Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

51127. sagievi (válaszként erre: 51123. - Cicus88)
2010. febr. 17. 10:39
Szia! Nekem kivették már az epehólyagom és végigcsináltam már tavaly ilyenkor a 90 napost. Néha van gondom nekem is. De inkább a hátam fáj nekem a derekam fölött ilyenkor. Lehet, hogy sok olyat ettél, amit nekünk "epéseknek" nem ajánlanak. Almaecet és fűszermentes diétával 1-2 nap alatt helyre lehet jönni. Nekem a kávé a mumus, mégse mondok le róla.
51126. sagievi (válaszként erre: 51121. - Erika62)
2010. febr. 17. 10:37
Ne kenődj el, lehet, hogy csak stagnál a súlyod. Az első 90 napos alatt nekem is volt olyan, hogy több héten keresztül nem mozdult a súlyom.
51125. Binky (válaszként erre: 51121. - Erika62)
2010. febr. 17. 07:31
Mérd meg a vérnyomásod. Ha nekem alacsony, ráz a hideg... könnyen lehet a diétától.
51124. Binky (válaszként erre: 51121. - Erika62)
2010. febr. 17. 07:30

Ha valamit duplázni akarsz, az ne a gyümölcsnap, hanem inkább a fehérje nap legyen szerintem. A gyümölcstől ugyanúgy lehet hízni... hisz a gyümölcscukor is cukor.

Én két hét fehérjekúra után tök jól éreztem magam, a súlyom csökkent, de pl a mellemen kikerekedtem, és még az izmaim se satnyultak el.

51123. cicus88
2010. febr. 17. 07:22

Sziasztok!

Volna hozzátok egy kérdésem. Van olyan köztetek, akinek kivették az epehólyagját és csinálta már a 90 naposat?

Én már 38 napja csinálom és eddig nem is volt semmi gondom. Fogytam is rendesen(8 kg), annak ellenére, hogy közben ugye főzök a családra és muszály kóstolnom. De három napja fájdogál a gyomrom. Vagyis olyan, mint amikor kezdett begörcsölni az epém.

Van valakinek ilyesmi tapasztalata? Kérem segítsen!

Előre is köszi!

2010. febr. 17. 07:14
szerintem már a tavaszi fáradtság.velem is ez van,állandóan aludnék. tegnap délután szédültem és hányingerem lett...
51121. erika62
2010. febr. 16. 22:07

Kérdeznék valamit?

Szerintetek miért van az, hogy állandóan fázom, reszketek, mint a nyárfalevél? Nem vagyok beteg, semmi bajom nincs. Lehet, hogy a fogyókura miatt? - valahol olvastam, hogy elképzelhető -.

Egyébként én most egy picit változtatok a fogyin annyiban, hogy a ch napot teljesen kihagyom, tehát nem négy naponként váltogatok, hanem három. Egyszerűen hülyét kapok, hogy teljesen megállt a fogyásom, és állandóan visszamegy. Ma reggel megint 75 kg voltam. El sem tudom képzelni, hogy mi a bánat lehet. Mások (más fórumokon olvasgatom) hetente xy dkg-t, vagy netán kg-t fogynak én meg hizom. Én ezt már tényleg nem értem, pedig ch-t nem is eszem egyáltalán egy cseppet sem, kivéve szombaton kora este egy kis csokit, mert viznapoztam, de annyira éhes voltam, hogy mig jöttünk haza Istivel (kisfiam) muszály volt bekapnom egy-két kockát a buszon, mert egy csepp erőm sem volt. Na vasárnap ráálltam a mérlegre és 75 kg voltam. :-((((((((((((((((((

Ki érti ezt???????????????????????????????????

Én nem az biztos, lehet, hogy van valami bajom, amiről nem is tudok, vagy a fáradtság, kialvatlanság??

Bocs, hogy ennyit irtam, talán lesz valaki aki erőt ad, vagy esetleg magyarázatot, hogy mi lehet.

Egyébként én is utálom a gyüminapot, sőt nagyon nagyon nagyon, de muszály többször beiktatni, mert én egyszerűen befordulok, hogy teljesen megállt a fogyásom. Tudom, hogy sportolni is kellene, de egyszerűen se erőm se időm rá. Annyit sportolok, hogy sokszor az 5-re gyalog jövök fel, le, a kutyákkal minden este 1-1,5 órát futkározunk, sétálunk. Többre nincs erőm, hisz 7 napból 7 napot dolgozom (hétközben a rendes munkahely, hétvégén másodállás).

Segitség !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

51120. gyöngyi
2010. febr. 16. 19:45
Jól bekajáltam tésztából, de ha eddig nem ártott, talán most sem fog!
51119. Binky (válaszként erre: 51118. - Binky)
2010. febr. 16. 19:36
Mármint lénapot:D
51118. Binky
2010. febr. 16. 19:35

Hát lányok, ha így áll a helyzet, szerintem a gyümölcsnappal mindenki kezdjen azt, amit akar. Én gyümölcsnapokat a harmadik 90 naposomban nem tartottam, nekem az volt a szabad nap. vagyis igyekeztem sok gyümölcsöt enni, és kevés kalóriát bevinni,d e nem vittem túlzásba.

Korábban nem votl nagyon gondom vele, mert lépnapot tartottam...kávén és pfanner 14 kcalos piákon vészeltem át.

51117. nagyne.hv (válaszként erre: 51106. - Gyöngyi)
2010. febr. 16. 19:09

Sziasztok!

Megint este van és sikerül ismét fáradtan ideérni. Bocsi lányok, ha esetleg nem fogok tudni írni mindennap, de alig várom, hogy leüljek és olvassalak Titeket!

Szóval a javaslat a piritósra annyira bejött, hogy tegnap alig vártam, hogy befaljam (Köszönöm!)! Este 3 szeletet is ettem! :-p Saját készítésű Teljeskiörlésű tönköly és rozslisztből piritós!

Vajasan (ezer éve nem is ettem vajat!p), fokhagymával és újhagymával! Csodás volt!

Túlságosan is! Csak ne szeretnék ennyire enni!


Ezen a napon én is mindig " túleszem" magam.:-(


Ma gyümölcsnap volt. Mivel újfent nem volt időm napközben, gyakorlatilag 2 alma 2 kivi 2 körte-belevalókból 2 turmixot ittam napközben(reggel itthon mindig elkészítem és kólás flakonban viszem magammal).

Este 5-kor már nagyon éhes voltam, ezért 1 banán, 1 alma és 1 kivi turmixot ittam, viszont megettem az itthon felejtett 10 dkg natúr mogyorót - szokásomhoz híven : együltő helyemben. Ismét nem vagyok büszke magamra!:-/

2010. febr. 16. 17:38
sziasztok csajok, látom a gyüminap senkinek nem a kedvence. nekem mostanában a keményítőnappal volt ez a problémám. nekem most is az a meglátásom, hogy 1-2 hónap múlva simán jobban tudom ezt a diétát csinálni,most csak szenvedek. tavaly áprilisban kezdtem el és olyan jól bírtam,amikor már kint lehet lenni a szabad levegőn ,akkor sokkal jobban elfeledkezik az ember arról, hogy most egész nap gyümölcsöt kell ennem. nekem ez a meglátásom. még idebent vagyunk sokat,mármint a házban,lakásban nagyobb a csábítás. én sem bírom. egyszerűen ch függő vagyok mostanában, de nagyon. míg be nem köszönt a tavasz addig csak szenvedünk. utána könnyebb lesz, jön a cseresznye,az igazi gyümölcsök,zöldségek.egyszerűen akarat gyenge vagyok. próbálkozom,de általában délután 3-4 óra körül rámtör az ehetnék, ch formájában,nem tudok ellenállni semminek.
51115. bf43d1b11a (válaszként erre: 51112. - Sagievi)
2010. febr. 16. 16:03
Szia ez a kérdés engem is foglakoztat, szívesen kihagynám a gyümi napokat, igaz én még szeretnék 10 kilót fogyni !!!Talán a keserves gyümi napok nélkül is menne .....
51114. sagievi (válaszként erre: 51113. - Siri)
2010. febr. 16. 15:54
mennyi idő alatt fogytad a 2 kg-ot?
51113. Siri
2010. febr. 16. 15:51

Állítólag igen! Én nem láttam előtte. Hát lehet hogy itt szét szenvedjük az agyunkat közben meg simán menne még egy fehérjenappal. MIndegy mert én igy sem fogyok! JÓ tudom olyan türelmetlen vagyok de nekem a 2 kg nem elég. Én többet akarok gyorsan, hogy ne vesszem el a kitartásomat. :)

MIndjárt megyek németre ezerrel tanulnom kell este még benézek.

51112. sagievi
2010. febr. 16. 15:50
Különben én is ma gondoltam rá, hogy rohadjon meg minden gyümölcs. Salátát csináltam egy nagy bödönnel, 8 óta lassan megeszem mindent, de már hányingerem van tőle. több gyümölcsnapot nem fogok tartani. Ja és persze éhes vagyok. Folytatom a diétát gyüminap nélkül. Maximum tovább fog tartani, amig elérem a 70 kg-ot. Utána úgysem csinálom már egyelőre.
51111. sagievi (válaszként erre: 51109. - Siri)
2010. febr. 16. 15:46
Be kell vallanom, hogy az első 90 napos alatt 1!!!! gyümölcsnapot tartottam meg normálisan. Mindegyiken kajáltam valamit estefelé és így is fogytam.
51110. piros66 (válaszként erre: 51109. - Siri)
2010. febr. 16. 14:04
Szerintem ha raktál is bele cukrot,annyi szénhidrát kell amennyi abból jut.És ennek a csajszinak azért sikerült úgy is a 90 naposa,hogy nem gyümizett?
51109. Siri (válaszként erre: 51105. - Piros66)
2010. febr. 16. 14:00

Szia köszi a receptet meg is csináltam de beleraktam 1 dl tejet meg 1 kanál cukrot mert édesítővel nem olyan, de mindezt 1 l levesbe, úgyhogy én is ettem belőle. JÓl is laktam.

Ez a gyüminap komolyan már nem akarom!

Most mesélte egyik csajszi hogy egy ő egy hónapig tartotta a gyüminapokat, de aztán mindig amikor gyümi jött akkor húsnapot tartott, tehát két húsnap volt. Lehet hogy én is kifogom próbálni. Március 1-jéig csinálom a gyüminapokat aztán utána a húsnap lesz. Így is szétválasztás hátha sikerül.

2010. febr. 16. 13:08
hát csajok,vannak +os változásaim centiben... a fra...ba. mellben "híztam" 6cm-t, derékben 12cm-t, csípőben 4cm-t, és a hasam hájas részénél 7cm-t,tavaly szeptember óta. vagyis jobban mondva, december eleje óta vagyok lusti. most keményen rá kell magam szánnom a -centikre.
2010. febr. 16. 11:49

a vitatigris nem is rossz,belekóstoltam a múltkor a lányoméba. én ma elkezdtem fehérjenappal, tojásrántotta kolbászosan.hátha tudom csinálni a diétát. holnap jó is lesz, hogy keményítőnap,hamvazószerda,húsmentes nap. pénteken gyüminap az is tökéletes lesz,húsmentes nap.


gyöngyi szépen alakulsz.

51106. gyöngyi
2010. febr. 16. 10:28
Ma szénhidrát nap, ilyenkor szoktam túlenni magam. Majd igyekszem vigyázni.
51105. piros66 (válaszként erre: 51104. - Siri)
2010. febr. 16. 09:52

Szia!

Én a gyümilevest úgy szoktam,hogy teszek bele fahéjat/őröltet/ szegfűszeget,szegfűborsot.

Aztán vagy víz+pudingpor keverékével,vagy étkezési keményítő+víz keverékével "habarom".Szerintem ez belefér a 90 naposba.Na és persze édesítő,ha kihűlt valamennyire.Én stiviát használok.Drágább mint a többi,de legalább természetes/állítólag/.Én nagyon szeretem így a cigánymeggyet.

51104. Siri
2010. febr. 16. 09:38

Sziasztok! Hát igen eljött újra a gyüminap. Táppénzen vagyok a vállammal, tegnap elmentem orvoshoz és visszaropogtatta a gerincemet hát majd be kakkantottam, de kibírtam, masszázst írt elő, tegnap el is mentem de nagyon fáj.

Gyümölcs levest csinálok mára.Van valami ötletetek, hogy hogyan csináljam, hogy beleférjen a 90 napos diétába. Mert ugyebár tej kerül bele, amit nem lehet, vagy csak víz meg pudingpor?

Hogy csináljam adjatok légyszi tanácsot.

Kitartás mindenkinek reggeli banánon már túl vagyok. Binky almapüréje is nagyon tetszik, de pont almám nincs itthon.Van egy ananászom konzerv barackom amit a gyümilevesbe gondoltam és egy mézdinnyém. Hát akkor kitartás nagy erő. Már azon töröm a fejemet, hogy holnap marhahúslevest főzök tuti meg csirkét sütök és bekajálok végre husiból.

Nekem az hiányzik ebből a diétából hogy 4 naponta lehet húst enni, azért az ember több húsra termett, nem csak 1 héten egyszer vagy max. 2-szer nem??

51103. sagievi
2010. febr. 16. 08:09
Jó reggelt Mindenkinek! Gyüminap ismét. Minden sorstársamnak kitartást mára! (Meg magamnak is.)
51102. sagievi (válaszként erre: 51095. - Gyöngyi)
2010. febr. 16. 07:58
nagyon csini vagy! :)
51101. szlia72
2010. febr. 16. 07:07
Szép napot mindenkinek!
51100. erika62 (válaszként erre: 51099. - Kovkor)
2010. febr. 15. 22:16

Szia !

:-)))))))

hogy vagy, mi történt Veled, mióta nem láttalak?

én emlékezem még Rád :-)))))) !

51099. kovkor
2010. febr. 15. 22:13

hello mindenki:)


véletlen visszakeveredtem ide:)


Van egykét ismerős név ,de szerintem rám sneki nem emlékszik:)

51098. Binky
2010. febr. 15. 20:08

Én lereszelem az almát gyüminapon, ráteszek kis fahéjat, citromot csöpögtetek rá, édesítőszerrel/ nádcukorral összekutyulom, egy perc mikró...eszméletlen finom sült alma, nyamnyamm.

Akinek emésztési gondjai vannak, keverhet bele egy kis korpát is.



na meg persze az imádott vitatigris gyümölcspürém<3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook