Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyicsapat fórum

Fogyicsapat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
228. adri25
2007. nov. 12. 20:47
Holnap megint maszírozásra megyek
227. adri25
2007. nov. 12. 20:47
én most nem állok mérlegre egy darabig,nem bűnöztem,peig süti hegyek voltak
226. adri25
2007. nov. 12. 20:46
Szisztok.
2007. nov. 12. 08:54

Sziasztok! Én is szorosabbra húzom a gyeplőt!!!

Hajrá mindenkinek!

224. HViki
2007. nov. 12. 07:58
minsen = minden
223. HViki
2007. nov. 12. 07:58

Sziasztok!

Sehol senki? Hogy telt a hétvége?

Nekem az egész hét felejtendő. Nem telt el nap, hogy ne ettem volna valami tilosat. Szörnyű, ezt így leírni! Mától, viszont minsen előírást betartok, ezt megigértem magamnak!

222. adri25
2007. nov. 11. 09:20
jó reggelt!
221. HViki
2007. nov. 9. 22:44

Sziasztok!

Adri ügyes vagy! A hulla-hopp karika nagyon jó, mert pont a kényes helyeken fogyaszt.

Szerencsés vagy Regina, hogy a párod ilyen együttérző. Ha én nem eszem a családdal, akkor azt mondják, hogy ugyan már, pár falat nem számít, ha eszek, akkor meg miért nem figyelek oda magamra. Szóval nem egy együttérző társaság.

2007. nov. 9. 12:24

Sziasztok!


Gratulálok Adri,csak igy tovább.

éppen fözöcskézek a családnak,a párom annyira kedves néha ugyanazt a kaját eszi amit én főzök magamnak a diéta miatt.

Ez jól esik,mert igy könnyebben magy a fogyás is.

Holnap masszázs!

219. adri25
2007. nov. 9. 12:09
Lassan megyek dolgozni. Majd jelentkezem. Mi a helyzet veletek?
218. adri25
2007. nov. 9. 10:16
Én most boldog vagyok,a felszedett 3 kg-ból,már 1,5 kg lement.
217. ilki
2007. nov. 8. 19:54
Sziasztok kicsit eltüntem, de megjött és ennek köszönhetően több lettem 1kg-val, vagyis 3,5kg fogyás helyett 2,5kg, azért nem is jelentkeztem. Tegnapra viszont 5 kg-val lettem kevesebb. Tegnap meg ma is sokan megdícsértek, hogy látszik a fogyás ez nagyon jól tud esni.
216. adri25
2007. nov. 8. 19:04
Képzeljétek elkezdtem hulla hoppozni,már vagy 3 napja próbálkozok,de most már rajtam marad a karika is,király érzés,még gyerek koromba se tudtam.
215. adri25
2007. nov. 8. 15:47
Sziasztok. Ma temetésen voltam,hát mindig elborzadok a halálon,miért mindig a jók mennek el.
214. HViki (válaszként erre: 212. - Adri25)
2007. nov. 8. 08:27
Adri! Igen, én megvettem a könyvet, sőt a szakácskönyvet is megkaptam már. Egész jó receptek vannak benne. A tojásrántottától a halételig minden, szóval lehet válogatni belőle. Csak hát persze ez sem olcsó.
213. babi83
2007. nov. 8. 07:32

Sziasztok!


Olvasgatlak titeket, meg a sikereiteket, eredményeiteket, hogy erőt merítsek a saját fogyásomhoz, hiszen ha másnak sikerül, akkor nekem miért ne. Mert ahogy a plusz kilóimat szemlélgetem magamon, olyan nehétz elképzelni, hogy el fognak tűnni. Én is könnyen adom sajnos a fejem drasztikus diétára, de most okosabban állok az egészhez, alaposan utánnaolvasgattam a témában, és 1200 kalóriás étrenddel próbálkozok hosszútávú étrend átrendezéssel. Remélem sikerrel járok, emelett igyekszem minél többet mozogni is, ez azrétt is fontos lenne , mert egész nap ülő munkát végzek.

Remélem elég kitartásom lesz, bár ahogy a jóindulatú embereket ismerem, egy két beszólás, és újult erőre kapok.

Mindenkinek sok sikert a fogyihoz!

Puszi

Babi

212. adri25 (válaszként erre: 211. - HViki)
2007. nov. 8. 06:44
Már pár napja Norbizok,de tegnap néztem a Súlykontrollt is,mert majdnem ugyanazokat engedi Alexandra az első fázisban,ami Norbinál is 1-es,pár kivétellel,csak az Alexandráéhoz nem találtam normális leírást. Itt a Hoxán is olvasgattam róla. Neked a könyv megvan?
211. HViki (válaszként erre: 210. - Adri25)
2007. nov. 7. 22:19

Igen Adri! Most úgy tűnik bejön, még a bűnözések ellenére is. Sőt a programban van ellentételezése a kilengésnek, így nem kell bűntudattól gyötrötten újra kezdeni, hanem egy kis megszorítás és minden megy tovább. Nekem tetszik. De a norbi módszere sem rossz. Mindenkinek a saját ritmusa szerint kell választania. Én délelött nem igen tudok rendesen enni. Estére meg a norbi nem igen engedi az esti evést. A súlykontroll szigorúbb az étel mennyiségét is megszabja, de ötször kell enni egy nap, így a gyomor rááll a kevesebb kajára. Ha az ember ezen felül is megéhezik ehet, csak meg kell tartani a mennyiségeket is. Durván ennyi.

Gondolkodsz valamelyiken?

210. adri25
2007. nov. 7. 19:28
HViki. A súlykontrollt csinálod?
209. HViki
2007. nov. 7. 15:18

Gratula Regina ügyes vagy!

Én meg nem bírok megállni a lejtőn. A tegnapi után ma a maradék 4 szem kekszet sikerült megennem. Nekem a maradékok a végzetem. Egyszerűen nem bírom megállni. Teszem ide, pakolom oda, aztán a végén megeszem. Most gyorsan csináltam túrótortát. Az eddig is bevállt, mint helyettesítő.

208. HViki
2007. nov. 7. 15:17

Gratula Regina ügyes vagy!

Én meg nem bírok megállni a lejtőn. A tegnapi után ma a maradék 4 szem kekszet sikerült megennem. Nekem a maradékok a végzetem. Egyszerűen nem bírom megállni. Teszem ide, pakolom oda, aztán a végén megeszem. Most gyorsan csináltam túrótortát. Az eddig is bevállt, mint helyettesítő.

207. HViki
2007. nov. 7. 15:17

Gratula Regina ügyes vagy!

Én meg nem bírok megállni a lejtőn. A tegnapi után ma a maradék 4 szem kekszet sikerült megennem. Nekem a maradékok a végzetem. Egyszerűen nem bírom megállni. Teszem ide, pakolom oda, aztán a végén megeszem. Most gyorsan csináltam túrótortát. Az eddig is bevállt, mint helyettesítő.

2007. nov. 7. 12:07

Sziasztok!


Én is ugy tudom hogy torna előtt egy órával már nem célszerü enni,de utána szerintem lehet.

Ma 68,5 kilót mutatott a mérleg.

5 kiló minusz 13 nap alatt.

Szerintem nem rossz.Köszönet a jó diétának és a masszőrömnek jár.

205. HViki
2007. nov. 7. 10:32
Szia Adri! Örülök, hogy itt vagy! Én azt olvastam, hogy torna utáni evésnél az izom épül, úgyhogy utána lehet enni, míg elötte nem igazán célszerű.:)
204. adri25
2007. nov. 7. 08:53
Valaki meg tudná nekem mondani,hogy torna,vagy futás után mennyi időnek kell eltelnie,hogy ehessek? Én úgy tudom,hogy 1 óra,de valaki azt mondta,hogy fél óra. Szerintetek?
203. adri25
2007. nov. 7. 08:42
sziasztok
202. HViki
2007. nov. 6. 21:27
Sziasztok! Reggel óta senki? Ma sikerült a lányom maradék tejbegrízét megennem, így holnap némi megszorítás jön, hogy jóvátegyem a mai gyengeséget. Ti hogy álltok?
201. HViki
2007. nov. 6. 08:06
Ja, most mérlegeltem. A héten 0,7 kg ment le. Beleszámolva a vendégeskedést, és a heti 0,5-1 kg fogyást igérő étrenedet azt hiszem ez jó eredmény. Én legalábbis elégedett vagyok. Súlyom: 74,3 kg.
200. HViki
2007. nov. 6. 08:04

Jó reggelt!

Adri, ne haragudj meg azért, amit írok, mert nem bántani szeretnélek, hanem segíteni!

Úgy látom, hogy nem nagyon van türelmed végigvinni egyik fogyókúrát sem, és ide-oda csapongsz. Ráadásul mindenféle drasztikus és szigorú kúrába fogsz bele, amit csak kín-keservvel lehet végigvinni. Persze, lehet hogy tévedek, de a fórumokon látott hozzászólásokból én ezt vettem ki.

Talán könnyebb lenne egy lassúbb, kevésbé drasztikus módot választani. Nekem első, amit végig bírtam a 90 napos volt. Abban fehérjenapon pl. ehettem madártejet, vagy tejes fagyit. Szénhidrátnapon sütit, csokit, cukrot. Persze nem kilószám, de bűntudat nélkül. Igaz, a 3 hónap alatt 8-9 kg-t fogytam "csak", de az már látványos volt és a sok dicséret erőt ad ahhoz, hogy tovább folytassam én spec. a súlykontrollal, de van olyan aki úgy fogy tovább a 90 napossal, hogy tartja a délig gyümölcs előírást, és utána renedesen eszik.

Ne add fel! Nézz körül és válasz valami olyat, amivel nem alakul ki hiány a szervezetben és tarthatónak érzed. Ne az legyen a lényeg, hogy két hét alatt leadhass 5-8 kg-t, mert az nem igazán jön be.

Bárhogy is döntesz, a támogatásomra számíthatsz.

199. adri25
2007. nov. 6. 07:12
Én most a hosszú hétvégén híztam 2 kg-t,úgyhogy nem tudom mi lessz.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook