Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra "ész nélkül" fórum

Fogyókúra "ész nélkül" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. máj. 13. 19:28

Sziasztok!

Én 5-én kezdtem fogyózni,107.4-ről kezdtem,most tartok 102.9-nél.

85 a cél,július elejére teljesítenem kellene :(

Igaz hogy most Level diétázok,de év elején 800 kalóriás étrenden voltam,amit magam állítottam össze.Azzal akkor majdnem 10 kilót fogytam.

2013. máj. 13. 19:28

Szia!Vezess naplót, az sokat fog segíteni!

Én is sokszor nekifutottam, de most talán valóban sikerülni fog.

Igyekszem naponta többször enni de mértékkel és mozogni.

Nekem a koplalás az kiválóan menne, viszont a koplalva leadott súly biztosan vissza is jön.

Ezért akármennyire is nehéz, de többször eszem.

Ami viszont nekem nagyon durva az a mozgás.

Na ezzel küzdök piszkosul, remegek, gyenge vagyok,állóképességem nulla stb.

Alig várom, hogy én is elmondhassam imádok mozogni és ha kimarad akkor hiányzik.

De ettől még messze vagyok, de vezetem a naplóm ami hatalmas segítség és hiszem, hogy menni fog!

Minden fejben dől el, kitartást!

5. f5155b5701 (válaszként erre: 4. - 342402de6d)
2013. máj. 13. 19:25
Az intenzív mozgás tényleg kell. A kevesebbet evéssel nálam csak 3 kg megy le ,utána semmi.
2013. máj. 13. 19:23

a "fogyókúra"eleve hülyeség,mert annak 1x vége,és utána a dupláját lehet visszahízni,életmódváltás kell.

Én 1x 12 kilót úgy fogytam,hogy 3 hónap alatt,rengeteget mozogtam és mindennek csak a felét ettem...

2013. máj. 13. 19:22
Sziasztok :) Én is szeretnék leadni kb. 15 kg-t. Legjobban a 90 napos diétától ráz a hideg ha olvasom, szerintem vallatáshoz is kiváló lenne.
2013. máj. 13. 19:18
:)
2013. máj. 13. 19:16

Üdv. Mindenkinek!


Szeretettel várok ebbe a fórumba minden olyan fogyókúrázót, akik nem követnek semmiféle orvosok, tudósok vagy anorexiás szupermodellek által kidolgozott sztárdiétát, hanem egyszerűen csak maguktól, józan paraszti ésszel, hétköznapi élelmiszerekkel és hétköznapi mozgással próbálnak fogyni.

Gyertek, beszélgessünk, osszuk meg egymással tapasztalatainkat, receptjeinket!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook