Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt :) módszertől függetlenül fórum

Fogyjunk együtt :) módszertől függetlenül (beszélgetős fórum)


19. sipumsipum (válaszként erre: 3. - Genia)
2009. nov. 4. 18:54
köszi, már jól érzem magam, sokkal áttekinthetőbb minden, mint az "előző-helyen"... de.. am.. mi az a jel? kaptam tőled egy kávét? és Lilytől is... :) avassatok be! :)
18. sipumsipum (válaszként erre: 4. - Binky)
2009. nov. 4. 18:49
jesszus :) én is lecsekkoltam a tojásos-diétát... durva :O mondjuk nekem is már a fülemen folyik ki a kefir :D a joghurtot nagyon szeretem, azt nem lehet megunni :) szóval minden tisztelet a tiéd Binky, hogy ezt véghez viszed...
2009. nov. 4. 18:46

szia mindenkinek!

örülök, hogy ilyen sokan vagyunk :D


én 28 vagyok, és ha jól belegondolok már tuti vagy 10 éve fogyizom :( több kevesebb sikerrel :)

voltam már 110 is, de 82 is...

a legutóbbi mérlegelésnél 89voltam... (letettem a cigit és akkor jött rá jó pár kiló)

Álmom a 70kg!!! most az egyik kajaszállítócég, tudjátok a "royalos" :) diétáját csinálom: reggeli-joghurt 0,5L (meggy, müzli, mandula) ebéd: vmi fincsi husi, salátával, vagy zöldséggel, vacsi: kefír 0,5L (chili, borsikafű, fokhagyma, menta) ilyen ch szegény kenyér-utánzattal; ez a 2.hetem, amit csinálok, elvileg 3hétig kell még nem mertem ráállni a mérlegre, nehogy elszálljak attól, hogy esetleg fogytam 2kg - hajlamos vagyok erre :( utána pedig szintén ettől a cégtől fogok rendelni ch-szegény étrendet... sajna az, hogy én itthon összeállítom magamnak sosem jött be, mindig elcsúsztam vmin... főleg a mennyiségen...

a 90naposnak kétszer álltam neki, mindkétszer katasztrófába torkollott: 3kg dobtam le 90nap alatt, ami kb. 4 nap alatt vissza is jött :( - nem mindenkinek jön be...

16. sipumsipum (válaszként erre: 10. - A44109caaa)
2009. nov. 4. 18:39

óóó szia Nyanyóóóó!!!


megvallom őszintén nem is számítottam ilyen heves hozzászólás-áradatra :) azt hittem, majd ketten pötyörgünk itt mint a másikban :D a többieket én sem tudom, hogyan értesítjük :(

15. Binky (válaszként erre: 14. - 129ec81188)
2009. nov. 4. 18:35

Az biztos, hogy az első pár napon majd jövő héten kell valamit ezzel a tojás dologgal csinálni.

Tükörtojást szívesen ennék, mondjuk nehezebb elcsomagolni.

Remélem nem nagy bűnözés az a kis olívaolaj.

És nem olyan durva. A reggeli tojás nem tetszik, de a negyedik naptól kezdve egész élvezhető:)

14. 129ec81188 (válaszként erre: 13. - Binky)
2009. nov. 4. 18:26
Hát ha ragaszkodsz hozzá, sok sikert...véleményem szerint lágytojást is ehetnél...tovább is tart megenni, mint a főtt tojást...tükörtojást (rántottát)pedig leheletnyi zsiradékon, vagy modern serpenyőben anélkül is készíthetnél belőle...szerintem ennyit bűnözhetsz...nos?
13. Binky (válaszként erre: 12. - 129ec81188)
2009. nov. 4. 17:34

Köszi, csak tudod velem mindig elszalad a ló, szépen leadom, majd vissza is szedem a kilókat.

Épp ezért kell egy nagyon szigorú étrend.

Az igaz, hogy már most idegesít a sok tojás, főleg, hogy ezek szerint csak főtt tojásként fogyasztható, amit épp nem szeretek.


Majd meglátjuk. Szurkoljatok.

12. 129ec81188 (válaszként erre: 7. - Binky)
2009. nov. 4. 12:20
Ha naponta 100 g-nál kevesebb szénhidrátot eszel, tuti a fogyás...ezt nem nehéz számolni, s talán tartani sem...
2009. nov. 4. 10:19

Sipu-remélem Melinda is jön majd!

De arról sejtésem sincs hogyan találhatnának meg bennünket a többiek...Ancsa,Helena,Maci... :-(

2009. nov. 4. 10:17

Szia Sipuuuuu!!! :-))


Sziasztok Mindenki!!

Azért ilyen nagy az örömöm,mert én is a másik fórum fejlesztésének áldozata vagyok,már feladtam hogy valaha beszélhetek a régi topic-társaimmal!! De láss csodát...:-)


Annak aki nem ismer:43 éves vagyok,kb.30!!kg.felesleggel,amitől folyamatosan próbálok megszabadulni -hol sikerül,hol nem-nagyszerűen működik nálam a yo-yo-effektus...

Most a többször-egészségeset elvet igyekszem követni,jónak tűnik,csak kitartás kellene hozzá hosszú távon!

2009. nov. 4. 08:02

Úristen ... hát nem csodálom, hogy eleged van a tojásból. Ez másból sem áll, mint tojásfőzésből, meg annak elfogyasztásából ... nekem is elég koplalósnak tűnik, de azért várom majd az eredményt, hogy bírtad-e két hétig, meg hogy mennyi ment le az alatt!

Ezek azok, amiről írtam, hogy nekem nem mennek ... :(

2009. nov. 4. 07:56

Megnéztem... Hát ez nekem nagyon koplalós és nagyon egyhangú :S Ráadásul a kávét üresen se birom meginni..

Minden elismerésem ha végig tudod csinálni!

2009. nov. 4. 07:51

A lényege, hogy a szénhidrátot szinte teljesen elhagyjuk, fehérje alapú táplálkozás...

eszméletlenül sok főtt tojás:(

keressetek rá, annyira azért nem rossz, már lement egy kiló:)

2009. nov. 4. 07:35
Én nem ismerem ezt a szegedi klinika diétáját de nekem a nevéből kifolyólag nagyon keménynek, kicsit koplalosnak hangzik.....
2009. nov. 4. 07:31

Sziasztok!

Hát én is fogyizok, bár nem a szószoros értelemben ... nekem ezek a tipikus fogyókúrák ne igazán jönnek be, így most " csak " tornázgatok.

Milyen ez a szegedi klinika diéta?

Szép napot Nektek!

2009. nov. 4. 07:27

Sziasztok:)

Most voltam túl a második 90 naposomon, de nem túl jó eredménnyel zártam (mea maxima culpa), ezért kezdtem a szegedi klinika diétáját.

Ez harmadik nap, de már most bajom van a tojással:)

Csinálta már valaki?

2009. nov. 4. 07:22
Szia.Isten hozott nalunk.En a90 napossal fogyizok szept.22 ota eddig 3 kg ment le 70 indultam 56 szeretnek lenni 159cm vagyok.Nekem nagy segitseg a forum,remelem jol erzed majd magad itt a Hoxan.
2009. nov. 4. 07:21

Szia!

Én már fogyizok egy ideje de van még 8 kiló....

Gondolom te se most kezdted a fogyit?

2009. nov. 4. 07:15

Sziasztok!


Most települtem át egy másik honlap fórumáról, mert a nagyszerű fejlesztéseiknek köszönhetően egyszerűen nem tudok belépni.. és vannak még egy páran így az ottani topikunkból :(


gyertek beszélgessünk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook