Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Férjednek farmer mellé mindennapokra milyen blúzt adsz? Melyik az a poló, amelyik nem nyúlik el, tartja a szinét? fórum

Férjednek farmer mellé mindennapokra milyen blúzt adsz? Melyik az a poló, amelyik nem nyúlik el, tartja a szinét? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. jan. 5. 10:51
Blúzt??? én nem szoktam rá blúzt adni:))))
2012. jan. 5. 07:19
azok a polok amik nylonbol keszulnek,sajnos sok pamutanyagu polo nyulik.
67. Klimpírozi (válaszként erre: 66. - Skar)
2009. szept. 25. 07:57
olyan is volt, akkor elő a hajszárító, meg a vasaló..s ha nyirkos maradt a ruha, ember fürgébben futott a munkahelyére..
66. Skar (válaszként erre: 64. - Klimpírozi)
2009. szept. 25. 06:12
Mi is vasaltuk a fehérneműt... ha nem akart reggelre megszáradni. :D
65. Klimpírozi (válaszként erre: 62. - Mimmo33)
2009. szept. 24. 21:35

én is nézgelődtem a barátomnál, Google berkeiben, de semmiféle vonatkozó / férfi blúz / néprajzi vonatkozást nem találtam, de ettől még békésen hiszek..s ha már a kérdés felmerült, nem árt, ha tisztázott a fránya földrajzi meghatározás, szőrős szívű fórumjárók vagyunk, na meg érdeklődök cseppnyi vitriollal /nyomokban /

:)

2009. szept. 24. 20:49

Férjednek farmer mellé mindennapokra milyen blúzt adsz? Melyik az a poló, amelyik nem nyúlik el, tartja a szinét?


evvolt a kérdés, a b l ú z okozott némi ízlésbéli fennakadást,merugye férfi meg a blúz, s ha nem zene, akkor tájjelegű, s ha erdélyi, akkor az, ezt is tudjuk..érzékenykedni be kár..megjegyzem, míg élt a férjem,minden reggel és alkalommal komplett ruhatárat - katonaként bluzont is - kapott indulás előtt, nem röhögni, de vasalt fehérneművel.. zoknival, természetes jó érzés volt mindkettőnknek, ahogy az általa ágybahozott reggeli kávé, majd az általam szervírozott reggeli, kötelezően..

mindent tudunk, mi itt még a gond alvás előtt?

:)

2009. szept. 24. 08:31

én fehér pólót szoktam drapp kardival jól is áll neki mer barna bőrű..

van neki st George pólói azok tutik !!

62. mimmo33 (válaszként erre: 55. - 2104cc91e8)
2009. szept. 24. 08:28

Én azt nem értem, miért olyan nagy titok, hogy hol él az illető...Lehet nem került volna ilyen helyzetbe, ha ezt az elején leírja;), de legalább akkor amikor válaszolt (egyszer…)

Egyébként, én vettem a fáradtságot és tájékozódta. Beszéltem ismerősömmel, aki jártas a Kárpát medencei népviseletekben, öltözködési szokásaiban, de ő sem hallotta még, hogy a férfiinget blúznak hívják...

61. Skar (válaszként erre: 54. - Csodapók)
2009. szept. 24. 05:21

Tény, hogy az állandóan nyitva tartó plázák és az őrült iramú információáramlás olyan dolgokat is megváltoztatott, hogy nem is gondolnánk.


Fiti, szerintem is túlérzékenykeded a dolgot, ráadásul nem gondolsz bele, hogy erdélyiek milyen jókat tudnak szórakozni anyaországbeli kifejezéseken és szokásokon! És nem is mindig jóindulattól áthatva. Itt mi a blúz szón röhögtünk, nem a kérdezőn, de valószíűleg a kérdező más válaszokat is kapott volna a törzstagoktól, ha nem úgy gondozta volna a korábbi kérdéseit, ahogy.

60. spinneli (válaszként erre: 59. - 2104cc91e8)
2009. szept. 23. 22:41

tolerálni lehet, körbenyalni nem érdemes.

Ez a típus nagyobb eséllyel kap gyomorfekélyt vmi fisz-fasz apróságtól, mint az, aki megtanulja hogyan kezelje ezeket...azt meg állandó pátyolgatás mellett nehéz elsajátítani.


Neked is jó éjt.

:)

59. 2104cc91e8 (válaszként erre: 58. - Spinneli)
2009. szept. 23. 22:38

Kedves:)

Lehet, hogy Te tényleg nem vagy érzékeny, de vannak mások akik pedig igen:)

Azokat is tolerálni kellene:) A kedvesség még senkinek nem ártott:)


Jóéjszakát Neked is:)))

58. spinneli (válaszként erre: 57. - 2104cc91e8)
2009. szept. 23. 22:36

valóban nem vagyok, egyébként alant félreérthetően írtam, nem rajta nevettek hanem a kifejezésen.

legalábbis meglátásom szerint.

ezen aztán tényleg kár megsértődni, bár sztem virtuálisan egyébként is.

:)

57. 2104cc91e8 (válaszként erre: 56. - Spinneli)
2009. szept. 23. 22:30

Miért nem Rajtad nevetgélnek??? :)

Te biztosan nem sértődsz meg semmin mert amint látom, nem vagy érzékeny!

56. spinneli (válaszként erre: 48. - 2104cc91e8)
2009. szept. 23. 22:17

sztem senki sem bántotta, maximum elnevetgéltek rajta.

kár érzékenykedni.

55. 2104cc91e8 (válaszként erre: 54. - Csodapók)
2009. szept. 23. 22:09

Kedves vagy, hogy mellém állsz ebben az "ügyben":)


Valaki leírta azt, hogy nem is kellene neki egy olyan "pasi" akinek nincs stílusa, nem tud öltözködni :)

Ez azért érdekes, mert általában panaszkodnak a mai nők, hogy egyedül vannak (szinglik), hát ezért!

Úgy gondolom, hogy senki sem tökéletes! Ha egy férfinak stílusa van akkor ritkán családszerető, nőtisztelő stb. (ami még egy jó családi kapcsolathoz kell!)Ha viszont szereti a családját, gyerekét, feleségét, igyekszik mindent előteremteni a számukra, akkor nem ér rá stílusosan öltözni!

Nagyon kevés ember van aki ennyire tökéletes, hogy együtt megtalálható benne minden jó tulajdonság:)

Igen, volt olyan kedves és magánlevélben megírta, hogy valóban Én gondoltam helyesen, nem Magyarországon él!

De, sajnos az itteni .......-nak legegyszerűbb cikizni, ledorongolni az esetleges tájékozódás, netán kérdezés helyett!

A jelzők odagondolását mindenkire ráhagyom!

Én is ismerek tökéleteshez közelítő férfit, aki igenis segítségre szorul az öltözködés terén, de csak ennyi a hibája!!!

Szép jóéjszakát kívánok:)

54. csodapók (válaszként erre: 53. - 2104cc91e8)
2009. szept. 23. 21:14
Hozzászólva és nem ellene!!:):) Örülök, hogy leírtad, mert ma többször is eszembe jutott a kérdés eme oldala is. Az én családomban is így volt szokás és ha jól emlékszem, a ruhadarabok beszerzése is a család nő tagjának volt a feladata. Nem is lett volna rá a férfiaknak ideje, hiszen szinte egész nap dolgoztak. És akkor még nem volt "pláza", meg hétvégi nyitvatartás! Szerintem még sok helyen ma is így szokás! A fórum indító is valószínűleg ezért kérdezte, amit kérdezett, válaszként csak gúnyolódást kapott! Igazán kár!
53. 2104cc91e8 (válaszként erre: 52. - Skar)
2009. szept. 23. 21:06

Ez a dolog is csak megbeszélés, bevezetés kérdése, ahány ház annyi szokás:)

Szokták volt mondani:))

Ha már kimossuk, kivasaljuk azt az inget, pólót nem oly nagy tragédia kitenni este egy székre, ha úgy találja jónak, helyesnek a házaspár:))

(bizony a régi világban így volt, és talán most sem elvetendő, ha egy kismama vagy nyugíjas-mama otthon van és a Férje dolgozik, ezért odakészíti Neki a ruhát!!!)

52. Skar
2009. szept. 23. 10:35
Jó, a férfiblúz lehet valakinek a tájszavajárása, tényleg az a furább, ha oda kell neki készíteni, mit vegyen föl, de hihetetlen, vannak ilyen pasik!
2009. szept. 23. 09:24
No mivel ezt a "blúz" dolgot már kifiguráztátok éppen elegen (egyébként tényleg LOL), csak annyit fűznék hozzá: nem is kéne olyan pasi, akinek nincs stílusa és nem tud egyedül felöltözni... tanácsot persze kérhet, meg adhatok, de ennyi. :)
50. mayax
2009. szept. 22. 19:40
A festett körmöket se feledjük,ez is dukál hozzá.:)
49. Klimpírozi (válaszként erre: 47. - Skar)
2009. szept. 22. 16:23

aran fülbevalókkal???

:)

48. 2104cc91e8 (válaszként erre: 46. - Csodapók)
2009. szept. 21. 23:30

Semmi baj:)

Csak pont Én voltam egyedül aki nem bántottam Őt, mert az Én Nagynéném Gyergyóban ugyanígy mondta:)


Az pedig tényleg nem szép, hogy azonnal szúrnak bántanak, pedig semmi ok rá!

Hála Istennek, ilyen közel a 700 km.-re lévő kis falu!:)


Azért Én szépen megkérem a fórumindítót, hogy ha ide nem is, de nekem Privát írja meg (érdekel) melyik faluban, városban él:)


Mindenkinek jóéjt, szép álmokat:)

47. Skar
2009. szept. 21. 22:56
Farmert nem adok rá, de ha blúzt akar, aranysárga selyemblúzt, csakis! :D
46. csodapók (válaszként erre: 40. - 2104cc91e8)
2009. szept. 21. 22:22
Félre érthető voltam valóban! Én csak a Te mondani valódhoz szerettem volna kapcsolódni! Bocs!
2009. szept. 21. 19:30
Férfiak inget hordanak , nem blúzt.....
44. mimmo33 (válaszként erre: 42. - Ellák)
2009. szept. 21. 19:29
Engem azért kiváncsivá tettél, hogy hol mondják az inget blúznak...?!
2009. szept. 21. 19:00

hát blúzt nem adok neki, bár szénné röhögném magam ha egyszer azt venne fel.

egyébként már egyedül is fel tud öltözni, ilyen ügyes.

:)

42. Ellák
2009. szept. 21. 18:52

1.-Igazatok van, nem szóltam hozza, mivel egész nap nem a gép előtt ülök.

2.- Igen, ahol én élek ott a felsőt úgy a férfiak mint nők esetében hivják blúznak is.

3.- Való igaz, a szó hogy mit is jelent, nem tudom, nem néztem utána, számomra egyértelmű. Nem gondoltam, hogy ez valakinek gondot jelent

4.- Az eddigi fórumtémáimhoz tudtom szerint hozzaszóltam, amennyiben időm engedte, és "két agyonérett banán"ról volt szó- kedves!

5. A Ti véleményetekre ezután már nem is vagyok kiváncsi!!!

6. És van Kötözködők Fóruma is- ott jó szórakozást!

41. c8d93a7aea (válaszként erre: 37. - Csodapók)
2009. szept. 21. 16:58
Senki nem űz belőle gúnyt.Csak hát ilyen kérdéssel nem minden nap találkozik az ember.Elnézve az eddig kiírt fórumjait szerintem komolyan gondolja amit kérdezett és nem a szóhasználat a ludas.Vagy az is szóhasználati hiba,hogy mit kezdjen két félérett banánnal?Na ne már!
40. 2104cc91e8 (válaszként erre: 37. - Csodapók)
2009. szept. 21. 15:53

Miért is értetted ezt pont Énrám????????????


(ha esetleg újra elolvasnád a hozzászólásaimat!)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook