Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjem csak a szexben nem tökéletes, mit tegyek? fórum

Férjem csak a szexben nem tökéletes, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
90. 80ASIQ (válaszként erre: 80. - Mendra)
2010. szept. 19. 10:08
Hát ezt mondom én is! :)
89. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 85. - Belle Morte)
2010. szept. 19. 10:08

Kösz a tömény "jókívánságot"-már nálad landolt.


Igy helyes, ha valaki másnak rosszat akar:)

88. Belle Morte (válaszként erre: 84. - Mendra)
2010. szept. 19. 10:07
Ha Irinkának meg annyi esze van, hogy végső, utolsó megbeszélések, esélyek helyett beleugrik megérdemli, hogy lehúzzák anyagilag. :) Ez is benne van. :D Amúgy pedig még mindig azt javaslom, hogy amíg nem tett meg MINDENT!!!!! a házasságáért, addig senki ne ugráljon. A végsőkig kell küzdeni. Őszintén, komolyan.
87. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 71. - 80ASIQ)
2010. szept. 19. 10:06
Tudod mi itt a legnagyobb gáz? hogy még önmagával szemben sem őszinte a topikinditó.Ez az igazi gáz.
86. 80ASIQ (válaszként erre: 77. - Belle Morte)
2010. szept. 19. 10:06

Nana! Én nem szidom Irinát. Pont ellenkezőleg! Jó szexre vágyott és meg is találta. Igen, elhibázta, hogy férjhez ment hozzá, de késő bánat.

A férjet sem bántanám. Hány meg hány igazán rossz ember létezik. Neki az a "bűne", hogy halvérű. Nem hiszem, hogy ezen bárhogyan is lehet segíteni. Esetleg egy kis szeszkóval. Csak nehogy túladagolás legyen, mert akkor nem áll fel a cerka.

2010. szept. 19. 10:06

mimiko70: én a külön kasszát mondanám még így látatlanban is. Kiderülne meddig marad mellettem a pasi, az tuti. :) Így valamivel jobb a helyzet, de nem sokkal, így is lehet a pénzre hajtani csak... :(



Szemlélő: kívánok Neked is hasonló helyzetet a férjeddel/pároddal, hogy éld át, milyen az, amikor vágysz a z együttlétre és mindig falakba ütközöl. A sok nagyszájúnak mindnek ezt kívánom. Hogy járjatok így Ti is csak egy fél évig és éljétek át, aztán imádkoztok annyit a régi életetekért és azért, hogy bárcsak ne szóltatok volna, hogy kikopik a nadrágotok térde. :D

84. mendra (válaszként erre: 77. - Belle Morte)
2010. szept. 19. 10:05
Ez nem TEMPLOM! De öszintén kérdezlek én szerinted ennek mi a vége?A család széthullik a férj egy alkoholista lessz tee gátlásokkal a szeretö meggazdagodik Irinka meg megkapja a mindennapi betevöjét :):):):):): itt kijár jol?
83. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 77. - Belle Morte)
2010. szept. 19. 10:04
Ráadásul ki is használja a srácot, hisz vaknak kell lenni és süketnek, hogy ne lássák, hogy semmi másért nincs vele: csak lóvé.
82. mimiko70 (válaszként erre: 77. - Belle Morte)
2010. szept. 19. 10:03
nem ez a gáz.hanem hogy elgondolkodik azon hogy férj pénzel és vagy szerető pénz nélkül
81. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 77. - Belle Morte)
2010. szept. 19. 10:03

Mi jár neki???


Jár a férjének az emberi magatartás-ez a minimum.Amit nem adott meg neki.Mint látszik.


a szex hiánya senkit nem jogosit fel, hogy akivel egy fedél alatt él, közös kasszán-megtapossa mint embert. Senkit.

80. mendra (válaszként erre: 73. - A61817160c)
2010. szept. 19. 10:01
Nyitottál egy forumot de nembirod a kritikát sok féle ember sokféle gondolkodás és még több vélemény.Valamiért idejöttél ,mert kiváncsivagy tehát furdal a lelkiismeret.Tarts szeretöt titokban ha nagyon muszály de ne menjen rá a házasságod a gyerek stb.
79. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 70. - A61817160c)
2010. szept. 19. 10:01

A topikindítódra:


Tökéletes ember nincs, de ha már gyermeket hívtatok életre, akkor sokkal több tolerancia szükséges, és nem az, hogy a dolgokat az egyszerűbb, de jóval gerinctelenebb végén fogod meg.


Dehogy nincs szó a pénzről. Ha a szeretőd jó anyagi helyzetben lenne, akkor már nem lennél a férjed mellett.Ez zicher.

78. 80ASIQ (válaszként erre: 73. - A61817160c)
2010. szept. 19. 10:00
Nem kell sértődni! Aki ilyen topikot indít, az mégis, milyen hozzászólásokra számít?
2010. szept. 19. 10:00
Ez annyira gáz. Mindenki szidja Irinkát, de le merem fogadni, hogy akik itt hozzászóltak, azoknak minimum a 30%-a már félrelépett, még ha csak 1-szer is. :D És itt a példabeszéd. Arra nem gondolt senki, hogy régen jobb volt a szexuális életük és aktívabb? Ami mára megkopott? Ha a férj nem tesz érte én igenis azt mondom, ha mástól megkaphatja a boldogságot, keresse is meg. JÁR NEKI!!! A férje egy önző alak, aki arra nem figyel, hogy a felesége mit akar, bezzeg Ő kényelmesen elvan, mindig hárít, terel, homokba dugja a fejét és ezt a párja elviseli... Ez a pasi egy idióta, ha nem tudja mit igényel a felesége, vagy ha már tudja nem javít a helyzeten.
2010. szept. 19. 09:59
hát igen a pénz és a szex?visszataszító. még ezt le is írod amit csinálsz.remélem a férjed is talál magához illő tisztességes nem pénzéhes "szeretőt"
75. mendra (válaszként erre: 70. - A61817160c)
2010. szept. 19. 09:58
Figyelj a szeretönek jo a farka de nincs pénze a férjednek van pénze de nem teljesit az ágyban .Minem ennél egyszerübb? Ugyis megbolondulsz a pasi miatt ö meg joljár mert felkarolod.
74. 80ASIQ (válaszként erre: 69. - Belle Morte)
2010. szept. 19. 09:58
Nem tudom, ha én lennék a férj helyében, tudnék-e parancsazóra temperamentumos és vérmes lenni...
2010. szept. 19. 09:57
Nagyon fekete fehéren látnak itt egyesek dolgokat...senkit nem szabad elítélni, tudjátok???Amíg nem vagytok abban a cipőben.Sziasztok.
72. Nanaki
2010. szept. 19. 09:57

Ha gyenge a szexben, akkor miért mentél hozzá, szültél neki gyereket, vettetek házat?

Zöldebb a szomszéd kertje.

Tedd, amit gondolsz, egyébként már rég léptél.

A férjed helyében nem erőlködnék. Páros lábbal rúgnálak ki. Így még neki is maradna esélye, hogy egy tisztességes asszonya legyen.

71. 80ASIQ
2010. szept. 19. 09:56

Hányszor könyörgöm, hogy úgy házasodjon valaki, ha 1000 ezrelékig biztos abban, hogy jó lesz a házassága! Intelmeim ellenére mégis, csakazértis haázasságot kötnek! Vagy csak dacból, hogy nehony nekem fogadjanak szót??

Végre van a valaki aki őszintén leírta, hogy megcsalta a férjét, de a szeretőnek meg kevés a pénze. Ne legyünk már álszentek! Hány embernek az anyagiak a fontosabbak!

Én azt javasolnám hősünknek, hogy maradjon a férjével, hiszen már gyerek is van, márpedig ahol gyerek van, ott a gyerek azb első! Más lenne a helyzet, ha a férj egy goromba, italozó, családját ütő-verő emberről lenne szó. De ez egy rendes ember!

A szeretővel meg folytatni kell a viszonyt a legmélyebb titokban! Nincs rosszab (jaj, dehogynincs!) a szexuális nyomornál! Így még arra is van esély, hogy esetleg idővel ráún a szeretőre. Valamit valamiért: tudni kell titkolózni és mosolyogva a férj szemébe nézni!

(Mint ahogyan ezt egy haverom teszi a feleségével... Régen beszéltem vele, nem tudom, mi van most vele.)

2010. szept. 19. 09:56

SZÓ SINCS CSAK A PÉNZRŐL!

De gondolom, Szemlélő, te is meggondolog kétszer, h a gyerekeidnek milyen élete lenne válás után, mik az esélyeid....olyan nincs, h a nagy szerelem a nyomorban megmarad.

2010. szept. 19. 09:55
Viszont ha belemászol az új kapcsolatba, akkor szigorúan külön kassza! Mert le fog nyúlni a pasi. Én továbbra is azt mondom, ülj le vele beszélni, ha nem megy kezdd a drámát, megijed és rá tudod venni dolgokra, amik talán még megmenthetik a házasságodat.
68. mancs97 (válaszként erre: 60. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 19. 09:55
Kijelentetted róla, hogy tuti megcsalta a párját. Ez nekem nemcsak véleménynek hangzik.
2010. szept. 19. 09:54
Mit számít, hogy mit kellett volna tennie a múltban? Megtörtént, nem lehet változtatni. A jövőn lehet, azt lehet alakítani úgy, ahogyan jó lenne. De ehhez határozottságra, hideg fejre van szükség. És kitartásra. Akárhogyan döntesz.
66. mendra (válaszként erre: 59. - Sziszike30)
2010. szept. 19. 09:54
Senki sem fog elválni egy éjszaka miatt ezt nem gondolod .Elöbb rájött ö már ,hogy nem müködik .
2010. szept. 19. 09:54

Basszus, most olvasom, a hozzászólásaidat.


Szóra méltó sem vagy, szegény férjed...

64. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 62. - 8ba6c5fcf8)
2010. szept. 19. 09:53
Jaj bocsi, azt hittem abban tökéletes.
63. sziszike30 (válaszként erre: 47. - Mancs97)
2010. szept. 19. 09:53
Már 11 éve vagyunk együtt. És tuti a kapcsolatunk.
2010. szept. 19. 09:53
Örülj neki! Gondolj bele, ha minden másban tökéletes lenne csak ebben nem. Ez így még mindig jobb:)
2010. szept. 19. 09:53

Szeresd, mert nem a szex az élet értelme.


Szexben bárki jó lehetne, de még egy olyan tárat, mint a férjed, nem biztos , hogy találsz. Ő a lelkitársad, hiszen nem mentél volna hozzá.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook