Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Folytatnád vagy végleg szakítanál? fórum

Folytatnád vagy végleg szakítanál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. féknyom (válaszként erre: 1. - 2c2939f66e)
2009. jún. 29. 14:03

Szia!

Nem gyengén alázod meg magad hallod... Nem is kérdés mit tennék a helyedben. Már rég el kellett volna felejtened.

10. Christine1979 (válaszként erre: 1. - 2c2939f66e)
2009. jún. 29. 14:03

Én ahogy elolvastam, amit írtál, - kívülállóként,- nekem az jött le, hogy neki inkább az albérlet miatt fontos az, hogy visszamenj hozzá. Szerintem úgy is meg tudna oldódni a dolog, ha nagyon akarná, hogy külön laktok.. .sőt, lehet, úgy még jobban. Nem feltétlenül kellene visszaköltözni ehhez. De ez, hogy ezt hozzátette, szerintem így "rossz szájíze" van a dolognak.


Ha pedig a barátosnője ezt számonkérte tőle, hogy miért nem ott aludt, hanem veled.... hááát :S


Tudom, hogy fontosak a barátok, és sokszor maradandóbbak az ember életében, mint a szerelmek,- de ha így hagyja a dolgokat elveszni, elromlani miattuk köztetek, akkor szerintem nem szeret téged annyira.


Szerintem próbáld meg inkább elfelejteni, és kezdj új életet.


Mindent megpróbáltál, nem is egyszer kezdtétek már újra... akkor minek tovább gyötörni magad?... :(

2009. jún. 29. 14:02
Én még azt is elfelejteném, hogy létezik egyáltalán....komolytalan egy figura lehet!!!
2009. jún. 29. 14:02

egy sima barát nem kéri számon az otthon nem alvást, tuti hogy a csaj többet is akar


a barátodnak meg ugy érzem nem a szerelem számit hanem hogy minél olcsobban lakhasson valahol:((((

7. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 1. - 2c2939f66e)
2009. jún. 29. 14:02
Hát...elég jól tájékoztattál minket...és eszerint az Én véleményem az, hogy kihasznál. Anyagi szempontból is,és mert kényelmes neki ez a kapcsolat. Bármit csinálhat....mehet a " barátnőihez", meg szórakozni..stb. Szerintem hagyd Őt a saját " sza*jába " fürödni.
2009. jún. 29. 14:02

Te ezt most komolyan kérdezed?Ez a pasi nem szeret téged,csak kihasznál!Ne legyél már buta!Te magad írtad le,hogy mire kellesz neki!Keress egy normális palit,aki megbecsül,mert ez a kis féreg csak kihasznál!Ne haragudj,de a szerelem nem az anyagiakon múlik!


Ha meg igazán szeretne,akkor a barátnőitől is megválna!


De a Te dolgod!

2009. jún. 29. 14:02
hát én a helyedben hagynám a dolgot,mert így nekem úgy tűnik, ő nemigazán szeret téged. Keress olyan pasit aki biztosan szeret és nincsenek gyanus, ködös nőügyei.
2009. jún. 29. 14:01
Szerintem is.Ahol ennyi gond van...az már nem fog működni soha.Sajnálom.
2009. jún. 29. 14:01
Szerintem is...
2009. jún. 29. 14:00
Szerintem kerüld el nagy ívben! Komolyan...
2009. jún. 29. 13:57

Fél év után összeköltöztem a barátommal. Első hetekben örültünk is egymásnak. Aztán jöttek a problémák, amiket sajnos nehezen tudtunk megoldani, vagy nem is. Pl.: 1pl.: átjárt 2 másik egyedülálló csajhoz beszélgetni, kávézni stb. engem pedig egyedül otthon hagyott meló után főzni. 2 pl.: nélkülem ment el úgy szórakozni, hogy másnap du. keveredett haza, volt hogy az előbb említett csajjal ment. 3 pld.: mindenért veszekedett velem: kaja, takarítás, pedig szerintem nem panaszkodhatott. 3 pl.: anyagiak......

Mindez 7 hónapon keresztül ment. Hiába mondtam neki, hogy ez meg ez engem bánt, beszéljük meg, találjunk rá megoldást, ő nem vette észre, hogy ezzel nekem mekkora csalódást és fájdalmat okoz.

Azután elköltöztem tőle. 3 hónapja lakok külön. Ezalatt megpróbáltuk újrakezdeni, de kb. 5x szakítottunk is... Már annyira sok(k) ez nekem, hogy mindig elkönyveljem, hogy most újrakezdjük, most jól megvagyunk, vagy most vége, ennyi volt. Szeretné, hogy visszaköltözzek hozzá, de egyszerűen nem megy, hiába szeretem, nem tudok visszamenni hozzá. Arról nem is beszélve, hogy mondta: rájött, hogy egyedül nem tudja fizetni a lakást, de ketten minden megoldódna: anyagiak, szerelem... Szeretem, de úgy érzem, csak még nagyobb csalódás lenne mindkettőnknek, ha visszamennék. A sok fájdalmat nem tudom elfelejteni és nem tudom rajta túltenni magam.

Mostanába jutottam el arra a szintre, hogy nem érdekel a múlt, mert szeretem. Tudom, hogy fontosak neki ezek a barátok... de most történt megint egy kis dolog... amivel nem tudom már mit mondjak neki, vége legyen vagy még egy próbát tegyek, hátha.... ????

Az történt, hogy a szabim alatt elmentem a szüleimmel nyaralni, előtte viszont a "barátommal" telefonba összevesztünk. Azt hittem, majd túl teszem magam rajta, de nem bírtam ki és félidőbe írtam neki, de már késő volt. Tegnap, amikor hazaértem, megtudtam tőle, hogy elköltözött az egyik csajhoz, a lakását kiadta albiba, a csaj ingyen szállásolja, (kutya miatt máshova nem tudott menni), mert nem hívtam vissza elköszönni, így letett rólam. Elkönyvelte, hogy ennyi volt. Pedig én azt kértem tőle, hogy ezt a hetet még bírja ki, várjon, hogy mire jutok. Ugyanis néhány dolog megbeszélése után, kész lettem volna hajlani affelé, hogy visszamegyek 1 hónap múlva (albi miatt), ha addig jól megvagyunk.

A múlt éjjelt együtt töltöttük a szülei üres lakásában, ami a csajnak nem tetszett ( h nem aludt "otthon"), így elküldte ma reggel. Most végső megoldásként a szülei megengedték, hogy mégis odaköltözzön az üres lakásukba a kutyával.

Azon filózok, hogy megpróbáljam-e tiszta lappal újrakezdeni vagy hagyjam a fenébe?!

Bár mondja és érzem, hogy nagyon szeret és csak egy dolog, hogy könnyebb lenne együtt, mégis furcsa nekem ez az egész.

Úgy adnék ennek esélyt, hogy az albimat nem 100%-osan mondanám fel, addig ott alszok vele, amikor tudunk, együtt vagyunk és majd kiderül, hogy vagyunk meg... Ha pedig letelik az egy hónap, addig el tudom dönteni, hogy visszaköltözzünk-e a lakásába vagy sem.

Sokminden történt kettőnkkel, mégis úgy érzem, hogy ő az igazi. Bár zavar, hogy a barátosnőitől nem akar megválni (az egyikkel most haragban van ugye, mert számonkérte, hol volt éjjel...), nem tudom, mi lenne a jó lépés, vagy megoldás erre.

Lehet, hogy nem kellene már feszegetni a dolgot????

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook