Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló és más tabletta együttes szedése fórum

Fogamzásgátló és más tabletta együttes szedése (beszélgetős fórum)


2012. máj. 10. 10:30
Én utánna olvastam, hogy mik a fogamzásgátlók mellékhatásai. Értsd megnéztem az orvostájékoztatót, nem a betegtájékoztatót. Senkinek nem ajánlom,m hogy szedjen iklyeneket
2012. márc. 23. 06:45
en vernyomascsokkentovel egyutt szedtem,de azt a tabletta okozta mondta a doki.
2009. júl. 26. 20:05
A fájdalomcsillapító befolyásolja a fogamzásgátló tabletta hatását? Mostanában fáj a fogam és beszoktam venni a fogamzásgátló tabletta mellett fájdalomcsillapítót is. Szerintetek?
5. PixX
2008. nov. 17. 13:08
hátha a nőgyógyász és a belgyógyász is azt mondta h szedheted akkor szerintem nincsen vele baj, ha nem vagy benne biztos kérd ki egy egy harmadik nőgyógyász véleményét, vagy esetleg másik belgyógyászét.
4. yamini (válaszként erre: 3. - Yamini)
2008. nov. 12. 14:39
nődokival, bocs
2008. nov. 12. 14:38
Azt mondta, hogy szedhetem. de beszéltem más nődikaval is, ő pedig azt, hogy nem! Ezért nem tudom, hogy mi van most.
2. dancingqueen (válaszként erre: 1. - Yamini)
2008. nov. 12. 14:36
doki mit mondott?elméletben tudnia kell a nődokidnak,hogy mit szedsz még...
2008. nov. 12. 14:32

Sziasztok!

Ti szedtek fogigátló mellett más tablettát? Nekem pajzsmirigy alulműködésem van és az Euthyrox 50-es tablettát szedem rá. A nőgyógyász és a belgyógyászom is azt mondta, hogy szedhetem a kettőt egyszerre, de valamiért nem érzem magam biztonságban. Ráadásul sok helyen azt olvastam, hogy nem jó, ha kettőt egyszerre szedik. Valakinek van hasonló problémája?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook