Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2013. Andi.Bobi (válaszként erre: 2012. - Brigu07)
2020. jan. 10. 10:09
Az igen,ügyes vagy!
2012. Brigu07
2020. jan. 10. 09:17
Mai edzès letudva. 45 perc gyors ugrálókötèl,50 db gyors ugrálás egyszerre,pihenő 2-3 perc tánc🤪💃 609 kalória elègetve.
2020. jan. 10. 08:28
Sziasztok! Én a múltkor guggolásokkal próbálkoztam. Anno nagyon jol ment,mikor már belejöttem. Hát nem.volt könnyű,de muszáj lesz valami mozgást beiktatni.
2010. Brigu07
2020. jan. 9. 20:30
Sziasztok! Ti mennyi folyadèkot( vizet) isztok egy nap?
2009. LilixD
2020. jan. 9. 17:41
Én ilyen csuda okosságot találtam ki magamnak szilveszterkor, hogy ahanyadik hét, annyi felülést csinálok minden nap, +2 ráadást. Egyelőre király vagyok :D Decemberben lesz majd szép.
2008. Andi.Bobi (válaszként erre: 2005. - Főnix01)
2020. jan. 9. 10:02

Szia!

Én azért vagyok csendes,mert sehogy...el se tudtam kezdeni. Tegnap is ma is fejfájással küzdök,nem jól vagyok.

2007. Brigu07
2020. jan. 9. 07:56
Nem könnyű,de kitartást mindenkinek!!!😘
2006. Brigu07
2020. jan. 9. 07:55
Sziasztok! Egy hete kezdtem a diètát,mellette szedem szintèn egy hete a Thermo speed tablettát. Èhgyomorra edzek( ugrálókötèl.) Vasárnap mèredzkedek.
2005. főnix01
2020. jan. 9. 07:48

Jò reggelt!


Kezdek mèrges lenni, mert nem akar megindulni a sùlyom 😡 pedig tartom a kajàt, nem csalok. Ùgyhogy ma egy 100-sal lejjebb viszem a kalória keretemet. Vasàrnapra jò lenne 77.5-re lemenni. Lehet, hogy a règebbi ètrendemet kell bevessem. Csak olyan egyhangù.

Ki hogy halad?

Csendes a fórum :(

2004. főnix01
2020. jan. 7. 21:30

Szèp estèt mindenkinek!

Tùl vagyok a màsodik napon. Az utolsò fèl èvben szinte sosem sikerült a màsodik nap😅 ma egy kicsit kevesebbet ettem, de a makròk jòk. Volt torna is. Ma Pèntek Enikő Zònalight: hàt-popsi volt terìtèken, utàna kicsit hasaztam. Ekkora felesleggel ez a torna most tökèletes. A derekan (ès a kisfiam pofija miatt) holnap reggel megyünk dokihoz. Kìvàncsi leszek, hogy mit mond.

Ki hogy halad? Kajàt tartjàtok? Tornàztatok valamit? ☺️

2003. Andi.Bobi (válaszként erre: 2000. - Sziszi0528)
2020. jan. 5. 17:51

Sikerülnie kell!

De jó hogy újra itt vagyunk:)

2002. Andi.Bobi (válaszként erre: 2001. - 55Judit)
2020. jan. 5. 17:51

Köszi. Olyat nem próbáltam még.

Ripsz ropszot ettem,még Zabgofrit zsömle helyett. Most is azt fogok.

Holnap nálunk ünnep van,zárva minden. Kedden már úgy vásárolok,hogy jó legyen. 😊

2001. 55Judit (válaszként erre: 1999. - Andi.Bobi)
2020. jan. 5. 17:07

Csak ámulok és bámulok! Te nagyon ügyes vagy, gratulálok!

Esetleg a zsemle elhagyás előtt - mivel az nem könnyű - nem próbáltál még csökkentett szénhidráttartalmú zsemléket sütni?

2020. jan. 5. 16:59

Köszi Főnix, aranyos vagy 😘! Bármit meg lehet valósítani, de minden fejben kezdődik, ha az a lépés kimarad, hogy az ember fejében konkrétan ott motoszkáljon mindig, hogy márpedig végigviszi ezt, szóval ha ez kimarad hiába kezdjük el visszaesünk, feladjuk, elveszítjük... Nekem ez a tapasztalatom ezzel, akarni kell, de nagyon!

Andi dejó, hogy írtál Te is! Biztosan menni fog Neked is, gondold el, hogy most jóval hamarabb elkezdted, mint május és akkor hamarabb el is érheted a célod!

A nyári bikini alak most készül lányok 😉!

1999. Andi.Bobi
2020. jan. 4. 15:31

Karácsonyra rendeltem egy forró levegős sütőt. Nekem szuper,zsír nélkül sütöttem rántott húst,krumplit. Mindent tudok benne sütni. Piskótát is🤣 na de azt hanyagolni fogom. Mostanában natúr hust csinálok,zöldség körettel, tortillába teszem kis joghurttal.

A reggeli zsömlét akarok elhagyni,még hogy este ne egyek. 2018 ban olyan jól sikerült.. milyen rég volt már:)

Májustól októberig csináltam. 23 kg minusz lett akkor.


Most is sikerülnie kell. Sajnos 20 kg minimum amit le szeretnék adni...


Együtt könnyebb úgy mint múltkor volt mindenkinek! 😊

1998. Andi.Bobi
2020. jan. 4. 15:26

Sziasztok,én is itt vagyok!Egy évig tartottam a súlyom. Viszont szeptember óta 5 kg jött fel:(

Beteg zóltán,kórházban is voltam ,hasnyálmirigy gyulladás,épé vezeték elzáródásom volt. Azóta nagyon figyelek, hogy nem eszek zsírosat. Semmi rama vagy vaj,light tejet iszok. A szénhidrát a baj nálam,tészta,piskóta,keksz...zsömle.

Ezeket kell szépen elhagynom.

1997. főnix01 (válaszként erre: 1996. - Sziszi0528)
2020. jan. 4. 14:01

Sziò!

Èn jelen...sajnos. plusz feljött meg 2 kg. Ugye a december... mèzeskalàcs, bejgli...

Sziszi te vagy előttem! Hogy igenis meg lehet csinàlni! Vissza is olvasom a naplòdat! 😁

Jò lenne, ha megint fellendülne itt az èlet. Nyàrra kipattintjuk magunkat 😁

2020. jan. 4. 07:58

Sziasztok!


Mint fórumindító én rendszeresen nézem, hogy van-e itt valami mozgás, de ez az utóbbi időben nem volt jellemző... Most én is újrakezdtem, volt egy idő, hogy elértem a lagzis súlyom (57,5 kg) és már csak 2,5 kg választott el a hőn áhított célomtól, az 55 kg-tól, csak közben jött egy költözés, munkába álltam újra 4 év GYES után (napi 9 óra irodai) és bizony nem mindig figyeltem oda... 63 kilóig visszakúsztam, aztán lementem 58-59 körülire és ott stagnáltam egy darabig. A Karácsonyból 30 dkg mínusszal jöttem ki, viszont utána volt 2-3 nap Szilveszter környékén, hogy végtelen mennyiséget ettem, még este is mikor mindenki elaludt (régi rossz szokás). Az új évet 61,3 kilóval nyitottam és eldöntöttem, hogy na mostmár tényleg elég volt, nálam a kattanás ott jött el, hogy a 2018-as naplómat 64 kilóval zártam és akkor ennyit értem volna el 1 év alatt 2019-ben, pár kg mínuszt? Úgyhogy ebből elég, csinálom a saját módszeremet, amivel eddig 20 kilót fogytam: kalóriaszámolás. Alapanyagcsere kcal-keretre lőttem be a határt, jelenleg 1400 kcal/nap a keretem, ha edzek, akkor ez nyilván kicsit kitolódik (pulzusmérő övvel mérem, hogy edzés alatt hány kcal-át égettem el és annyival többet ehetek). Próbáltam régebben, hogy hiába az edzés, maradok aznap is 1400 kcal-án, de egy 10 km-es futás és utána súlyokkal való edzés után egyszerűen nem ment ez, akkor többet eszem, de szigorúan csak annyival, amit le is edzettem. Ezzel egyszer már fogytam 20 kilót, a maradék 5 is menni fog! Ma reggel már csak 59,9 kg voltam, nem állok meg!

Többiek vannak még, akik itt voltak?

1995. főnix01
2020. jan. 4. 05:05

Sziasztok!

Megint csatlakozom!

De most komolyan is gondolom. Nem akarom elèrni azt a kerek szàmot, ami a mumusom.

Az a legdemotìvàlòbb az egèszben, hogy olyan sokat kell leadjak. Ìgy először a kerek 70-et tűzöm ki cèlul. Akkor màr valahogy ki fogok nèzni.

Ami mòdszert vàlasztottam: kalóriaszàmlàlàs+ètrend, amit a magam szàm ìzère alakìtok.

Mindenkinek hajrà! Messze van a nyàr, pont annyira, hogy kènyelmesen le tudjunk fogyni!😁

Most edzeni nem tudom, mert lebetegettem.

1994. Amschel
2020. jan. 3. 16:01
Mindent bele ..ajánlom a Macha teát meg a szaunát :)
2020. jan. 3. 14:46

Sziasztok,


Ismeri valaki a Nupo burn my fat kapszulát? Gondolkodom rajta, hogy kipróbálom, de előtte érdekelne, hogy valakinek van-e személyes tapasztalata. :) Ez egy étrend-kiegészítő diéta mellé. Köszönöm a válaszokat előre is! Szép hétvégét mindenkinek! :)

1992. LilixD (válaszként erre: 1989. - Brigu07)
2020. jan. 2. 16:00
Tuti, hogy lesz! Csak ne csüggedj, ha lesz egy kevésbé sikeres nap is, mert megesik! Figyelni a kalóriát nagyon nehéz.
1991. LilixD
2020. jan. 2. 15:57
Na, lányok, akkor kapjuk össze magunkat! Nem kell tökéletesen csinálni, nem is lehet, csak kicsi változtatással lépésenként kitartani. Én is kitaláltam, hogy hullahoppozok aztán nem lett belőle semmi, mert fájt, de újrakezdem és most majd nem tágítok:))
1990. 55Judit (válaszként erre: 1989. - Brigu07)
2020. jan. 2. 13:02
Feltétlen lesz eredmény. Éhesebb leszel mint több kalória és kevesebb mozgás mellett.
1989. Brigu07
2020. jan. 2. 13:00

Sziasztok! Új èv.....új elhatározás. 🤪. Elkezdek Ugrálókötelezni,meg oda figyelek a napi kalória bevitelre. Szerintetek lesz eredménye? 74kg-ról indulok.

Boldog Új Èvet!

1988. 55Judit (válaszként erre: 1979. - Főnix01)
2020. jan. 2. 11:32
Nem. Semmi nem jött be. Örülök hogy te sikeres vagy. Én, bár pontosan tudom hogyan tudnék lefogyni, csak elméletben tudom megvalósítani mert akarat gyenge vagyok. Most is hamarosan ebédidő, de addig keresgéltem a hűtőben míg kivettem egy megbontott fügelekvárt. meg is ettem. Szóval fogyáshoz első legyen az akaraterő és kitartás. :)
1987. LilixD
2020. jan. 2. 11:26

Sziasztok! Boldog új évet kívánok mindenkinek, hátha benéztek :)

Szeretném megosztani, hogy 3 kg mínuszt hozott össze nekem a tejmentes diéta, amit a tejallergiás pockom miatt kezdtem meg december 1.-jén. Nem kívánok ilyet senkinek, csakis érdekességként, tapasztalatként gondoltam megosztom Jól vagytok? Fogadalmak esetleg? Újult erő valakinél? :))

2019. okt. 23. 20:59

Sziasztok!

Nagyon el vagyok keseredve....

Nagyon szeretnék lefogyni. Kb 5-6 kilótól szeretnék megszabadulni. Várom a tanácsokat!

1985. Glori88
2019. okt. 10. 14:41
Ki milyen fürdőruhát visel a strandon? Nem tudom nekem extrémen ducinak mi lenne a jó? Az egyrészes fürdőruha ódivatú, öregeknek való, ráadásul hiába takarja a hájat, még is kövérít, hájasabbnak látszom benne. A tankininek meg úgy áll rajtam a felsője, mint micimackón a piros rövidujju.Kibuggyan alóla a hájam. Bikiniben meg tisztán látszik, hogy ahogy lépek, minden egyes lépésnél ide-oda rezeg a hájam. Arról nem beszélve, hogy szemtől szembe alig látni, hogy van rajtam bikinialsó, annyira lóg a hasam.
1984. Andi.Bobi (válaszként erre: 1983. - Főnix01)
2019. okt. 10. 09:55

Szia!

Én is élek 😁

Hát én elbuktam most,plusz 3 kg..ki vagyok merülve mindenhogy,az evés a vigasz..suliba járok,korán kelek,alig alszok...A kisfiam is feszegeti a határokat egész nap:(

Össze kell kapni magam..

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook