Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt :) módszertől függetlenül fórum

Fogyjunk együtt :) módszertől függetlenül (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2959. helena66
2013. dec. 8. 01:40

Sziasztok,újra bekrepált a fogyim. Már egyedül maradtam mindenki bírkózik a kilókkal ügyesen, én pedig szánalmasan leadok egyet vagy kettőt és öt jön helyette. Valahol nagyon el vagyok lent a pincében. Nem találom a megoldást. A magam kedvéért, a magam egészségéért akarok megfeleződni. Annyira elszánt vagyok minden alakalommal és elszáll az elszántságom. Hová, Tudom is én, de nagyon messzire egyelőre nem érem utol.

Igen én is befőtt vagyok a kamarában, az egyik polcon, egy eldugott helyen akkor csavarják le a fedelemet mikor valakinek valami ne megy egyedül. Egyébként porosodhatok magamnak. Megoldás, na az nincs egyelőre. Szeretetre jó beszélgetésre, ökörködésre vágyom. Nem találom,ha a gyerekeimtől nem kapnék sok-sok klassz dolgot mindig depi lennék. A velük kapcsolatos dolgaimat leszámítva gáz vagyok. Van egy sorozat Társas játék, imádom nézni, olyankor beleképzelem magam a Flóra helyébe, mert nagyon ügyes karakter foggal körömmel akarja a férjét visszahódítani egy szeretőtől. Nálunk rosszabb a helyzet meg vagyok unva, csak így egyszerűen. Nuku szerető. Elég belőlem. Így egyszerűen,már nem beszélgetünk, nem mulatunk, nevetünk, a mókuskerék forog. Éjjelente horkolás a "szórakozás", nappal munka és itthoni problémák, a társalgás itt be is fejeződött. Ennyi lenne? Én meg úgy érzem mindent megtettem. Ennyi a depim, lenn vagyok a béka feneke alatt, innen hogy a francba lehet kimászni? Se fiatalság, se szépség,se jó alak,foghíjas egészség.De!! vannak gyerekek,ez jó nagyon jó és mégse elég. Telhetetlen vagyok.

2958. bimm2
2013. dec. 7. 20:33

hat induljon a reggel! :))))

Ma ujabb hoborttal bovitettem a repertoaromat - minden reggel felirom a sulyomat, a combom, csipom, derekam, mellem, karom meretet. Ahogy tegnap lattam a tukorben a novekedesemet, ugy akarom latni ezt centimeterben is. Korabban nem csinaltam ilyet. Alapbol ugy gondolom, hogy nem normali sdolog ezt napi szinten csinalni, de egyenlore betudom annak, hogy a sulyvesztes utan a sulytartas is ugyanolyan nehez (nekem az...) es meg kell tanulnom.

Lassan mar tobbet fogok magammal foglalkozni, mint minden massal :D

Azert remelem, egyszer megtalalom a helyes utat es egyensulyt ebben a testkep-eves-mozgas ugyben.

Igen, jelenleg a legelszantabb a mozgasban vagyok. Ha egyszer az ember rakap, fel nem adod semmiert.


Mi van a fogyokuraversennyel?

Csinalja valamelyikotok?


Most lemegyek, futok kicsit. Aztan deltol nekem elkezdodik a hosszu nap. Ma fogadunk kb 50 embert... Egy keves sutemenyt leszamitva NO CUKOR! NO LISZT! se krumpli, se kemenyitotartalmu zoldseg, csak zoldsalata.

A sutemenyt nem tudtam megoldani, de abbol is mandulalisztes es kakaoporos valtozat lesz. Abban lesz cukor... De nem tetezem sult gyumolcsokkel es porcukor hintessel :D Gyengebb idegzetueknek gyumolcstal.

Kivanjatok sok szerencset. :)

2957. Luciferia
2013. dec. 7. 07:49

Szebb reggelt :)


Hajnal fél 4 óta takarítok, és még a felénél se járok. Kezdem nagyon unni :) Mondjuk ha az elmúlt 10 hónapban takarítás címszó alatt nem csak az asztal letörlését értettem volna, lehet egyszerűbb lenne a helyzet. Hogy milyen alienekre bukkantam, atyavilág...


Amúgy minden szép és jó (nem az), tegnap nem voltam a topon, nem is érdekelt a diéta. De éreztem, hogy nem jó ez nekem, úgyhogy ma már becsülettel csinálom tovább.


Hát, ment a levesbe az egész pasi dolog, de nem bánkódom, fontosabb dolgaim is vannak (sajna).


Jó hideg van, nem örülök neki. Úgy utálok fagyoskodni...


Hős vagy bimm, hogy ilyen kitartóan nyomod az edzést, én valahogy nem tudom rávenni magam.


Na megyek is, vár a bolt. Valami ütősebb takarítószert kell vennem, mert az alienek állnak nyerésre. Azonkívül elmegyek még kajáért is, csak már most úgy érzem, hogy mindjárt bealszok, pedig magamba töltöttem egy rakat koffeint, de annyit ért mint halottnak a csók.

2956. bimm2
2013. dec. 7. 05:00

A mai box.

A mai boxedzes (nevezzuk igy :)) olyan meno!) szoval a mai boxedzes volt az elso, ahol nem akartam meghalni. Nem tudom, miert. Egyebkent ilyenkor latom csak teljes testben magam szaladgalni meg terdfelhuzasban ugrabugralni, szoval azt vettem eszre, hogy valahogy megnottem. Ugy ertem, hogy megnagyobbodott a hatam, a karom, a fenekem pedig oldalrol novekszik (mondhatnank kerekedik, de ez az en alaptipusomat tekintve tovabbra is a nagyalfold kepet mutatja).

Akarhogy is, boxolni jo!


A kajalassal semmi gond. Es ez jo. Ma amikor a baratnommel edzes utan kaveztunk (en teaztam!) mondta, hogy a ferje el akarja tuntetni a hazukbol a karacsonyi szaloncukrokat es sutiket, hogy ne egye meg. (marmint nem a fogpiszkaloszerru baratnem, hanema ferj). GOndolkodtam, hogy most mar nem okoz ez gondot nekem es ez milyen jo. Lehet itthon barmi, ami nem fer bele a dietamba en azt egyszeruen nem eszem meg. Se egy joillatu virslis tekercs, se a gyerekeknek szant pillecukor se semmi. AZT AKAROM, HOGY AZ AGYAM EBBEN AZ UZEMMODBAN MARADJON. Korabban ugyanis tonnaszamra alltak itthon az ilyen dolgok es en tonnaszamra ettem is oket. EPpen pillecukrot nem, de keksz, sutemeny, LASAGNE!

Teazom ezerrel. Szerintetek a gyumolcsteabol oldodik ki frruktoz vagy kemenyito? Mert az egyik teamat pl ceklaval szinesitik es ketelkedem... Semmi info nincs rajta. Elvileg tudom, hogy kb 0kaloria, na de... akkor honnan az iz?


Veletek mi van? Elfogytatok?

2955. bimm2 (válaszként erre: 2953. - Luciferia)
2013. dec. 7. 04:41

jajj hat ez a 'nem vagyok kesz' dolog csak akkor ervenyes, ha mindekozben nem erkezik meg az, akire keszen allsz:)

Remelem, megtalalod a boldogsagot.

Nem buzditanalak a 'csalados' ferfiakkal valo kapcsolattartasra. Zuros is, gazos is. Mar ha az azt jelenti, hogy kozben egy csaladban el. Ha a csalados azt jelenti, hoggy van gyereke es kulonelo/volt felesege, akkor az meg nem betegseg :)))

a lenyeg, hogy ne teremts helyzetet arra, hogy kinlodj. Semmi ertelme es ha jol gondolom, van eppen eleg bajod, nemhogy tetezd.

Legy boldog! Az jo!

2954. Katagi
2013. dec. 5. 21:24

Azért nem lehet egy élmény ezt csinálni, mármint az alkohol részét. Egyébként az alkohol nagyon hízlal, nem? Amellett fogyókúrázni egy külön kihívás! Így duplán gratulálok!

Ha már megosztottad velünk a kapcsolatod ismérveit, van egy megjegyzésem. Úgy gondolom, ekkora korkülönbség nehezen kezelhető hosszútávon. Kicsit közelebbi életkorú talán jobban venné a lapot, hogy neked most mire van szükséged. Sok sikert!

2953. Luciferia
2013. dec. 5. 00:49

Hát, igazából nem nagyon van miről tudósítanom már. Első alkalommal összegabalyodtunk (virágnyelven, de ezalatt nem szexet értek, csak minden mást), utána tűkön ültem, hogy mi lesz a reakciója, mert részegen jöttünk rá, hogy mi elég jól elvagyunk egymással... Második alkalommal megint összejöttünk, megint részegen a változatosság kedvéért, de előtte is tudtam, hogy bejövős neki a dolog. Arra voltam kíváncsi, hogy az alkoholnak akarja-e betudni, vagy másnap is folytatná-e. Mivel a választ megkaptam, már nem vagyok annyira oda meg vissza, mert nem akarok komoly kapcsolatot, amíg nem fogyok le, ő meg 47 évesen nem csak kalandot akar. Kb ennyi, de valószínűleg nem fogunk két alkalomnál megállni, vagy ki tudja. Sajna nem tudtam semmilyen rózsaszín cukormázzal szolgálni :) Nyáron bontottam fel az eljegyzésem, 5 évig együtt voltunk, most nem akarok semmi komolyat, csak lazán... Sajna ez nem egyszerű, mert középkorú férfiak nem nagyon akarnak "csak lazát", kivéve, ha feleségük van, meg 6 gyerekük, mert az asszony unalmas, és amúgy is csak ritkán akar szexelni, meg hát én mégiscsak 20 éves vagyok, nem 40, blabla... Tök kiábrándító, nekem családapák nem kellenek.


Egyébként minden rendben, tegnap annyi bókot kaptam, mint kb egy év alatt, jól esett :) Megpróbálok rászokni a csinos, nőies dolgokra, csak én az a tornacipős verzió vagyok. De majd alakul.


Amúgy észrevettem egy apróságot a napokban. 94 kilósan kényelmetlennek tartottam, ha keresztbe teszem a lábaim, azaz egymásra, mostanában viszont állandóan úgy ülök. Most is :) Gondolom, mert kisebb a hasam és vékonyabb a combom, mindenesetre én az iyen apróságokat is észreveszem és örülök neki :)


Kitartás csajok, minden egyes nappal közelebb kerülünk ahhoz a nőhöz, akik akarunk lenni, és annyi boldogságot, amit ez az elégedettség, harmónia okoz, a világ összes kajája se tud adni! :)


Nekem az alkohollal vannak küzdelmeim, na persze nem a szó szoros értelmében, hanem mint munkaeszköz :))) Pont ma mondtam a főnökömnek, hogy most egy darabig nem akarok inni, mert az utóbbi 3-4 napot konkrétan végigittam, meg azelőtt is hetente többször sikerült offra tennem magam, állandóan hajnalban érek haza, nincs időm semmire. 5 perccel később bejön az egyik törzsvendég, "szia kedves, kérek egy royalt meg egy sört, te iszol valamit?", "egye fene, iszok egy bacardit". Na erről ennyit, dehát azon kívül, hogy a vendéget nem szabad megsérteni, a röviditalon van a legnagyobb haszon, ez van. Persze nem mindenhol van így, de nálunk ez a lényeg, hogy fogyasztás, fogyasztás, fogyasztás mindenek felett. Jó dolog, mert végigmartinizod az egész napot, lesz egy csomó jattod (volt olyan estém, hogy csak a borravalóm 30 ezer Ft volt, és ez csak egy nap, azért nem mindegy, na meg a fizetés), cserébe csak beszélgetni meg incselkedni kell a vendéggel, persze rengeteg türelem meg alázat kell hozzá. Szeretem a munkám, csak vannak árnyoldalai, például, hogy alkoholista leszek, és a májam segítségért kiált... És nagyon valószínű, hogy ez holnap se lesz máshogy, mert már megvan a program.


Szóval sok sikert kívánok nektek innen, az üveghegyen túlról :)))


(és ezt az egészet úgy pötyögtem be, mint egy sms-t... nem vagyok normális)

2952. Katagi
2013. dec. 4. 20:12
De jó neked! Nálunk mi vagyunk a központ. Igazából élvezem, mert jó, hogy együtt a család, meg most már a lányom is sokat segít. Imád sütni és nagyon ügyes. A főzést én csinálom, sütést megosztjuk. Rám marad a "hagyománytisztelet" (beigli), lányom mást süt, többfélét. De ez így jó. Kajában szeretik a salátát a hús mellé, így lehet figyelni az étkezésre. És nem sütök rántott húst/halat.
2951. bimm2
2013. dec. 4. 19:31

Esik az eso.. 'A' terv szerint ma futok, de igy eletbe lep a 'B" terv, es megyek a konditerembe kardiozni.

Megerkeztek az elso kepeslapok karacsonyra es en is megirtam a sajatjainkat.

Terveket szovok a karacsonyi sutemenysutes ugyeben. nem tudom, ki fogja megenni, de nekem kell egyet sutnom! Azt hiszem a paleosok sport szeletet fogom megcsinalni :) tudom, nem egy nagy konyhai mutatvany, de azt hiszem, ez lesz a karacsonyi iz. Mivel mi minden evben el vagyun kenyeztetve azzal, hogy itthon nem tartunk karacsonyt - szenteste is mashol karacsonyozunk es a kovetkezo napokon is. Kenyelem a kobon! Es meg az is figyelembe van veve, hogy miket eszem :) szoval nekem a karacsony kipipalva :))


nektek mi a tervetek? Suttttok foztok?

2950. Katagi
2013. dec. 4. 06:58
A pékauto: kisteherautó tele sok péksüteménnyel, tejtermékkel, és abból árulnak. Egy ipartelepen dolgozom, és ott nincs más vásárlási lehetőség, ők meg kihasználják, jó értelemben a helyzetet.
2949. bimm2 (válaszként erre: 2948. - Katagi)
2013. dec. 4. 04:14

Hat mert azok vagyunk, nem? Es teljesen sajat elhatarozasbol vagyunk azok. Vannak persze savanyusagok is, de en inkabb valami edes lekvar vagyok :D persze a kemenyebb fajtabol.

Igen, a szemelyi edzom eleg jokepunek mondhato, egy leszerelt katona, szoval civilben is eleg katonas. En kedvelem az ilyesmit. Es igen, jo dolgom van, hogy lehet egy szemelyi edzom...


Mi az a pekauto?

2948. Katagi
2013. dec. 3. 21:15

Bimm2: olyan jót nevettem a "mi befőttek vagyunk" megjegyzéseden! Köszönöm!!!Az is igaz, hogy kíváncsiak vagyunk. Tök jó lehet az edző, irigyellek érte! Legalább jóképű?

Szénhidrát: ebbe a hibába múlt héten estem. Nem vittem kaját, csak levest. Viszont jött egy "pékautó", gondoltam veszek otthonra péksütit. De hát volt ott mindenféle. És nem csak egyfélét ette. Igaz, utána nem éreztem jól magam. Nem csak a lelkiismeretfurdalás miatt. Ilyen mennyiségű finomlisztes dolgot régen ettem. Tényleg igaz, hogy vagy mindent vagy semmit. Olyan, hogy "egy kicsit", nincs vagy csak ritkán.

Luciféria: öltözz mindig csinosan. Ha Te jól érzed magad a ruhádban, az nagyon sokat jelent!

2947. bimm2
2013. dec. 3. 19:30

szemelyi edzo 4.0


en mar semmi egyebet nem fogok kerni ajandekba, mint szemelyi edzo orakat.

Szulinapra, karacsonyra, husvetra, akarmire. Igy dontottem.

Lehet, szerencsem is van ezzel a fiuval, de o nekem a 'nemsok-nemkeves' kategoria. Lehet, hogy egyszeruen en gondoltam errol az egeszrol keveset, de rettenetesen jo elmeny minden alkalommal.

Nem olcso. Tenyleg nem. Viszont ugy dontottem, inkabb mashol veszek vissza a fogyasztasbol, mintsem errol lemondjak.

Olyan vele, mint egy jo tornaora. Egy JO! Elvezetes.

Mindenfele eszkozt es gepet hasznalunk, 'hajt', valahogy erzi, hol a hatarom.

Olyan gyengeimre vezetett ra, amirol nem is tudtam. Az egyensulyom csak akko rmukodik, ha ket labbal allok a foldon... Most ez igy tul idiotan hangzik, de nem tudom mashogy leirni - csak akkor vagyok kelloen eros. Az ember azt hinne, nem fontos fel labon is biztosan allni, de szerintem ez nem csak fizikalis kerdes, hanem mentalis is. Szoval meg kell erosodnom fellabra-tartasra :) is!

kulonben ugy izzadok a negyvenotodik perc veggere, mint a sz@r:D tok jo!

Nektek van szemelyes elmenyetek szemelyi edzovel? Tudom, nagy luxus...

2946. bimm2
2013. dec. 3. 19:16

Jajj Luciferia, de ugyes vagy! 1kg az nagyon sok!

es most mi van ezzel a kis szerelemfelevel? nagyon kell tudositanod itt nekunk fellangolo erzelmeidrol, mert mi mar befottek vagyunk a spajzban :))) az se rossz! Azert ha jol olvasok a sorok kozott, tovabb ehezteted magad. Legalabb igyal eleg folyadekot! legyszives


Rosella, nekem van egy baratom (igaz, fiu, nekik maskepp mukodik a szervezetuk) de neki szalloigeje az, hogy ha szenhidratot eszel, meg tobbet akarsz enni. O is persze a 'rossz', finomitott szenhidratokrol beszel ilyenkor (sommasan) de sajnos, igaza van. Nekunk, akiknel a szenhidratcsokkentessel tudunk sulyt vesziteni, ez egy onmagat gerjeszto folyamat. Elkezded enni, es akkor meg eszel. sokat. SOKAT. Szoval emiatt ne ostorozd magad, errol nem te tehetsz. Ezt kell megertened, hogy ez egy tulajdonsaga a szervezetednek, amivel egyutt kell elned. Akkor es csakis akkor tudod uralni a tetteidet, ha tudomasul veeszed, hogy a finomitott szenhidratokra valo reakciod egy tulajdonsag. Legalabbis en ehhez mar igy allok hozza.

TYartsd ki az asztalt a tibetiben! Foggalmam sincs mi az, de egeszen biztos vagyok benne, hogy kiegyensulyozotta tesz. Mert ott gyakorolod az egyensulyt, ugye? Az valami olyasmi gyakorlat...

2945. Luciferia
2013. dec. 3. 11:41

81 kg vagyok :) tehát -13 kg eddig :) két kilóra vagyok attól, h 7-essel kezdődjek :)))

ma nagyon csinosan öltöztem, megcsináltam a hajam, kisminkeltem magam, magassarkút húztam, be is gyűjtöttem már a bókokat... Csak azzal nem találkoztam még, akivel szerettem volna... :)

Szép napot!

2013. dec. 3. 08:46

Sziasztok! Itt vagyok, de megint elbaltáztam, viszont ismét tanultam a saját hibámból. Az történt, hogy pénteken elkezdtem mézeskalácsokat sütni ajándékba, és mivel új recept, meg kellett kóstolni. Ettem 2 kisebb darabot, aztán elszabadult a pokol. Tartott még szombaton is, a vasárnap egészen "normálisan" ment, igaz ettem virslit, de tegnap megint mézeskalács. Tanulság: semmi, de SEMMI lisztes ch-t nem szabad ennem a pelyheken, magokon kívül, mert agyonvág!

Hát így jártam! Ja! És ami a legszebb, sikerült majdnem 3 kilót ledobnom szombatig a 100,3-ból, de most majdnem ugyanott vagyok. Hát kell ez nekem egy kis nass kedvéért? Nem! Nem kell! Tiszta lelki beteg vagyok. Hozzátartozik, hogy Piros még mindig nem jött, kvázi elkönyvelhetem, hogy kimaradt...megint...ettől meg idegbeteg vagyok! Jól jön ez karácsony előtt.... :-(


Remélem, Ti kiegyensúlyozottabbak vagytok nálam!

2943. Katagi
2013. dec. 3. 06:55
Luciferia ügyes vagy! És jó a motivációd! Ez nagyot tud lendíteni, drukkolok!
2942. Luciferia
2013. dec. 2. 22:00

Sziasztok.

Elnézést, h nem írtam mostanában. Elromlott a telefonom qwerty billentyűzete, úgy kell pötyögnöm mint egy sms-t, nagyon idegesítő.

Én mostanában tettem a fogyókúrára, de most tuti fogyni fogok. Ugyanis... nem vagyok szerelmes, de iszonyatosan vonzódom valakihez. A kaja az utolsó, amire most gondolok :)

A hasam elég jól összement. Még mindig nagy, de alakul. A nadrágok lötyögnek rajtam. A télikabátom már nem szorít, blablabla.

11 kilót fogytam eddig, de valószínű, h holnap még kevesebbet fog mutatni a mérleg, majd megírom.

15 éveseket kenterbe verően álmodozok most :) Annyira nem érdekelnek most a ch-ban tocsogó kaják. Tegnap semmit nem ettem, ma csak egy kis rántottát. Kész vagyok :)

Gratulálok a kitartásotokhoz, ügyesek vagytok. Én is kitartó leszek :)

Helena, Rosella, veletek mi újság?

2941. Katagi
2013. dec. 2. 06:54
Köszi bimm a megerősítést.Nekem is elektronikusan volt naplóm, csak elhanyagoltam. Most újraindítom, hogy lássam magam, a teljesítményem. A zűrök? Nagyon megfáztem, közben örökölt ingatlan eladásánál a vevő elkezdett "szórakozni", miután kifizette, munkahelyen ez az első hónapzárásom, bérfeladás, adatok gyűjtése, fiam szalagavatója, névnap. Végülis a zűrös alatt nem csak negatív dolgot értettem, hanem a sokat. Karácsony nem nyomaszt, azt nem szoktam túl parázni, mert a családod már hozzászoktattam, hogy segítsen, ha nem akarják, hogy beájuljak a fa alá Szenteste.
2940. bimm2 (válaszként erre: 2938. - Katagi)
2013. dec. 1. 22:28

En MINDIG igy vagyok!

Nekem mindenem van, amit cska el tudsz kepzelni...

Eloszor is elektronikusan vezetett etel es mozgasnaplo, ami a bevitt/elegetett kaloriakat szamolja.

Hutore kiragasztott naptar, amelyben hetente LATSZIK a sulyom es amiben napi szinten felviszem a legalabb harmincperces mozgast. (es amin latom a holdfazisokat is)

Vezenyszavak es fontos cikkek is itt vannak kiragasztva - amik folyamatosan figyelmeztetnek es motivalnak.

en probaltam klasszikus etkezesi naplot vezetni, fuzetben, de nekem az nem valt be, ezert az etkezesi naplo elektronikus formajat valasztottam.

Nagyon okosan gondolod, hogy mindannyiunknak kell kontroll. Szerintem ez normalis.

neha fura csak, ha egy egy kevesbe kozeli barat beteved a konyhamba (elofordul mar, vagy vizvezetekszerelo vagy ilyesmi) es latja, hogy a hutom tulajdonkeppen egy hirdetooszlophoz hasonlit, de engem nem erdekel :))) Ha lenne dolgozoszobam, akkor ott lennenek ezek a cuccok.

De en csak egy egyszeru haziasszony vagyok.


Mik a zurok? Az uj munkahely? Es mi van acsaladdal? Karacsonyi lidercnyomas? :))))

2939. patapucs (válaszként erre: 2938. - Katagi)
2013. dec. 1. 22:04

Szia!


Remélem a következő heted jobb lesz. :-)

Ilyen gondom nem nagyon van, inkább arra kell nekem a kontroll, hogy ne egyek túl keveset.

Pld. ma nem terveztem meg előre a napom és mindennel együtt 823kcal lett a vége.

2938. Katagi
2013. dec. 1. 21:57

Sziasztok! Elég zűrös heten volt mind itthon, mind bent. emellett a fogyás sem haladt, sőt... Azt gondoltam, jól csinálom, nem eszem sokat. De rájöttem, kell valami kontroll, hogy "lássam" mennyit eszem. Voltatok már így? Vagy a kalóriabázist kell megint rendszeresen használnom vagy naplót vezetni. Felszaladt 2 kilo minden szó nélkül. Úgyhogy karácsonyig van feladatom.

Acimity, gratulálok, igen látványos eredményt értél el!!

2937. patapucs (válaszként erre: 2936. - Patapucs)
2013. dec. 1. 11:11

Alapvetően fogyisoknak ill azoknak, akik már lefogytak, hogy beleszólogatás nélkül tudjunk többen beszélgetni

+ van 5-6-7 diétás fórum ahol elvileg ott vagyok...hát aktívan nem megy. :-)

2936. patapucs
2013. dec. 1. 11:08
Nálam az interaktivitásnál. :-)
2935. bimm2 (válaszként erre: 2933. - Patapucs)
2013. dec. 1. 10:31

mi az a klub? hogy talaljuk meg?

:)

2934. bimm2 (válaszként erre: 2932. - Acimity)
2013. dec. 1. 10:30

ugy gondolod, megsertettel?! nem

nem vagyok oly erzekeny :D

2933. patapucs
2013. dec. 1. 10:20
Csajok, csináltam egy klubot, ha van kedvetek gyertek oda IS dumálni. Gondoltam összeszedem az embereket.. :-)
2932. Acimity (válaszként erre: 2931. - Bimm2)
2013. dec. 1. 10:07
Nem akartalak megsérteni,bocs!
2931. bimm2 (válaszként erre: 2930. - Acimity)
2013. dec. 1. 09:25

igazabol 'nem erdekel' (ertsd jol) miert kerdezted pont a bort:) megvalositod az atlagot azzal, hogy egybol ezzel a bor kerdessel jossz:)

kulonben a rosszindulatos velemenyeddel is egyetertek! Teljes mertekben!


Az 'agyban dol el' meg 'akaratero' velemenyekkel viszont nem ertek egyet. A tulsuly a remek elemiszeripar kovetkezmenye, ami sejtsiznten hat. Amikor az ember ezt felismeri (en ebben hiszek, a FELISMERESBEN) es barmilyen modon tesz ellene, akkor nem lesz soha soha tobbe kinszenvedes. se csalas, se melleeves, se sovargas.

Egyszeruen le kell szokni.

Aki meg mindig hisz a 'magyaros' konyhaban, meg a kulonbozo fogyomesterguruk eteleiben az SOHA SOHA nem fog sulyt tartani.

Nagyon nehez kisakkozni, mi az, ami szemelyre szabottan jo. De amig nem tavolodsz el az etkezesi szokasaidtol ,assig rabja maradsz annak. Csokimikulassal, tejjel, paprikaskrumplival, szulinapi tortaval...

Igy gondolom.


eljen a bo''r :D

2930. Acimity (válaszként erre: 2929. - Bimm2)
2013. dec. 1. 07:53

Ilyenkor jön elő,hogy az emberek rosszindulatúak. Meg nem dicsérhet,mert megöli az irígység,de valamit mondania kell és ezért átfordítja negatívra.

Kedvencem az volt,amikor a konyhás nénik a suliban azt mondták,hogy már ráncos a kézfejem a sok fogyástól. Jót röhögtem,mondtam,hogy nekem mindig ilyen volt és onnan nem hinném,hogy fogytam.


A bőrt csak azért kérdeztem,mert mindig attól féltem,mi lesz ha csúnya lesz nekem,de nem lett,mondjuk a sok sport miatt szerintem.


Te viszont nagyon büszke lehetsz magadra,ez óriási teljesítmény,le a kalappal.


Az én férjem nagyon büszke és örül,hogy végre majdnem olyan vagyok,mint a szülések előtt.

És én is,engem zavart,nem mások miatt fogytam le és szerintem ez csak így megy,ha mi magunk akarjuk nagyon-nagyon.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook