Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyicsapat fórum

Fogyicsapat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
108. HViki (válaszként erre: 100. - Döncy09)
2007. okt. 29. 07:21

Dönci! Remélem, ez a próbálkozásom sikerül. Valamiért a Neked írt válaszok nem akarnak elmenni. Pedig már 3-t írtam.

A kész ételek és italok nekem sem mind jönnek be. Az édesítőszekek közül sem mindegyiket bírom használni. Ha az ízzel van gondod, azt vagy sikerül megszoknok, vagy nem. Eleinte nekem sem ment, aztán megszoktam a teát édesítővel, és amikor egyszer máshol voltunk és csak cukor volt, nem bírtam meginni, mert más volt az íze, mint amit megszoktam.

Ha valamelyi összetevőre vagy alergiás, akkor olyan édesítőt kell keresni, amelyikben nincs benne. Csak sajnos a próbálkozás nem olcsó.

Ha az édesítőszekkel nem boldogulsz, akkor próbáld ki a fruktózt, mert az gyümölcscukor és nem szőlő, tehát egészségesebb.

2007. okt. 29. 07:19

Jó reggelt csajok!

Ma elkezdem a 90 napost.REmélem lesz eredménye,csak akaraterőm legyen végig csinálni.

Megyek munkába,aztán masszázsra.

Mindenkinek kellemes napot.

106. HViki (válaszként erre: 97. - Ilki)
2007. okt. 29. 07:15

Ilki! Ha nem mész 800 kcal fölé, az nem jó. Ki kell számolni az alapanyagcseréd energia szükségletét és ezt a mennyiséget meg kell enni, mert egyébként a sejtek éheznek és takarékra kapcsolnak, na innen kezdődik a jojo, ha megszünik az éhezés. Az alapanyagcsere az az energia, amit a szervezet a légzéssel, emésztéssel, a hőtermeléssel, stb. elhasznál teljesen nyugalmi állapotban. Kiszámítása nőknél:

Életkor Enegiamennyiség (kcal/nap)

10-18 12,2 * (ideális) testtömeg + 746

18-30 14,7 * (ideális) testtömeg + 496

30-60 8,7 * (ideális) testtömeg + 829

60 felett 10,5 * (ideális) testtömeg + 596

Az "ideális"-t azért tettem zárójelbe, mert megoszlanak a vélemények. Nagy súlytöbblet esetén inkább az aktuális kg-ból kell kiindulni, és folyamatosan csökkenteni.

105. HViki (válaszként erre: 101. - Adri25)
2007. okt. 29. 06:47

Szia Adri! Én 82 kg-ról indultam és 74 kg lettem. Aztán, mivel abbahagytam, és a délig gyümölcsöt nem tartottam visszajött 3 kg 3 hét alatt.

Azok közül, akiket ismerek és ezt csinálták mind fogytak. Ha tudod tartani a délig gyümölcsöt a 90 nap után, akkor valószínűleg nem is jön vissza. Nekem ez volt az első olyan próbálkozásom, amit ilyen hosszú ideig tudtam csinálni, és tényleg hozott eredményt is. A sima este nem eszem, és hasonló kínzásokkal nekem 3-4 hónap alatt ment le 3-4 kiló. Nekem bevállt. Ez adott erőt, hogy elhiggyem tudok máshogy is enni, és meg lehet állni, bármit is eszik a család.

104. 8565183eb5 (válaszként erre: 103. - 03755e6896)
2007. okt. 28. 22:17

Szia



Örülök hogy csatlakoztál.

Én is hasonló cipőben járok én is 100vok.

Szeretném én is karácsonyra ha 80körül lennék.

Fogyózzunk együtt.

Pusz

2007. okt. 28. 21:34
Sziasztok! Én is szeretnék hozzátok csatlakozni,ha még lehet. Én 27 éves vagyok,van egy 2 éves kisfiam.3 hete kezdtem el a Norbit.Azóta 3 kilótól sikerült megszabadulnom.Heti egyszer járok fallabdázni 1 órát.109-ről kezdtem,most 106 vagyok.Szeretném Karácsonykor alulról szagolni a százat :)).Én nem szeretnék gyorsan fogyni,elég nekem a heti 1 kiló.Szedek napi 1x szűztea kapszulát.Célom egyenlőre,hogy 80 kiló legyek.
102. adri25
2007. okt. 28. 20:38
Ismeri valaki a Húsdiétát?
101. adri25
2007. okt. 28. 16:49
Szia Hviki. Mennyiből ment le neked az a 9 kg.? ha szabad megkérdeznem,nekem vagy 8 kg jó lenne,szerinted érdemes csinálni?
2007. okt. 28. 16:45
Sziasztok! Elkéne nekem egy kis segítség!Mégpedig abban hogy ami cukor mentes /rágó süti stb/ attól én sajna hányingert kapok.Ezért aztán mikor azt olvasom hogy édesítőszer már pánikolok is. Szóval kérlk segítsetek!!! Melyik az az édesítőszer amelyiknek nem olyan íze van mint ami a rágókban vagy italokban van? Semmien üditőt nem tudok meg inni ami cukormentes vagy édesítőszeres!!! Köszi a segítséget.
99. 8565183eb5 (válaszként erre: 89. - Regina84)
2007. okt. 28. 16:23

Szia


Én nem követem egyiket sem mindegyik kötött nagyon.

Könnyű reggeli műzli ropo vagy gyümölcs. Ebéd az normál zsírmentes vagy cukormentes vagy esetleg hideg kaja. Nem eszek kenyeret max korpás vagy roszos kenyér.

Vacsora gyümölcsök vagy joghurt.

Itt ami a fórumon elhangzik különböző diétákkal kapcsolatban abból hasznosítok pár ötletet ami tetszik.

A nagy fogyásból inkább norbi általi ötletek szerint probálom alakítani mert hát örök életünkben koplalni sem lenne jó úgyhogy inkább lassan fogyjunk de biztosan tudjuk tartani ne éhezzen a szervezet mert akkor tartalékolni fog utána.

2007. okt. 28. 16:14

Helló!


Most értem haza.Zsirégetőmasszázson voltam 2 órás.

Nagyon élveztem.

Ugy látom mindenkinek más fajta diéta a megfelelő.

Csak ki kéne találni nekem melyk az igazi.

97. ilki
2007. okt. 28. 14:34
Magamra vissza térve, ugye nekem kellene az a 10 kg fogyás 1 hónapon belül. A 13 napost csinálom, mint tudjátok, képzeljétek el megint híztam 20dkg-t azaz 50dkg- t összesen. Ma lett volna a 6. napom, de úgy döntöttem nem szadizom magam, ha nincs értelme. Így ma 1 almát és pufassztozz rizst edtem egész nap és próbáltam ki deríteni a nem fogyásom okát. A másik fórumon az egyik lány írta a vércsoport szerinti diétát, hogy igazából azt is figyelembe kéne venni, így megnéztem, hogy én mit ehetek. Ami a 13 naposba volt gyakorlatilag az nekem tiltó lista volt. Lehet, hogy van benne igazság. Így eldöntötte, hogy amik közül ehetek megpróbálok nem 800kcal fölé menni.
96. ilki (válaszként erre: 92. - 68988e313f)
2007. okt. 28. 14:25
Szia eri üdvözöllek, az a lényeg valóban, hogy ne fogyókúrába kezdjél, hanem életmódot válasz. Akármit kezdesz el testkontroll, norbi vagy 90 napos a lényeg, hogy csináld. Ezekkel lehet akár 30kg- t is fogyni egy fél éven belül, sőt szenvedés nélkül, mindenféle megvonástól mentesen.
95. HViki
2007. okt. 28. 13:12

Szia Era! Szerintem ne így állj hozzá. Ne egy diétát keress, amit majd egy másik követ. Legyen ez az utolsó, ami után váltasz és nem kezded elölről azokat a hibákat, amik miatt újra kell kezdeni a fogyit.

Én a 90 naposat 88 napig csináltam. Nem éheztem mellette. Amíg éhes voltam ettem. Könnyebb volt megállni, hogy ne egyek olyat amit nem szabad, mert tudtam legfeljebb 2-3 nap múlva ehetek belőle. Abban is segített, hogy megtanultam külön kaját enni a többiektől. Nekem 9 kg ment le a diéta alatt, de ha megtartottam volna az utolsó víznapot is akkor biztos, hogy 10 fölé ment volna.

Hozzá kell tennem, hogy én sokat ettem, mert egyszerűen nem bírok éhezni. Nagyon nehéz volt a délig csak gyümölcs. Sok a savam. Én ha megeszem egy almát, egy 3 fogásos ebéd után is újra tudok enni, mert rögtön éhes leszek tőle. Így szó szerint zabáltam időnként, mégis mentek le a kilók.

2007. okt. 28. 12:42

Már csak 1 gondom van,nem tudom még milyen diétát csináljak?

Tudnátok ebben segiteni?

KÖszike

93. adri25
2007. okt. 28. 12:37
üdv a csapatban Era.
2007. okt. 28. 12:36

Sziasztok!

Én is csatlakozni szeretnék hozzátok.És remélem sikerül amit elterveztem.

Ez nem az első kisérletem,nem is az utolsó szerintem.De valamit kell csinálnom magammal.

Erika vagyok külömben.163cm,és 122 kg.

Sziasztok:)

91. adri25
2007. okt. 28. 12:26
Szia Hviki. És mennyit fogytál akkor a 90-napossal és mennyi idő alatt? Szia Regina még nem döntöttem melyiket válasszam,majd írok,de köszi.
90. HViki
2007. okt. 28. 11:36

Sziasztok!

Regina, üdv a csapatban! Én csináltam a 90 napos diétát. Majdnem végig csináltam, de az utolsó víznap pont az édesanyám temetésére esett, így meg akartam toldani még 4 nappal. Azt még kibírtam, hogy elkészítettem a tort, vagy 60 embertnek, sütöttem, főztem, de a temetés után nem bírtam megállni, hogy ne kóstoljak meg néhány falatot a kedvenc sütimből. Na onnantól viszont már el is jutottam oda, hogy már a délelötti gyümölcsöt sem bírtam tartani. Így sajnos az addig megszerzett eredményt kezdtem visszaszedni. Ezért most neki kezdtem a súlykontrollnak. Én most ezzel próbálkozom.

2007. okt. 28. 11:15

Sziasztok lányok!


Régebben hastáncoltam és Norbira fogytam volt egy időszak mikor 55 kiló voltam,aztán jött egy rossz periódus és 75 lettem.

Nagyon élvezem a zsirégető és frissitő masszázsokat,mellette szeretnék vmi diétát végezni.

Reggelente gyümölcs vagy joghurt ,könnyü ebédek,párolt zöldségek és tejtermékek.

Amanda te milyen diétás módszert csinálsz?

88. 8565183eb5 (válaszként erre: 82. - Regina84)
2007. okt. 28. 10:53

Szia


Persze lehet csatlakozni.

Üdv a csapatban.

Eddig milyen diétát csináltál?

Miket ettél mióta elkezdted?

87. dundy
2007. okt. 28. 09:49
Én konkrétan semmilyen diétát nem csinálok, mert nincs időm, idegem, pénzem mindenre kiterjedően odafigyelni.Ezért inkább csak a CH megvonás és torna maradt.Nos a kilók eléggé ragaszkodnak, de többen mondták már, hogy mennyit fogytam.
2007. okt. 28. 09:09

Van egy könyvem,melyben benne van ez a 90 napos diéta.

Nem rossz,de ehhez nagy akaraterő kell.

Adri mit szólnál ha együtt kezdenénk el és egymást biztatnánk.

Ez persze csak egy ötlet,nem muszáj,és bárki csatlakozhat.

85. adri25
2007. okt. 28. 09:00
Szia Regina. Én 65 kg vagyok,és 163 cm,58 kg voltam még március elején,jó lenne megint annyi lenni. Próbálta a 90 napost ,de feladtam,pedig lehet,hogy jó lenne. Amúgy Norbival hogytam annó,de kb 8 hónap alatt lassan fokozatosan. Most valami gyorsabb kellene.
2007. okt. 28. 08:39

Szia Adri!

Sajnálom hogy nem vagy jó hangulatban.

Te mennyit szeretnél fogyni?

Én 74 kiló voltam mult héten most 73 kiló vagyok.

a masszirozást nagyon élvezem és ugy érzem használ is,de a masszőr is azt mondta mellette nagyon jó a futás is.

Munka után már fáradt vagyok,de a célért muszáj bevállalnom.

Ki milyen diétát csinál?

83. adri25
2007. okt. 28. 07:38
jó reggelt! Regina persze,hogy csatlakozhatsz üdv a csapatban. Én nem vagyok ma a toppon,tegnap összevesztem a barátommal és alig aludtam valamit,a fejem is fáj. Amúgy valaki csinálta már a 90-napost közületek?
2007. okt. 28. 07:21

Sziasztok!

Lehet még csatlakozni?

15 kg tól szeretnék megszabadulni.

Két hete kezdtem el a fogyit.

Futok és masszázsra is járok.

Valami diétába is szeretnék belekezdeni,és szeretnék tőletek tippeket kérni.

81. ilki (válaszként erre: 69. - HViki)
2007. okt. 27. 22:29
Köszi Viki a biztatást, remélem igazad lesz, na jó éjt.
80. ilki (válaszként erre: 68. - Adri25)
2007. okt. 27. 22:23
én is gondolkoztam rajta, hogy bűnőzök főleg, hogy ma ették meg a marhapörkölt másik felét a barátaink tarhonyával, sok torta sütemény kiséretében, de kibírtam. Pedig én is azt mondtam, hogy sz-rok az egészre,rohadt nehéz így, de esküszöm a férjem élvezi, ha kinozhat, pedig ő is utálja, hogy kövér vagyok, de azt is utálja, hogy fogyozók.
2007. okt. 27. 21:34
Jó Éjt!!!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook