Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook profil törlése fórum

Facebook profil törlése (beszélgetős fórum)


17. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Vigyefene)
2023. júl. 21. 07:34

:D

Köszi!

16. vigyefene (válaszként erre: 15. - Főnix3)
2023. júl. 21. 00:27
Ezzel a hozzászólással pedig az a nagy probléma, h csak egy piros szívet tudok rányomni.
2023. júl. 21. 00:18

- Kérem, adja meg jelszavát!

- Alma

- Sajnálom, a jelszónak legalább 8 karakterből kell állnia!

- Reszeltalma

- Sajnálom, a jelszónak tartalmaznia kell legalább 1számot!

- 50reszeltalma

- Sajnálom, a jelszónak legalább 1nagybetűt kell tartalmaznia!

- 50KIB*SZOTTreszeltalma

- Sajnálom, a jelszóban nem követhetik egymást nagybetűk!

- 50,Kib*szott,Reszelt,Alma,Feldugva,A,Seggedbe!

- Sajnálom, a jelszó nem tartalmazhat írásjeleket!

- 50Kib*szottReszeltAlmaRohaggymegHaNemFogadodElEztSe.

- Sajnálom, a jelszó már foglalt!

14. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Józsibirka)
2023. júl. 21. 00:15

Ahogy mondod!


Jut eszembe! Receptet kértem ám tőled! :D

13. Bichi (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. júl. 20. 23:26

Lehet, hogy törlődik, de ha bárhol mint regisztráció adod meg, belépni be tudsz vele, maximum visszaigazolást nem kapnál, de a facebooknál ez nincs belépésnél.

Lehet én vagyok máshogy összerakva, de minden e-mail címemet tudom, a megszűnteket is, igaz nem linkeskedem velük, azért nincs több száz...

12. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. júl. 20. 17:59

Én már semmin nem csodálkozom, 3 néven vagyok fent. Ha minden igaz, egyet már tudtam törölni. Már úgy vagyok vele, hogy a másik néven lévőt nem használom.


Pont a jelszavak hülyítettek meg engem is, a napokban bukkant elő, hogy 53 jelszavam van, ebből 3 nem elég erős.


Nekem 2 jelszó ugrik be, ha egyiket sem fogadja egy oldal, hagyom a francba.

11. globus (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2023. júl. 20. 15:52
Üresen találtad?
10. globus (válaszként erre: 7. - Józsibirka)
2023. júl. 20. 15:50

Szerintem lehet, hiszen rengeteg elhunytnak emlekoldala van. Igaz, neki még életében be kell állítania, hogy ki jogosult a kezelésére, és ez a személy valamilyen úton bemutatja a halotti bizonyítványt, igazolást. Kell, hogy legyen kapcsolati út.

Jelen esetben a fiók tulajdonosának kellene igazolnia magát, csak ugye általában kamu adatokkal regisztrál a tagok zöme, vagy üresen hagy.

2023. júl. 20. 15:37

Sajnais, mocsok oldal!


Se elerhetőség, semmi,


Ha van is csak semmi ott is,


semmitsem oldanak meg az ügyfélnek!

2023. júl. 20. 15:35
Semmmit!
2023. júl. 20. 15:35

Fédzbukon semmitselehet intézni, ha gondod, problémad lenne!


Nagyrakás szr!

6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. júl. 20. 15:05
Sok éve be sem léptem egy freemail fiókomba, aztán most mégis sikerült.
5. globus (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. júl. 20. 14:21

Sok email fiók is törlődik, ha bizonyos ideig nem használják. Freemail biztosan, és akkor jelszó emlékeztetőt sem tud kerni.

Mostanában sokszor emlegették az indamail fizetősre változtatását. Rá se hederítettem, hiszen vipmailt sosem használom. Erre kaptam most egy levelet MVM-től, hogy nem sikerült kézbesíteniük az egyik fogyasztási helyhez tartozó számlát...ki emlékszik már, mi lett megadva 15 évvel ezelőtt. Nem néztem a számlát sem, csoportos beszedéssel emelik le.

4. simple (válaszként erre: 3. - LMAnna)
2023. júl. 20. 14:14
Hogy érted, hogy azt a telefonját, amin használta? Én bármilyen gépen, telefonon, bárhol, ahol van internet, tudom használni a facebook profilomat. Nem telefonhoz van kötve.
3. LMAnna (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. júl. 20. 14:02
Páromnak van egy régi profilja, de ellopták még régen azt a telefonját amin használta. Már sok éve volt kb. 5, azt mondja nem tud semmit, azt sem milyen e-mail címmel volt regisztrálva, jelszavakat meg pláne. Csinált új e-mailcímet és új facebook profilt. A régit törölni kellene.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - LMAnna)
2023. júl. 20. 12:12

Hogy a bánatban lehetséges, hogy valaki nem tudja az e-mail címet, amivel regisztrált? Mert az OK, hogy valaki hülye jelszavakat ad meg, de annyi e-mail címe csak nincs, hogy ne tudja...

Mondjuk én a "jelentjük a profilt" sem értem, most akkor ti regisztráltátok, vagy sem?

2023. júl. 20. 11:32

Hogy lehet olyan facebook profilt töröltetni amihez nem tudjuk a jelszót és az e-mail címet sem amivel régen regisztrálva lett?

Etikus hackert kerestem, de átverés volt. Több mint fél éve állandóan jelentjük a profilt, de nem történik semmi. Van olyan etikus hacker aki ezt megoldaná? Igazolni tudjuk, hogy saját profilról van szó, de nem férünk hozzá és a tartalma már nagyon nem aktuális.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook