Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerekes anya férj nélkül bulizhat szórakozóhelyen? fórum

Gyerekes anya férj nélkül bulizhat szórakozóhelyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
82. Raistlin Majere (válaszként erre: 79. - Gyula)
2008. okt. 28. 10:45

Halihó! Itt nem heti rendszerességről van szó, hanem évente egy-két alkalomról.

Van olyan barátnőm is, aki a szerda estét kisajátította, ilyenkor apáé este a gyerek ő meg beül egy kávézóba a csajokkal és záróráig maradnak :-)

Persze ez kölcsönös, férje nagy biciklista, hétvégente haverokkal felül a bicajra és letekernek 100-110 km-t, aztán estére hazaesik mint a hulla.

81. Raistlin Majere (válaszként erre: 77. - 01c8755c79)
2008. okt. 28. 10:43

Én pl. így 18 év után egészen üdítőnek tartom azt az évi egy-két alkalmat, mikor a férjem ottalvós munkahelyi elfoglaltságban vesz részt. Pont a múlt héten volt egy 3 napos csapatépítőjük :-)

Ilyenkor én is eladom a gyereket a mamának, veszek egy üveg Martinit, megnézek pár romantikus filmet, vagy összejövök éjjelig tartó beszélgetésre a barátnőimmel. Miért ne lehetne a párunk nélkül kikapcsolódni?

80. 01c8755c79 (válaszként erre: 75. - D3edebbda4)
2008. okt. 28. 10:41

.. nem ítéltem, azért mert én másképp látom, azért még nem ítélek el senkit. Úgy gondolom,

ez olyan mint a gyereknevelés... csak hosszú évek, évtizedek múltán tudjuk meg, hogy jól csináltuk-e. Tehát egy szóval nem írtam, hogy az a jó és tökéletes, ahogy mi élünk.... de azt se tudom írni, hogy az a tökéletesen követendő, ahol külön buliznak a párok. Mindenkinek, ami megfelel... ami belülről jön, amiről ő úgy érzi, hogy jó... ez is egy dolog, amitől mások vagyunk... és amitől nem ugyanarra az egy férfira/nőre hajtunk mindannyian. :o)

79. gyula (válaszként erre: 74. - D3edebbda4)
2008. okt. 28. 10:40
Ha tényleg elmenne a férjed, és hajnalonként járna haza szerintem már nem ez lenne a véleményed,Hiszen az ember talán akkor tudná meg, mikor már benne van. mi hálistennek együtt szeretünk elmenni mindenhová, a kicsit leadjuk a mamának,és nagyon jólérezzük magunkat remélem ez nem fog megváltozni
78. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 76. - Raistlin Majere)
2008. okt. 28. 10:36
igazad van miért ne?
2008. okt. 28. 10:34

... hááát én nagyon szomorú lennék, ha a páromat az kapcsolná ki, ha nélkülem elmegy bulizni. :o)

Igaz, hogy tv-t se nézek. :oDD

76. Raistlin Majere (válaszként erre: 68. - D3edebbda4)
2008. okt. 28. 10:33

Csatlakozom. 18 éve vagyok együtt a férjemmel. Ő utál táncolni, nem szereti a szórakozóhelyeket. Ha már nagyon hiányzik a tánc és a nyüzsi, pár barátnőmmel el szoktunk menni az éjszakába:-)

Ja és még pár pohár alkoholt is megiszunk. (Egyebet nem szoktunk magunkhoz venni, kedves Gyula.) De ettől még nem válunk rögtön nimfomán kéjnőkké, csak szórakozunk. Ugyanígy a párom is elmegy néhanap a cimboráival egy késő esti szaunázásra és utána beülnek valahova iszogatni. És ettől nem rágom otthon véresre a körmeimet...

Attól, hogy valaki házas és gyermeke van még nincs összeragasztva a párjával...

75. d3edebbda4 (válaszként erre: 71. - 01c8755c79)
2008. okt. 28. 10:27

Erről van szó, ne ítélj.

Ez például nem illem kérdése, igazán csakis két emberre tartozó dolog. Minden család kialakíthatja e tekintetben a saját illemszabályait.

74. d3edebbda4 (válaszként erre: 69. - Gyula)
2008. okt. 28. 10:25

Nem a kísértés miatt nem mentem egyedül. Amúgy nem iszom, de valóban az általad említettek hatására megváltozik a viselkedés.

Viszont ha a férfi helyébe képzelem magam, és tudom, hogy a páromat mennyire kikapcsolja, ha elmegy bulizni, és látom, hogy ez hiányzik neki, de nekem nincs kedvem elvinni őt, akkor önzőség lenne elvárnom tőle, hogy mellettem üljön, amíg tévét nézek.

Persze biztos vannak ilyen férjek, akiknek csak a saját érdekeik a fontosak.

73. gyula (válaszként erre: 72. - Zor@)
2008. okt. 28. 10:24
Nem Beleszálás más dolgaiba, egyszerű vélemény nyílvánítás, ezért van a kérdés,hogy ki_ki elmondhassa a véleményét.
72. Zor@ (válaszként erre: 71. - 01c8755c79)
2008. okt. 28. 10:02
Nem igazán értem. Azt javasoltam Valcsi5-nek, hogy ne akarjon meggyőzni észérvekkel olyat, aki nem látja be azt, hogy másnál működhet az is, amit ő elképzelni sem tud a saját életében. Ebből hol következik, hogy én elítélem azért, mert ő nem jár el? Szerintem pont ez a lényeg, hogy senki ne szóljon bele a másik dolgába, függetlenül, hogy a tetteit az illem irányítja vagy az, hogy neki mi a jó.
71. 01c8755c79 (válaszként erre: 70. - Zor@)
2008. okt. 28. 09:35
... másoknak pedig az számít, hogy szerintük mi a jóóóó! Eben-guba... ne ítélj, hogy ne ítéltessél! :o))
70. Zor@ (válaszként erre: 68. - D3edebbda4)
2008. okt. 28. 09:30
Szerintem kár a gőzért. Vannak olyan emberek, akik nem értik, hogy nem csak az működhet, amit ők jónak vallanak és amiben ők élnek. Nem érdemes azzal foglalkozni, hogy mit gondolnak rólad, őket észérvekkel nem lehet meggyőzni, csak az számít, hogy SZERINTÜK mit illik.
69. gyula (válaszként erre: 68. - D3edebbda4)
2008. okt. 28. 09:27
Egyáltalán nem elítélésről van szó,de mint mondtad nagyobb a kísértés, és igazad van, aki nem olyan mehet bárhová, bármikor.De nagy többségben, megváltozik a viselkedés, kivállt ha iszik, vagy ne adj isten mást vesz magához....Persze embere válogatja, de te sem hiszed, hogy nincs ilyen ,hisz mint mondtad, még te sem mentél el egyedűl.
68. d3edebbda4 (válaszként erre: 67. - Gyula)
2008. okt. 28. 08:53

Nem hiszem, hogy több az esélyetek az együtt maradásra.

Persze, egy szórakozó helyen nagyobb, több a kísértés, de ha valaki olyan akkor talál alkalmat az egy-két órás délutáni kiruccanáskor is. Míg ha nem olyan, akkor bulizhat minden hétvégén, mégsem jut eszébe a félrekacsintgatás.

Például én nagyon szeretek táncolni, bulizni, a férjem viszont utál. Vannak lehetőségek arra, hogy mindkettőnknek jó-kevésbé rossz legyen. E lehetőségek közül válogathatunk, s ebben bizony az is benne van, hogy azt mondja, most inkább itthon marad, menjek egyedül. Mondjuk ilyen még nem volt, de ha nélküle fogok elmenni, szerintem nem fogom kellemetlenül érezni magam, még ha ilyen beállítottságú emberek, mint amilyen te vagy, esetleg elítélően néznek majd rám.

67. gyula (válaszként erre: 66. - 01c8755c79)
2008. okt. 28. 08:11
Lehet hogy maradiak vagyunk,de több esélyünk lehet hogy együtt éljük le az életünket.
66. 01c8755c79 (válaszként erre: 65. - Gyula)
2008. okt. 28. 08:05
Ollllllllyan maradiak vagyunk! ;))))
65. gyula (válaszként erre: 60. - 01c8755c79)
2008. okt. 28. 07:58
Egyetértek veled,Én sem mennék egyedűl éjszaka szórakozni,nem hagynám ott a családom, és remélem nem bántottam meg senkit ezzel a véleménnyel.
64. 120c31c524 (válaszként erre: 49. - Ndia)
2008. okt. 27. 15:43
egyet értek:)
63. spinneli (válaszként erre: 62. - Gyula)
2008. okt. 27. 15:42

értem, hogy nálatok ez nem így működik, de nem gondolod, hogy más habitusú emberek működtethetnek esetenkénti hajnali bulizással is jól egy családot, és párkapcsolatot?

Az egyensúlyt meg lehet találni ebben szerintem.

Ne csak magadból és a családodból indulj ki.

Másképpen is lehet jól csinálni.

Nem nevezhetünk ki egy családi működést prototipusnak, és titulálni mást rossznak, ennél jóval többfélék vagyunk, többféle vággyal igénnyel, és eszközzel.

62. gyula (válaszként erre: 57. - Spinneli)
2008. okt. 27. 15:24
Azzal semmi baj, hogy elmész ide vagy oda pár órára nappal vagy délután a barátaiddal, de este, éjszaka ,hajnalban semmi keresnivalója egy jóérzésű férjnek feleségnek külön külön.Mi el nem tudnánk képzelni, de volt olyan család már az ismerőseim között, akik ezért válltak el. anyuka bukizott, apuka meg vigyázott a családi tűzhely melegére.
61. spinneli (válaszként erre: 60. - 01c8755c79)
2008. okt. 27. 15:00

szerintem ezzel semmi baj sincsen, nem is írtam olyat, hogy aki nem külön jár annak nincs egyénisége.

Annyit írtam lényegében, hogy egy család határozza meg azt, hogy hogyan tölti a szabadidejét az ideális az, ha senkinek nem kell megerőszakolnia magát ebben.

Azt az állítást, meg, hogy ha valaki a családjától külön is jár szórakozni biztosan rossz szülő vagy férj/feleség egyenesen nevetségesnek tartom.

60. 01c8755c79 (válaszként erre: 59. - Spinneli)
2008. okt. 27. 14:54

... az, hogy valaki nem megy a párja nélkül szórakozóhelyre, nem azt jelenti,hogy feladta magát vagy nincs különálló egyénisége. A párom horgászik... erre is kialakult baráti társasága van, nos igen, és söröznek is együtt. Időnként engem is elvisznek, akkor sütnek-főznek a tóparton (én meg vagyok a vendégkirálylány. :o)))

Én kézműveskedem, ez a hobbim, és néha eszmét cserélek a hasonló hobbit űzőkkel. De az éjszakai szórakozóhelyre menés az mááááás... SZERINTEM. Oda nem mennék egyedül soha.


(Az unokahúgom 30 éves, ő pl. vallja, hogy kell menni egyedül szórakozni. Amint kiteszi a párja a házból a lábát, már hívja is anyut vagy a lányomat bébiszitterkedni... és lelép... igen, éjszakára. De volt, hogy elugrott este 6-kor egy hamgurgerért a párjának, és másnap délelőtt 9 óra körül érkezett meg.... de a hamburgert azt meghozta! :DD)Ezektől függetlenül imádom a csajt, mert szeretnivaló ember, de háááát... nem vagyunk egyformák...:o)

59. spinneli (válaszként erre: 58. - Ndia)
2008. okt. 27. 14:48

én is így gondolom.

ismét mondom emberfüggő,hogy ki vágyik a családján kívűl más kapcsolatokra, vagy eseményekre, szerintem a lényeg azon legyen, hogy ne alkudjanak meg a családtagok sem egyik sem másik irányban.

Nagyon csőlátás bármelyik tipusra is azt mondani, hogy ez a tökéletes a másik pedig biztosan züllesztő és rossz.

58. Ndia (válaszként erre: 57. - Spinneli)
2008. okt. 27. 14:46
Köszike. Szóval a széthúzásnak, ahogy gyula írta, szerintem egészen más jelei vannak. Az hogy két ember együtt, és külön külön IS jól érzi magát, az annak a jele, hogy két különálló egyéniség IS , amit nem kell feladni azért, mert házasok vagyunk.
57. spinneli (válaszként erre: 55. - Gyula)
2008. okt. 27. 14:38

ne haragudj de annyira sarkos tudsz lenni bizonyos kérdésekben.

nem minden szituáció fekete és fehér.

szerintem egy párkapcsolat boldogságának nemcsak az a fokmérője, hogy a család tagjai kizárólag egymással vannak, és minden egyéb ingert kizárnak az életükből.

Ilyen családok is vannak és élnek boldogan, a lényeg az igényeken van.

Ha egy apa el akar menni néha sörözni a barátaival, vagy az anya a barátnőivel-mondjon le róla mert az általános boldogság képbe nem fér bele az, hogy rajtuk kívül más is létezzen?

Utóbbi csak beszűküléshez és elfojtáshoz vezet, aminek aztán nemcsak a gyerek hanem az egész család issza meg a levét.

56. 0260f21e84 (válaszként erre: 54. - 01c8755c79)
2008. okt. 27. 14:31
Na, az jo. Van ertelem. De ott meg hulyen is neznel ki egyedul. Balon egyedul? Mi ertelme annak? Ferj meg otthon a gyerekkel? En nem balozok, nem is diszkozok egyedul. Csajos-fozos hazibuliba elmegyek egyedul, de mashova nem. Nem is igenylem, meg nem is lenne nagy sikere itthon ennek az otletnek.
55. gyula (válaszként erre: 50. - 01c8755c79)
2008. okt. 27. 14:13
Nem ókori vagy, csak szereted a férjedetÉs hogy nem érzed magad olyan jól nélküle az azt jelenti, hogy boldog vagy vele.Én is így érzem,Külön eljárni szórakozni a széthúzás jele, aminek előbb utóbb csak a gyerek issza meg a levét.
54. 01c8755c79 (válaszként erre: 53. - 0260f21e84)
2008. okt. 27. 13:50

Szervezett bulikba járunk... Alapítványi bál, katalin bál, farsangi bál, pünkösdi bál... stb. Ezek vacsorával egybekötött, élőzenés, általában meghívásos rendezvények. Városban nem meghívós, ott csak jegyet kell venni.

Mi négyesben járunk, a párom, a párom fia és a lányom. Ugyanis a lányom nem hajlandó diszkóba menni... nem az ő közege. Imád táncolni ő is. Jókat bulizunk együtt. :o))

2008. okt. 27. 13:35

Engem erekelne, milyen szorakozohelyek leteznek, ahol tancolni is lehet es nem reszeg tizenevesek csapolnak korulottem. Eddig en csak ilyenrol tudtam, vagy a nyugdijas salsaklubrol, meg esetleg.


De tenyleg! Milyen helyekre jartok?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook