Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyicsapat fórum

Fogyicsapat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
18. Tücsök56 (válaszként erre: 9. - Adri25)
2007. okt. 25. 06:46

Sziasztok!

Adri25!

Nekem sikerült két hét alatt 5 kilót fogyni az egyhetes diétával, amit ugyebár meg kell ismételni a következő héten, és 7-9 kilót ígér. Na ebből csak 5 lett, de én ezzel is meg vagyok elégedve, mert legalább nem túl hirtelen megy le. Márciusra szeretnék leadni 17-18 kilót.

156 cm vagyok és 73 kilóról indultam.

2007. okt. 25. 01:58

Sziasztok!

Én 19 éves vagyok.Kamasz és elsöéves egyetemista lány is egyben.Nem nagyon panaszkodhattam eddig a sulyomra.171cm és 53kilo voltam.És itt a voltamon a lényeg..1éve modellkedem és elvállaltam egy munkát ami 3hét mulva lesz(ha nagyon nyöszörgök akkor 5..)Nem is lett volna problémám,de a vizsgák meg a hirtelen jövö kopé szerelemtöl rám sosem jellemzö modon meghiztam 61-62kilora(méghozzá röpke 3hét alatt)..:(:(nagyon zavar hiszen egyik rucim sem áll jol nekem most és a barátomnak se tetszik(nade persze a legnagyobb gond hogy én vagyok kiborulva)..és akkor még ott a munka is..:(Kérlek segitsetek nekem,hogy mit kell csinálnom(ami a suli mellett is menne)hogy 6kilot lefogyjak 3hét alatt?tudom, hogy nem lehetetlen csak nehéz..:(Ha tudtok segiteni akkor irjatok légyszi:(fontos lenne..köszönöm:(

16. HViki
2007. okt. 25. 00:41

Sziasztok!

Én is csatlakoznék. Tegnap kezdtem (bocsi, már tegnap előtt) a fogyókúrát. Én speciel a súlykontrollt próbálom. Magamról: 37 éves vagyok (még egy hónapig), van két gyermekem (+ 10-10 kg) és egy az alakommal elégedetlen férjem. 82 kg-ról indultam és a 90 napossal 9 kg-ot adtam le. Aztán jött egy családi tragédia és egy kicsit megtört a lendületem, de most elszántan folytatom. Jelenlegi állapot: 170 cm és 76 kg. Cél:60 kg.

Minden bíztatás elkél.

15. ilki (válaszként erre: 9. - Adri25)
2007. okt. 24. 22:21
Én 5 éve voltam 58 kg mára pedig vágy álmom a 65kg a legdurvább, hogy tavasszal 67 kg voltam. 78kg-ról sikerült lefogynom 90 napossal 1 hét alatt 4kg-t a többit 7kg-t léböjtkúrával 3 hét alatt. Vagyis 1 hónap alatt fogytam 11kg-t. És ezt elrontottam a mérhetetlenül sok evéssel, pedig mindig megfogadom, hogy életmódot változtatok. Ezért vagyok itt, hogy segítsünk egymáson.
14. ilki
2007. okt. 24. 22:11
Ez super elég sokan lettünk. Én is tapasztaltam az erős mag fogalmát, így én is örülök, hogy ennek az új csapatnak a része lehetek. Jó volna komolyan venni és valóban buzdítani egymást az elért eredményekkel. Köszi Amanda a csapatot. Köszi Adri, hogy válaszoltál a kérdéseimre.
13. adri25
2007. okt. 24. 20:09
Szia Ingrid. Néztem a level diétát, a reggelihez több dolog fel van sorolva,abból 1-t kell választani vagy mindegyik ehető?
2007. okt. 24. 19:40

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, ma este már mozogni fogok és holnap elkezdem a diétát.Én kb 7évvel ezelőtt elég szép eredményt értem el, napi ötszöri étkezéssel ami nem több mint 1200-1400kalóriát tartalmazott és minden nap fél órát tornáztam.Mióta megvannak a gyerekeim azóta nekem a csoportos torna jött be, de sajna nincs rá már lehetőségem.Egyrészt az a csoport is megszűnt, másrészt nem tudom kire hagyni a gyerekeket, mert a párom nem mindíg ér haza időben.Na mindegy valahogy megpróbálom az itthonit megint, csak ez a fránya lustaság:(

11. 8565183eb5 (válaszként erre: 10. - Adri25)
2007. okt. 24. 19:26
Igen én is azért szerettem volna egy új fórumot mert a többin már nagyon összeszoktak. Régóta csinálják együtt.
10. adri25
2007. okt. 24. 19:03
Persze minden diéta emberfüggő. Örülök,hogy a csapat tagja lehetek,mert a többi fórumon már kialakult 1 erős mag.
2007. okt. 24. 19:02
Sziasztok csajok. Ilkinek: 25 éves vagyok,65 kg. 58 számomra az ideális,vagyis 8 hónappal ezelőtt annyi voltam,és akkor jól éreztem magam a bőrömben. (most szarul) Csak depressziós voltam és állandóan zabáltam,163 cm vagyok. Régen Norbival fogytam le ,de akkor nem zavart annyira a súlyom és nem rögtön akartam lefogyni. Évekig nem is álltam mérlegre. Most jó lenne vagy 3kg-t leadni 2 hét alatt és bebuzdulnék,de most el vagyok kettyenve,nem tudom melyik diéta lenne jó.
2007. okt. 24. 15:06

Sziasztok


Örülök hogy ilyen szépen kezd összejönni a kis csapatunk. :-)

Én suliba járok még.

Hát én azt tervezem hogy vacsorára csak zöldséget és gyümölcsöt eszek.Délelőtt pedig mértékkel eszek. Kenyeret kizárom teljesen és a cukros dolgokat is.

Sportot még nem tudom mit kéne van rár tornagépem.

Haspad

ministepper

meg van egy eliptikus tréner (bóvli eléggé)

súlyzók(kis kézi)

dvd-k

2007. okt. 24. 14:48

Sziasztok !

Szeretnék csatlakozni Hozzátok. 43 éves nagymama vagyok 170 magas 80 kg. Az idén szedtem fel több mint 10 kg-ot,nagyon zavar.

Talán így veletek együtt könnyebb leadni ....igaz nem vagyok kitartó.

Este jövök újra...hátha van valami jó ötlet( semmi diéta ,semmi mozgás....csak a kilók ugrálnak le rólunk....:) )

2007. okt. 24. 14:41
sziasztok! Én is holnap kezdek bele a fogyóba. Már megtaláltam a számomra megfelelőt. meg is írtam a bevásárló listámat. Én a Level diéta mellett döntöttem. (van a ki narancsosnak ismeri) szóval, nekem már csak 5 kg kellene leadnom, de az istennek sem akar megmozdulni a mérleg nyelve!!!
5. ilki
2007. okt. 24. 13:51
házasok vagytok, van gyereketek?
4. ilki
2007. okt. 24. 13:50
mivel foglalkoztok?
3. ilki
2007. okt. 24. 13:40
Sziasztok én is szívesen csatlakozom hozzátok. 27éves vagyok 156cm és 80kg. Rám is rám fér a biztatás. Ma egyébként 79 kg vagyok fogytam 1kg-t az első nap a 13 napossal. Remélem fogok többet is, de akkor úgy is kapcsolatba leszünk. Adri légyszi írd le te is, hogy hány éves vagy és hány kiló és írjátok meg azt is, hogy mivel próbálkoztok. Köszi.
2007. okt. 24. 09:07
Szia Amanda,én is szertnék a csapat tagja lenni,a biztatás rám is rámfér. Most fogok aerokicozni,aztán megyek dolgozni,este jelentkezem.
2007. okt. 23. 23:04

Sziasztok


Szeretnék egy új fogyorúrás csapatok szervezni.

Én holnap reggel belevágok a fogyokúrába.

Szeretném ha itt támogatnánk egymást.

23 éves vagyok és 105kg.

Szeretnék lefogyni nagyon ha ti is hasonlóképpen vagytok ezzel akkor támogassuk egymást itt és meséljük el mi az ami a másiknak is használt.

Sok sikert kívánok mindenkinek aki velem tart.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook