Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
2018. márc. 22. 07:26

Csajok, mai mérleg 68,7 kg! Gondoltam, hogy ez a pár nap alatt felszedett kiló le is megy pár nap alatt... Hétfőn még 70,5 voltam. De már nem fogom elrontani, mert nem azon akarok fáradozni, hogy mindig helyrehozzam az elrontott munkámat. Így is 4 napomba telt.


Hétfőn kocogtam, kedden Réka III. trimeszteri kismamatornáját csináltam, tegnap és ma pihinap, holnap torna és szombaton kocogás a terv. Vacsi vagy főtt toji volt, vagy light joghurt, alma... Nagyon jólesett a torna is, éreztem, hogy olyan izmokat is megmozgat, amiket hétköznap vagy a tempós sétáim alkalmával nem használok... Kis kar, hát, comb, popsi gyakorlatok vannak benne 20 percben. Egyelőre elég, majd emelem az adagot, Youtube-on is vannak fent kismamatornák, hasizom kivételével minden testrészre és azok ilyen 3-7 perces tornák, 14 db van fent, az ember megcsinál belőle 2-3-4 db-ot, tényleg napi pár perc... Majd ezt is bevezetem a 20 perces torna mellé vagy a futás után is.

242. sziszi0528 (válaszként erre: 239. - Jasmine24)
2018. márc. 22. 07:19

Jobbulást Jasmine!


Annyira rossz, mikor egy betegség visszafog, az ember menne ezerrel és nem tud... Utálom én is ezt az érzést!


Gyógyulj meg hamar!

241. Jasmine24 (válaszként erre: 240. - Millus28)
2018. márc. 20. 22:41
Köszönöm 😘
240. Millus28 (válaszként erre: 239. - Jasmine24)
2018. márc. 20. 17:33
Jobbulást neked!😊
2018. márc. 20. 14:22
Lebetegedtem....tiszta takony vagyok ☹☹☹ Marhára elegem van, remelem nem fog elhúzódni túl sokáig. Tegnap futottam, valószínű az se tett jót!
238. Jasmine24 (válaszként erre: 237. - Sziszi0528)
2018. márc. 19. 21:05
Tok jó ügyes vagy!
2018. márc. 19. 15:54

Csajoj,valami van a levegőben hogy mindenkinek így alakult :D.


Én most jöttem meg a futásból,annyira izgultam,hogy hogy fog menni meg milyen érzés lesz,szó szerint a torkomban volt a szívem :). A kör téglalap alakú,amit futok és úgy csináltam,hogy a két rövidebb szakaszon tempósan gyalogoltam,a két hosszabbikon pedig kocogtam. Nagyon-nagyon jólesett, 1,85 km 14 perc alatt.

2018. márc. 19. 14:30
Sziasztok! Kicsit eltuntem en is, hetvegen lustabb voltam es tobbet ettem a kelletenel, de ezt tudom, hogy konnyen fogom majd korrigalni, igy nem vagyok elkeseredve. Tegnapi hosszu futasom az kimaradt, de let uj frizuram helyette. Neha erre is kell gondolni, igy ma bepotolom remelhetoleg. Semmi kirivo valtozasrol nem tudok beszamolni, kicsit ellazulgattam az utobbi idoben, de most visszaveszem az iranyitast en is a testem felett, mert van meg 4kg hatra. Hat nagyjabol ennyi, mindenkinek csodas hetet! :)
2018. márc. 19. 09:48

Sziasztok!


Nekem sűrű volt a hétvége én se fogytam pár dekát híztam is ,(4) de ezt ma korigálom :D


Sziszi szerintem nyugostan kezd el a futást. Persze szépen fokozatosan. :)

234. sziszi0528 (válaszként erre: 233. - Szepjudit)
2018. márc. 19. 06:24
Tarts ki! Igen,az ember többet akar,de örülni kell minden egyes dekának,mert annyival is kevesebb! 1,5 kg mínuszban vagy,fogj meg ekkora súlyú lisztet/cukrot és gondold azt,hogy ennyi zsírtól már megszabadultál! Kitartás,ha feladod és visszahízol,azzal nem vagy beljebb,de a 1,5 kg-mal már igen!
2018. márc. 18. 22:13

Sziasztok! Én eltűntem egy kicsit, remélem, azért visszajöhetek és igyekszem napi szinten jelen lenni.

Nagyvonalakban annyi történt, hogy február 27-28-án kezdtem el azt, hogy nem eszek köretet, igyekeztem kiiktatni mindent, 66,8-ról indultam akkor, most vagyok 65,2. Nem sok, meg aki fogyizik, az többet akar, így én is elégedetlen vagyok. Pláne a mai napommal... eddig olyan szépen betartottam mindent, csodálkoztam is magamon, hogy még csak kísértést sem éreztem a bűnözésre, nem esett nehezemre figyelni az étkezésre, erre ma délután megettem két kisebb sütit. És basszus, már többet mutat a mérleg és ilyenkor annyira mérges vagyok magamra...

2018. márc. 18. 07:33

Sziasztok!


Nekem nagyon laza hetem volt,borozgattam is (3 éve nem ittam semmit mert vagy terhes voltam vagy szoptattam)... Jólesett csak az alakomnak nem tett jót,nem híztam de nem is fogytam.


Jövő héttől újra lendületben,megpróbálkozom a kocogással is. Bevallom ez a tempós gyaloglás már nem igazán fekszik,nem érzem kihívásnak és rettenetesrn hiányzik a futás! Szerintetek belekezdhetek fokozatosan 6 hónappal a második császár után? Nyilván lassabb tempóban,kisebb távon először... Ugye nincs már olyan kockázata,hogy esetleg szétnyílna a belső heg? 6 hónap alatt csak meggyógyul teljesen...

2018. márc. 17. 09:31

Sziasztok!

Nem bírtam ki, ma mérlegre álltam. Sajnos híztam egy pár dekát!! :(((((

Nem figyeltem az evésre a héten, meg is van az eredménye... Na, mindegy! Nem keseredem el! Megint jobban kell figyelnem, és ma már tréningeztem is. Újra fogok mindennap.

Kivel mizu?

230. Évuci1979. (válaszként erre: 229. - Millus28)
2018. márc. 14. 08:55

Szia Millus28!


Köszönöm, kicsit jobban. Az orvos írt fel gyógyszert+krémet. Kezelem magamat! :) Muszáj helyre jönnöm, a férjem sem tud ennyit itthon maradni, meg hát így stagnál a fogyás szerintem. Majd vasárnap mérlegelek. :)

Ügyes vagy, hogy te tartod a 71-et.

2018. márc. 13. 11:45

Sziasztok!


Hogy vagy Évuci? Javult a derekad?


Velem nem tudom mi történt ,de hulla fáradt vagyok! Elkezdek tornázni aztán 15perc után meghalok! 😫

De legalabb tartom a 71kg 😁

2018. márc. 12. 13:25

Köszönöm a jókívánságokat! Holnap szerintem elmegyek orvoshoz is, mert brutálisan fáj, nem is az a baj, hanem,hogy a lányomat alig bírom ellátni. Se megemelni, se lerakni nem bírom... :(

De kipróbálom, amit írtatok, sok nyújtás, padlón fekvés. :)

227. Jasmine24 (válaszként erre: 226. - Sziszi0528)
2018. márc. 12. 11:55

Pikk-pakk helyre fogod hozni, abban biztos vagyok!

En most jovo hetig nem merlegelek, mert piros napok jonnek nekem is, igy job ha nem idegesitem magam feleslegesen. Hala istennek, ebben a honapban ugy nez ki nem leszek kivanos annyira, mint a mult honapban. Akkor szinte megfekezhetetlen ehseget ereztem tobb napon keresztul. Juj de utaltam.


Tegnap futottam 15.7km-t 1 ora 41 perc alatt. Kikeszultem! :DD Azonban azt mar tudom, hogy a felmaraton is menni fog.

2018. márc. 12. 06:18

Sziasztok!


Évuci jobbulást! Nekem is volt ilyen gondom,sokat nyújtottam a derekam,gerincem és az rengeteget segített,kemény padlón,próbáld meg hátha!


Millus,nagyon ügyes vagy,csak így tovább!


Csajok én most rettenetesen mérges vagyok magamra! Tegnap férjem rábeszélt,hogy bontsuk fel a Raffaellot,amit nőnapra kaptam,én nem akartam,mert van egy névnapos a családban,neki akartam tovább adni,hogy engem ne kísértsen... De engedtem elcsábítani magam,ez délután volt,igaz hogy nem ettem utána semmit már,de ma 69,3 kg vagyok,holott múlt héten voltam már 68,5 kg is:(((. Szörnyű,hogy ilyen kis apróságnak tűnő dologgal hogy el lehet rontani a kemény munka eredményét. Nem nyafizok,tanultam belőle és nem is a férjemet hibáztatom,én inogtam meg... Szégyellem magam,én a nagy kitartó,meg vasakaratú,tessék... No sebaj ez jó kis tanulópénz volt,helyrehozom és haladok azon az úton tovább,ahogy elkezdtem! Ma tempós séta,semmi rossz kaja és édességet látni sem akarok,annyira megutáltam most!

225. Millus28 (válaszként erre: 224. - Évuci1979.)
2018. márc. 11. 19:09

Sziasztok!


Jobbulást kívánok!


Én elértem a 71kg. -5.5 kilónál tartok.

A hétvége azért nehéz.. 😒

2018. márc. 11. 12:49
Sziasztok! Én a héten nem sokat fogytam, pár dekát, csütörtökön sajnos beállt a derekam, még sosem volt ilyen... Mozdulni alig bírok, szóval így se torna, semmi. Közben piros napjaim is vannak... Remélem a jövő hét már jobb lesz! :)
223. Jasmine24 (válaszként erre: 222. - Millus28)
2018. márc. 9. 12:44

Koszonom, neked is menni fog az! :)


Kolleganom valami nagyon szep tortat sutott es hozott be, de a kozelebe se mentem, varoom mig elfogy es nem less kisertes. Ma zabot ettem reggelire, nemreg megittam a vanilias lattem es varom az ebedem, amit ugyanaz, mint tegnap. Ma minigolfozni megyunk, elotte otthon bekajalok rendes etelbol, mert a helyen csak junkfood lesz, nem akarok elcsabulni. Ma a tukorben reggel eszre vettem, hogy megint karcsusodtam, de direct nem alltam merlegre...varok meg, had legyen szep eredmeny legkozelebb. :) Hetvegen futas lesz, Szombaton 8km, vasarnap pedig 16 vaaaa az durva lesz, de egyszer mar sikerult. 4 het es felmaraton! :) Szep hetveget mindenkinek! :)

222. Millus28 (válaszként erre: 216. - Jasmine24)
2018. márc. 8. 21:16

Boldog Nőnapot mindenkinek!


10km?!

Hát nagyon ügyes vagy!

Egyszer remélem nekem is sikerül annyit futnom🙄

Ma is tornáztam. Jó volt nagyon. Kedvem is jobb,hogy süt a nap!

Én nem ettem semmi édességet. De nem is kívánom.

Na majd ,ha jön az ünnep....🎅. Akkor bàrmit megennék😃

221. Jasmine24 (válaszként erre: 219. - Sziszi0528)
2018. márc. 8. 16:17
Ugyes vagy! En meg kekszet, pedig nem akartam, de lecsuszott par szem. :/ Ma mar csak feherje turmixot iszom!!! Szigoruan!
220. Jasmine24 (válaszként erre: 218. - Sziszi0528)
2018. márc. 8. 16:16
:)) Muszaj! Imadom az izeket, de hat ki nem? ;)
2018. márc. 8. 16:16
Ma is voltam gyalogolni,nem lett volna muszáj,de mentem :). Holnap is tervezem ;). Ja igen,meg nőnap alkalmából megengedtem magamnak egy kis csokikát is :).
218. sziszi0528 (válaszként erre: 216. - Jasmine24)
2018. márc. 8. 16:14

Csorog a nyálam,finomakat eszel!


:)))

217. sziszi0528 (válaszként erre: 215. - Millus28)
2018. márc. 8. 16:13
Ügyes vagy,így tovább!!!
2018. márc. 8. 10:50

Bizony! :) Boldog Nonapot csajok! ;) Unnepeljetek jo kis tornaval es egeszseges finomsaggal. En ma pl malnas turokremet hoztam be az irodaba, megszortam egy nagyon pici csokis granulaval es egesz malnaszemekkel a tetejen. Isteni csak ajanlani tudom! :)


Vegre tegnap sikerult futnom, 1 ora 7 perc es 10km let osszesen. Nagyon jo volt. :) Remelem a hetvegen mar a szabadban futok!


Ma gorogsali (feta+koktel paradicsom+kigyouborka+jegsalata)es melle egy szep szelet marha lesz az ebedem.

2018. márc. 8. 09:55
Elkezdtem tegnap. Igaz fiam megszakította a műveletet 😌 de ígyis van egy kis izomlázam 🙄 ma is akarok tornázni mindenképp! Tényleg csak elkezdeni nehéz!
2018. márc. 7. 18:12

Millus csak kezdd el! Utána jön majd magától minden,és annyira fogod élvezni,hogy alig várod majd az edzősnapot!


Csajok én ma is voltam,szuper volt! Égnek a kalóriák,nagyon kíváncsi vagyok a hétfői mérlegelésre!

❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook