Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felnőtt fejjel nehéz igaz barátságot kötni. Mégis milyen jól esne néha egy kis barátnős csevegés. Ha ez neked is hiányzik, itt a helyed :) fórum

Felnőtt fejjel nehéz igaz barátságot kötni. Mégis milyen jól esne néha egy kis barátnős csevegés. Ha ez neked is hiányzik, itt a helyed :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
10. -Ada- (válaszként erre: 5. - Mosoly30)
2011. jan. 26. 14:14
Nekem erről az jut eszembe, hogy amikor van egy kis különbség(nem a korra gondolok, inkább pl: egyiknek van pasi + boldogság, a másiknak nincs) az elég nagy "szakadék" tud lenni. Persze ez is attól függ, milyen is ez a bnő...
2011. jan. 26. 14:12

Egyébként igaz barátokat én is szeretnék többet, csak az a gond, hogy ez önellentmondás, örülhet az ember, ha egy igaz barátot talál. Személy szerint az igaz barátom családtagom.

Úgy gondolom, hogy a mai modern rohanó világ okozza azt, hogy annyira nem tartjuk a kapcsolatot a barátokkal, mint ahogy elődeink tették. Egyszerűen mindig van mit tenni és alig van idő barátokra. Mi a párommal olyan össze-vissza dolgozunk, hogy pl arra is alig van időnk, hogy együtt legyünk. Hogy barátokkal összeüljünk, az is nagyon nehezen oldható meg, áltlában úgy, hogy az alvás rovására megy a dolog.

8. f08844d0fd (válaszként erre: 4. - 9925394c3b)
2011. jan. 26. 14:11
Az sem volt igaz barát. Szerencsére az barátnőm nem ilyen.:) Remélem. Eddig nem mutatkozott ilyennek. Mi 4 éve vagyunk legjobb barátnők.
2011. jan. 26. 14:11

Sziasztok! Hát ha a mai rohanó világot vesszük alapul.... tényleg nem könnyű a barátságot "fenntartani" ...

Az én példám:

van (volt?) egy bnőm. Ő mindig a saját dolgaival jött, elmondta a pasiügyét, tanácsot kért, ha mélyponton volt összeraktam őt... stb. Viszont soha nem kérdezte meg, velem mi a helyzet. Most készülök arra, hogy megmondjam neki, hagyjuk egymást, mert nekem erre nincs szükségem... Soha nem vette észre magát, de sztem ha elmondom neki, akkor sem fogja majd fel. EZ van... viszont ez a fórum jó ötlet!

6. hemej (válaszként erre: 1. - Loorena)
2011. jan. 26. 14:10
Tudom mit érzel én nem "csak" várost hanem országot váltottam... nekem két pici fiam van a világ legjbb férje minden megvan csak barátok nincsenek:(
2011. jan. 26. 14:09
Nekem sincs sok barátnőm sajnos. Egy van, de az se az igazi mindig a pasik után futkos.
2011. jan. 26. 14:08
22 éves vagyok, na jó majd februárban leszek, és barátnőim szinte csak a hoxán léteznek. Full magány, már ami a barátokat illeti. Iskolaváltások miatt ott sem volt soha idő arra, hogy komoly barátságok alakuljanak ki. Egy barátnőm volt 5 évig, aztán ő elment a Pázmányra tanulni és mivel én csak logisztikai ügyintézői szakra mentem, kerek perec megmondta, hogy egyetemi körökben ciki lennék...hát ennyit egy szuper jónak hitt 5 éves barátságról. Ezek után nehezen tudok bárkiben megbízni :(
2011. jan. 26. 14:08
Én is elköltöztem, de nem a fővárosba, hanem másik országba. A barátaimmal a facebook-on tartom a kapcsolatot és találtam új barátokat is. Igaz barátot nehéz találni szerintem, barátokat nagyon könnyű, de aki melletted áll bármilyen helyzetben, na ilyen nagyon kevés van.
2011. jan. 26. 14:06
Szia! én 20 éves vagyok. Tudom mit érzel, de én egy fokkal jobb helyzetben vagyok. Nekem van egy barátnőm.:) Én is szeretnék több barátot. Van is egy klubbom.
2011. jan. 26. 14:04

Sziasztok!

30 éves leszek idén, van egy gyönyörűséges két és fél éves kicsi fiam. Az élet úgy hozta, hogy vidékről a fővárosba költöztünk, így elmaradtak a nagy barátságok. Viszont nagyon hiányzik néha egy kis barátnős beszélgetés egy kis kimozdulás itthonról. Biztosan más is van ilyen helyzetben, akár gyerek nélkül is. Nagyon szívesen várok ide mindenkit.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook