Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Létezik fogyókúra sanyargatás nélkül, van megoldás azoknak, akik nem szeretik a zöldségeket? fórum

Létezik fogyókúra sanyargatás nélkül, van megoldás azoknak, akik nem szeretik a zöldségeket? (beszélgetős fórum)


1 2 3
79. michelle.r (válaszként erre: 75. - 328e1b30ab)
2016. júl. 7. 19:24

Értem, köszi 😜.

Azt hittem, a csülök kalóriáit számolgatod 😛

78. 388b941089 (válaszként erre: 70. - 328e1b30ab)
2016. júl. 7. 17:42
👍👊👌
77. 388b941089 (válaszként erre: 68. - 2d82e9984a)
2016. júl. 7. 17:42
Es mèg micsoda? :)
76. 388b941089 (válaszként erre: 13. - 2d82e9984a)
2016. júl. 7. 17:40
Ez ilyen, a szepsegert szenvedni kell :) ha lemegy a.15 kg egy olyan eletmodot.kell kialakitanod amit folyamatosan.tudsz tartani ;) addig pedig kevesebb szenhidrat es tobb feherje, hus, zoldsegek. Csomo recept.van a neten, nezz korbe. Ne keress kifogasokat, en is hanyok a.zoldsegtol, de van mèg 2 kg rajtam szuled.utan, azzal "szenvedek" xd
75. 328e1b30ab (válaszként erre: 74. - Michelle.r)
2016. júl. 7. 16:57

Ezt írtad te:

"talán más a probléma, másfél év alatt 15 kiló drasztikus hízásnak mondható"


Erre szólt a válaszom. Mint kiderült azóta, igazam is lett: a kérdező az elmúlt másfél évben pont az általam emlegetett cukros tejeskávékkal visz be több kalóriát. Eredmény: 15 kiló háj.

74. michelle.r (válaszként erre: 67. - 328e1b30ab)
2016. júl. 7. 16:16

Nem értem a gondolatmenetet ;) Mi több, minél hány kalóriával? :D

Fogalmam sincs, hány kalóriát eszem naponta. Majdnem paleonak mondható amit csinálok, csak a hedonista vonalat.


Azt észrevettem, hogy kevesebbet eszem lényegesen, amióta az ún. ártó szénhidrátokat száműztem.

73. plavalaguna (válaszként erre: 49. - Michelle.r)
2016. júl. 7. 14:25

én a mindig vákony voltm, most hirtelen híztam -ot is fenntartásokkal kezelem.... Mert a vékony voltam relatív:) sokan avvank, akik életül legjobb egy két hónapját adják el mindignek. ez ugyanaz, mint a nem eszem semmit, de közben csusszannak be a kalóriák, csak jajj, tejeskv nem számít, most útközben vagyok nem számít stb.

vagy a nem a mozgás számít, hanem csak a kaja... Kamu, ha mozgás nélkül fogysz egy töttyedt egészségtelen sovány leszel, annyi erővel maradjon az ember kövér akár.

72. túrógombócka (válaszként erre: 71. - Plavalaguna)
2016. júl. 7. 14:23
és még ki tudja, mennyi ilyen van, amit bevisz a szervezetébe...egy muzliszelet, mert az nem étel, egy banán, mert az nem étel...
71. plavalaguna (válaszként erre: 68. - 2d82e9984a)
2016. júl. 7. 14:21

ha cukorral vagy tejszinnel, /tejszinhabbal iszod, akkor az már jó sok plusz kalória...


Sokan ezt elfelejtik a kvknál... a tejeskv eleve kalória a tej miatt, na ha abba még cukrot is rajksz (vag karamellt, tökmindegy) vagy rá ejszinhab, esetleg egy kis fűszermalmos szórást, már pikk pakkk egy capuccinóval összeugrik 200 kcal... ebből kettő az 400.... És tökmindegy hány étkezésre eszed amit eszel, ha van rendesen kalóriatöbleted, hízni fogsz .


nekem elhiheted, marha könnyen hízok :)

70. 328e1b30ab (válaszként erre: 68. - 2d82e9984a)
2016. júl. 6. 17:28
Nohát. Akkor mégis viszel be kalóriát, napi kétszer minimum, az említett egyszeri étkezés mellett. Jó lenne őszinte lenni magaddal, mert hiába hangoztatod, hogy csak egyszer eszel, miközben a tested mást mond ...
69. gribedli*** (válaszként erre: 68. - 2d82e9984a)
2016. júl. 6. 17:25

Akkor végülis nemcsak napi 1x eszel. Gondoltam, hogy van mellette más is. Ha a cappiccino ital, és nem étel, végülis veszel magadhoz más kalóriadús dolgot mint napi 1x étel.


Nem lecseszésbôl írtam, csak gondoltam, hogy nincs olyan, hogy valaki napi 1 kajálással hízik csak úgy.

68. 2d82e9984a (válaszként erre: 67. - 328e1b30ab)
2016. júl. 6. 16:57
Ebben igazat adok mert bár az étkezésem ha hiszed ha nem nem változott évek alatt de egy valami igen kb 1 éve de lehet hogy több a kapszulás kávéfőzővel napi két cappuccino is lecsuszott naponta...:(
67. 328e1b30ab (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2016. júl. 6. 14:04
Ezt ha leosztod, ez csak 194 kalóriával több naponta, ami mondjuk egy cukros tejeskávéval több, mint eddig, nem több. Simán meg lehet ennyit ennyi pluszban, szervi baj nélkül is meghízik tőle.
2016. júl. 6. 14:00

Nézd: 15 kg hájat úgy szedtél magadra, hogy 15X7000 kalóriával többet zabáltál, mint amennyit elégettél, azaz ennyivel többet a tested szükségleteihez képest.


Azért írom a zabálni igét, mert ennyi ételt csak eszegetni nem igazán lehet, ez rengeteg, főleg 18 hónap alatt.


El foglak keseríteni, de SEMMI egyéb megoldás nincs azon kívül, hogy mindent abbahagysz örökre, amitől kövérré váltál. Azaz örökre abbahagyod:

-azoknak a dolgoknak az evését, amiket eddig

-azoknak a mennyiségéknek az evését, mit eddig

-azt a tespedést, amit eddig.


Heti 4 alkalom mozgás, izzasztó, legalább egy óra. Ez az alap, akkor is az lenne, ha nem fogyóznál,de így főképp. Gondolj csak bele: ezzel a tendenciával mondjuk 5 év alatt hány kilóssá hizlalod fel magad?


Az ember ízlése 3 hónap alatt megváltoztatható: kóstolgass, és edd azt, amit eddig nem ettél, azaz a zöldségeket. Tanulj meg új technikákat az elkészítésükre.


Az pedig nem igaz, hogy nem bírod megenni. Az sem, hogy eddig sem ettél sokat. DE.

2016. júl. 6. 10:36
Holdról
64. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Fincsi5)
2016. júl. 6. 10:35

Én könnyű csontú vagyok, ezért rólam ordítana az 5 kg plusz, hogy az zsír.


És az már 2 ruhaméret, 15 kg...bele sem merek gondolni, saccra 5 ruhamérettel lennék nagyobb, azt már a holdról is észrevennék:D


48 kg vagyok, ennél izmosabb már nem lehetek mint ami vagyok ehhez az alkathoz, a csontozatom könnyű, ezért bármilyen plusz nálam csak zsír lenne, pl 1,5-2 kilón túl, mert arra még rá tudnám fogni, hogy vízvisszatartás. De nem csodálkozom már semmit, egy barátnőm ugyanazt a méretet hordja, mint én, de nehéz csontozatú és 9 kilóval több mint én, ennyit számít az eloszlás egy testalkaton belül.


Mondjuk én is azt gondolom, hogy egy ötös a legtöbb nőn azért jól áll, még azokon is, akik ettől molettnek látszanak mert azt is szépnek tartom, ha arányos. Magas nőkön pedig szinte észrevétlen 5 kg plusz, azok még csak nem is molettek tőle.

63. vacsa (válaszként erre: 52. - 2d82e9984a)
2016. júl. 6. 09:22

Pont lesz.rtad amiket írtunk. Se kérdés, sesemmi.

Na mindegy.

2016. júl. 6. 09:10
Én sem szeretem a zöldségeket töménytelen mennyiségben. Kevesebbet eszek, és vacsira diétás joghurtot vagy gyümölcsturmixot iszok. Habár nekem nem átlagos a beosutásom, mert fél hétkor kajázok, de fél 11-ig fizikai munkát végzek és éjfélkor fekszem le. De hatásos :)
61. michelle.r (válaszként erre: 60. - Fincsi5)
2016. júl. 6. 07:57

Arról nem beszélve, hogy a hízásra mindig van elég idő, a fogyásra viszont nincs 😜.

A fogyókúra soha nem hatásos, és kellemetlen is. Anszokásokat kell megváltoztatni, az hosszú távon mindig hatásos.

60. fincsi5 (válaszként erre: 51. - Michelle.r)
2016. júl. 6. 06:52

Mennyi ilyen van pedig! Eleinte mondják nekik, hogy "de jól nézel ki", és tényleg, arc simább, így elhiszik. És ugye, finom tud lenni az esti édesség.

Aztán észre sem veszik, már 10 kg. felfutott. Akkor kezd rájönni, hogy nem is áll jól, de az 5 kg. a csodálkozás, és aggódás alatt simán felmegy.

Még nem voltam így, 6kg.-nál észhez tértem, de nem sok hiányzott, most februárban. :))

59. túrógombócka (válaszként erre: 54. - 2d82e9984a)
2016. júl. 6. 06:27
igen, örökölhető. ha anyukádnak volt, nagyon esélyes.
58. túrógombócka (válaszként erre: 55. - 3d787b167a)
2016. júl. 6. 06:26
szállj már le rólam. egy értelmes ötleted nincs, csak másokkal kötözködsz.
57. gribedli*** (válaszként erre: 52. - 2d82e9984a)
2016. júl. 5. 23:43
Nem élcelődtünk. És nem azért nem válaszoltál, mert nem voltál, hanem a kérdésemet szépen kikerülve válaszoltál rá általánosságokat. Szerintem nincs értelme ennyi titkolózásnak, csak egy kérdés volt, hogy mit eszel, nem vagy köteles válaszolni erre, de azért ne nézz hülyének, meg lehet azt mondani, hogy nem akarsz rá válaszolni, mintsem még minket beállítani élcelődőnek.
56. simple
2016. júl. 5. 22:55
Nem kell zöldséget enni, ehetsz bármit, le tudsz fogyni, csak a mértéket kell tartani. Kevesebbet kell bevinni, mint amit elhasználsz.
55. 3d787b167a (válaszként erre: 36. - Túrógombócka)
2016. júl. 5. 22:23
Te értelmezed, amit írsz???
54. 2d82e9984a (válaszként erre: 53. - Túrógombócka)
2016. júl. 5. 21:59

Rendben köszönöm..mindenképpen kérem

ha jól tudom anyukámnak alulműködése volt ( sajnos már nem tudom sem őt sem apukámat megkérdezni)nem tudom örökölhető:-/

53. túrógombócka (válaszként erre: 52. - 2d82e9984a)
2016. júl. 5. 21:33

külön kérd a pajzsmirigyet, ugyanis a legtöbb háziorvos simán kihagyja....

ragaszkodj hozzá. mondd el azt is, miért kéred. sokaknál "csak" a hízás a tünet.

2016. júl. 5. 20:53

Köszönöm mindenkinek a válaszokat...

Elöször is el nézést hogy nem tudok azonnal válaszolni nem vagyok folyamatosan hoxán

Másodszor pedig nem tudom hol írtam azt hogy nem vettem észre hogy rám jött 15 kg vagy csak most kezdtem el foglalkozni a kérdéssel...én csak azért irtam ide hátha kapok valami jobb ötletet amit ebben az esetben érdemes megpróbálnom még mert eddig sikertelenül probálkoztam ennyi...örülök azért hogy sokak ki élhették élcelődő kedvüket ha másra erre mindenképpen jó volt..


És akik próbáltak segíteni szintén köszönöm és kérek egy teljes vérképet hogy kizárhassam az egészségügyi problémát bár semmi egyéb tünetem nincs..


Mindenkinek további kellemes estét

51. michelle.r (válaszként erre: 50. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 16:14

Talán megtudjuk ezt is ;)


Nekem pl. van egy etalon-nadrágom Ha az feszül, akkor napokig spártai életmód, amíg újra kényelmes nem lesz. Ha valaki szereti a sztreccs anyagokat, nehezebb észrevenni, de ez a 15 kiló legalább két ruhaméret, tényleg hihetetlen, hogy hipp-hopp felszalad észrevétlenül.

50. gribedli*** (válaszként erre: 49. - Michelle.r)
2016. júl. 5. 15:41
Ja, tényleg, ha előtte mindig vékony volt, akkor feltűnő de nem tudom, hogy hogy nem veszi észre. Én pl ha felszednék 3-at, akkor már valszeg be sem tudnám gombolni a nadrágjaimat, ezt azonnal észrevenném, ebből kiindulva fogalmam sincs, hogy más hogyhogy nem veszi észre, hogy nonstop új cuccokat kell vásárolnia mindig nagyobb méretben? Mármint ennyi kilóig nem veszi észre?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook