Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Futok egy nős férfi után. Mi lehet a bajom? Társfüggőség, kényszeresség? fórum

Futok egy nős férfi után. Mi lehet a bajom? Társfüggőség, kényszeresség? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2020. szept. 1. 21:28
Kèrlek ne gondoljàtok, hogy hazudok. Mi okom lenne? Segìtsèget kèrni jöttem ide.
23. magyarlány (válaszként erre: 21. - Ildi)
2020. szept. 1. 21:26
Az USA-ban vagyunk. A feleség Californiàban èl, mi pedig Washingtonban voltunk fèl èvet.
22. magyarlány (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2020. szept. 1. 21:23

Helyesbìtek. Azt mondta, nincsenek együtt màr a felesègèvel, màr elindìtották a vàlàst.


Talàlkoztam az anyjàval, a munkatàrsaival, az egyik baràtjàval. Főleg, hogy a telefonszámomat a baràtjának adtam meg, akin keresztül megismerkedtünk (az ùj projekt kezdetèn, amikor senkit nem ismertünk még.) Ès a baràtjàtòl kèrdeztem, hogy van-e felesège. Azt mondta szingli. Nem volt okom kètelkedni.

21. Ildi (válaszként erre: 17. - Magyarlány)
2020. szept. 1. 21:20
Mèg nincs hėtvėge.
2020. szept. 1. 21:19
Nehéz elhinni, hogy fél éven keresztül valaki titkolni tudja olyan elől a feleségét akivel sülve-főve együtt van. De persze elképzelhető, hogy nem lehetetlen.
19. Guruljka (válaszként erre: 17. - Magyarlány)
2020. szept. 1. 21:17

Valahogy?

Inkább határozottan kellene.

Miért nem gondoltad, hogy nős? A jó pasik hamar elkelnek.

18. Guruljka (válaszként erre: 16. - Napsugár8)
2020. szept. 1. 21:16
Azért volt igaza a mi nagyanyáink generáviójának. Ők az ilyen egzaltált szenvedőknek azt javasolták, menjen el felesbe kapálni, majd nem járna az esze marhaságokon.
17. magyarlány (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2020. szept. 1. 21:15
Nem magamat akarom menteni, de nem tudtam, hogy nős. Becsapott fél èven keresztül. Együtt laktunk (hotelben), ahol a projekt miatt voltunk, vàrost nèztünk együtt, moziba mentünk, mindent csináltunk, amit a normális pàrok szoktak. Nem volt okom azt feltètelezni, hogy hazudik. Ami utàna törtènt miutàn megtudtam, hogy hàzas az màr az èn felelősègem is sajnos. 😔 De nagyon szeretnék kilépni ebből valahogy.
16. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2020. szept. 1. 21:12
Úgy néz ki, mindegy csak az esti kis betevő falatka meg legyen, még akkor is, ha nincs szerelem, nincs semmi, ami hozzá köti... és ezért képes teljesen megalázkodni, szinte térden csúszva könyörögni. Sajnálom is, mert gyenge. Gyenge ahhoz, hogy emelt fővel távozzon, gyenge ahhoz, hogy megmutassa neki, nélküle is képes talpon maradni...
15. Lávli* (válaszként erre: 9. - Magyarlány)
2020. szept. 1. 21:08

Milyen durva dolgokat szeretnél? 😀

Hogy csak egy gyenge troll vagy? Vagy mit? 😀

2020. szept. 1. 21:07

Mi lenne ha nyitnál több új "projektet", hátha az egyik sikeresebb lesz a mostaninál és akkor teljes energiádat és szeretetedet az új projektre fókuszálhatnád?

Addig is csökkentsd a mostani projektbe ölt energiáidat, hogy minél nagyobb lelkesedéssel vághass bele majd az újabbakba!

13. Guruljka (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2020. szept. 1. 21:05

Akkor nem okosodott meg azóta sem.

Egy házasságot szétverni... vagy ürügyet szolgáltatni arra, hogy a férj megalázza a feleségét, hát én nem lennék ilyenre hajlandó.


Az ember egy kapcsolatban nem a szenvedés lehetőségét szokta keresni.

12. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. szept. 1. 21:02
Az a kapcsolat egy régi történet. Most egy új, futó kapcsolat miatt van kiborulva, ebben kéri a segítséget.
11. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Magyarlány)
2020. szept. 1. 20:59

Igen, úgy néz ki, a felesége náladnál jobb nő, azért marad inkább vele, és te csak a pótok pótja vagy nála.

Persze, hogy nem mondja, hogy nem akar látni, hiszen arra jó leszel, hogy 1-2 alkalomra kedvét töltse veled.

Ébredj fel, nem akar tőled semmi komolyat, ne alázd már meg magad előtte annyira, hogy sírsz, könyörögsz, számonkérsz tőle olyan dolgokat, amiket talán nem is ígért, csak te hitted, mert hinni akartad!

2020. szept. 1. 20:56

Hát, amit leírtál, hogy 15 éven át nem tudtál boldog lenni... Mazochista vagy te?

Rá lehet jönni röpke pár hét alatt is, hogy a pasi egy "behódoló, introvertált, papucs". És még könyörögtél neki 15 év után is??? Mi a szent fenét csináltál vele 15 éven át? Csak szenvedtél?

2020. szept. 1. 20:52
Kèrlek nyugodtan vàgjatok a fejemhez durva dolgokat is, muszàj hogy valahogy magamhoz tèrjek, nem vagyok önmagam ès nagyon padlòn vagyok. Fél ève csak szenvedek emiatt a pasi miatt. Sokkal könnyebb lenne, ha azt mondaná soha többet nem akar làtni. De inkàbb csak nem vàlaszol, mikor kényes kèrdèseket teszek fel. Az üzeneteket màr kètszer megtalàlta a felesège. Nem èrtem mièrt kockàztatja a hàzassàgát. A szex ennyit èr neki? Ő jò pasi, találna sokkal jobb nőt is mint èn.
2020. szept. 1. 20:49

Az ilyen férfi nem ér annyit, hogy bele betegedj! Vedd be a lesz@rom tablettát, és hagyd a fenébe.

Találsz te ennél jobb férfit is, aki igazán szeret és megbecsül.


Hanyagold, ne írj neki, és ne tévesszen meg az sem, ha néhány nap után majd ő kezd el téged keresni!

Csak az egóját hízlalja veled, és ha te nem keresed, rögtön kétségbe fog esni, hogy ha te nem, akkor ki fogja majd őt hiányolni, keresni??? Csak nehogy bedőlj neki akkor ismét! Erős vagy, és meg tudod csinálni, hogy nem írsz neki!

Figyeld csak meg a hatást, és rájössz, hogy igazam van!

2020. szept. 1. 20:43
Nem tudok szakemberhez fordulni. Egyedül kell megoldanom, de nem szeretnék ùgy viselkedni, mint egy elmebeteg. Màr most is ìgy èrzem magam. :-(
6. andita1 (válaszként erre: 1. - Magyarlány)
2020. szept. 1. 20:39
Igen a te bajod a társfüggőség és a kényszeresség. Segítettem ezzel?
2020. szept. 1. 20:34

Ennyi! Jó voltál neki, de nincs tovább. Ha még lesz alkalom, akkor ismét szívesen ágyba bújik veled, de ennél többre ne is számíts nála.

Csak egy használati tárgy vagy a szemében, eldobni teljesen nem akar, de ennél többet sem igér.

Valóban le kell róla szakadnod, különben tönkremegy az egész életed. Fordulj orvoshoz, hidd el, jobb lesz utána!

2020. szept. 1. 20:32

Segítek:

kénytelen leszel beletörődni, hogy csak egy sokadik projekt mellékszereplője vagy, és veled nem kockáztatja a házasságát.

3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Magyarlány)
2020. szept. 1. 20:31
Ha már tudod hogy min kéne változtatni akkor képes lehetsz rá szerintem. De ha nem megy egyedül akkor érdemes lenne vkivel beszélgetni erről. Nős jómadár : kell neki az izgalom meg a friss hús.
2. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Magyarlány)
2020. szept. 1. 20:29
Szerintem kérj segítséget valami szakembertől, mert ez nem egészséges viselkedés. Mit vársz ettől a kapcsolattól ép ésszel? Mellesleg a kedves párod lehet, hogy jó az ágyban, de különben egy 0. Az egoját legyezteti veled, ezért bátorít.
2020. szept. 1. 20:23

17 èves korom òta nem voltam 2-3 hònapnál hosszabb ideig egyedül. De ebben az időszakban is epekedtem valakièrt.



Az első szerelmemet annyira szerettem, hogy majd belehaltam ès nem tudtam elviselni azokat az irreàlis elvàràsojat, amelyeket vele szemben tàmasztottam, ezèrt többször megcsaltam, persze kidobott. Utàna még hònapokig a nyakàra jàrtam időnkènt "legyünk baràtok" szöveggel.



Aztàn megfogadtam, hogy a következő kapcsolatomban a màsik jobban fog szeretni engem, mint én őt. Ìgy is lett, 15 èvig tartott. Imàdott, de neki is nagyon sok lelki problémàja volt. Nem tudott nekem megfelelni ès sajnos nekem nem volt ő elèg. Nem tudtam boldog lenni egy behòdolò, introvertàlt, papucs fèrfi mellett. Nem èreztem nőnek magam mellette. Elvoltunk együtt, de hiànyzott a tűz, olyanok voltunk mint a lakòtàrsak. Szàmìthattam rà, de nem voltunk boldogok. Ő sem volt boldog mellettem, megcsalt. Majd belehemaltam. Könyörögtem neki, hogy ne hagyjon el, hogy mi összetartozunk stb. Még 1 èv utàn is heti egyszer ìrok neki (baràti) üzenetet. Nem tudom elviselni a tudatot, hogy ne legyen az életem rèsze, akàr csak baràtilag is.



Külföldön megismertem egy pasit, halálosan beledzerettem, kiderült, hogy nős. Munkànkbòl kifolyòlag sokat utazunk, ő is. Egy fél èves projejten jöttünk össze, együtt voltunk, együtt èltünk, imàdtuk egymàst. Igazi, domináns fèrfi ès a szex is ìrtò jò vele. Aztàn a projekt vége fele kiderült, hogy nős. A felesèg is tudomàst szerzett ròlam. Ezutàn is együtt voltunk, de főképp csak szex volt. Èn tovàbbra is imàdtam, ő hitegetett, hogy a következő projekteken ùjra együtt lehetünk. 2 projekt között a csalàdjával volt, időnkènt talàlkoztunk, főkèpp èn akartam. Aztàn a felesèg ismèt ràjött, hogy nem szakìtottunk mèg mindig. Elindult a 2. projekt. Megmondta, hogy többet nem fog keresni. Ezután szakadult el a poklom. Folyton ìrogatok neki, ő màr többször letiltott, de valahogy mégis ùjra engedi, hogy ìrjak. A 2.projekten főleg én akartam talàlkozni, de ő is benne volt. A 2. projekt végén mikor el akartam utazni, ő kezdeményezte, hogy talàlkozzunk. Azòta egy hònap eltelt, csak èn ìrok neki, ő sose. Ő csak vàlaszol, meg néha képeket küld nekem magàròl ès szivecskéket. Mindha közben bàtorìtana folyamatosan. Folyton ràgòdom rajta, hogy mit akar. Hogy vajon teher-e neki, hogy ìrok. Hogy mièrt nem mondja, hogy ne keressem többet vagy tilt le végleg? Közben rosszul èrzem magam, ùgy èrzem ràakaszkodom ès nem normàlis, hogy egy nős fèrfit szeretek. Minden nap megfogadom, hogy nem írok neki, de 2 napnàl tovàbb nem bìrom. Fizikai fàjdalmat èrzek ès mellkasi nyomàst. Nem tudom, hogy kerüljek ki ebből a helyzetből. Nincs önuralmam, hogy leálljak az üzenetekkel. Mèg akkor sem ha èrzem, hogy szànalmas vagyok.



Ez tàrsfüggőség lenne? Hogy lépjek ki ebből ès hagyjam békèn a nős pasit? Nem bìrom megtenni. A pasi mièrt bàtorìt ès kockàztatja a hàzassàgàt az üzenetekkel?


Tudom, hogy szànalmas, amit csinálok. Plàne, hogy nős pasival, de nem tudom mit tegyek, nagyon rosszul èrzem magam. Aludni sem tudok, folyton azt lesem, hogy elèrhető-e a közössègi oldalon. Ha csak annyit ìrunk egymàsnak, hogy szia, màr jobban èrzem magam.


Kèrlek segìtsetek!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook