Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Folytatnád vagy végleg szakítanál? fórum

Folytatnád vagy végleg szakítanál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
41. 2c2939f66e (válaszként erre: 37. - F65231edcb)
2009. jún. 29. 15:06
kutya miatt
2009. jún. 29. 15:03
Ismerős, az "átjárt a szomszédba a csajokhoz". Jól emlékszem?
39. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - 2c2939f66e)
2009. jún. 29. 15:00
Ennek semmi értelme. Kezdj új életet, nélküle. ne érdekek motiváljanak titeket.
38. 91d4989ab9 (válaszként erre: 36. - 2c2939f66e)
2009. jún. 29. 14:57

ja ok, a lényeg hogy ha most odamennél ingyen laknátok


de gondolj arra ha ugyenezeket a dolgokat megcsinálja ha máre gyereketek lesz, akkor még nehezebben hagyod majd ott

2009. jún. 29. 14:56
és miért nem akarták a szülők beengedni?
36. 2c2939f66e (válaszként erre: 35. - 91d4989ab9)
2009. jún. 29. 14:53
a pasinak van egy kis lakása, amit kiadott albiba, (hitelt kell fizetni!), a szülei nyáron a telken laknak, a pasi pedig most átköltözött a szülei lakásába, ami most üresen áll(t)
35. 91d4989ab9 (válaszként erre: 34. - Féknyom)
2009. jún. 29. 14:47
a pasinak van most ingyen lakása ami a szüleié, csak gondolom eddig nem engedték ott lakni, ezért volt a pasi albiban, de most már odaengedték
2009. jún. 29. 14:44
Itt a pasi van rászorulva...
2009. jún. 29. 14:35
Szerintem NE FOLYTASD,És mivel még nagyon fiatal vagy,és előtted az élet,tegyél meg mindent amit tudsz,hogy NEKED LEGYEN SAJÁT LAKÁSOD ÉS NE A FÉRFINAK.VALAMINT AZ IS NAGYON FONTOS HOGY ANYAGILAG FÜGGETLEN LEGYÉL TŐLE.Persze tudom,hogy ez a mostani válságos helyzetben nem könnyű,de ha van egy picike esélyed arra,hogy ezt elérd,akkor mindent tegyél meg ennek érdekében.NEM SZABAD,HOGY EGY FÉRFI AZT LÁSSA,HOGY A NŐ RÁ VAN SZORULVA.PLÁNE ANYAGILAG NEM SZABAD RÁSZORULNI.Tisztelet a kivételnek,ha a férfi látja,hogy a nő anyagilag rá van szorulva,hajlamos rá,hogy aljas módon kihasználja a helyzetet.SAJNOS ÉN EZT TAPASZTALATBÓL MONDOM.Ezért írtam amit írtam,tehát vigyázz hogy mit teszel,legyél nagyon okos.Én Drukkolok Neked.Nagyon Sok Sikert Kívánok.
2009. jún. 29. 14:24

hat persze hogy folytasd, vannak olyan nok akik szeretik ha a porig alazzak az onbecsulesuket.lehet hogy te is ilyen vagy mert ha nem akkor nem is inditodtad el volna ezt a forumot.Es ha eddig nem vetted eszre hogy mekkora seggfej a parod valoszinuleg most sem fogod talan par ev mulva ha a szerencsessek koze tartozol ha nem meg ossze is hazasodsz es gyereket szulsz o meg majd rendszeresen latogatja a baratnoit akik szamonkerik hogy kivel mit csinal

lehet hogy nem epp a legkedvessebb valaszt irtam de nagyon bosszanto hogy a szerelem hogy elvakitja a noket.annak idejen en is voltam ilyen cipoben es mostani fejjel latomm hogy mekkora idiota voltam

tehat ha okos vagy akkor hagyod a pi..ba ha hulye akkor meg futsz utanna es kesobb josz ra

2009. jún. 29. 14:19

ez nem kérdés:

ne menj vissza hozzá

keress olyan vaalkit, aki szeret és nem csak kihasznál

ha a csaj kirakta, mert nem aludt otthon, akkor szerinted mi van közöttük????

a semmiért nem rakta volna ki

ne légy buta

örülj, hogy megszabadulhatsz tőle

2009. jún. 29. 14:18

Szia!

Ez nagyon durva!

Ez egy se veled se nélküled kapcsolat?

Nagyon rossz érzés,ha ilyet tesznek az emberrel...van benne tapasztalatom...

én dobnám,tuti

29. Nóra*
2009. jún. 29. 14:16
Jó megoldás: elküldeni. Barátnők jönnek és mennek majd. Szenvedni fogsz.
2009. jún. 29. 14:15

Ne haragudj, de ezen mi a dilemma?


Legyen eszed...Kérlek

27. zsanett.t (válaszként erre: 1. - 2c2939f66e)
2009. jún. 29. 14:14
Ez nagyon,nagyon durva!Ha úgy érzed ezek után,hogy meg tudsz benne bízni (én ezek után nem tudnék) és még szereted is,maradj vele,mert nélküle nem bírnád...
2009. jún. 29. 14:13
Komolyan mondom, ez annyira abszurdum, hogy már vicces. Persze tudom, hogy neked nem az, de amiket leírtál, nem értem mi a kérdés. Még az is jobb, ha utalsz neki havonta kicsit az albérletre, csak felejtsen el...
25. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - 2c2939f66e)
2009. jún. 29. 14:12

Ennyire kevés a normális pasi manapság vagy meg sem próbálsz keresni?!


Az írásodból úgy tűnik, hogy a srác leginkább magával foglalkozott eddig. Neked ennél több kellene. Mivel nem kisgyerekről van szó, szerintem sokat nem fog/nem tud változtatni a hozzáállásán max. ideig-óráig. Úgyhogy szerintem vagy keress másikat vagy költözz vissza hozzá és elégedj meg azzal, amit nyújt! Ha többet akarsz, ne kísérletezz vele, mert csak veszekedés, csalódás lesz belőle.

2009. jún. 29. 14:10

Gratulálok, hogy az együttélést 7 hónapig bírtad.

Ne tovább!! Fiatal vagy és akad más.

2009. jún. 29. 14:09
Hát ezek után a csajról is megvan a véleményem...mert szerintem már a bulizások alkalmával is lehetett köztük valami, akkor pedig a csaj is eléggé átvert...
2009. jún. 29. 14:09
Szerintem is hagyd a fenébe. Főleg így, hogy már többszöri nekifutásra sem megy.Nálunk is voltak problémák az elején,de mi azért leültünk é megbeszéltük...De ez más tészta.Keress magadnak valakit, aki szeret és tisztel is!!
21. bared (válaszként erre: 1. - 2c2939f66e)
2009. jún. 29. 14:09
én egy laza mozdulattal sejhajon rúgnám, és menjen Isten hírével!
20. csicc
2009. jún. 29. 14:07

Hagyd a fenébe... Sok sebből vérzik már ez a dolog. Sajnos...

Másrészt az elég érdekes, hogy csaj, akihez odaköltözött, mi jogon kéri számon, hogy nem aludt otthon egyik éjjel. Ha haverok lennének, elvileg nem lenne joga hozzá... Lehet, hogy én látom rosszul a helyzetet, de ez többnek tűnik, mint barátság, tekintve a másnap délutánig tartó bulikat is...

2009. jún. 29. 14:07

Én hagynám az egészet.


(Ez a történet olyan ismerős nekem. Volt egy kate86 nick névvel egy lány...szinte ugyanez volt a sztori)

2009. jún. 29. 14:05

"rájött, hogy egyedül nem tudja fizetni a lakást"


Szerintem kihasználás...


És ne vedd sértésnek, de véleményem szerint ő nem szeret téged. :( Keress magadnak egy komoly férfit!

2009. jún. 29. 14:05
ha mégis folytatod vele, ne költözz oda, ne aludj ott, fusson utánad ő
16. *Királylány* (válaszként erre: 1. - 2c2939f66e)
2009. jún. 29. 14:05
Szerintem csak kihasznál... Elltátod főzöl mosol takarítasz rá ő meg bulizik. És még az albit sem egyedül kell fizetnie így jó neki hogy ott vagy.
15. Fuoco
2009. jún. 29. 14:05

Szia!


Én azt gondolom már megadtad magadnak a válaszokat!

Dönteni helyetted nem tudunk, néhány fontos dolgot viszont magadtól is leírtál!

Ezt írtad: "A sok fájdalmat nem tudom elfelejteni és nem tudom rajta túltenni magam."

"Szeretné, hogy visszaköltözzek hozzá, de egyszerűen nem megy, hiába szeretem, nem tudok visszamenni hozzá."


Nem értem, mi is a kérdés? Értem én, hogy vívódsz, ez normális, de olyan dolgokat írtál le, amik nem határidőre változnak! Az nem megoldás, hogy felégetsz minden utat, csak hogy megoldjad az ő anyagi problémáit!


Én csak annyit mondok, szerintem nincs olyan, hogy tiszta lap. Ha már valami megtörtént, maximum szemet hunysz fölötte, de attól még bánt, és attól még megtörtént!


Én a helyedben nem mennék vissza, de ez természetesen a Te döntésed kell hogy legyen!

14. c20c593f1c (válaszként erre: 1. - 2c2939f66e)
2009. jún. 29. 14:04

Ugye azt Te sem gondolod, hogy ez a pasi szeret Téged?

Kerüld el messze!

2009. jún. 29. 14:04
En akkor hagytam volna ott mikor atment kavezni a csajokkal es otthagyott fozocskezni, aztan meg buzlizni ment veluk. Ahogy leirtad, olyan erzesem van, hogy csak azert akar visszakapni, hogy tuda kifizetni a bert. Amellett ejszakakat bulizik nelkuled mas csajokkal...... Dontsd el mit akarsz. Orok harmadik lenni, alegjobb esetben, ha nem 7-8.dik, baratok, bulizas, csalad...utan vagy az elso. Neki sosem leszel az elso. Sajnalom ha megsertettele, csak a velemenyemet irtam le. Te miert nem mentel vele bulizni? O nem akarta, vagy neked nem volt kedved? Kicsit ugy erzem, hogy kihasznal. De nem ismerem, ugyhogy te jobban kene tudjad.
2009. jún. 29. 14:04
Szerintem legjobb lenne elfelejteni,ami ugyan nem könnyű ha szereted, de ahogy leírtad egyáltalán "nm bánt" veled jól,sőt....ha igazán szeretne akkor nem töltene éjszakákat barátnőkkel és nem balhézna mindenen hanem segítene esetleg. Na meg az h elmész nyaralni és rögtön költözik a csajhoz...ez neked nem fura?! Bármilyen nehéz is megpróbálnám elfelejteni és keresnék vkit aki őszintén szeret,megbecsül.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook