Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


153. Clarah (válaszként erre: 152. - Jasmine24)
2018. febr. 26. 16:19
A mindenit! Gratulálok🦄
2018. febr. 26. 16:17

Ez lesz az? [URL= [link]


vagy ez :D


[link]

2018. febr. 26. 16:14

Engedjetek meg, hogy egy kicsit buszkelkedjek, mert nagyon orulok az eddigi eredmenyemnek, ami meg cask reszeredmeny. Remelem jo lesz a link:


[URL= [link]

150. Jasmine24 (válaszként erre: 140. - Szepjudit)
2018. febr. 26. 16:10
Szia! Az en fiacskam is 5 eves mar, udv koztunk hogyan allsz mik a tervek, celok? :)
149. Clarah (válaszként erre: 144. - Sziszi0528)
2018. febr. 26. 15:37

Fel a fejjel!

Én csak hetente mérem magam.

De nem is mindig mérvadó. Víz, izom, kaki, stb. Főleg dekáknál.


De látszik, nagyon elszánt vagy 🤗

148. Clarah (válaszként erre: 146. - Jasmine24)
2018. febr. 26. 15:35

Egyetértek🙂

Nem 20-30 dekán múlik a dolog😎

147. Clarah (válaszként erre: 140. - Szepjudit)
2018. febr. 26. 15:34

Szia, üdv köztünk🌸

Mi a célod?

146. Jasmine24 (válaszként erre: 144. - Sziszi0528)
2018. febr. 26. 11:25
Szia! Szerintem ha igy haladsz, akkor amr nem kell takargatnod magad, max 1 honappal kesobb ered el a celod, na puff akkor mi van? Azt az 1-2 kg szerintem mar nem oszt szoroz a kinezetben. Nem okoskodaskent, de a bazist mindenkepp vezesd, mert nagyon konnyen elcsuszik az ember a dolgokon. Ja, meg a makrotapanyagok sem elhanyagolando dolgok, mindenkepp nezz utana mibol mennyit, mert pl ha nincs megfelelo feherjeforras, akkor hiaba fogysz az nagyreszt izombol fog menni az meg se nem esztetikus, se nem celravezeto. :) En is vezetem es nezem a makrotapanyagokat mert anelkul cask vaktaba lovoldozok.
145. Jasmine24 (válaszként erre: 143. - Sziszi0528)
2018. febr. 26. 11:21
Pont ezert nem kell naponta merni :)
2018. febr. 26. 06:30

Sziasztok!


Mai mérleg ugyanannyi,mint tegnap: 69,1 kg. Szóval 0,5 kg-ot fogytam a héten... 60 dekával vagyok lemaradva a tervezetthez képest,így úgy döntöttem,hogy 20 dekánként 3 hét alatt behozom a lemaradást,mert ha teret engedek a lazaságnak,nem sikerül elérni az álomsúlyt időben,megint úgy telik a nyaram,hogy takargatom magam a strandon,meg nincs kedvem menni sehova... Még most nem akkora az eltérés a tervtől,ezt most megcsípem :). Ha kell,gyaloglok többet és bevetem a kalóriabázist is segítségnek!

2018. febr. 25. 11:57
Hát csajok,ugyanúgy jártam,mint a múltkor :). Örültem,hogy 69,7 kg-ra lement (14-én),aztán másnap 70,2 kg,majd 2 nap múlva újra 69,6 kg... Tegnap voltam 68,6 kg,ma 69,1 kg... Adok neki ismét 2 napot... :)
142. sziszi0528 (válaszként erre: 140. - Szepjudit)
2018. febr. 25. 11:38

Szia!


Nagyon szívesen látunk! Mik a céljaid,mikorra tervezed az átalakulást? Lehet tudni a módszeredről is valamit :)?

141. sziszi0528 (válaszként erre: 139. - Clarah)
2018. febr. 25. 11:35

Nagyon ari vagy,köszönöm!


A piros napok gyilkosak,főleg az eleje,kitartást!

2018. febr. 25. 08:52
Sziasztok! Én ugyan már nem szoptatok, 5 éves ikreim vannak, de ha megengeditek, szeretnék csatlakozni a csoporthoz.
139. Clarah (válaszként erre: 138. - Sziszi0528)
2018. febr. 24. 16:41

Micsoda sikerek! Csak így tovább!🌺


Nekem még mindig halott a mérlegem, igyekszem nem elfelejteni az elemvásárlást 😃


Nekem nehéz hetem lesz, piros napok előtt állok, olyankor bármit, de tényleg bárrrrrmit megennék 😋


Hajrá nekünk, bővebb kényelmesebb pólók legyenek velünk! 🎈

2018. febr. 24. 07:20

Jó reggelt lányok!


Bocsánat, hogy állandóan irkálok, de muszáj megosztanom Veletek: 68,6 kg :)))!!! Csípőm pedig pár milliméter híján 107 cm. És ez a hétfői cél is 68,5kg/107 cm. Szóval nagyon odafigyelek, hogy megtartsam! Eddig 3 kg és 3 cm mínusz és ha azt vesszük nem is olyan régen kezdtem (hétfőn lesz négy hete)...


Tegnap tojást vacsiztam, nekem ez egy tuti recept: kókuszolajon (de lehet simán is, csak a kókusznak semlegesebb íze van) megpirítok fél fej hagymát, ráöntök 3 tojit (só+chili fűszerrel), ha kész a rántotta szoktam rá kockázni egy fél golyó mozzarellát (lightot) és olívabogyót csipegetek hozzá. Tegnap is ezt vacsiztam a gyaloglás után, csupa fehérjebomba. Működik ;)!


Én már azt várom, mikor csinálhatom a fényképet, ahhoz még 2 kg mínusz kell és akkor leszek félúton az eddigi legnagyobb súlyomhoz képest.

2018. febr. 23. 16:19
Még azt elfelejtettem,hogy 330 kalóriát égettem el a két kör alatt,ezt is méri az app. Nagyon meglepő,de a kocogással is kb ennyi kcal ég el... Szóval nekem most nagyon bejön ez a tempós gyors séta!
2018. febr. 23. 16:02

Feszes lesz az még csajok ne aggódjatok! Kis sport, meg ez a pár kiló ledobása és minden a régi, én hiszem ;)!


Ma voltam sétálni, már nem fogok kis köröket menni, nem kihívás, nagy kört megyek. Egészen pontosan 2,9 km és 22 perc alatt tettem meg, most gyorsabb voltam, 8,2 km/h-ás átlagsebességgel. És amire külön büszke vagyok, hogy mentem még egy kört, ez csak 1,26 km volt, és 11 perc alatt megjártam. Ez a kis kör a gyógyszertár meg a bolt volt, ezt eddig úgy csináltam, hogy a napi gyaloglásba beillesztettem és menet közben bevásároltam, de most külön elmentem a dolgokért, amik kellettek. Szóval kétszer jártam meg a negyediket, kettesével jöttem fel a lépcsőn, utána nyújtottam, és egészen felfrissültem :). Kaja oké, este tojást eszem szerintem. Hát ennyi mára, remélem elhagyom hétfőre a 69 kg-ot és 68,valamennyi leszek ;)...

135. Jasmine24 (válaszként erre: 134. - Clarah)
2018. febr. 22. 19:41
😂😂 ez jó! A pocakomon a bőr nekem sem olyan feszes már mint szülés előtt meg a cickók sem úgy állnak, de hát ezen már csak a plasztika segítene. Ezen kívül rendben vagyok 😁
134. Clarah
2018. febr. 22. 18:31

Ma a férjem tortával jött haza. Szerintetek? 😅

Megkívánta.

Könnyű neki, ő sovány 😎😅


Amúgy azt veszem észre csajok, így a másfél év elteltével, hogy eleve a várandósság-szülés-fogyás miatt is kissé lobogok itt-ott, mint a magyar zászló 😅 na sebaj, sebaj. Maximum betűröm majd a farmer alá 😄


Szép estét!

2018. febr. 22. 17:32

Szia Clarah!


Én nem értettem félre,gondoltam,hogy ügyesen csinálod ;)!


Nekem is oké a bőröm,ahogy jasmine is írta eleve nem olyan nagy a túlsúly,tehát nem 30-40-50 kilók és nem hirtelen fogyunk,akkor lógna sztem,ha lenne rajtunk több 10 kg és havonta fogynánk tízeseket... Megfelelő vízfogyasztás,egyenletes fogyás és én még szoktam hideg-meleg vizrs váltózuhit is csinálni.

132. Jasmine24 (válaszként erre: 131. - Clarah)
2018. febr. 22. 14:33

:DD


Szia! Nalam nincs problema a borom teren, meg nagyon figyelek a sok vizfogyasztasra is. Termeszetesen ha valaki nagyon nagy sulyt veszit roved ido alatt annak azert logni fog a bore, de itt azert tobb 10 kg-rol beszelunk. 2-3kg/ho nem okozhat nagy gondot en ugy velem.

131. Clarah
2018. febr. 22. 13:12

Sziasztok!


A bűnözéses résznél félreérthetően írtam, hol egyik nap ez, hol az. Szóval nem egyszerre minden :D szép is lenne :D


Nektek a bőrötök milyen?

Amiatt aggódom kicsit, ezért sem merek/szeretnék hirtelen fogyni.


Bővebb pólók és kényelmesebb bugyik legyenek veletek! 😘

130. Jasmine24 (válaszként erre: 129. - Sziszi0528)
2018. febr. 22. 10:37
Na ez szuper! OLyan jo erzes, amikor mar lehet erzekelni a valtozast! Az nagyon jol motivalja az embert! Csak igy tovabb! :) Kepet meg majd szeretnenk latni! ;)
2018. febr. 22. 09:30

Csajok, mai mérleg 69,2 kg:). És ezzel a méréssel döbbentem rá, hogy legutoljára 2015 nyár elején voltam ennyi, mikor az első kislányommal voltam terhes a II. trimeszterben... Szóval nem most... :).


És már most kezdem látni a változást a tükörben is, a hasam már egészen lapos (nekem mindig oda jön fel utoljára és onnan megy le először, nagyon tipikus körte alkat vagyok), a fenekem kezd elhatárolódni, eddig olyan egybe-tepsinek nézett ki hiába maradt kerek a hízás ellenére, de hatalmas volt, gatyáim kényelmesebbek, 1-2 fehérnemű is, pólók nem feszülnek úgy... és ez csak közel 2,5 kg. Tök jó ;)! Van bikinis képem 78,6 kg-ról, félúton is csinálok majd 66,5 kilóval és majd a legvégén is, és egymás mellé teszem, szerintem látványos lesz 23,5 kg-nyi különbség, de ha már a fele megvan, a -12 kg is szembetűnő lesz szerintem...

128. Jasmine24 (válaszként erre: 127. - Sziszi0528)
2018. febr. 21. 11:35
Ez szuper! Ugyes vagy! :) Szerintem se lehet azert pontosan ugy haladni, ahogy az ember kigondolja, mert a testunk kicsit bonyolultabb szerkezet annal, de a lenyeg hogy iranyban vagy.
2018. febr. 21. 08:36

Clarah, annyi belefér, én is bűnözök néha, de azért mértékkel ;)


Ma reggel már csak 69,3 kg voltam, közelebb van ez már a 69-hez, mint a makacs 70-hez :D. Ma is megyek gyalogolni, mert holnap tuti nem tudok a szülinap miatt, pénteken meg lehet másik mamához megyünk, szóval ha ma megyek még, akkor megvan a heti 3, már csak egyet kell hozzátennem szombaton vagy vasárnap. Hétfőre a cél 68,5 kg lenne, de már nem esem kétségbe, ha nem lesz meg pontosan, azért haladok arrafelé eddig szépen...


Nagy szívfájdalmam, hogy a kislányom egyre kevesebbet szopizik, kényelmesebb a cumisüveg, hiába erőltetem a cicit... Eszik reggel, plusz délután még egy keveset, mindegy azért ez is több, mint a semmi...

126. Clarah
2018. febr. 20. 21:26

Sziasztok!


Elkerülhetetlen volt, hogy ne közösen együk a kislányommal a kakaós csigát😅 de a legtöbbet ő ette 😃

Ennyi mára.


Őrült havazás volt egész nap, már fagy is, egyre több és több marad meg. Szánkóhúzás-szagot érzek holnapra 💪 de jó lenne!


Szép estét!

125. Clarah (válaszként erre: 124. - Sziszi0528)
2018. febr. 20. 21:24
Sokszor tapasztaltam már, hogy nagyon jót tesz a fejfájásnak a mozgás.
2018. febr. 20. 17:39

Nos,meg is jártam,egészen pontosan 2,7 km a nagy kör,22 perc alatt 7,3 km/h átlagsebességgel. Nem is olyan rossz :). Jó ez a kis app.


Ma nagyon fájt a fejem,sajnos fejfájós vagyok és olyan szinten,hogy lüktet az egész koponyám,mintha vésnék,a könny is ki szokott csordulni a szememből,de ahogy letudtam,sokat javított rajta,már alig fáj... Szóval erre is jó a mozgás!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook