Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrába kezdek, ki csatlakozik? fórum

Fogyókúrába kezdek, ki csatlakozik? (beszélgetős fórum)


2014. márc. 18. 16:39

Én is örülök neked!:)

Sokat híztam ám a terhességeim alatt, főleg a 2. gyerkőccel 90 kilóval mentem szülni, és 72 kilóval mentem haza, aztán szépen úgy is maradtam.

Nekem alulműködik a pajzsmirigyem ezért figyelek oda, de nekem is vannak olyan időszakaim, hogy nem vagyok annyira kemény magammal.

Bár most sem mondhatni hogy éhezek.

13. 388b941089 (válaszként erre: 11. - Lidércke35)
2014. márc. 18. 16:24

Sajnálom, hogy olyan lett a hasad :((( Érdekes, mert én is szültem, és az én súlyom jóval több volt, mint a tied, én 80 kg-ról kezdtem az életmódváltás 1 évvel ezelőtt, de nekem nem lett csúnya a hasam.

A tornával én is így vagyok, tiszta eszelős lettem, ha nem edzhetek, megbolondulok. Soha nem gondoltam volna, hogy velem ez előfordulhat bármikor is az életben, 30 éves koromig semmit nem mozogtam (gáz) Szóval megértelek és örülök, hogy egymásra találtunk. :D

Velem az van, hogy mostmár nem figyelek úgy a kajára, de rengeteget edzem. Ha figyelnék pikk-pakk lemenne az a 2-3 kg még, ami rajtam van, de már nem érdekel és nem is akarok visszafogni magam kaja téren. :)

12. Lidércke35 (válaszként erre: 10. - 388b941089)
2014. márc. 18. 15:44

Rá fogsz görcsölni, mert olyan vagy mint én, bosszant hogy tudod mindent jól csinálsz, és akkor egyszer csak puff!

És ott állsz értetlenül, hogy miért???

Néha amikor engem is elkap egy ilyen pillanat, elkezdek azon agyalni hogy mit csinálok mégis szarul, meg hogy lehet nem kellene minden nap edzeni elég lenne 2 naponta, de aztán mindig oda lyukadok ki hogy szarok rá csinálom, mert csinálni akarom!!!

Szerintem ez is hozzá tartozik, lehet uncsibb lenne, ha minden reggel mérlegre pattanva csak azt látnák, hurrá ismét leugrott 20 deka, kell egy kis kihívás, de ettől is csak elszántabbak leszünk!

2014. márc. 18. 15:29

Én a 2 gyerkőc megszületése után kezdem el igazán. Akkor 72 kiló voltam, ez volt a legtöbb súlyom. Akkor is updateztem le is mentem 57-ig, de annyira csúnya lett a hasam, hogy abba is hagytam. Onnantól kezdve akármikor elkezdtem diétázni és tornázni mellette, mindig ugyanoda lyukadtam ki hogy a hasam GÁZ!!!!!

Utáltam tornázni is mert idegesített, minél kevesebb lettem annál ráncosabb lett a bőr kicsit meg is nyúlt, ami igazán nem lógott van is róla kép a naplóm elején, csak idegesített hogy pl. egy feszesebb felsőnél már látszott hogy hurkázódik, és amiatt hiábavalónak éreztem a tornát diétát, mert nem azt kaptam amit szerettem volna ennyi erőfeszítés után. Aztán addig, addig agyaltam hogy megműtettem.

Na azóta imádom, és azóta van az bennem hogy még ha néha én is kiborulok azon ha többet mutat a mérleg, és tudom hogy még nagyon sokszor lesz is ilyen, nem hagynám abba soha, sőt most már épp hogy a hasam ad erőt ha zizi lennék.

És most már eljutottam arra a szintre, hogy már nem csak azért állok neki tornázni hogy jobban nézzek ki, hanem mert imádok és tökre az életem részévé vált!

10. 388b941089 (válaszként erre: 9. - Lidércke35)
2014. márc. 18. 14:54

A francokat! Te nézel jobban ki, mint én!!!! :D

Figyuzz, rájöttem, hogy nekem gondtalan életem volt 1 évvel ezelőttig. Addig, ameddig nem foglalkoztam azzal, hogy hány kiló plusz van rajtam. Most meg kiborulok érted, ha fél kg felszalad.... Szóval én arra jöttem rá, hogy lehet nem kéne nagyon rágörcsölni arra, hogy mennyit mutat a mérleg.... Mondom én, aki 2 órákat edz mindennap :DDDDD

9. Lidércke35 (válaszként erre: 8. - 388b941089)
2014. márc. 18. 12:02

:D

Annyira szeretnék legalább egyszer az életben, 55 kiló lenni!

Te, ezerszer jobban nézel ki mint én!!!!!!

Puszi

8. 388b941089 (válaszként erre: 6. - Lidércke35)
2014. márc. 18. 10:56
Még mindig nem értem miért akarsz te már fogyni. :DDD
2014. márc. 17. 20:46
Sziasztok! Én is csatlakoznék ha lehet! :)
2014. márc. 17. 20:41

Sziasztok!

Szívesen beszállok én is, bár én már régóta csinálom, naplót is vezetek róla.

Hajrá mindenkinek!

2014. márc. 17. 20:36
Én is fogyni szeretnék, de én még csak "lájtosan" szállnék be, mert még szoptatok, de mostmár szeretnék jobban odafigyelni a súlyomra. NEm enni esténként, ilyesmik.
2014. márc. 17. 20:11
Sziasztok beszálhatok a csapatba? Bár én elkezdtem de még nagyon az elején vagyok.
2014. márc. 17. 19:56
Szívesen csatlakoznék.:)
2014. márc. 17. 19:53
Én csatlakozom, bár már egy ideje nyomom a fogyit:) Most már csak visszafogottabban diétázok, mert a nagyja már lement, de az utolsó kilók a legnehezebbek, úgyhogy még van tennivalóm:) Te mennyit szeretnél fogyni és milyen módszerrel?
2014. márc. 17. 19:35

Fogyókúrába kezdek, olyan fogyni vágyó társakat keresek, akik szívesen csatlakoznának hozzám. Jó lenne együtt megbeszélni ki hogy halad, mit eszik stb...


Ki csatlakozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook