Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! fórum

Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! (beszélgetős fórum)


369. vikuka (válaszként erre: 367. - Szuszy)
2011. dec. 27. 21:41
Nem alltam meg mert akkora kod volt meg sotet hogy 1db felezo vonalat sem lattunk...
368. Szuszy (válaszként erre: 348. - Varganikolett01)
2011. dec. 27. 21:40

Helló Niki:)

Én is örülök Neked!

Sok sikert!

367. Szuszy (válaszként erre: 366. - Vikuka)
2011. dec. 27. 21:37

Jézusom, jó hogy nem lett nagyobb baj. Te meg sem álltál megnézni, hogy elütötted -e a kutyát? Én nem tudtam volna tovább hajtani így az biztos, jó nagy adag erő van benned.

Én egyszer egy cicát ütöttem el, de majd meg vesztem utána, a kocsihoz is alig akartam hozzáérni, mert állandóan előttem volt a kép, hogy rohan a cica a kocsi elé. Nem tudtam megállni, elütöttem, de utána meg nem tudtam tovább hajtani vagy 10 percig.

Sajnálom hogy így jártál, de lehet vissza kéne menni a rendszámtábláért. Az sokba kerül úgy tudom, lehet megtalálnád.

Gondolom akkor ezek után kaja már nem volt ma este, csak idegesség.

Sajnálom.

366. vikuka
2011. dec. 27. 21:09
Szia mindenki.ma vegyes napom volt nekem is.kaja fronton jo.10kor reggebedeltem 2kiflit turo tejfollel persze zsirszegeny lennmaggal.jo kaja laktat ..aztan be mentunk a hugival meg a szerelmemmel plazazni debrecenbe.csomo farmerz probaltam.annyira jo volt hogy a 42es farmer a cnd ban jo volt.meg a takkoba a 44es es nem sztreccs farmer.akkora szo ez...nem nyulos es megis jo.meg is vettem na na hogy meg...ennek oromre ettem tantott halat rantott karfiolt meg ceklat.narancsle...a parom meg a hugi epp a szokasos plaza kaja...nagy adag sut krumpli csomo hamburgerek kola...."hizzzzzzon a picsa":-D:-D:-D:-D aztan jottunk haza ep nyugtaztam mennyire jo volt ott lenni nagyon nagy erot adott a 42es nadrag tudata.azon gondolkodtam epp haza erunk azonnal ra allok a futo padomra es igy este 8 utan vagy 4 5 kmet le setalok.erre balkezem felol elo bukkant a nagy kodbol zuhogo esobol korom sotetbol egy marha nagy fekete kutya.70 nel jottem a kod miatt ugye.egy nagy csattanas.ket kis huppanas..a mondom biztos el szaladt....azt majd othon ahogy ku szalltunk a kocsibol meglepodve nyugtaztam hogy szanaszet tort a lampa buram a kocsi fel eleje hianyzik lokharito oda...rendszam tabla oda...index bura papa...disz tarcsa szevasz...hat a parom osze szo szerint osze kotozgette a logo darabkakat holnapig ..jo igy kari utan kb 60 80 ezer....ja kari elott lett kesz a kocsi hatulja mert a hugicam neki tolatott az oszlopnak:-D:-D:-D:-D elment a kedvem a futastol.most ....hat velem ez tortent...remenykedtem hogy tova megy a kutya hozza teszem volt vagy 50kg...de nagy sajnalva lattam a kocsin itt meg ott egyeb darabokat a kocsin...sajnalom....
365. pirinyo79 (válaszként erre: 358. - D83e49c42d)
2011. dec. 27. 19:06

Kinek hogy ment ma a fogyi? Kérlek, sehogy... :DD

Hisz csak jan 1-től indul...nálam legalábbis. Én addig feltankolok, hogy legyen energiám :)

364. d83e49c42d (válaszként erre: 362. - Mítea)
2011. dec. 27. 18:49
Sokféle fogyis módszer van, pl. hogy négy után nem eszünk.... szóval tulajdonképpen betartottad a fogyit:)
363. d83e49c42d (válaszként erre: 361. - Fatka)
2011. dec. 27. 18:49
hát, minden tiszteletem... még így is nehéz kitartani, hogy mennek lefelé a kilók, ha nekifeszül az ember, hát még úgy, ha még eredmény is alig van...
362. Mítea
2011. dec. 27. 18:18

Sziasztok!


Sajnos én is azt hallottam, hogy a pajzsmirigy betegségeknél nagyon nehéz a fogyás - hízás. De találtam itt a hoxa-n is fórumot, ahol a pajzsmirigy problémákról van szó, köztük az elhízásról. Ha beleolvasol, lehet, hogy van jó tipp a fogyásra. :)


Hááát, velem az a helyzet, hogy csaltam. Ez az első napom, de már csaltam. Persze ezt is ki tudom magyarázni. :) A lényeg, hogy babgulyást ettem kenyérrel, meg somlóit. De ez volt még négy előtt, azóta nem ettem és már nem is fogok. Kibírom! És most megyek és sétálok egy nagyot. Szép estét mindenkinek! :)

361. fatka (válaszként erre: 360. - D83e49c42d)
2011. dec. 27. 17:20
De igen. 200 mg Letroxot szedek.:( A kezelőorvosom szerint nagyon nehéz ennél a betegségnél a fogyás.:( Elkeserítő!
360. d83e49c42d (válaszként erre: 359. - Fatka)
2011. dec. 27. 17:17
szegény... nem kaptál rá gyógyszert?
359. fatka
2011. dec. 27. 17:16

Sziasztok!

Csatlakoznék én is, ha lehet. Van itt valakinek pajzsmirigy alulműködése? Mióta kiderült ez a betegség nálam, csak hízni tudok, de fogyni nem nagyon. Sajnos.:( Szívesen vennék bármilyen tanácsot, segítséget. Szép estét Mindenkinek!

2011. dec. 27. 16:55
Kinek hogy ment ma a fogyi, lányok? Nekem nincs állandó módszerem, csak arra próbálok figyelni, hogy valamilyen fogyis napot csináljak, reggel meglátom mindig, mihez van kedvem:) Ma csak sima kalóriaszámlálás volt, mert nem bírtam kihagyni a rakott karfiolt:P, de most erősen morfondírozom némi salaktalanításon, mert eléggé vizes meg puffadt vagyok, lehet, holnaptól beiktatok 3 barna rizs-napot... Ilyenkor csak barna rizst+zöldséget, gyümit eszem... Csak arról a fránya kávéról kellene lemondani, micsoda méregtelenítés az, amit egy méregerős feketével indul minden nap:)
357. d83e49c42d (válaszként erre: 343. - Krisztinucika)
2011. dec. 27. 16:45
igen, a ww nagyon jó, egy ideig én is csináltam, csak valahogy ha egy kicsit túlszaladtam a pontokon, már "úgyis mindegy" felkiáltással sorozatosan bezabiztam:) De lehet, újra nekiveselkedek, mert ésszerű és jól működő rendszer.
356. varganikolett01 (válaszként erre: 355. - Pirinyo79)
2011. dec. 27. 16:28
ja,a cigi!Azt nekem is le kellene raknom:-( az már nehezebb eset lesz. Néztem ezt az edzésprogramot.Nem túl durva ez? :-) Én azt hiszem maradok a Rékánál meg a capoeiránál. Bőven meg fogok szenvedni ezekkel is:-)
355. pirinyo79 (válaszként erre: 353. - Varganikolett01)
2011. dec. 27. 16:18

Életmódváltást már elkezdtem, leraktam a cigit.

No nem sokat szívtam 2-3 napig elég volt 1 doboz. Ennek már 2 hónapja lassan.

Na ennek következménye a plussz kiló :)

És idejében kell észbe kapnom, mert nem hagyhatom el magam! Hisz nemsokára szülinapom lesz! :DD

Jól kell kinézzek na. :DD

354. varganikolett01 (válaszként erre: 352. - Pirinyo79)
2011. dec. 27. 16:14
ezzel most tök újat mondtál:-) mindjárt utána nézek:-)
2011. dec. 27. 16:11
Nekem leginkább életmódváltás lesz. enni én is szeretek,de csak bizonyos dolgokat.:-) Én alapvetően nem eszek sokat,csak nem mozgok.napi 2x eszek,meg marha keveset iszok!:-( Szóval napi legalább 3-4 kaja,meg legalább 1,5-2 víz. egyébként én updatelnék.az már egyszer segített.kb. 2-2,5 éve fogytam vele 8 kilót.:-) most 57 vagyok. tudom,hogy megfogom szenvedni ezt a pár kilót.ezek mennek le nagyon nehezen.:-(
2011. dec. 27. 16:05

Insanity. Már csak a naptárat kell kinyomtatnom a többi már megvan. A diétával viszont bajban leszek, mert imádok enni. Viszont nem sokat mozogtam így feljött az 5-6 kiló. Bízom benne, hogy a mozgás mellett nem kell elhagynom semmit. Mondjuk kenyeret már nem igen eszem.

És Neked melyik lesz?

351. varganikolett01 (válaszként erre: 349. - Pirinyo79)
2011. dec. 27. 16:00
Mi lesz a módszer nálad?:-)
350. varganikolett01 (válaszként erre: 346. - Pirinyo79)
2011. dec. 27. 15:55
én is töltött káposztát ettem...jobb is hogy elfogyott,mert már a szagától is hányingerem van:-) 5-6 kilót kellene nekem is leadni. :-(
349. pirinyo79 (válaszként erre: 348. - Varganikolett01)
2011. dec. 27. 15:54
Szijjja niki :)) én is itt...tegnaptól :))
2011. dec. 27. 15:53
Sziasztok! Én is csatlakoznék!:-) Szuszy,neked külön örülök...:-)
2011. dec. 27. 15:52
Szisztok ,ma még nem jelentkeztem ,tegnap ajánlotta nekem meredith38 a Króm tablettát...és azóta nem megy ki a fejemből:-)))Azt tudnotok kell hogy hadilábon állok mindennel ami gyógyszer vagy ilyen jellegű..nem merem bevenni mert félek a mellékhatásoktól és ez alól a vitamin sem kivétel....:-( De talán rászánnám magam ,de előtte ha esetleg valamelyikőtök már szedte vagy ismerőse írnátok nekem tapasztalatokat??? Köszönöm
2011. dec. 27. 14:20

Köszi az üdvözlést.

A reggelim update volt :(( töltött káposzta.... jaj mán tudoom :(

Tegnap letöltöttem mindent Enéh segítségével, már csaka naptárat kell kinyomtatnom. Pikk-pakk leadom azt az 5-6 kilót. :))

345. Szuszy
2011. dec. 27. 14:12

Mai kajám: délelőtt kimaradt, (helytelen) dolgoztam 10-től és 9-kor keltem.

Ebéd volt: 2 db kicsi csirkecomb, csont megmaradt, + savanyú káposzta.

Vacsira vagy tojás lesz vagy husi, még nem tudom. Meg kéne enni a maradék husikat először.

Majd jövök még! Addig meg sikeres délutánt és kevés kaját!

344. Szuszy
2011. dec. 27. 14:10

Sziasztok!

Jó sokat írtatok lányok, most jöttem és vissza olvastam.

Látom vannak "újak" is, üdv. Mindenkinek.

Ahogy elnézem, én vagyok az öreg köztetek kislányok, úgyhogy szép napot Mindenkinek, jó lesz itt köztetek :)

2011. dec. 27. 12:36
Akinek kedve van, belenezhet a weight watchers dietaba, nekem az valt be. Es nagy elonye, hogy nem csak dieta, hanem gyakorlatilag egy eletmod. Viszonylag konnyen betarthato es szep lassan, egyenletesen lehet fogyni vele.
342. Mítea
2011. dec. 27. 10:19

Sziasztok!


Visszaolvastam a fórumot (tegnap kidőltem) és tök jó, hogy gyarapodik a csapat!Hajrá!

A jó tanácsoknak, biztatásoknak köszönhetően én már ma elkezdek odafigyelni az étkezésemre. Reggel 84,2kg voltam, hát nem sokkal kevesebb mint tegnap este. De ennél csak kevesebb lesz! :) Ti dolgoztok két ünnep között?

341. vikuka
2011. dec. 27. 07:43
En is sokat eszem sajtot.turot paradicsommal.vagy hagymaval.de neha "meg szorulok" na ekkor egy pohar savanyukaposzta le.es minden rendbe lessz.
340. vikuka
2011. dec. 27. 07:38
Jo reggelt sziasztok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook