Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1953. főnix01
2019. júl. 18. 07:50

Jò reggelt!

Vègre jelentkezhetek, ès nem emos poszt lesz 😅

Letelt az első hetem. Ezalatt a 7 nap alatt szèpen tartottam a diètàt. Viszont a tojàst nèlkülöznöm kell, mert mindannyiszor fàjt utàna a gyomrom ès a hasam. Szòval variàlok a diètàn, de szigorùan kereteken belül. Ch nem több, mint 120, de inkàbb 100 körül mozog. A kalória sem több, mint 1400. 7. hete edzem. Mindjàrt nekiàllok a hèten a harmadik tornànak. Egy heti eredmènyem: 76.7kg -> 74.5 kg rengeteg vìz volt rajtam, èppen pè-m is volt az első napokban. Sokat harcolok az èdessèg utàna vàgyammal. Nem tudom, hogy sikerül nyerni, de megy egyelőre. :)

Veletek mi ùjsàg van? Ki hogy halad? :)

1952. Andi.Bobi (válaszként erre: 1950. - LilixD)
2019. júl. 16. 16:14

Köszönöm, kedves vagy!

Örülök, hogy lelkes vagy:)

1951. LilixD
2019. júl. 16. 11:32
Na most belelkesültem. Keresek turmix recepteket, tippeket. Nem lesz több kifogásom. Akarat kérdése az egész. Igaze.
1950. LilixD (válaszként erre: 1948. - Andi.Bobi)
2019. júl. 16. 11:29

Tök jó, hogy turmixokat iszol. Még télen én is kitaláltam, hogy ha lesznek már finom gyümölcsök, akkor senki nem foghat vissza, naponta készítek egyet. Na ennek ellenére jöttek a kifogásaim, hogy nem fér el a turmixgép a konyhában (mondjuk tényleg elég szűkös a hely) meg nem pakolhatom csak úgy el az anyós hat éve nem használt szódakészítőjét (pedig valszeg nem bánná), nincs itthon gyümölcs (pedig ott a szuperjó zöldséges 10 percre se), babócát felébreszti (csináljam akkor amikor ébren van), puffadni fog tőle a gyerek (honnan tudom, amíg nem próbáltam?) stb. stb...

Szóval a szememben ügyes vagy és tök jó :))

1949. LilixD
2019. júl. 16. 11:16

Sziasztok!

Köszi Andi.Bobi a vanília fagyis tippet, van is itthon, kipróbálom suttyomban :))

Én nem kerülöm az édességet, kitartást annak, aki igen! Rettenetes az első pár ilyen nap! Párom mondjuk nem hajlandó csokit venni nekem, és a fagyit is rejtegeti előlem, de a védőnő és a gyerekorvos szerint még szükséges is a tejhez... és én ezt el is hiszem, mert jól esik elhinni. Úgyhogy beszerzem én magamnak, hahh!

Továbbra is jobb híjján sokat sétálunk. Viszont a lassan 3 hós babóca éjjel-nappal, rengeteget eszik. Próbálok vele lépést tartani tej ügyben, és így az étvágyam is hatalmas. Komolyan már többet eszem, mint a párom... pedig ő aztán nagy étkű :(( szóval igy most a súlyom 76,0 kg, két héthez képest sajnos nincs változás. Muszáj valahogy többet mozognom. Jóga, pilates vagy valami, mellemen a kismesterrel :D Ki kell találni valamit, csak van megoldás.

1948. Andi.Bobi
2019. júl. 15. 07:48

Jó reggelt!


Úgy ahogy jól sikerült a tegnapi nap:)

Reggeli turmix volt, meg pár kanál zabkása a kicsiéből:) aztán mentünk sétálni, ő kis bicajjal.. Játszón is voltunk.

-40 dkg :) biztos víz de az a lényeg, hogy lejjebb ment. És látom magamon, hogy a sok víz kiment.

1947. főnix01 (válaszként erre: 1946. - 55Judit)
2019. júl. 14. 18:54

Köszönö.!

Majd nèzelődök, hogy ha lefogytam. Sajnos nàlam a zèró toletancia működik :/

1946. 55Judit (válaszként erre: 1944. - Andi.Bobi)
2019. júl. 14. 12:30

De aranyos vagy! Köszönöm. :)

Én pedig annyira nem vagyok fiatal, hogy az én kisfiam már 42 éves. :))


Tehát én nem arra összpontosítanék hogy egyek egy olyasmit amivel kihúzhatom akár délig is. Én nem kihúzni akarom, szeretek jóllakni. Közben egészséges akarok lenni, és egyre kevesebb plusz kilóval élni.


Egyetlen bejegyzésbe nem akarok idezsúfolni egy rakásnyi receptet.Elöljáróban annyit, hogy mutatok egy blogot, ami nagyban segít engem:

[link]

Innen már írtam ki magamnak pillanatok alatt elkészíthető szénhidrát csökkentett kenyereket, ebédnek valót, és édességeket is. Ne ijedj meg attól hogy némelyik alapanyag első ránézésre drágának tűnik, mert először is egyszerre kevés kell belőle, másodszor ha átállsz ezekre a receptekre, kevesebbet is kívánsz enni. Legalábbis nálam így van, mert én a rostban gazdag recepteket válogattam ki. Aztán meg megeszem én a hagyományos ételeket is amiben nincsen cukor és fehér liszt. mert ugye ezek a legnagyobb ellenségek.


Most rád bízom hogy keresgéljél kedved szerint, de ha ugrani akarsz és hirtelen kellene akár kenyér, akár gyors édesség recept, szívesen segítek.

Én kb 1 hónapja készítgetek a blogról 1-2 fogyást segítő dolgot.

1945. Andi.Bobi (válaszként erre: 1942. - Főnix01)
2019. júl. 14. 12:24

Menni fog :)

Én édességnek 1 % OS joghurt ól, fehérje porból, turóból, kis édesítővel csináltam fagyit már párszor. Ha nem hagyom teljesen megfagyni akkor olyan jó krémes marad. :)

Vissza jön a kánikula megint csinálok majd:)

1944. Andi.Bobi (válaszként erre: 1943. - 55Judit)
2019. júl. 14. 12:13

Szia!

Én se vagyok fiatal:) későn jött a kisfiam. 3 éves💖


Gyere és írj amit gondolsz, jöhetnek receptek is:)

1943. 55Judit (válaszként erre: 1942. - Főnix01)
2019. júl. 14. 10:30

Nem akartam belekotyogni a dolgaitokba, mivel én már nem vagyok fiatal anyuka, és úgy érzem nem látnátok itt szívesen. :)

csak az édesség utáni vágyhoz tennék egy szösszenetet: Mivel nekem már koromnál fogva is lassul az anyagcserém és jönnek fel a párnácskák, nem diétázok, hanem állandóra változtatok meg apránként dolgokat. Az édességet imádom, szinte remegek érte, ezért olyan édességeket készítek amik egészségesek, és nem hizlalnak. Talán ilyesmit te is kipróbálhatnál. Én pl. teljesen megnyugszom mikor megeszek egy jó szelet szénhidrát csökkentett tortát. te is elkészítheted, mutatok egyszerű receptet ha érdekel.

1942. főnix01 (válaszként erre: 1940. - Andi.Bobi)
2019. júl. 14. 09:41

Menni fog!!! Tènyleg zsigerig hatolò elhatàrozàs kèrdèse.

Negyedik napja tartom szèpen a diètàt, ami elő van ìrva. Hatodik hètnèl tartok az edzèstervben, ma lesz a negyedik edzèsem a hèten. A vìz lement ròlam, ùgyhogy 75.6 kg-ròl indulok. Muszàj. Októberig szeretnèk egy 10-estől megszabadulni. Jah, igen, màr hàrom napja nem ettem èdessèget 😅 megpusztulok èrte, de nemet mondok rà!

1941. Andi.Bobi
2019. júl. 14. 09:28
Ki hogy van?
1940. Andi.Bobi
2019. júl. 14. 09:27

Sziasztok!


Nagy csend lett itt..

Azt hiszem mára fogalmazódott meg bennem, hogy ez így már nem mehet tovább. Ma oda figyelek az evésre:) reggeli turmix lesz, próbálok vele kitartani délig, egyig. Tegnap vettem ripsz ropszot megint, zsömlét már nem eszek.

Tegnap kicsit tornáztam, táncoltam a kicsivel, olyan jól esett. Végre talán ma nem esik, megyünk a parkba is.

Kilók ugyan ott vannak, talán fel kiló jött fel.

Na nem baj, ha tavaly ment, most is fog. Most a célom október közepéig 10-15 kg minusz:)

1939. Andi.Bobi (válaszként erre: 1938. - Sziszi0528)
2019. júl. 8. 19:51
Köszönöm!
2019. júl. 8. 18:49
Andi, nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok Neked!!!
1937. Andi.Bobi
2019. júl. 8. 11:24

Én is bejelentkezem:)

Eljött ez a nap is.. Megint egy évvel öregebb lettem:)

A tíz kilós fogyás a mai napi nem ment, nem sikerült ami akartam, vagyis nem is csináltam igazán. Kb 2-3 kg ment le május közepe óta. Ami semmi. De nem baj, össze kapom magam és véghez viszem:)

De azért ma még jókat eszem, tortát is😃😋

1936. Andi.Bobi (válaszként erre: 1935. - LilixD)
2019. júl. 8. 11:22

Az jó, ha már lejjebb ment a mérleg.

Igyál sokat, hogy legyen tejcsi. Nekem abban az időben a vanília fagyi segitett:) na nem diétás tudom, de sok tejem lett tőle😂

1935. LilixD
2019. júl. 4. 09:27

No, bejelentkezem megint. Megyeget a rendszeres napi min. 30 perces séta, Kivéve amikor Tiborom ébredése későre esik és a következő alvás úgy jönne ki, hogy kánikulában kellene őt tologatnom... De amúgy mintha séta után kevesebb lenne a tejem, kicsit aggaszt.

Én a kaját úgy "oldom meg", hogy Teletáltól rendelek reggelire péksütit, tízóraira gyümölcslevest, ebédre meg a kismama kínálatukat. Estére sonkás szendvics vagy melegszenya. Fogalmam sincs kalóriában ez kb. mennyi, valszeg sok mert java szénhidrát, de két hete voltam 76,5 és most 75,9 kg. Szóval a tendrncia tetszik, az ütemen meg még nem tudok emelni, így is zombi vagyok. A löttyedtségemen asszem segit, hogy emelgetem ezt a 4,5 kilós "sózsákot", a karom már egész feszes :))

Ti hogy vagytok? Írjatok :))

1934. Andi.Bobi
2019. jún. 28. 22:42
1933. Andi.Bobi
2019. jún. 28. 22:39

[link]


Ezt most találtam :)

1932. Andi.Bobi (válaszként erre: 1930. - LilixD)
2019. jún. 28. 22:39

Szia!

Üdv itt:)

2019. jún. 20. 17:12

Végre ratalaltam a nekem megfelelőre. 😊

Sak ne unjam meg. Próbálok változatosan enni de egy alap meg van. És úgy néz ki bevalik 😊 1200 napi kalória néha mozgás. 😊

1930. LilixD
2019. jún. 20. 10:04

Sziasztok! Csatlakozhatok?

Hat hetes a fiam, lassan elkezdhetem szerintem összetákolni magam. Apránként. Pajzsmirigy túlműködésbe csapott át szülés után az alulműködésem, plusz szoptatok, úgyhogy kilóra jól állok, csak ha rámnézünk, azt hinni mindjárt összeesik, semmi izma, lötyög mindene. Na ez ellen szeretnék tenni először sétákkal, aztán beiktatnám a szobabiciklit is, majd talán kocognék is. Hasizmozást még nem tudom mikorra időzítsem, császáros voltam.

Amúgy úgy nézett ki, hogy a 176 cm-emmel 76 kg-rol indult a terhesség. Végén meghaladtam a 92-t, talán volt az 96 is, nagyon durván vizesedtem toxémia miatt. Hazajövetelnél már 82 voltam és hetente 1 kg-t dobtam le a pajzsmirigy miatt, ami elég ijesztő volt. Most 76,5 vagyok, mondhatni kész, de ahogy lötyög és remeg mindenem az rettenet...

Egyelöre 20p séta sikerül, holnap megpróbálom 30-ra feltornázni.

Kis lépésekkel tervezek haladni, mert ismerem magam, ha tul nagyot kéne lépnem akkor inkább meghátrálnék és maradnék depisen a seggemen...

1929. Andi.Bobi (válaszként erre: 1928. - Andi.Bobi)
2019. jún. 20. 03:31
7,8..ejjel számolni se tudok😂😂
1928. Andi.Bobi (válaszként erre: 1927. - Főnix01)
2019. jún. 20. 03:29

Szia!


Örülök, hogy jól vagy:) a kitartásodnak meg lesz az eredménye!

A nagy melegben én nem nagyon tudok tornázni, tegnap előtt használtam a gépet, előtte egy hete kb. Sétálni megyünk a kicsivel a parkba, általában 2 órát vagyunk kint. Épp elég most ez.. Nem sok ment le egy hónap alatt, kb 2,2 kg. /ami áprilisban jött fel, amikor az ujjam eltört / szóval ugyan annyi vagyok mint októberben :(

18 nap múlva lesz a szülinapom, addigra akartam 10 kg ot leadni. 6,8 kg nem fog menni...

1927. főnix01
2019. jún. 19. 07:17

Sziasztok!

Addig nem akartam jönni, míg össze nem vakarom magamat ès normàlisan nem csinàlom.

Szòval belevàgtam Pèntek Enikő 12 hetes edzèstervèbe. 3 hètnèl jàrok. A kajàra konkrètan 5. napja figyelek, ìrom a bàzist. Igyekszem 1100-1200 kcnàl maradni, a ch 100 alatti legyen, erre törekszem. 75.2-ről indultam, ma reggel (ès tegnap is) 74.6-ot mèrtem. Nem idegeskedem, karàcsonyig csak lemegy 😁 ès az ètrended ùgy àllìtom össze, hogy azèrt kis èdessèg, nasika belefèrjen. Pl 4 kocka csoki. Persze èsszel.

Az edzèsek nagyon kemènyek, kb mindegyiknèl az èletemèrt küzdök 😂

Kinek hogy telnek a napjai?

Sziszi visszatèrsz közènk? :) jò lenne, ha te is ìrnàl :)

1926. Brigu07 (válaszként erre: 1924. - Andi.Bobi)
2019. jún. 14. 21:17
Szia! Sehogy sem haladok. Ebben a melegben komolyan mondom egyszerűen nincs energiám edzeni. A diètát tartom,de az edzès 2 napja kimarad.
1925. Andi.Bobi
2019. jún. 14. 20:19

Voltunk a parkban 2 órát sétálni a kisfiammal.. Minden kútnál mosakodtunk:) jó volt sétálni, csak nagyon meleg volt, 31 fok.

Holnapra 35 fokot mondanak.

1924. Andi.Bobi (válaszként erre: 1923. - Brigu07)
2019. jún. 14. 12:04

Szia!

Szerintem lehet, miért ne?


Hogy haladsz?

Én sehogy, nem tudom mi van, annyira fáradt vagyok mindig. Ez a meleg kikészit.. Sétálni se tudunk sokat menni bölcsi után, nem bírjuk.. A kicsim cipeltetné magát.. Általában boltba sétálunk, aztán haza, itthon jobb mint sétálni a napon.. Kicsi játszótér is szokott lenni, de nem nagyon akarja... Az évesre ahogy tudok figyelek, torna néha van. Valahogy nincs erőm. Alig alszok. Össze kell szedni magam, tavaly is volt nyár, akkor jól bírtam...

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook