Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk le magunkért és a párunkért! fórum

Fogyjunk le magunkért és a párunkért! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
98. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 97. - 7d5c855958)
2009. aug. 10. 13:38
Probaltal vele beszelni? antalbeata vagyok, csak megvaltoztattam a nevemet:). Hogy vagytok most? Irhatsz privit is, ugyis csak mi 2-en vagyunk itt.
2009. júl. 16. 12:55

Szomorú vagyok.

Nem tudom mit tehetnék. Olyan nehéz a fiúkkal.

A barátom sokszor olyan kis hülyeségen felhúzza az orrát és úgy tesz mintha nem tudom milyen nagy hibát követtem volna el. Közben meg csak annyi volt,hogy tegnap este kint pocsoltunk a medencében a tesómékkal meg Vele,és ott hagytam őket és azt mondtam,hogy megyek be pisilni, csak bent maradtam megfürödtem meg ilyenek,ez már fél 9kor volt.

Negyed kilenckor bejött a barátom megsértődve,hogy jól otthagytam nem szoltam volna,hogy nem megyek vissza. Tudom,hogy igaza volt meg bocsánatot is kértem, de azóta hozzám se szól. Annyira bánt,hogy így viselkedik,de sajnos ő mindig ilyen volt,sőt régebben sokkal vészesebb.Mosat beült a kocsiba és hazament. Nagyon bánt,mert én ezt nem így akartam. Egyébként ő is megszokott bántani, de ő egyáltalán nem töri magát negyede ennire sem mint ahogy én,hogy ne haragudjon. De annyira nem szeretek összeveszve venni,hogy nem tudok rá haragudni sokáig,ha odajön én hozzábújok meg örülök h. minden rendben lett. De ő nem ilyen. Mit csináljak? Segítségre van szükségem!!!!

2009. júl. 16. 12:45
hú de régen jártunk már itt!
2009. júl. 9. 15:39

:)

Na néha ennyi kell:D

2009. júl. 9. 12:12
Na jo kenyertema lezarva. Annyit beszeltunk rola, hogy delben muszaj volt egyek egy szelettel a leveshez. Arra fogtam, hogy meleg a leves es kenyer nelkul megegetem a nyelvemet. :)) Varni ,,nem lehetett", hogy kihuljon. A turelmetlenseg nem engedte.
2009. júl. 9. 09:21

Hát igen, de én nem is tudnék:D

Am nekem tényleg ezzel van a legnagyobb bajom nem az édességgel,hanem a kenyérrel,az nekem olyan mint a levegő ha nem eszek egy kicsit akkor minden bajom van. Nagyon imádom!

2009. júl. 9. 09:13
Igen, jobb reggel mint kesobb. Amugy sem jo egybol lemondani rola.
2009. júl. 9. 08:37
Hát lehte van benne valami, de én inkább azt eszem meg reggel, mert tudom,hogyha egyáltalán nem ennék estére elcsábulnék és fehéret ennék:(
90. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 88. - 7d5c855958)
2009. júl. 8. 15:20

A feher kenyeret akkor szeretem mikor meg meleg.

Par hete nagyon kivantam a kenyeret es minden reggel ettem 2 szelet rozskenyeret padlizsnakremmel, 2 szelet annyi mint a tenyerem, es hiztam azon a heten1 kilot. Inkabb nem eszek kenyeret....:D

2009. júl. 8. 14:43
Ja am. nem tudtok véletlenül olyat aki szeretne beagle kiskutyust venni szabolcs megye környékén?
88. 7d5c855958 (válaszként erre: 87. - 1fdcfbed41)
2009. júl. 8. 14:42

Hát igen ez tényleg megszokás kérdése, de am azért voltál rosszul tőle tuti,mert már ez a szervezetednek túl nehéz kaja,és elszoktál tőle. de azért néha jól esik. Én is így vagyok,hogy nehezen bírom kenyér nélkül, de én eddig kb csak egy hétig bírtam. Ezért csinálom mostmár úgy,hogy rozskenyeret eszek reggel és utánna ilyesmit nem eszek. Ez most kezd bevállni.

Na de azért valjuk be a jó kis fehér kenyér az igazi:)

87. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 84. - Carbondioxid)
2009. júl. 8. 14:26
Hasonloan vagyok en is. Hetvegen ettem pizzat es peksutemenyt, vasarnap pedig jol belaktam bogracsossal, ami persze eleg zsiros volt es kenyerrel kellett ennem(ezert van, hogy csak egy honapig birtam ki kenyer nelkul), delutanra rosszul is lettem tole es meg hetfon sem tudtam enni.
86. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 85. - 7d5c855958)
2009. júl. 8. 14:24
En lemondtam, teljes kiorlesu kenyeret ettem egy ideig es ha veletlenul nem volt es muszaj volt egyek a masikbol, mar papir ize volt. Megszokas kerdese az egesz. Van, hogy tobb mint egy honapig nem eszek kenyeret egyaltalan.
2009. júl. 8. 14:03

Én is próbálok Norbi szerint enni. Valamelyik nap felfedeztem Nyíregyházán a Norbi pékséget és bementem vannak termékei amik nagyon jók. Gondoltam megkóstolom abból a csodás lisztből készült sütiket,hát mit ne mondjak elég......

Igazából én is próbálok mindig kódok szerint enni, de épp valamelyik nap beszélgettem anyával,hogy nem értem,hogy emberek hogy tudnak teljesen lemondani a rendes kenyérről egész életük során. Én nem hiszem el azt.

84. Carbondioxid (válaszként erre: 82. - 1fdcfbed41)
2009. júl. 8. 12:01

Teljes mértékben egyetértek! :-) Én is rosszul vagyok már a nehéz egészségtelen kajáktól, 3 napig fáj utána a hasam!

A kajákról meg annyit, hogy szerintem most sokkal finomabb kajákat eszem mint anno! ;-)

83. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 80. - 7d5c855958)
2009. júl. 8. 11:56
2 hetig ittam, de nem is folytattam mert problemam van a gyomrommal (kezdodo gyomorfekely) es nem mertem, nem eri meg a kockazatot.
82. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 81. - Carbondioxid)
2009. júl. 8. 11:55
Nekem is az eletmodvaltas jott be. Mar roszul vagyok ha valami nehez kajat kell ennem, vagy olyasmit ami nem igaza egezseges. A gyomrom miatt sem ehetek sokmindent, ugyhogy muszaj volt valtani az egezsegem erdekeben. Nem bantam meg, igy is lehet finom kajakat enni. Nem muszaj a zsirban usszon valami vagy tele legyen kaloriaval ahhoz, hogy finom legyen.
2009. júl. 8. 11:32

Sziasztok! :) Szia Niki!

Én csak ajánlani tudom az Norbi Update-et, ha fogyni akarsz! Én 41,5 kg-ot fogytam eddig vele és összesen 45,5 kg-ot! Tehát én is az a típus voltam akit könnyebb átugorni, mint megkerülni! :S


A leglényegesebb dolog, hogy ne fogyózz, hanem életmódot válts, mert csak úgy tartós a fogyás! Az Update azért jó,mert nem kell éhezni és ehetsz jobbnál-jobb kajákat! A többi fogyókúrával az a baj,hogy bár leadsz pár kilot de aztán az hatványozottan jön vissza!!!! ÉLETMÓD VÁLTÁS!

2009. júl. 8. 11:17
Az almaecetet én is ittam régen, de szerintem nem sokat ért, vagyis van valamilyen hatása, de nem szabad sokáig csinálni mert tönkreteszi a gyomrot.
2009. júl. 8. 11:03
En sokra: Rubint Reka, Beres Alexandra valamint taposogepem is van. Igy valtogatva bejon. Most ki akarom probalni Tatarek Rezso tornajat. En is szokat unni, azert valtogatom. A taposas jol kizzaszt. Dietat pedig, ahogy te is, csak ugy magamtol, semmi szenhidrat sok gyumolcs, zoldseg, tejtermek, sovany hus. Korulbelul ennyi. Egy idoben ittam reggel almaecetes vizet, allitolag csokkenti az etvagyat, es nem is vagy olyan faradt. 1 csuporba 1 kanallal tettem minden eves elott 10-15 perccel. Elesz budos es rossz izu. Nem tudom, hogy bevalt-e vagy sem. Mult heten nem ittam es hiztam egy kilot. Csak nem igazan kezdenem megint el. Olyan rossz....:-s habar lehet megerne.
2009. júl. 8. 09:02

Nem tartok megszabott diétát, csak úgy magamtól meg szedem a reductilt, de az magában nem sokat ér.

Czanik Balázsra tornáztam még eddig kétszer, de az elég kemény most még töltöm miló viki tornáját kiváncsi leszek az milyen. És te? Van olyan torna ami neked bejött? Igazából én Norbi ducitréningét csináltam régebben,de azt már meguntam kicsit.

77. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 76. - 7d5c855958)
2009. júl. 7. 17:48
:( Meglatod sikrulni fog, csak kitartas es akaratero kell, igaz ez is eleg sok. Te, hogy fogyokurazol? Tartasz valamilyen dietat? Tornazol, mit es mennyit?
76. 7d5c855958 (válaszként erre: 75. - 1fdcfbed41)
2009. júl. 7. 17:40

Jó neked!

Én ezzel úgy vagyok,hogy szeretnék 40kgt, de 25-nek is örülnék:)

75. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 74. - 7d5c855958)
2009. júl. 7. 15:09
Nekem is eleg sok dolgom volt hetvegeig, de most mar vege a vizsgaidoszaknak es nem kell tanulni. Mar cask a munka, fogyi, haztartas es a parom ellatasa maradt :)). Mi mostanaban minden hetvegen megyunk valahova ugyhogy en is szeretnem minnel hamarabb leadni a felesleget. :) Meg szeretnek 4 kg-ot, de 2,5 nek is orulnek.
2009. júl. 7. 15:06

Szia. Én pont ma mértem magam és már 5,4kg-ot fogytam.Tök boldog vagyok. Te ne aggódj azaz 1kg semmi biztos csak egy kicsit többet nassoltál lemegy az nyugi. Én szeretnék még hó végéig 6,3kgt leadni.

Tudom elég komoly cél, de akkor megyünk nyaralni és szeretnék annyival könnyebb lenni.

Tudom mostanában is túl keveset voltam fent , de mindig annyi dolgom van. Tegnap voltam egy állásinterjún, holnap lesz az eredménye.

Meg most próbálok eladni 2 beagle szuka kiskutyust, de a szuka hallatán mindenki megijed,pedig...

Igérem mostmár minden nap feljövök:)

És a fogyáson kívül mi újság van veled?

73. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 72. - 7d5c855958)
2009. júl. 6. 23:04
szia Niki. Hogy vagy? Mi van veled? Megy a fogyas. En hiztam egy kilot mult heten, remelem ezen a heten bepotolom. :))
2009. jún. 26. 10:25
Oksa, majd átlátogatok. egyébként ezt a Super Slimet itt is reklámozták, de igazából én ezekbe a reklámozott valamikbe nem igazán hiszek. A reductil meg ilyen téren anyiban más hogy orvos írja fel, ez az ami egy kicsit nyugtat, de én is már csak elkeseredésemben próbáltam meg.
71. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 70. - 7d5c855958)
2009. jún. 26. 07:01

Ugy latszik csak ketten maradtunk.:) Sebaj, igy is jobb mint egyedul. Nekem nincs jo velemenyem a tablettakrol. volt itt romaniaba is egy nagyon felkapott: SuperSlim es egy honapja betiltottak. Nagyon sok a mellekhatasa, en nem mernem bevallalni.

Amugy en is sajat dietat tartok. Mellozom a szenhidratokat, tobb gyumolcs, zoldseg. Sajnos mostanaabn a 6 utan nem eves nem jon ossze sehogy sem, de akkor is probalok gyumolcsot enni. Tornazok dvd-re, taposogep.

Ha gondolod nezz at a : ki kezdi velem a fogyokurat junius 1-tol forumra. Ott vagyunk tobben. :)

70. 7d5c855958 (válaszként erre: 69. - 1fdcfbed41)
2009. jún. 25. 21:30
Hát én most nem csinálok semmilyen szabott fogyit hanem magamtól próbálok diétázni. Dvdre tornázok, meg próbálom kerülni azokat az ételeke amikről tudom,hogy nem a legjobbak. szedtem a reductil kapszulát , ami azért segített eddig de most nem állunk úgy anyagilag,hogy ebbe a hónapba is hozzájussak sajnos:(
69. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 68. - 7d5c855958)
2009. jún. 25. 18:12

Gratulalok!! Kitartast a fogyiban. Aztan irjal, hogy ahaldsz.

Amugy milyen fogyokurat probalsz?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook