Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyed után, gyes alatt próbaidős szerződéssel 2,5 hó munka után tényleg csak úgy egyik napról a másikra kirúhatnak valakit a melóhelyről? fórum

Gyed után, gyes alatt próbaidős szerződéssel 2,5 hó munka után tényleg csak úgy egyik napról a másikra kirúhatnak valakit a melóhelyről? (tudásbázis kérdés)

5. 6208ad5eaa (válaszként erre: 3. - Dinuss)
2009. dec. 18. 15:27
start kártya miatt fel lett bontva a szerződés így munka nélküli kismamaként megkaptam, majd újra vissza vett de úgyhogy az első 3 hó próbaidős szerződés, és utána lett volna ismét határozatlan
2009. dec. 18. 15:19
azért próbaidő alatt mind a két fél magyarázkodás nélkül búcsút inthet a másiknak:(
3. Dinuss (válaszként erre: 2. - 6208ad5eaa)
2009. dec. 18. 15:17
Ha a probaidos szerzodesben az all,hogy 3 honap akkor a 3 honap alatt barmikor elkuldhet sajnos!De miert probaidos szerzodessel vett vissza?Elotte nem volt szerzodesed?
2009. dec. 18. 15:08
8 éve voltam tagja a munkahelyemnek, közbe szültem, visszamentem dolgozni gyes-en vagyok még, próbaidős szerződéssel vett vissza, 2,5 hó után közölte holnap nem kell bejönni, létszámleépítés van. Ezt tényleg megteheti?
2009. dec. 18. 15:07
Gyed után gyes alatt próba idős szerződéssel 2, 5 hó munka után tényleg csak úgy egyiknapról a másikra kirúhatnak valakit a melóhelyről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook