Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, hogy az ősz hajszálaimat tökéletesen befogja a festék? Szőkésbarnát szoktam használni fórum

Mit tegyek, hogy az ősz hajszálaimat tökéletesen befogja a festék? Szőkésbarnát szoktam használni (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 24. 09:33

Ősz haj fedéséhez vagy a natúr árnyalatot kell keverni a divatszínhez (az őszülés mértékének megfelelő arányban), vagy kifejezetten ősz haj fedésére való festéket kell választani. Ez utóbbit tényleg 9-es oxival kell alkalmazni.

Minden márka máshogy jelöli az ősz hajra való festékeit, de ezt a fodr.kellékes eladója (jó esetben) tudja...

6. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Mkjudit)
2012. febr. 23. 20:58
Én is a gyengébb oxigentára voksolnék.
2012. febr. 23. 20:28
NI - natur intenzív
4. mkjudit (válaszként erre: 3. - 645b490433)
2012. febr. 23. 20:26
Szerintem pedig inkább gyengébb hidrogén kell, mert vissza kell pigmentálni, nem még jobban szívni. A fodrászkellékesnél kérj ősz hajra való festéket , ez az intenzív sorozat, talán NI - vel jelölik!
2012. febr. 23. 18:49
Meg 9%-os hidrogén-peroxidot használni hozzá nem 6%-osat.
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Falomag2011)
2012. febr. 23. 18:48

Ősz hajat úgy kell festeni, hogy adott a megszokott szín, ehhez pedig hozzá kell keverni a hozzátartozó mélységű natúr színt fele-fele arányban.


Fodrászkellékben lehet ilyet venni.

A natúr szín ismérve, hogy 0-val jelölik.

Tehát, ha van egy szőkésbarna festék, amit jelöljünk most 6.72-val, akkor egy szintén 6-os színmélységű festéket kell venni mellé natúrban, tehát 6.0-át.

A színem nem változtat, viszont takar.

2012. febr. 23. 18:40
Mit tegyek, hogy az osz hajszalamat tokeletesen befogja a festek.szokesbarnat szoktam hasznalni.ha jo tipped van, azt megkoszonnem.udv magdi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook