 28. 12:52

Szia!

Jó munkát. Én is az ebédemre várok, utána kocsit fogok mosni :-)

149. Ndia (válaszként erre: 147. - Raistlin Majere)
2008. okt. 28. 12:52
Huxley "szép új világ " egy könyv ?
148. Ndia
2008. okt. 28. 12:50
Sziasztok, én mentem teregetni, ablakot pucolni, és szoba -biciklizni, a lányom elaludt. Majd idenézek később, kíváncsian várom gyula válaszát.
147. Raistlin Majere (válaszként erre: 146. - Ndia)
2008. okt. 28. 12:49

Úgy látom arra hiába várunk.

De a hallgatásból simán rájöhet bárki.

Hát ennyit az utópisztikus házasságokról.

Huxley: Szép új világ

Kedves Gyula!

Szóma ha mondom, segít a gondon! :-)

146. Ndia (válaszként erre: 144. - Raistlin Majere)
2008. okt. 28. 12:45
Igen, mond mi a válasz ?
145. Zor@ (válaszként erre: 137. - Gyula)
2008. okt. 28. 12:43
Ebben sajnos van némi igazság. A kulturált hozzászólás mindenhol elvárható lenne.
144. Raistlin Majere (válaszként erre: 143. - Gyula)
2008. okt. 28. 12:43
OK. Most, hogy már Te is túl vagy a mai sértegetés adagodon válaszolhatnál Myly kérdésére. Engem is érdekelne...
143. gyula (válaszként erre: 130. - Raistlin Majere)
2008. okt. 28. 12:40
A párommal közösen válaszolgattunk,jó volt, míg az a nagyeszű be nem szólt, de hát biztos ennyi az inteligencia szintje, nagyon hátul állt mikor osztották.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook