Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerekes anya férj nélkül bulizhat szórakozóhelyen? fórum

Gyerekes anya férj nélkül bulizhat szórakozóhelyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
22. 0c97fbb607 (válaszként erre: 21. - Spinneli)
2008. máj. 23. 11:50

:DDDDDDDDD

Pontosan:)))


Mindenkinek joga van a szórakozáshoz.

Mennyivel felnőttebb dolog azt mondania egy férjnek,hogy "menj csak drágám,neked is szükséged van a kikapcsolódáshoz",mint azt hogy "megtiltom ,hogy elmenj!"

Az olyan gyerekes,mintha a párját gyereknek tartaná akit be kell szabályozni:))

Jóga van persze azt mondani,hogy megtíltom,de ahoz már nincs,hogy elvárja ,hogy az asszony aszerint is tegyen.

Ezt tovább vihetem az anyósra,vagy a szomszédasszonyra,akik azt mondják,jaj,drágám ,neked már nem illik....

Mindenkinek kutya kötelessége kiegyensúlyozott és boldog életet élni,és tojni egy nagyot a "szent tehén " státuszra:)))

21. spinneli (válaszként erre: 19. - 0c97fbb607)
2008. máj. 23. 11:27
így van, nem tudom miért kell az anya illetve férjes státuszt szent tehénként értelmezni.
2008. máj. 23. 11:27
sztem azt csináljon, amit szeret, ha táncolni, akkor táncoljon. Szerintem sokkal jobb egy kapcsolatnak is, ha az anyuka nem érzi magát megkötözve. Meg hát nem minden nap megy...
2008. máj. 23. 11:23

Igen,miért is ne?

Mindenki úgy kapcsolódjon ki ,ahogy szeretne,vagy igénye van.

Nem lehet behatárolni a "bulizást",mert valakinek discót jelent,tánc,meg minden ,valakinek meg csajos összejövetelt egy kávézóban,beszélgetést ,van akinek az a kikapcsolódás,hogy elvonúlhat egy parkba egyedül egy könyvvel.

Nincs olyan ,hogy szabad,meg nem szabad ,a lényeg ,hogy mindenkinek szüksége van arra,hogy néha kilépjen a hétköznapi közegből,nemtől,kortól,bőrszíntől függetlenül:))

2008. máj. 23. 11:13

nem bazzeg tilos, belépésnél ha van nálad születési anyakönyvi kivonat már röpülsz is, anyuka maradjon otthon ha gyereket szül élete végéig.

mit akar mán?

17. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Ea19b3e51c)
2008. máj. 23. 11:11

Szia! A kettő között nagy a távolság, amiket írtál:

"...Kell az igazi csaj buli...vagy inkább üljön otthon a nő..." A kettő közt is lehet programokat szervezni!


Semmiképp sem jó, ha egy anya örökösen csak otthon ül, vagy van a gyerkőccel, bármennyire is szereti. Csak depis lesz tőle, ha sosem mozdulhat ki!


Viszont nem feltétlenül buliba kell mennie, szerintem! Elvére férjes asszonyról van szó. Én valahogy úgy érzem, hogy nem való! Ilyen helyekre a párjával ildomos mennie (ugyanez vonatkozik a férjre is!)

Attól még lehet csajos találkozókat szervezni, mit tudom én, egy kávézóban, pizzériában, sétálósat, vagy pizsamapartisat, stb.


A discós, bulizós időszaknak azonban vége, amikor az asszonyka fejét bekötik. Ez az én véleményem.

16. Zizisicc (válaszként erre: 15. - 80ASIQ)
2008. máj. 13. 15:54
Akkor további szép napot! :o)
15. 80ASIQ (válaszként erre: 13. - Zizisicc)
2008. máj. 13. 15:51

Nagyon szivesen! :)

(Lassan lejár a munkaidő, menni kell!)

2008. máj. 13. 15:39

Mi a barátnőimmel sokszor táncolni mentünk,imádunk táncolni.És nem kellettek hozzá pasik,ilyen helyeken már direkt jó,hogy nem kötelező férfi táncpartner.

Ha valaki be akar pasizni,megteheti akár az utcán, kávézóban...bárhol. Nem feltétlenül a táncos helyek csak a pasizós helyek.

13. Zizisicc (válaszként erre: 7. - 80ASIQ)
2008. máj. 13. 15:38
Ez aranyos volt, köszönjük! :o))
2008. máj. 13. 15:38
Elméletileg igen....nekem valahogy nem lenne/nincs kedvem hozzá...egy csendes kiruccanás mondjuk a hugommal,kis dumcsi,nekem pihentetőbb,
11. ea19b3e51c (válaszként erre: 7. - 80ASIQ)
2008. máj. 13. 15:37

A csajbuli=egy jó beszélgetéssel, nagy nevetésekkel, nosztalgiázásokkal teli, lehet a végén táncolós helyen jó táncolással tarkított vad dolgoktól mentes egyszerű kikapcsolódás.

De a táncolás sokszor ki is marad, helyette inkább kidumáljuk az eltelt idők történéseit, a gimis emlékeket, a közös ismerősökről hallott pletyókat,ja és a gyerekek pelusról való leszoktatásától a nagyobbik tanárnénijéig, a férjünk horkolásától a jövő nyaralási tervekig mindent.

Tipikiusan olyan csajbuli, ami azért csajbuli, mert a pasik szétunnák magukat.

2008. máj. 13. 15:37
Iiiiiiiiigen!
2008. máj. 13. 15:35
A másik meg az, hogy kell a kikapcsolódás, kell, hogy feltöltődjön az az anyuka is és ne csak apuka járjon el kocsmázni/piázni a haverkákkal. Így lehet az anya is "jobb anya".
8. 80ASIQ (válaszként erre: 7. - 80ASIQ)
2008. máj. 13. 15:33
Amikor írtam még csak a nyitó megszólalás volt! :D
2008. máj. 13. 15:30

Első reakcióm - látva topik címét - az volt, hogy azt írom, hogy "Még mit nem! Gyerekes anyának otthon a helye!" Csak úgy humorból. De meggondoltam megam, inkább komolyan válaszolok.

Szerintem el lehet néha menni barátnőkkel, hogyne lehetne! Kell a kikapcsolódás és az igazi csajbuli. Bár nem tudom mi az az igazi csajbuli, mindenféle vad dolgok jutnak az eszembe, de akkor is azt mondom, hogy nyugodtan!

Jó mulatást! :)

6. Kangaroo (válaszként erre: 2. - E71af41436)
2008. máj. 13. 15:29

KB. erre gondoltam én is! :-)


Nem csak a játszótéren akarnak az anyukák beszélgetni, az nem elég!

Kell néha egy "szabadnap" (vagy inkább pár szabad óra) gyerekek nélkül is!

2008. máj. 13. 15:28

Szia!

Szerintem kell a nőnek is a kikapcsolódás, akár a férje nélkül is. Persze meg kell beszélni, ne legyen sértődés a dologból... Nálunk biztosan lenne :(

A barátnőket nem szabad elhanyagolni!

Nálunk sajna az van, hogy nekem a párom baráti körével "kell" állandóan kikapcsolódni és az én barátnőimre még csak nem is kíváncsi...

Aztán ha nagy ritkán elmegyek itthonról a cukiba valamelyik csajjal, akkor még "örülhetek" is, ha nem szól érte semmit.

2008. máj. 13. 15:27

Igen,igen,igen!!

Én többször is elmentem barátnőkkel,és ez nem jelenti azt,hogy más pasit keresek,egyszerűen csak másfajta kikapcsolódás,mint a párommal...

2008. máj. 13. 15:25

Miért ne?

Szerintem az apák is összeröffennek néha a haverokkal, nem? Akkor majd pont az anyák üljenek otthon egész nap (életük végéig)?

Kell a "különlét", persze csak bizonyos határokon belül, és nem minden hétvégén!

2. e71af41436 (válaszként erre: 1. - Ea19b3e51c)
2008. máj. 13. 15:25
szerintem attólk függ,milyen a buli.egy gyerekes anyuka kikapcsolódhat mondjuk egy kávézóban a barátnőivel,vagy egy közös esti mozi.de pölö nekem nem elfogadható,ha teszem azt táncos szórakozóhelyre menne.
2008. máj. 13. 15:23

Egy másik topicban volt néhány hozzászólás a dologról.

Érdekelne, hogy mit gondoltok a családos anyákról, akik nagy ritkán barátnőkkel bulizni mennek.


Kell a kikapcsolódás, és az igazi csaj buli, vagy inkább üljön otthon az a nő, akinek családja van, illetve, ha nagy ritkán el is megy, csakis a férje társaságában menjen???

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook