Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra elkezdése fórum

Fogyókúra elkezdése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyókúra elkezdése

1 2 3 4
2011. okt. 12. 15:45
Sziasztok megint lement 1 cm a csípőmről.El se hiszem.Ma itthon vannak a gyerekeim mert mindnek megy a hasa de ma is tornáztam.Igaz a fejem majd széthasad.De akkor is megcsináltam a mai adagot.De így nem volt olyan jó.
2011. okt. 11. 16:29
Köszönöm szépen tudom, és azt hiszem ezt a cikkben is leírtam a megfelelő folyadék pótlást. :)
2011. okt. 11. 12:23
Lányok! A napi min. 3 liter vizet se felejtsétek el! A méregtelenítés ugyanúgy a kúra része. Ehhez pedig kell a vesének a vízfogyasztás.
2011. okt. 7. 11:25
Halihó nem akarom elkiabálni de a csípőmről két cem lement már.A derekam a kezdetéskor 94 volt most szűken mérve 88.Igaz szedtem egy bogyót és már attól lement 89-re.De ha a torna így morzsolja cm-ként nekem az tökéletes.Ma is olyan jóízűt tornáztam táncoltam.
2011. okt. 7. 11:17
HAlljátok megint jól lefárisztottam magam izzadtam is meg szomjas lettem úgyhogy biztos jól csináltam.Olyat dizsiztem most így a legutolsó talált számra kétszer is.Kezdésnek hogy jól felpörgessen aztán tornáztam meg zárásnak is hogy kellemes fáradtsággal zárjak.
100. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 99. - Kolli1987)
2011. okt. 6. 18:36
Néha kell egy kis plussz élvezet nem?Én is van mikor bűnözök.
2011. okt. 6. 18:11

Ma bekajáltam egy kicsit.

N jó nagyon csipeszel. :( Legközelebb nem engedem magam, hogy vegyünk.

De fini volt. :)

98. Gumicsirke (válaszként erre: 97. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 17:57
Nekem még csak a 3. órám, amúgy úszni járok, de télen nehéz lesz, szóval kell vmi helyette:s
97. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 96. - Gumicsirke)
2011. okt. 6. 17:56
Ha lenne nálunk én mennék szívesen.Néztem neten és tetszik.
2011. okt. 6. 17:38
Én meg ma megyek Zumbázni. Nem sok kedvem van megmoccanni..de..jó lenne:s
95. ed15ca6d5a (válaszként erre: 94. - Kolli1987)
2011. okt. 6. 17:02
Én is szoktam a fiaimmal tornázni:),de nehezebb ha 2 ördög fióka húz -von jobbról meg balról:),úgyhogy én már ki tapasztaltam mikor van jobban ídőm,hogy edzhessek.De egyébként jó móka:D
94. Kolli1987 (válaszként erre: 93. - Ed15ca6d5a)
2011. okt. 6. 16:11

Lányom nem jelezte. :)

Ő az első ezért is eszek rendesen vagyis inkább minőségit ételeket és ne nasizok. Ez nagyon sokat jelentett.

Úgyhogy én vagyok rá a példa gyerek mellett is lehet tornázni igaz ezt meg kell szervezni de én a lányommal együtt csinálom és ő nagyon élvezi. :D

93. ed15ca6d5a (válaszként erre: 88. - Kolli1987)
2011. okt. 6. 16:05

Nagyon JÓÓÓ!Ügyes vagy!Gratulálok a fogyáshoz és ahhoz is,hogy mindezt szoptatás mellet!!!!

Elismerésem!Azért figyelj a tejcidre,nehogy csappanjon,bár szerintem teljesen jól csinálod!Csak így tovább!:)

92. Gumicsirke (válaszként erre: 91. - Juan83)
2011. okt. 6. 14:23
Súlytartáshoz azért nem feltétlen. Persze, nem lehet teljesen leállni, és vigyázni kell a kajával, de nem kell annyira intenzíven csinálni, mint a fogyi elején.
91. juan83 (válaszként erre: 89. - Gumicsirke)
2011. okt. 6. 14:19
ha egyszer elkezded ezt nem lehet abbahagyni amint abbahagyod rögtön elhízol nincs olyan hogy szinten tartás heti 1x, egy egész életen át csinálni kell ahhoz hogy jól nézzél ki
90. Gumicsirke (válaszként erre: 81. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 13:24
Én inkább olyanokat szoktam, ami mhol átmozgat. Majd később kezdem sztem a "helyi mozgást":D
89. Gumicsirke (válaszként erre: 80. - Ed15ca6d5a)
2011. okt. 6. 13:24

Persze, azért valahogy ráveszem magam..csak nehéz..ha elérem az álomsúlyt, tuti, h többé meg se mozdulok, max heti 1x, h szinten tartsak:D

Egyébként úszni szoktam, meg most elkezdtem a zumbát, meg van, h itthon hulahoppozok. De még ami nem olyan rossz, annál is az a legjobb, amikor abbahagyhatom:D

2011. okt. 6. 12:57

Sziasztok!


Én is itt vagyok csak gondok voltak a nettemmel.

Én vagyok a cikk írója. :)

Gondoltam megírom, hogy majdnem négy kilót sikerült leadnom egy hónap alatt.

Szerintem ez nem is rossz, hogy szoptatok és a lányom az első így a kajánál "csak" annyira figyelek, hogy nincsen cukros üdítő, nincs nasi nincs süti és a fagyinál is megállok 2 gombócnál, ha eszek.

Naponta 5ször eszem kevesebbet. Ja fehér kenyeret nem eszek szénhidrát tartalmú ételeket (gabonapehely, tészta stb) délelőtt eszem és délután kettőig befejezem és utána csak fehérjét eszek. :)

Én heti szinten 6 alkalommal tornázok, és nehéz kihagynom azt az egy napot, mert már élvezem, pedig én mindig is utáltam a testnevelés órákat.

Bár tornáztam de csak olyanokat amiket én is élvezek. :)

2011. okt. 6. 11:38

Na most nagyon szuper számot találtam:

Ballo del Pimpolho - Leandro Lehart - I Passi

Annyit csináltam hogy előra hátra lépegettem közbe a csípőm is riszáltam meg körbe lépegettem közbe meg oda vissza mikor hogy jött a lányom, kerülgettem ő meg jött utánam próbált elkapni írtó jól esett.Nagyon jól kimozgattam magam de el is fáradtam rendesen.Így kicsit hülyén hangzik de figyeld a táncosokat ott talán meglátod mire gondolok.

86. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 79. - Gumicsirke)
2011. okt. 6. 10:35

LA MAYONESA. wmv

Erre tudod mit próbáltam ki?Ellesni a mozdulataikat is végig táncolni a számot úgy.Hát hallod rendesen elfáradtam megizzadtam.Majd négy percig folyamatosan csípő riszálás mozgatás nem is olyan könnyű.De élveztem.Van a nappalink ajtajábaq üveg és ott ellenőriztem mennyira csinálom jól.persze előtte már tornáztam hűűűűű azért elfáradtam.

85. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 84. - Castellina)
2011. okt. 5. 12:29
Erre nem is gondoltam.Na ezért jó hogy többen is hozzá szólunk egy trémához tippeket tanácsokat ötleteket osztunk meg.Nemrég kezdtem el fórumozni de már kaptam jóű ötleteket amit az életembe is kipróbáltam több kevesebb sikerrel,meg nevettem is olyan jó ízőt mint már régen nem de még most két nappal később is kuncogok a témán.szóval tetszik a fórumozás.Néha ellaposodik de ha igyekszik az ember vannak új témák.
84. Castellina (válaszként erre: 59. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 5. 09:30

A futás nem gond, ha az nem betonon történik, és egy jó futócipő kell hozzá!


Más cipő nem alkalmas futásra. És az aszfaltot kerülni kell. Minden edzés előtt be kell melegíteni!

Aki ezt betartja nem lesz ízületi gondjai.

83. Castellina (válaszként erre: 58. - Juan83)
2011. okt. 5. 09:28
vagy olyan terepet válassz a futáshoz, ahol van emelkedő..
82. Castellina (válaszként erre: 57. - Juan83)
2011. okt. 5. 09:28
Igen, de csak akkor ha nem viszel be több kalóriát, mint amennyire a szervezetednek szüksége van, és lehetőleg minőségi kaja legyen: semmi finomított liszt, cukor, hanem sok zöldség, fehér hús, hal, illetve teljes kiőrlésű pékárú, került a burgonyát és a fehér rizst. Nekem ez jött be!
81. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 79. - Gumicsirke)
2011. okt. 5. 09:17
Olvasd vissza én mit "tornázok" próbáltam úgy és olyanokat csinálni hogy a kényes részeken dolgozzak.Nekem a hasam a csípőm és a combom.A felsőtestem ok nekem.De a karomon alul már lötyögött úgyhogy ott is dolgozok.De megnézem az aerobic tornáknál miket csinálnak.azt gondoltam hogy olyasmikre állok egy kis súly emelgetéssel.Én élvezem zene mellett csinálni.annélkül meghalnék én is.
80. ed15ca6d5a (válaszként erre: 74. - Gumicsirke)
2011. okt. 4. 19:49

Hát igen!Mindegyikünk más!Még egy kis ídő mig a tested megszokja a ritmust és belejön!De már azért is büszke lehetsz magadra,hogy neki álltál!!!:)Csak így tovább!Hidd el,ha kitartó vagy,meg lesz az eredménye.Sokszor ez nem kilóba mérhető hanem centikbe!!Meg amit a tükörbe látsz!!!

Nem mondom,hogy nekem nincsenek gyenge pillanataim,van amikor én is azt mondom,hogy "ne,ma nem akarom"...de él bennem egy kép magamról,hogy hogyan akarok kinézni X időn belül,és ez életben tartja a vágyam és tovább hajt,motívál a folytatáshoz!!!

Kitartás:)Nem tudom,hogy te mit sportólsz,hogy nem leled benne örömödet,de lehet mást kellene keresned!Annyi sport van még!!!

79. Gumicsirke (válaszként erre: 78. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 4. 19:01
Igen, először nem is értettem a kérdést:D Ezzel az a baj, h amennyire tudok/szoktam táncolni, az mozgásnak nem valami sok...:D
78. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 76. - Gumicsirke)
2011. okt. 4. 18:51
Jó hülyeséget kérdeztem ,persze hogy van neted bocsi
77. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 76. - Gumicsirke)
2011. okt. 4. 18:49
Van neted?Írd be a keresőbe a kedvenc énekesed nevét és youtube-ba remélem jól írtam indítsd el.Vedd fel jó hangosra ha tudsz táncolni kezdj azzal és fokozatosan vezesd bele a tornád mozdulatait.Biztos vagyok benne hogy élvezni fogod.Döngesd kicsit a zenét és úgy érezheted bulizol nem tornázol.
76. Gumicsirke (válaszként erre: 75. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 4. 18:45
Hát, én komolyan irigylem azt, aki élvezni tudja, mert úgy sokkal jobb és könnyebb, mint, amikor alig várom, h vége legyen:s
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook