Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felnőtt fejjel nehéz igaz barátságot kötni. Mégis milyen jól esne néha egy kis barátnős csevegés. Ha ez neked is hiányzik, itt a helyed :) fórum

Felnőtt fejjel nehéz igaz barátságot kötni. Mégis milyen jól esne néha egy kis barátnős csevegés. Ha ez neked is hiányzik, itt a helyed :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2011. jan. 26. 14:35
hú de belendültetek, követni se bírom az eseményeket ha eltűnök innen 10 percre :D
39. Loorena (válaszként erre: 37. - -Ada-)
2011. jan. 26. 14:35
Ezt akár én is írhattam volna, pont így érzek. Nagyon szeretem a férjem, és odafigyel rám a maga férfi módján :-), de nem várhatom el tőle, hogy minden női tekervényes gondolatomat megértse. Biológiailag alkalmatlanok erre a pasik. Ezért jó egy barátnő.
2011. jan. 26. 14:33
Az baj, hogy akik velem egyidősek azok csak a babázásról tudnak beszélni mert még olyan kicsi a gyerekük. Jó is az csak az én gyerekeim már nagyok és nem csak a gyerek székletét szeretném meg vittani.:)) Remélem értitek.
37. -Ada- (válaszként erre: 33. - Loorena)
2011. jan. 26. 14:32

Próbáld ki, sőt!! Próbáljuk ki! Én is érzek ilyesmit néha.



Nem akarok befásulni, szürke hétköznapokat! Viszont nem a bulikban keresem a vigaszt, elég lenne egy személy, akinek elmondhatom az érzéseimet, gondolataimat, tanácsot kérhetek.... meg még sorolhatnám... na és ez az, amit a férjtől nem várhatok el (vagyis: nem 100%osan) mert van olyan dolog, amivel jobb, ha nem nyaggatom, viszont egy bnő nagyon is tud segíteni, mert ő látja kívülről és ő máshogy is tud véleményt mondani, segíteni!

36. Loorena (válaszként erre: 35. - Ronnie13)
2011. jan. 26. 14:31
Üdv neked is, csak kapkodom a fejem, hogy már ennyien vagyunk itt. Azért néha jó az internet :-)
2011. jan. 26. 14:30

Kedves Loorena és a Többiek :)


Nálam is ugyanez a szitu, csak saját gyerek nélkül (kereszlány van, lassan 5 éves).


Nálam a sok suliváltás miatt nem maradtak meg a barátnők :S, úgyhogy szívesen csatlakozom :)

34. -Ada- (válaszként erre: 31. - Csicsy22)
2011. jan. 26. 14:27
Úgy látszik ez "gyakori példa"... sajnos...
33. Loorena (válaszként erre: 27. - -Ada-)
2011. jan. 26. 14:27
Köszi a bíztatást, jó lenne egy kicsit felturbózni magam :-)
32. f08844d0fd (válaszként erre: 13. - Loorena)
2011. jan. 26. 14:26
Valahogy én is így érzek néha. Főleg ha az az egy sem ér rá, mert ugye ott a pasija meg az anyja. És karácsony előtt nagyon sokat dolgozott az anyja is meg a pasija is és karácsonykor a készülődés meg a velük való foglalkozás miatt én elmaradtam egy kicsit olyankor néha rám jön a sírhatnék, meg idegbeteg leszek. Nekem sajna a férjem sem tolerálja ezt, sőt volt, hogy havonta pár napot voltam a b.nőmnél ott is aludtunk, ez olyan heti egyszeri alkalmat jelent max. És ő meg magyarázott, hogy de jó, hogy már megint. De vele meg nem tudok beszélni semmiről. Meg van olyan amit csak b.nőkkel jó megbeszélni.
31. csicsy22 (válaszként erre: 7. - -Ada-)
2011. jan. 26. 14:26

Sziasztok!


El sem hiszem, nálam is ugyanez volt a szitu. Ráadásul egy gyerekkori legjobb barátnővel. Nagyon nehéz volt.

30. 2add246fd7 (válaszként erre: 3. - MelisUK)
2011. jan. 26. 14:26
Szia, en is orszagot valtottam, baratok nuku:-( Te hol elsz? En Nemetorszagban, ferjemmel, nagylanyommal (7), es most varom a masodik csöppseget.De nagyon unatkozom:-(
2011. jan. 26. 14:25
Most már én is többre értékelnék egy kávézós délutánt
2011. jan. 26. 14:25
Szerintem én már este 11 körül bealudnék egy bulin. Pedig régen (fősulin) hajnalig bírtam :D
27. -Ada- (válaszként erre: 25. - Loorena)
2011. jan. 26. 14:25
Biztos nem vesztél el! Így érzed, de hidd el nem így van!
26. -Ada- (válaszként erre: 22. - Picilány13)
2011. jan. 26. 14:23
Tök így van nálam is. Én már nem a bulikra vágyom, nem pasit keresek... egész más cél hajt: a családom! érttük élek, az ő boldogságuk és az enyém a fontos...
25. Loorena (válaszként erre: 20. - Mosoly30)
2011. jan. 26. 14:23
Nálam is. Család, gyerek idill, csak valahol én vesztem el, mint önálló személyiség.
2011. jan. 26. 14:23
Volt egy baráti házaspár akikkel össze jártunk, de azok mindig mindenhova mentek volna mi meg nem bírtuk anyagilag így az a "barátság" is megszűnt.
23. -Ada- (válaszként erre: 19. - Loorena)
2011. jan. 26. 14:22
Így van! Talán ez a legjobb szó erre: "hiányérzet" Más, amikor egy bnővel beszélek meg ezt-azt, nem a férjemmel....
22. Picilány13 (válaszként erre: 4. - 9925394c3b)
2011. jan. 26. 14:22

Megértelek :-( Milyen barátnő az ilyen???


Én azt hittem sok barátom van. Minden hétvégét együtt töltöttünk. Míg...

Családot nem alapítottam. El kezdtek elmaradozni... még a legjobb barátnőmnek nevezett akárki is... :-(

Mikor megszületett a kisfiam, feltűnt, de el is tűnt, mert nem tudtam mindig vele tartani, keresett mást aki viszont igen... Rosszulesett, de valahol megértettem. Közben teljesen átalakult a gondolkodásom, és nem vágyok már nagy bulikra. Többre értékelném a beülős-nevetős-iszogatós időtöltést, de őt csak a diszkó foglalkoztatja, ez unalmas számára... és ez az ami bánt. Úgy éreztem lecseréltek végleg. Nem csak a diszkóban. Hisz mást is lehetne csinálni :-)


Én is nehezen bízok meg emberekben, de nagyon szeretnék :-)

21. Loorena (válaszként erre: 14. - Picilány13)
2011. jan. 26. 14:21
Igen ilyen vagyok:-) pont ez hiányzik nekem is.
2011. jan. 26. 14:20
Nagyából jó életem van imád a férjem a gyerekem szupik csak nincs akivel beszélgethetnék.
2011. jan. 26. 14:20

Örülök, hogy írtam ide, jó érzés, hogy máris ennyien reagáltatok.

A mai világ valóban barátsággyilkos, közhely de csak a munka meg a pénz, és este már örül az ember, ha a férjével, családjával lehet. De bennem folyamatosan van egy hiányérzet. Mert ugyan a férjemmel is sok mindent meg tudok beszélni, de az nem egyenlő egy barátnővel. Mégiscsak pasi szemmel látja a világot :D

18. -Ada- (válaszként erre: 13. - Loorena)
2011. jan. 26. 14:19

Nálam is azóta változott a helyzet, amikor megszületett a kislányom,( májusban lesz 2 éves)

Az "igazi" bnőm orvosnak készül, még "tanul". vele jól megértem magam, viszont kevés az ideje...Még a kislányommal is nagyon jól elvan, már hagytam is vele egyedül! na Őt tényleg barátnőnek tartom (5 éves korunk óta ismerjük egymást) Viszont az időhiány, állandó rohanás... neki nem jó, vagy épp nekem nem... ezek mind-ind nehezítik a dolgot. Így neten keresztül is jó dolgok sülhetnek ki, főleg itt a Hoxán!

17. hemej
2011. jan. 26. 14:19
Igen tényleg nehéz engem az bosszant ha pld van egy jó barátnöd de a kapcsolat túl egy oldalú.Csak te keresed ..,ha haza Magyarba mivel te "jól" élsz étterembe mész vele enni persze a számlát csak te állod.. stb na ilyen "legjobb" barátnöre nincs szükségem......
2011. jan. 26. 14:18
Én nagyon sokszor vagyok befordulva emiatt, mert kb nincs kivel, hova eljárnom. A családom imád, én is őket. 5,5 éve vagyok együtt a vőlegényemmel, 2éve együtt is lakunk, nagy a szerelem. De akkor is más ő, és más egy barátnő....
2011. jan. 26. 14:18
Nekem is jó lenne egy olyan barátnő aki nem mindig csak "sír" hanem lehet vele normálisan beszélgetni, de nem csak a pasikról.
14. Picilány13 (válaszként erre: 1. - Loorena)
2011. jan. 26. 14:16

Szia Loorena!


Hasonló helyzetben vagyunk :-)

Én 26 éves vagyok, 4 éves a kisfiam.

Szintén vidékről költöztem Pestre, tudom mit érzel.

Nekem voltak barátnőim, iskolatársaim itt Budapesten, de mint kiderült nem igazi barátnők, csak míg bulizni jártam velük :-(((

Nekem is nagyon hiányzik egy igaz barátnő, aki a bajban is mellettem van, de akivel együtt mosolyoghatok :-)

Te ilyen vagy? Remélem :-)

2011. jan. 26. 14:15

Sziasztok!

Hú, ennyi sok gyors válaszra nem is számítottam, örülök:-) Ezek szerint nem csak én vagyok néhanap befordulva emiatt. Én régen nagyon barátkozós voltam. Ez nem sok barátnőt jelentett, hanem 1-2 igazi "minőségi" barátságot. Csak ugye az élet mindenkit szanaszét dobott az országban és így nehéz. Viszont néha (mostanában elég sokszor) magányosnak érzem magam. Nem akarok savanyú uborka lenni :-) így gondoltam hátha találok sorstársakat. A kisfiam a legnagyobb boldogságom, de emellett néha jó lenne egy kicsit felnőtt társaságban is lenni.

2011. jan. 26. 14:14
Sziasztok! Külföldön élek, igy leginkább neten működő barátságaim vannak. Szivesen csevegek veletek!:)
2011. jan. 26. 14:14
Nem tudom itt mennyire lehet össze barátkozni, de én nem vagyok semmi jónak az elrontója.:)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook