Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
2018. ápr. 1. 22:26
Én a mai napot végigzabáltam. És itt megint odalyukadok ki, hogy eljön egy idő, egy mélypont, amikor nem bírok magammal, pedig hét elején 64,1 kg is voltam már, erre ma mindent elrontottam....
2018. márc. 29. 10:53

Sziasztok


Tök jó,hogy mindenki jól halad.

Motiváló ez a fórum nagyon! Nekem tuti!!


Ma en is megmértem magam 70.6 úgyhogy így már -6kiló!! Már csak 9 van hátra😂

Elhatároztam,hogy 7napból 5öt tuti edzek.. úgyhogy megy a torna a szobabicikli ,hasprés ilyenek. Közben bevetem a fóliát és ezt az égetős krémet. (Nem tudom mi a neve most hírtelen😣)

De nagyon kemény.

Most is tekertem több mint fél órát hegymenetbe. Aztán torna. Mennem is kell fürdeni ahogy felébred a kisfiam!

Esik az eső. Tök szomorú az idő. Kedvem sem volt hozzá.. de olyan jól esett! Ilyenkor nagyon büszke vagyok magamra 🙄😊

Hajrá mindenki!!

2018. márc. 29. 07:51

Sziasztok!


A vasárnapi mérlegelésem elmaradt, ma pótoltam. És nagy boldogságom, hogy 71,9 kilót mutatott. Szépen, lassan megy a fogyás. A héten eddig nagyon odafigyeltem mit eszem és mindennap kicsit tréningeztem. Alig várom már, hogy hatossal kezdődjön a szám!! :))))

270. Fanba
2018. márc. 28. 21:08
Sziasztok.Ma összejött a fél órányi biciklizés a szoba bicón és egy kis levezető torna.Holnapra tuti izomlázam lesz,de majd csak edzésbe jövök.
2018. márc. 27. 20:55
Minden elismerésem, eszeske. Én most 3 kg mínusznál tartok, eddig gond nélkül ment, de most valahogy elgyengültem. Az előbb cseresznye befőttet ettem ( :-( :-( ). Viszont olyan 58-59-re szeretnék meg lemenni.
268. Jasmine24 (válaszként erre: 263. - Sziszi0528)
2018. márc. 27. 10:23

Koszonom, de aki kitartoan felkeszul ra honapokon keresztul, az "siman" lefutja. :)


Ismerem ez a vasszoget is erzest, nekem tegnap volt ilyen. Nem is csoda, vasarnap cask a futassal 1400 kaloriat elegettem, plusz mult heten is immel-ammal ettem csak. Igy tegnap kontroll nelkul kajaltam. Ma mar extra odafigyeles, csak az van amit beterveztem es pakoltam magamnak. Marhara szeretnek 65 kg korul lenni a felmaratonra!

Valoban ezek az utolso kilok ragaszkodnak a legjobban, de ez igy termeszetes. Nalam a havi 1-2 nap Aloe Vera es shake kombo nap bejott ennek az orvoslasara. Es az ugy leadott 1 kg soha nem jott vissza utana.

267. 612aab10e9 (válaszként erre: 264. - Sziszi0528)
2018. márc. 27. 08:52
Szia! Köszönöm szépen!:) Hát először is, átkonvertáltam, az agyamat, mert valahol, azt olvastam, hogy amikor emészt, az éhségérzet, akkor égnek, a kalóriák!Vettem, a Rossmannban zsírégető teát..Ala Nature ittam..ezt kaja előtt két csibrikkel benyomtam!:) Telltségérzetet adott..állítólag , bevonja a gyomorfalat belül..nem szívódnak fel a zsírok!:) Fél órával kaja előtt megittam..aztán kis kaja...rá két órára pedig kifulladásig hasprés! Nagyon hamar olvadtak a kilók!:)
2018. márc. 27. 08:33

Csajok én tegnap óta vagyok úgy, hogy még a rozsdás vasszöget is... :)


De számolgattam, hát igen, péntekre várom. És feszültebb is vagyok, olyan rossz érzés, uralkodok magamon persze, meg nem szekálok ezzel senkit, de akkor is azt érzem, hogy belül majd' szétpattanok... Tegnap este kefírt ettem még, aztán barnarizst, meg elrágtam egy almát, de úgy feküdtem le, mint aki egy hete nem evett kb :D.

265. sziszi0528 (válaszként erre: 256. - Fanba)
2018. márc. 27. 08:20
Kitartást, üdv a csapatban! :)
264. sziszi0528 (válaszként erre: 255. - 612aab10e9)
2018. márc. 27. 08:19
Gratulálok, nagyon-nagyon ügyes vagy! Én azt szeretném kérdezni Tőled, hogy az utolsó kilók hogyan mentek le? Kellettek nagyobb megszorítások? Én minden fogyókúrámnál ott voltam gondban, mikor már csak 4-5 kg volt rajtam, de az olyan makacsul ragaszkodott hozzám! Emlékszem egyszer sikerült elérni a kívánt súlyomat, de akkor szinte csak abonetten, kefíren és barna rizsen éltem, heti 6x edzettem mindenfélét (futás-sprint, Réka, Bodyrock, külön guggolások-kitörések), éhgyomorra edzettem, vacsira kávét ittam, minden ebéd előtt almaecetet ittam és így ment le csak, de nagyon kínszenvedés volt...
263. sziszi0528 (válaszként erre: 252. - Jasmine24)
2018. márc. 27. 08:14
Minden elismerésem! Ha belegondolok, hogy olyan távolságra lakom a megyeszékhelytől, mint amennyit Te futottál... Huhh, most magam elé képzeltem, hogy be kellene futnom a városba :))). Le a kalappal, nagyon ügyes vagy!
262. Fanba
2018. márc. 26. 18:15
Jasmine24 és eszeske köszi mindkettőtöknek.Nagyon elszánt vagyok és kitartok :)
261. 612aab10e9 (válaszként erre: 256. - Fanba)
2018. márc. 26. 16:46
Nagyon sok sikert kívánok!:) Ügyesen ..:)
260. 612aab10e9 (válaszként erre: 257. - Jasmine24)
2018. márc. 26. 16:44
Így igaz..mindíg figyelni kell..de jobb lassan..mert nem lóg a bőröm! Attól féltem csak egyedül!
259. Jasmine24 (válaszként erre: 256. - Fanba)
2018. márc. 26. 16:13
Sok sikert es kitartast! ;)
2018. márc. 26. 15:39

Sziasztok!


És heti 3x 4x tudok itthon tornázni. Fiamtól függ mennyit enged :D

De pár hónap aztán ez is jobb lesz. Én nem híztam most se nem fogytam.. maradt a 71kg. 5.5kg minisz eddig :/ még 10 kéne. Úgyhogy mivel a piros napok miatt bűnöztem párszor. Mától elkezdtem egy fehérje diétát. Ez anno is sokat segítetta fogyásban. Kíváncsi leszek.

257. Jasmine24 (válaszként erre: 255. - 612aab10e9)
2018. márc. 26. 14:33
Es milyen jo, hogy turelmes voltal es nem fele annyi ido alatt fogytad ezt le! Hat igen ez egy eletstilus, soha nem szabad abbahagyni! :)
256. Fanba
2018. márc. 26. 14:31

Sziasztok.

Én egy hete kezdtem diétázni, kenyeret, rizst,krumplit egyáltalán nem eszem.Cukrot is max.csak a kávéba teszek,de azt is le akarom cserélni nyírfa cukorra.Ma délután pedig előkapom a biciklit, fél órára gondoltam kezdetnek.20 kg-tól szeretnék megszabadulni,soha nem volt még rajtam ennyi plussz,de az utóbbi 2 évben nem igazán figyeltem oda magamra sajnos.

255. 612aab10e9 (válaszként erre: 254. - Jasmine24)
2018. márc. 26. 14:14
Köszönöm szépen!:) Nagy meló volt 3 év..ém még utána, és azóta, is odafigyelés, de 6 éve tartom az 50 kg..ot megváltozott az életem!:) 90 kg voltam..és nagyon alacsony..kicsi korom óta dagi voltam mindíg! Most már nem rontom el! Mindenkinek Sok Sikert kívánok!:)
254. Jasmine24 (válaszként erre: 253. - 612aab10e9)
2018. márc. 26. 14:08
Az nem semmi! Gratulalok!
2018. márc. 26. 13:32
Sziasztok! Én 40 kg-ot fogytam le..futás, hasprés...és mindent ettem kígyóubival..csakkenyeret..péksütit tésztát és krumplit nem! Mindenkinek gratulálok, a szép eredményekhez, és kitartás!:)
2018. márc. 26. 12:12

SZiasztok! A hetvegen mar nem birtam magammal, sokkal jobban is voltam es muszaj volt a futast folytatnom, igy szombaton egy laza 6km, tegnap viszont eletem eddigi leghosszabb futasan vagyok tul, azaz 19.6km. El se hiszem! 2 km es megvan a felmaraton, igy gondolom 3 het mulva se lesz mar gondom vele elesben a versenyen. Sot, akkor mar teljesen fel is leszek epulve.


En heti 3x futok, es 2x sulyozs edzeseket csinalok vagy teremben, vagy ooothon. Attol fugg, hogyan van idom. A heti 4 testmozgas az mindig megvan.


Mult heten kajalasra nem tudtam annyira odafigyelni, de sikerult 1 kg-t fogynom. Ettol a hettol mar ujra sokkal tudatosabb leszek es elore tervezek. Jon a Husvet is, jo lenne nem elcsabulni nagyon. :/

251. sziszi0528 (válaszként erre: 249. - Szepjudit)
2018. márc. 26. 07:54

Én is heti 4x járok sportolni, 2x futni, 2x pedig tornázom. Úgy kezdem visszaépíteni az erőnlétemet, hogy kismamatornát csinálok, utána jöhetnek a "sima" Réka-videók. Szeretem, mert általában 20 perces blokkokra van osztva testrészenként, ha csak annyi fér a napba, annyi, ha több, akkor hozzácsapok még egyet... És kellően meg is mozgat.


Nekem ez bevált, ha pedig még keményebb edzésre vágyom, vagy stagnálok, akkor előveszem a Bodyrockot. Ez intervallumos, saját testsúlyos edzés, általában 12-20 percesek, de iszonyatosan felpörgetnek és átmozgatnak, utána 24-48 óráig garantált a zsírégetés, mert itt nem az edzés alatt "olvadnak le a kilók", hanem utána.


A süti miatt ne aggódj, néha belefér egy-egy csaló étkezés, hiszen emberből vagyunk, nem tudunk úgy kajálni, mint az élsportolók vagy a testépítők. Ők sem tudnak non-stop helyesen kajálni, hidd el! De ez a pár deka plusz azonnal vissza is megy, ha visszaállsz a helyes kajára!

2018. márc. 25. 21:18
Ami még nekem probléma, hogy most például eltelt már 3 hét, 3kg mínusznál járok, eddig egyszer sem bűnöztem, erre ma este megettem két kisebb darab tortát. Ilyenkor utálom magam, furdal a bűntudat, mert ráálltam a mérlegre és már látom, hogy reggel megint több leszek, mint ma... Hogyan lehet leküzdeni ezt az érzést?
2018. márc. 25. 19:35

Ti mit sportoltok?

Én heti négyszer járok mozogni: három aerobic (két különbző oktatóhoz), valamint egy edzőtermi edzés.

248. Millus28 (válaszként erre: 247. - Sziszi0528)
2018. márc. 25. 17:40

Köszi!

Úgy legyen! Most kicsit engedtem a lazaságnak. De holnaptól újra keményen nyomom. :D

2018. márc. 23. 17:25

Millus,a száraz faágon jót röhögtem :)))! Tényleg így szokott lenni,de kitartás az a pár deka vagy kiló plusz ilyenkor a menzesz végére le is megy,ahogy Jasmine is írta.


Jasmine,pihenj,ilyenkor tényleg jobb türelmesebbnek lenni,mert könnyen vissza lehet esni,főleg amilyen télies idő van mostanában...


Én ma voltam futni,ugyanazt a kört mentem csak annyi pluszt tettem bele,hogy kettesével jöttem fel a lépcsőn a negyedikre. Utána jó kis nyújtás,este egy bögre palócleves és mára ennyi :).

2018. márc. 22. 13:54

Sziszi ugyes vagy, en is a jutalmazas mellett vagyok, hiszen az reszeredmenyek kozben is motival, nemcsak a vegso celra varunk. Ez az egesz ut elvezetes kell hogy legyen, a testunk ujjaszuletik, ezt elvezni kell. En is fogytam, lassan a 66-os tartomanyba lepek. :D Onnan mar csak 3 kg valaszt el a celomtol. Kicsit mar kezdek jobban lenni, de meg nem az igazi, muszaj vigyaznom magamra a heten es majd hetvegen nekilendulok. Addig sajnos kenyszerpiheno, nincs mese.


Millus megertem a problemad, vannak olyan honapok nalam is, amikor a rozsdas szoget is megennem ha lehetne....komolyan iszonyatos, de elvileg ilyenkor tobb kaloriat is eleget a szervezet alapjaraton. En meg nem voltam, hogy hogy a menzeszes zabalasok komoly sulytobblettel jartak volna a vegere. Azert persze vigyazzunk ahogy cask lehet, de meg kell adni a szervezetnek is, amit akar, nem veletlen van a kivanas bizonyos etelek fele. Kitartas cask par nap es elmulik.

245. Millus28 (válaszként erre: 244. - Sziszi0528)
2018. márc. 22. 09:37

Ügyes vagy!


Jó ez a jutalmazás! Kioróbálom én is😉

Én most megcsúsztam a napokban. Megfog jönni és kb a száraz faágat is elragtam volna. Nem értem mért csinálja ezt a szervezet,de borzasztó ez a pát nap.. talán már alakulok.

Szülés előtt is volt néha ilyenem. De nem emlékszem,hogy ilyen szinten.

2018. márc. 22. 07:32
Ja igen és még egy dolog: minden leadott 2 kg után megjutalmazom magam :). Fodrász (az most esedékes is, mert 69 kg-nál "jár", és már nem is vagyok annyi :D), körömlakk, egy új farmer (nagyon vágyom egy csini farira, amiben jól érzem magam és vékony is vagyok), új fürdőruci, és a végén, mikor elértem a célom, egy jó kis pizza (de csak egyszer, nem rendszeresen :) ).
❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook