Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯
213. Jasmine24 (válaszként erre: 212. - Millus28)
2018. márc. 7. 13:59

Köszönöm! Nálam érdekes volt, mert a futást szabadban kezdtem, aztán sokáig padon nyomtam és nem kívánkoznam a szabadba, de már inkább szabadban szeretnék, ha végre megjönne a jobb idő ( felek a megfázástól). 1 óra az nagyon jó! Amint lehet folytasd ismét, persze szépen építsd fel újra.


Ha az elhatározás meg van már csak kitartás kell és tuti meglesz a célod! Hajrá! 😊

212. Millus28 (válaszként erre: 211. - Jasmine24)
2018. márc. 7. 13:22

Gratulálok!


Úgy irigylem aki futni jár. Régen en is elkezdtem. De csak padon tudtam futni. Szabadban nem igazán megy, nem tudom miért! Padon 1 órát tudtam futni anno. Na most 2 perc után halál lenne!

Kaloriabáist én is használom. Anno is az segített sokat a fogyásban ☺

Remélem nyárra én is formába jövök.

Egyébként 160 cm vagyok..😣 és most jelenleg 71.3kg.

Versenysúlyom 54 kg volt.

Most 60 szeretnék lenni. 2 év múlva körülbelül tervben van a tesó. Úgyhogy mindenképp szeretnék lefogyni. Nem akarok még erre hízni!

211. Jasmine24 (válaszként erre: 204. - Millus28)
2018. márc. 7. 12:19
En szimplan csak jol eszem. :) KOzben hasznalom a kaloriabazist, ahol szamolom a makrotapanyagokat is (ch, feherje, zsir). Ezek aranya nem mindegy, valamint 1400-1500 kcal fole nem engedem magam 1 nap. En eleg sokat futok, nekem mar 5 eves a pici fiam, igy mar tul vagyok a 'nehezen', tobb ido jut magamra, tehat jarok edzoterembe es futni is. Azert jottem ide, mert lenyegeben szules ota nem tudtam visszafogyni az ahitott sulyomra, de most elkaptam a fonalat es ev eleje ota leadtam 6kg-t. Mar csak finomitas hianyzik es johet a strandito. :)
210. Jasmine24 (válaszként erre: 206. - Sziszi0528)
2018. márc. 7. 12:12
Koszonom :) Valoban nincs sok felesleg rajtam, de zsirbol meg mindenkepp szeretnek fogyni 4-5 kg-t. Nem surgetem, Julis 25-en utazunk haza 2 hetre, addigra szeretnem ezt elerni, addigra pedig sikerul. 63kg koruli szeretnek lenni 168cm-hez szerintem mar jo lesz. A verseny pedig Aprilis 14-en lesz, addig meg szeretnek 1-2 kg-t fogyni, hogy az is segitsen a gyorsabb tempon.
209. Millus28 (válaszként erre: 207. - Sziszi0528)
2018. márc. 7. 09:55

Nagyon ügyes vagy ,hogy szopi alatt tudod csinálni.


Én nem eszek/iszok cukros dolgokat. Nem eszek kenyeret.

Tésztát ritkán, krumplit se igazán. Azaz köreteket nem eszek. Inkább salátát helyette.(saláta mint pl a kukorica saláta vagy paradicsom sali vagy savanyúság) Nem is igazán szeretem a köreteket.

Azt mindig ott hagyom 🙄 főleg a rizst.

Kenyér helyett abonett van vagy pedig a lidliben szoktam venni ezt a sokmagvas szénhidrát csökkentett kenyeret. Azt szeretem még nagyon. De abból is max 4db-ot eszek meg reggelire vagy vacsorára. Szoptatás alatt hihetetlen étvágyam volt☺


Ma pl eddig ettem eddig egy natúr joghurtot és ittam egy kávét.

Ebedre eszek 2 fasírtot céklával mondjuk.

Délután abonett +párizsi paradicsom.

Vacsorát mèg nem tudom.

Mellette szobabiciklizek és tornázok. Igaz most elvesztettem a motivációm a mozgasban kb 2 hete. Ezért is tévedtem ide ,háta újra megtalálom 😄

És persze várom a jó időt,mert attól szerintem az embernek is több kedve van mindenhez!


Nekem is 5 hónapos a kisfiam. Én is császáros vagyok. Igaz az első.

De én már elkezdtem a hasamra edzeni. Csak jó lenne folytatni🤔

208. sziszi0528 (válaszként erre: 202. - Millus28)
2018. márc. 7. 06:40
És azt elfelejtettem,hogy gratula a -5 kilóhoz! Jól csinálod ezek szerint! Mi a Te módszered?
207. sziszi0528 (válaszként erre: 202. - Millus28)
2018. márc. 7. 06:38

Szia!


Persze hogy csatlakozhatsz,örülünk neked! Nekem is 5,5 hónapos a kisebbik lányom,a nagyobbik 2 múlt.


Én az első lányom után híztam a szopi alatt,felmentem 78,6 kg-ra (és csak 158 cm vagyok). Aztán leadtam 9 kg-ot és kiderült,hogy babát várok ismét. Első terhesség alatt 14 kg,második alatt 10 kg jött fel. Január végén kezdtem a fogyit,71,5 kg-ról,most vagyok 68,5 kg. Tehát eddig -3 kg,összesen -10 kg a legnagyobb súlyomhoz képest...


Módszer: mérték az érték,mivel még szoptatok. Mindent eszek,csak mértékkel,amire figyelek,hogy délután és este inkább csak fehérje: hús,tojás,mozzarella,kefír,light joghurt... Vannak csaló étkezések (nem napok!),az is délelőtt vagy max délben) ilyenkor pár szelet pizza,palacsinta kis csoki... Nem mértéktelenül csak épphogy jól essen. Kenyér helyett kétszersült,rizst egyenek a ferdeszeműek,tészta és krumpli pedig ritkán van.


Mozgás: heti 4x gyorsgyaloglás. Kb annyi kcal-át éget,mint a kocogás. Futni nem merek,mert viszonylag rövid időn belül volt két császárom és a legutolsó is 5 hónapja volt. Így még nem tornázom,nem futok,de ez a tempós gyaloglás nagyon bejön. 4,3 km-t megyek mostanában 40 perc alatt.

206. sziszi0528 (válaszként erre: 201. - Jasmine24)
2018. márc. 7. 06:13

Köszönöm Neked is a kedves szavakat!


Mikor lesz a versenyed? És amúgy mennyit szeretnél még fogyni? Mert a képen nagyon csinos voltál már!

205. sziszi0528 (válaszként erre: 200. - Főnix01)
2018. márc. 7. 06:12
Köszönöm! Elkap a gépszíj,ha olyan számot látok a mérlegen,ami nagyon tetszik és az motivál,hogy ha már elértem,ne rontsam el :). Plusz az ad még erőt,hogy a nyárra gondolok,az új bikinimre,hogy most már tényleg jól kell kinéznem... És van még egy dolog,lehet ez hülyén hangzik de tavasszal megyünk férjem volt osztálytársnőjéhez és családjához,akikkel én még nem találkoztam (pedig 10 éve együtt vagyunk,hát férjem is régen látta :D),és jól szeretnék kinézni,magabiztosan,nem takargatni magam...
2018. márc. 6. 19:27

Köszönöm szépen! Rajta vagyok.

Nem nagyon tudtam visshaolvasni. Ti valami konkrét diétát csináltok?

203. Jasmine24 (válaszként erre: 202. - Millus28)
2018. márc. 6. 15:28
Udv a csapatban! :) Akkor eddig jol nyomod, csak igy tovabb!
2018. márc. 6. 15:04

Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok?

5 hónapja szültem.

Szoptattam ami alatt híztam. Január óta fogyózok.

76.5ről indultam és most 71.3 vagyok . Kb még 10 kg a terv. Terhesség előtt is 10 kg fogytam . Most 15-öt kellene összesen. Remélem sikerül!

2018. márc. 6. 13:15

Sziszi nagyon ugyes vagy, a feherjet meg jol gondolod, hogy fontos, mert ha abbol nincs eleg sajnos az izomzatot fogyjuk le, nem a zsirt....megha a merleg nyelve lefele is megy, sajnos a test osszetetele nem az lesz amirre vagyunk.


En is nyomom, most megindultam ujra, eddig stagnalgattam, de kulonosebben nem aggodtam miatta, mert tudtam, hogy beindul cask ki kell varni. Ja, meg engedekenyebb is voltam magammal, de most ismet beszigoritottam magamnak. Mar cask nehany het van a versenyig, egyre kozeleg es a heten majd cask holnap jutok el futni. Ezert ma otthon fogok sulyzozni egy jo 40-50 percet. Remelem gyerek hagyni fog. :)

200. főnix01 (válaszként erre: 199. - Sziszi0528)
2018. márc. 6. 07:15

Nagyon ügyes vagy! Simàn le tudsz fogyni :) ùgy èrtem, hogy a kitartàsod nem csökken :)

Figyellek àm titeket :) èn is pròbàlkozom, megpròbàlok minden màsnap edzeni taebo-ra. Először ment 11 perc, 13 ès ma 15 jön :) remek àllòkèpessèg javìtò :) meg megyünk sètàlni babòcàval :)

2018. márc. 6. 06:25
Kezd elmenni a víz,ma már csak 68,5 kg :)! Utoljára 2015 tavaszán voltam ennyi,azóta ettől csak több,szóval örülök! Még 2 kg és készül az első összehasonlító fotó ;).
2018. márc. 5. 06:16

Jó reggelt lányok!


Ma van a mérlegelés, 68,8 kg! Örülök neki, mert tegnap jött meg, de mégis kevesebbet mutat a mérleg, igaz 0,3 kg-mal csak az előző héthez képest, de ez nagyon jó, mert ilyenkor plusz szokott rajtam még lenni, az első két napon (1,5-2 kg is akár). Szóval haladok, majd igazán a jövő heti mérlegelés lesz mérvadó, mire elmúlik.


Vontam le némi tanulságot ezzel az egész fogyival kapcsolatban, az egyik az, hogy nem szabad kétnaponta csaló étkezéseket betenni. Legalábbis nekem nem... Mert mostanában csináltam ilyeneket, nem csaló nap volt, csak egy étkezés (és az is délelőtt vagy max délben), és ugye nem is minden nap, de meg is látszik, hogy bár fogyok, de azért messze nem olyan ütemben, ahogyan kellene (és az eredeti terv sem túl szigorú, a havi 3 kg-os ütem). Szóval ezeket visszaszorítom. És több fehérjét kell ennem, erre is rájöttem, főleg este (néha előfordult, hogy kétszersültet ettem, és bár kevés kcal, de nem jó, inkább toji, mozzarella, kefír...


Hát ennyi :). Ti hogy álltok, mi van Veletek, írjatok!!!

197. sziszi0528 (válaszként erre: 196. - Jasmine24)
2018. márc. 3. 06:00

Kösziii :)!


Most stagnálok,de ez jó jel,mert ha nem mutat 1,5-2 kg pluszt a mérleg piros napok előtt a vízvisszatartás miatt,akkor az azt jelenti,hogy fogyok... Pár nap múlva kiderül ;).

2018. márc. 2. 21:53
Szóval kezdjük újra - Egészségedre 😁😁
195. Jasmine24 (válaszként erre: 194. - Sziszi0528)
2018. márc. 2. 21:53
Egeszgegedre!!!
194. sziszi0528 (válaszként erre: 193. - Jasmine24)
2018. márc. 2. 17:45
Dejó,ezt nem is tudtam :). Én most érzelmi hullámvasúton ülök,volt ma már könnyesre röhögés és könnyesre sírás is :) :(... Hát ilyen ez :). Ma is visszafogtam magam,fél adagokat ettem,most ittam egy kefírt vacsira és megengedtem magamnak egy sport szeletet :).
193. Jasmine24 (válaszként erre: 192. - Sziszi0528)
2018. márc. 2. 08:25
Az a jó hír hogy a piros betűs napok alatt nagyobb az energiafelhasználása a szervezetünknek így én akkor módjával ugyan de engedek. Sose hoztam olyankor. 😊
2018. márc. 2. 05:45
Csajok, most én vagyok piros betűs napok előtt, hááát... Tegnapelőtt ettem olyat is délután és este, amit nem kellett volna, igaz nem zabáltam tele magam, de feljött fél kiló :D. Na tegnap már nagyon visszafogtam magam, meg kell lennie a 67,9 kilónak hétfőre, ha ezért minden nap mennem kell gyalogolni, akkor hajlandó vagyok plusz edzéseket és köröket beiktatni, mert ha meg is lenne ez a súly, még akkor is egy kis lemaradásban vagyok a tervhez képest... Tegnap délután már csak egy csésze müzlit ettem, este meg egy pohár kefírt, hát nem mondom, korgott a gyomrom rendesen, de gyorsan elaludtam :D. Le is ment az a gyorsan felszaladt fél kiló :D.
191. sziszi0528 (válaszként erre: 190. - Jasmine24)
2018. márc. 2. 05:42
Igen, én is erre gondoltam, hogy kipróbálok mást... Vagy ha azok sem jönnének be, akkor marad ez, végülis nagyjából megvan a táv (annak hiszek, amit többször mutatott) és az idő, dolgozom az idő lefaragásán.
190. Jasmine24 (válaszként erre: 189. - Sziszi0528)
2018. márc. 1. 14:47
Van egy csomo masik applikacio probald ki azokat is. Nekem Fitbit oram van, azzal nem volt meg gondom.
2018. márc. 1. 14:38
Ma is megvolt a gyaloglásom,de nem vagyok megelégedve ezzel az app-al... Ugyanazt a kört mentem,mint 2 napja,most még gyorsabban is,mert majdnem egy perccel hamarabb végeztem (nem volt tiszta havas a járda) és mégis azt írta,hogy fél km-rel rövidebb a táv és sebességnek meg kihozott 6,5 km/h-át... Lehetetlen,biztos,hogy nem ennyivel mentem,már majdnem kocogtam és hajszálpontosan ugyanazt az útvonalat mentem. Ez is csak egy körülbelüli számításra jó ezek szerint...
188. sziszi0528 (válaszként erre: 185. - KicsiKaramella)
2018. márc. 1. 14:33
Ügyes vagy nagyon csak így tovább! Minden "szenvedésért" kárpótol minket egy -egy elismerő szó vagy a kijelző a mérlegen :)!
187. sziszi0528 (válaszként erre: 184. - Évuci1979.)
2018. márc. 1. 14:31
Sztem jó úton haladsz,kitartást ;)!
186. Jasmine24 (válaszként erre: 185. - KicsiKaramella)
2018. márc. 1. 11:39
Szuper gratulalok cask igy tovabb! :)
2018. márc. 1. 11:24
Sziasztok! Véééégre végre én is azt mondhatom, hogy 6-ossal kezdődik a súlyom 😍 Találtam egy nagyon szuper otthoni edzés programot, azt csinálom lelkiismeretesen, a kajcsira is odafigyelek, és ez valami szuper érzés, jobban is érzem magam a mozgástól, mind szellemileg mind fizikailag, és mások is megjegyezték hogy Hm, mintha csinosan lennék! Hajrá mindenki! 🤗
184. Évuci1979. (válaszként erre: 173. - Szepjudit)
2018. febr. 28. 15:37
Szia, most igazából annyit csináltam, hogy nem eszem fehér kenyeret, csak rozskenyeret, napi max 2 vékony szelet. Egy fél kilós kis vekni általában másfél hétig elég. Szóval tényleg keveset belőle. A tésztát lecseréltem durumra, a rizst basmatira, mert állítólag ezeknek lassabb a felszívódása. Próbálom a cukrot is hanyagolni. Vacsira zsírszegény túró, tejföl, rántotta zöldséggel, vagy sovány sonka. Igyekszem kisebb adagokat enni. Napi 10-15 perc pilates és a héten elkezdtem eliptikus tréneren is edzeni. Igaz még csak 15 perc... :)
❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook