Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Folytatnád vagy végleg szakítanál? fórum

Folytatnád vagy végleg szakítanál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. júl. 4. 17:52
Szerintetek jót tenne, ha ma elmennék discoba, vagy még ne menjek nagyon, hagyjak időt elfelejteni, vagy így lenne a könnyebb????
100. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 97. - 2c2939f66e)
2009. júl. 3. 15:54
Ez természetes. Persze hogy nem egy-két nap alatt felejted el. Viszont valószínűleg pár hét múlva már csak röhögni fogsz az egészen.:) Főleg magadon, mert mint kiderült okos nő vagy és majd nevetni fogsz azon, hogy ennek ellenre hagytad magad hülyére venni . :) Azt hiszem tanulságos volt a dolog.:)
99. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 98. - 274c9996b8)
2009. júl. 3. 15:51
Igen, csak félő hogy nagyon gyorsan azon venné magát észre, hogy főz rá, a kedvét keresi és már nyitva van a péztárcája is. Akinek érzelmei vannak, az befolyásolható. Ha nem tartja vele a kapcsolatot, akkor megelőzi azt, hogy a pasi befolyásolja őt. :)
98. 274c9996b8 (válaszként erre: 93. - 73cdbfbb2c)
2009. júl. 3. 10:45

Igazad van , de Te is tudod hogy , amikor meg vannak erzelmek közel sem olyan könnyu ! Viszont ha "csak!" szigoruan a kapcsolatot tartja , olyan forman hogy , semmiben ,semikor ,sehogy NEM szamithat ra a pasi,masszoval nem ad ra alkalmat hogy , kihasznalja akkor Csibi könnyebben szabadda tudja tenni magat , szerintem.

Mert ugylatszik hogy , szugsege van meg több bizonyitekra ahhoz hogy , ki tudja irtani az erzelmeket ! Es hat a bizonyitekok jönni fognak , ha a pasi latja hogy , nem föz ra,nem keresi a kedvet es föleg nem nyitja ki a penztarcajat :)

97. 2c2939f66e (válaszként erre: 96. - 73cdbfbb2c)
2009. júl. 3. 10:29

Köszönöm! :)

Már 1-2 nap után is érzem, hogy kezdek lenyugodni, bár még gondolok rá, de majd elmúlik :-)

96. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 94. - 2c2939f66e)
2009. júl. 3. 09:22
Jól tetted! Ügyes vagy! Tudom hogy eleinte nagyon-nagyon rossz. De úgy tűnik okos nő vagy! Ha okos, akkor elég erős is ahhoz hogy átvészeld azt, hogy eleinte rossz. Ne inogj meg a döntésed helyességében, mert nagyon okos és ésszerű döntést hoztál!:)
95. 40163fd81d (válaszként erre: 94. - 2c2939f66e)
2009. júl. 3. 09:02
Helyes,jól csinálod:)))
94. 2c2939f66e (válaszként erre: 93. - 73cdbfbb2c)
2009. júl. 3. 08:42
Tegnap többször is hívogatott, de sokszorra vettem csak fel, amibe megmondtam neki őszintén, hogy számomra vége, befejeztem. Megsértődött, aztán elköszöntünk egymástól. Ezután már tuti nem fogom felvenni, főleg nem keresni. Én már pontot tettem a végére. Persze nehéz, mert nem tudok még nem rá gondolni, de valahogy túl teszem magam rajta. Azzal teszem könnyebbé ezt a "továbblépést", hogy legalább nyugodtabb lesz most az életem, mert ez a kapcsolat már min. fél éve nagyon bonyolulttá vált. Mostmár ideje lesz megnyugodni :-D
93. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 90. - 2c2939f66e)
2009. júl. 2. 22:11

Ha felveszed a telefont vagy találkozol vele, sosem fogsz tudni megszabadulni tőle. Mindig kísérteni fog téged és egyszer csak azon veszed magad észre, hogy megint beadtad a derekad. Egyáltalán nem kell vele beszélned, úgyhogy nem is kell kitalálnod semmit arra az esetre ha talizni akar.:) Hidd el...a kezdeti nehézségek ellenére ez a legrövidebb és legfájdalmatlanabb megoldás ami csak létezik. Eleinte persze rossz.......de nagyon erősnek kell lenned.

Ne haragudj Sólyom, de nem értek veled egyet. Ha tartja vele a kapcsolatot, mindig ott lesz hogy a pasi újra akarja kezdeni, újra kezdi az ígérgetéseket, aztán szegény csibi mivel még érez iránta, megint elvakul. És szegény megint úgy fog járni mint most...ugyanis ismeritek a mondást: kutyából nem lesz szalonna. És ez mennyire igaz! A psival a kapcsolata mire feleszmél megint olyan lesz mint amilyen most volt. Megalázó és szar. ( bocs )Aki ígérget és hazudozik...sosem fog igazat mondani.

92. 274c9996b8 (válaszként erre: 90. - 2c2939f66e)
2009. júl. 2. 18:21

Ha vonzodsz hozza , ugyis csak befogod adni a derekadat , ezert irtam elözöleg hogy , ne szakitsd meg a kapcsolatot vele teljessen :)

Viszont arra figyelj hogy , 1-filleredbe se keruljön sem a pasi , sem a kapcsolat !

91. 7130b15964 (válaszként erre: 90. - 2c2939f66e)
2009. júl. 2. 15:25
Szerintem a leghatékonyabb, ha "gyorsan lerendezed". Tegyél pontot a végére, mondd meg, hogy mi a helyzet!
2009. júl. 2. 15:22
Örültem, hogy eddig nem hívott, most el kezdett, de belemondtam, hogy dolgozok, nem tok beszélni, majd visszahívom... Ha újra hív, mit tegyek, ne vegyem fel, v ha talizni akar találjak ki vmi elfoglaltságot???? Vagy mondjam meg neki kerek perec, hogy hagyjon békén???
89. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 87. - 2c2939f66e)
2009. júl. 1. 13:56
Először is gratulálok! Ügyes vagy, jól döntöttél!:) Azt hiszem bele kéne valami másba merülni....ami lefoglal, ami képes elterelni a gondolataidat róla. Nyilván még egy ideig úgy fekszel le és úgy kellsz fel, hogy Ő lesz az első gondolatod, ami nem lesz túl kellemes. De ne aggódj, ez csak pár napig lesz nagyon rossz, utána már egyre kevesebbet jut az eszedbe. Légy erős, és ne reagálj semmire, amit Ő kezdeményez. ne vedd fel a telefont, ne válaszolj az sms-ekre és e-mailekre, ha msn-ezni is szoktatok, tiltsd le! Eleinte nehéz megállni, de neked sokat fog segíteni abban, hogy túltedd magad rajta. Nem tudom mi az érdeklődési köröd, vagy ami lefoglal....de merülj bele nyakig valamibe. Esetleg kezdj el tornázni ( vagy diétázni ha szükséges), csináltass más frizurát....lepd meg magad valamivel, és lehetőség szerint keveset legyél egyedül. Ha vannak barátnőid, barátaid, szervezz velük találkozásokat.
88. Christine1979 (válaszként erre: 87. - 2c2939f66e)
2009. júl. 1. 13:31
Foglald le magad. Bulizz, netezz, olvass, szórakozz... vagy akár mozogj, barátokkal mászkálj. És ismerkedj :)
87. 2c2939f66e (válaszként erre: 84. - 2c2939f66e)
2009. júl. 1. 13:29

Nem könnyű. Tegnap este ugyan kimondta ő (is), hogy vége (de ott aludtam nála, mert sokáig beszélgettünk, persze semmi nem volt). Reggel elköszöntünk egymástól, aztán annyi. Most kellene azt, hogy ha hív, nem reagálni, nem felvenni... Mert lehet, hogy az estét csak egy kis összeveszésnek véli, de én már túl akarom magam tenni ezen az egészen. Csak nyűglődtünk 3 hónapon keresztül. És most hiába ígér, meg mutatja, hogy változott, mégse bírta ki, hogy másnap ne menjen át a csajhoz.

Jobb lesz így, valahogy mostmár csak megnyugszom, nem igaz???

Hogyan lehet túltenni magad egy ilyen szakításon? Pl.-k?

Volt már szakításban részem, de egyikhez se vonzódtam ennyire még a szakításkor...

2009. júl. 1. 09:38
Jól tetted, hogy otthagytad!
2009. júl. 1. 09:28

Köszönöm a tanácsokat! Azért voltam kiváncsi mások véleményére (is), mert nem könnyű nem a szívre hallgatni ilyenkor. Hiába vonzódok hozzá, de szerintem nem ő az igazi, ha a történteket, viselkedéseket nézzük... Valami mindig is hiányzott. Jó hát nincs tökéletes kapcsolat, de ez még "jó"-nak se mondható...

Egyszerűen nem tudom magam azon túltenni, amiket művelt velem, ill. az érzéseimmel. És ez a jövőnkre nézve biztos nem lenne pozitívum.

Ebben az esetben úgy érzem, jobb volt az eszemre hallgatni, mint a szívemre...

2009. júl. 1. 09:24

Tegnap este erőt vettem magamon és végülis ő még segített is a "szakításban". Ugyanis az történt, hogy hétfőn ugye a csaj elküldte, mert nem aludt ott vasárnap este. Tegnap meg a "barátom" átment a csajhoz és tisztázták. Állítólag a csajnak megjött és ezért borult úgy ki, de bármikor visszaköltözhet hozzá.

Hogy ezt megtudtam, elmondta (vhogy szóba került), könnyített a helyzetemen úgy érzem... Úgyhogy vége...

Kicsit nehéz lesz még, de majd valahogy elfelejtem és remélem jön más, aki tényleg megbecsül és igazán szeret... :-D

2009. jún. 30. 23:17
De tetű vagyok...:) De szerintem akkor gondolkozna el igazából, így csak kimagyarázza magát, nem?
2009. jún. 30. 23:15
Nem is muszáj szakítani. Csak ezentúl ne keresd, ha ő keres: teló kinyom.
2009. jún. 30. 22:36
legszívesebben végleg szakítanék....:S
80. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 2c2939f66e)
2009. jún. 30. 15:10
Mivel meg ugyerzed hogy , szereted hat tartsd vele a kapcsolatot ! De anyagilag es egyebkent is maradj mindenkeppen önallo , szerintem.
2009. jún. 30. 15:03

En telefonon szakitottam a volt baratommal. Megtudtam, hogy egy masik lannyal flortol. Nem is tartottam meltonak arra, hogy talalkozzak vele. Nem erdemelt meg ennyi idopocsekolast.

Azt nezd, hogy nekd mi konyebb.

78. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 73. - 2c2939f66e)
2009. jún. 30. 14:39
csibi86! Szerintem úgy szakíts, ahogy neked könnyebb. Persze normál esetben a személyes találkozás alakalmával a legkorrektebb, de akkor könnyen teszed ki magad a lelki zsarolásnak. Én a helyedben.....írnék neki egy e-mailt, és ha hívna nem venném fel, ha sms-t küldene nem válaszolnék. Tudom, nagyon nehéz....de még mindig könnyebb, mint állandó lelki zsarolásnak és könyörgésnek kitenni magad.
77. mimmo33 (válaszként erre: 58. - 2c2939f66e)
2009. jún. 30. 09:50

Amiket a pozitív tuladonságainál írtál, mind igaz lenne, akkor a negatívoknál nem szerepelnének olyan dolgok, amitől egy kapcsolat így nem működhet...

Legalábbis nálam tuti nem.

Ha a páromnak ilyen negatív tulajdonságai lennének, nem lenne a párom.

76. 1f59823251 (válaszként erre: 73. - 2c2939f66e)
2009. jún. 30. 09:24

Fordíts neki hátat...ha másképp nem megy


Mit is akarsz tulajdonképpen...rábeszéljünk, vagy lebeszéljünk?

75. Christine1979 (válaszként erre: 73. - 2c2939f66e)
2009. jún. 30. 09:24

De ezt direkt csinálja. Ezt nevezik lelki terrornak... Mármint, hogy tudja, mi a gyengéd, és ezzel visszaél. Ezért is írtam, muszáj erősnek lenni, és nem hagyni megingattatni magadat. Marha nehéz,- főleg, hogy szereted, de ha jót, nyugit akarsz magadnak, szerintem meg kell lépd...


Amúgy meg hát nyilvánvaló, hogy erre apellál, hogy szereted.... Szerintem próbálj meg hideg, és tárgyilagos lenni...


A telefonos szakítást nem tartom túl fair-nek, bár, egyesek megérdemelnék :)

74. 40163fd81d (válaszként erre: 73. - 2c2939f66e)
2009. jún. 30. 09:20

"Nem tudom, mit mondjak neki, hogy megértse: nem mehet ez így tovább."


Mi lenne ,ha először te értenéd meg?:))

2009. jún. 30. 09:14

Nem tudom, mit mondjak neki, hogy megértse: nem mehet ez így tovább. Sajnos tudja, hogy szeretem és ismeri a gyengéimet. Mindig mond olyat, amivel hátráltat abban, hogy megbántva szakítasak vele. De most arra gyúrok, hogy tényleg véget vessek ennek az egész kalmajkának.

Telefonba szakítani ilyenkor bunkóság??? Vagy mindegy, hogy szakít az ember??? (telefon, sms, email, személyesen). Tudom, hogy a személyes kontaktus a legtisztességesebb, de úgy érzem az csak úgy menne, ha végleg megbántanánk egymást...

2009. jún. 30. 07:10
Legy eros. Sokkal jobbat erdemelsz. Senki sem erdemli meg, hogy olyan kapcsolatban eljen ahol megalazzak.....gondolom nem ilyen eletet kivansz magadnak. Ha egyszer megcsinalta, masodszor is fogja. Ezek az igeretek tudod meddig tartanak? Amig latja, hogy mar megbekeltel. Utanna kezdodik az egesz elolrol es te sirhatsz.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook